Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 17:56   #1281
Quote:
Leka Zogu kaže: Pogledaj post
I gledam u oči svoju priliku da se iskupim.
Some things aren't redeemable.

Šupendatori su upravo to što jesu i sad bi im se još gladi ego jer su se "pokajali"?

Da se meni bilo koji od mojih javi sa isprikom dobio bi... Ništa pretjerano lijepo zauzvrat.

To što niste znali cjenit ono što ste imali dok ste to imali je vaš problem.
Pokajničke priče obično često vode u neke druge prilike da šupendator zasja u svom punom sjaju... Over and over again.

Ak su cure koje spominješ mogle preživit tebe takvog (bit ću slobodna i zamislit si scenarij po izboru) onda i ti fino preživi ostatak života sa spoznajom da si bio šupak .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 21:11   #1282
Vece supendare od mene nema.
No, to je samo moje misljenje.

Ako se tko zeli dobro nasmijati, neka javi. Samo moram uobliciti.
Meni bi imalo terapeutsko djelovanje, samo da znate. (emocionalna manipulacija za pocetnike)
I imat ce oblik bolesne pricice pa nije za svakog. I malo uvrnutog humora.
__________________
Bring on the misunderstanding!
Hostija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 21:45   #1283
Quote:
Hostija kaže: Pogledaj post
Vece supendare od mene nema.
No, to je samo moje misljenje.

Ako se tko zeli dobro nasmijati, neka javi. Samo moram uobliciti.
Meni bi imalo terapeutsko djelovanje, samo da znate. (emocionalna manipulacija za pocetnike)
I imat ce oblik bolesne pricice pa nije za svakog. I malo uvrnutog humora.
Možeeee!
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 21:52   #1284
Ti znaš da se tebi, Hostijo, ne može poslat PP?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 21:07   #1285
Quote:
BooBaby kaže: Pogledaj post
Svidja mi se ova prica, ima li jos?
Ima još dosta toga ali me sramota pisati.

Doduše, ne nužno o mojem šupendarstvu.
GumeNaKotačima is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 21:21   #1286
Quote:
GumeNaKotačima kaže: Pogledaj post
Ima još dosta toga ali me sramota pisati.

Doduše, ne nužno o mojem šupendarstvu.
Osoba koja nosi antologijsko ime pjesme izvedene od strane antologijskog benda, ne može biti šupendara

ALi dobra priča
__________________
There's nothing wrong with going nowhere baby.
But we should be going nowhere fast.
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 01:53   #1287
Mali dobrinos: Nakon velike svadje i mojih suza on govori, ja sam njegova zakletva pa onda izgovori moje ime I njegovo prezime.
Udala sam se za njega I na osnovu mene kao svoje zene ce dobiti drzavljanstvo.


Bilo je to jos dosta supendarstva.. kao ja kocim papire za drzavljanstvo i radim za tajnu organizaciju i njemu nedamo da dodje.
__________________
One day it will happen, without noticing it,
Something will change. Something will calm in us
Something will touch us and there will be nothing to fear from. And it will come. Confident in itself.

Zadnje uređivanje EmiliaK : 22.12.2017. at 02:17.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 10:56   #1288
I još si udana za njega ili je to gotovo?
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 18:41   #1289
Quote:
EmiliaK kaže: Pogledaj post
Mali dobrinos: Nakon velike svadje i mojih suza on govori, ja sam njegova zakletva pa onda izgovori moje ime I njegovo prezime.
Udala sam se za njega I na osnovu mene kao svoje zene ce dobiti drzavljanstvo.


Bilo je to jos dosta supendarstva.. kao ja kocim papire za drzavljanstvo i radim za tajnu organizaciju i njemu nedamo da dodje.
I? Ste još u braku?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 04:52   #1290
Tema nije moj privatni zivot pa necemo o mom razvodu ili o mom braku ili
o mojim podpisanim garancijama za narednih nekoliko godina.

U tom slucaju se mozemo I premjestiti na podform Pravo ili Razvodi, ili Ugovor sa Drzavom.... you name it.

__________________
One day it will happen, without noticing it,
Something will change. Something will calm in us
Something will touch us and there will be nothing to fear from. And it will come. Confident in itself.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 04:57   #1291
Zašt si onda išta spomenula, ak su ti pitanja preosobna?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 07:31   #1292
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Zašt si onda išta spomenula, ak su ti pitanja preosobna?
Da dadnem mali doprinos I da nekoga nasmijem svojom pricom.
__________________
One day it will happen, without noticing it,
Something will change. Something will calm in us
Something will touch us and there will be nothing to fear from. And it will come. Confident in itself.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 08:54   #1293
Quote:
EmiliaK kaže: Pogledaj post
Da dadnem mali doprinos I da nekoga nasmijem svojom pricom.
Doprinos je prilično mali u usporedbi s prosjekom teme kako količinski tako i kvalitativno (smijeh jel).

I onda kad te se pita da li si još udana za njega (a pitanje je skroz na mjestu uzimajući u obzir temu i što si napisala), odmah skočiš na stražnje noge. Ako ne želiš sudjelovati u duhu teme možda si stvarno trebala napisati nešto na Pravu ili Rastavama. Makar bi te i tamo vrlo vjerojatno isto pitali.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 12:16   #1294
Quote:
EmiliaK kaže: Pogledaj post
Tema nije moj privatni zivot pa necemo o mom razvodu ili o mom braku ili
o mojim podpisanim garancijama za narednih nekoliko godina.

U tom slucaju se mozemo I premjestiti na podform Pravo ili Razvodi, ili Ugovor sa Drzavom.... you name it.

WTF?! Pa daj pročitaj kaj si gore napisala?! Kako da se smijem tomu kad mi ništ nije jasno? Ono uopće ne zvuči šupendarski ako si i dalje u vezi sa tim likom?!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 13:49   #1295
Quote:
EmiliaK kaže: Pogledaj post
Mali dobrinos: Nakon velike svadje i mojih suza on govori, ja sam njegova zakletva pa onda izgovori moje ime I njegovo prezime.
Udala sam se za njega I na osnovu mene kao svoje zene ce dobiti drzavljanstvo.


Bilo je to jos dosta supendarstva.. kao ja kocim papire za drzavljanstvo i radim za tajnu organizaciju i njemu nedamo da dodje.
pickin dim... ovo nije superdanstvo, ovo su samo bracne razmirice sa specificnom problematikom (a ni to nije bas toliko specificno ni neobicno za emigrantsku pricu... takvih prica ima ko pljeve)
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 16:20   #1296
NIP – CUT

Svanulo je jutro te jeb*ne operacije. Šta ćeš, mater me odvezla u bolnicu. Ledena na poslu. Radi.

Ne znam više od čega sam luđi, od iščekivanja operacije ili prethodne noći s Ledenom kad sam doživio da ju zove Überšupak s planom za njihov vikend.

Gledam kroz ljude doslovno. Baš onaj tupi pogled kad ništa/nikoga oko sebe ne doživljavaš. Sam si sa sobom, u svojim mislima. Doktor me nešto pita a ja ga niti čujem niti vidim. Nula.

Samo scene prethodne večeri mi se motaju po glavi i slažem si slagalicu, pa nije moguće da je Ledena prije nego je meni došala bila s Überšupkom… nije moguće da se zbog toga nismo sexali… nije moguće da je prije našeg susreta bila s njim u krevetu… qurac nije moguće... ali svejedno ju volim…

I tako dok se ja borim sa svojim mislima, dođe med. sestra, pruža mi neku haljinu, kaže skini sve sa sebe i samo ovo navuci… poslušam je, presvučem se u obleku za kasapljenje i legnem na operacijski stol. Odgura ona mene na tom stolu u operacijsku salu pred doktora koji mi na facu nabije masku i kaže da brojim od 10 prema 0…

I tako brojim ja i razmišljam… razmišljam koliko sam premoren od te silne borbe s Ledenom i Überšupkom...

Onaj doktor misleći da sam preplašen od operacije govori da se ne bojim, da ću zaspati i ništa neću osjetiti, a ja si mislim „moj doktore, da bar zaspem i nikad se više ne probudim… samo da ne prolazim opet sve to…“

***

Ali eto, na sreću /tada možda na žalost/, probudio sam se onako ošamućen… u bolničkom krevetu.

Operacija je dobro prošla i sad je na meni da mirujem i oporavim se.

Ulaze tako sestre u sobu i govore: „ljV zvala te cura, pitala kako si, kaže da će ti doći u posjetu…“ - ali sve to nekako s podsmjehom govore, hihoću, bog će ga znati zašto.

Pogleda njih i moj cimer pa se eto i on nešto podsmjehuje. Meni ništa jasno nije. Ulaze opet one u sobu, opet isto govore, opet se svi skupa podsmjehuju…

Poslijepodne dolazi Ledena u posjetu. Sva mila draga nasmijana, ma savršena.

Ja cvatem, u sedmom sam nebu jebote.

Ulaze one med. sestre u sobu i dalje se podsmjehuju s cimerom i hihoću, ja i dalje ne kužim,
a Ledena mi govori: „jao ljutaViljamovko, što su grozne ove sestre, sve neke kurbetine tako su me odmjeravale i prezirno gledale kad sam ti dolazila, ljubomorne aždaje sve do jedne.“

Ja, sav ponosan i sretan što mi moja sreća došla govorim: „jesu ljubavi, baš su one grozne, zavide nam što se toliko volimo.“

I sa završetkom posjeta ode moja Ledena kući, a ja ne mogavši više izdržati priupitam cimera: “pa dobro, šta mi se svi toliko smijete?“

Cimer: „Ti se ne sjećaš?“ – reče cimer ne skidajući široki osmijeh s lica.

ljV: „Čega?“

Cimer: „Pa razgovora.“ - smije se on i dalje.

ljV: “Ma kakvog razgovora?“

Cimer: „Pa razgovora sa sestrama? Kad su te vozile u sobu? Dok si se budio iz narkoze?“

ljV: „Ma čega se trebam sjećati?“

Cimer: „Dovezle tebe sestre na stolu u sobu i prebacuju te u krevet a ti se probudio pa samo vičeš di je moja cura di je moja cura. Govore tebi sestre doći će cura uskoro u posjetu, ne brini ljV, a ti njima govoriš neće meni cura doći ide ona kod bivšeg dečka...“

***

… i tako složio ja neku pokislu facu, ulazi mlada sestra u sobu, osmjeh joj od uha do uha i govori… eto, vidiš da je ipak tebi došla tvoja cura… a ja od srama hoću u zemlju da propadnem…

Bit će toga još…

Zadnje uređivanje ljutaViljamovka : 27.12.2017. at 16:52.
ljutaViljamovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 18:52   #1297
Quote:
ljutaViljamovka kaže: Pogledaj post
NIP – CUT

Svanulo je jutro te jeb*ne operacije. Šta ćeš, mater me odvezla u bolnicu. Ledena na poslu. Radi...

...Bit će toga još…

Je... je ta narkoza. Odlično pišeš, daj još
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 12:09   #1298
Svaka čast Viljamovko . Iskusio sam i sam narkozu i znam kako je to samo imam sreću da nisam trkeljao ko ti.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 09:36   #1299
Jao, koliko su me neke priče nasmijale

Pa da ne budem sebična krava, evo jedne iz prebogatog iskustva šupendare i po.

Digli mi vozačku

Dopisujemo se nekih sat, dva, hoćemo li se naći ili ne. Ja sjedim u kvartovskoj birtiji, on je s frendom u Katranu. I stiže poruka: ''Uzeli su mi vozačku na 24h.''.

Pitam: ''A frend? Je li on pio?''.
Odgovara: ''Je.''.
Ja: ''Ok, oćeš da dođem tamo?''. On: ''Pa ak ti se da...''.

Doći ću. Naravno da ću doći. Kiša je, ne voze tramvaji dnevni, hodam, ubrzavam korak da me ne čeka dugo, stižem.

Odmah dajem policajcima na uvid vozačku, poučena s 2 slična iskustva, ne s njim.

Dotični, šarmantan kakav jest, predstavlja me kao svoju tajnicu, je, je, jedna na milijun, takve se rijetko nađu. Cvatem, sretna, presretna, pa gle, ipak ima i nešto dobro u meni, diiivnooo, nisam više neobrazovana, neugledna, bez karijere i sve već čuto.

Sjedam za vozačevo mjesto, frend je na suvozačkom. Policija ode tražiti nove prijestupnike.

Dotični: ''Ajde, miči se, nećeš ti voziti.''.
Ja: ''Hoću.''
Dotični: ''Prekini me nervirati i miči se van iz auta, nećeš ti voziti, ti ne znaš voziti. Ovo je moj auto i ja biram tko ga vozi.'' Ili nešto slično. Ton je urlanje.
Odbrusim da da, ali da se murija baš ne bi složila.

Urlanje.

Umiješa se frend: ''Zašto mu dopuštaš da se tako ponaša prema tebi?''.
Ja, shrvana vlastitom glupošću i njegovim urlanjem, poraženo odgovraram: ''Jer ga volim''. Jao, proljeva.

Izlazim iz auta, on ljutito da sjednem iza, ja još ljuća da neću, što je sad urlao da izađem pa sad uđi, neću, pješke ću.
''Nećeš mi sad po kiši hodati.''.
''Hoću, jebe mi se.''. Odlaze u noć.

Jbga, hladno je, kiša je, vidim policijski auto.

Upadnem im na stražni sic i umilno: ''Znam da ovo nije vaš posao, ali ako planirate u neku ophodnju, molim vas, biste li me odbacili kući ili bar dio puta?''.

Policajci se okreću: ''Čekajte, zar niste Vi trebali voziti gospodina kući?''. Joj.

Snađem se odmah, da, jesam, trebala sam. ''Pa gdje je sad gospodin? Nije valjda za volanom?''. Ne, nije, naravno da nije. Posvađali smo se i oni su uzeli taksi, ja sam bila preljuta i krenula pješke.

U tom trenu zove Dotični. Jbga, ako se ne javim, svejedno će proći tuda. Javljam se. Da di sam. Govorim mu, nemoj dolaziti po mene, štoš sad vrtiti taksistu okolo, pusti me u k***.
Dotični da ne serem, već da kažem di sam.

Poklapam slušalicu. Zahvalim policajcima, ali eto, ipak neće trebati prijevoz.

Jedan se okreće i pita: ''Pa nećete se valjda naći s njim?''. Ah, hoću. Znam, znam, ja ću: ''Glupo žensko.''. Ma nismo to rekli. Niste, prepristojni ste, ali čemu se lagati, znam i sama.

Izlazim, zovem Dotičnog, on urla da što sam poklopila, ja kratko objasnim, dohodam do točke gdje on može stati da ga ne vide i na putu do mene urlanje, plač i slično.

A sad kreće pravi šupendarski dio ...

Danima nakon prodike.
Ja sam ispala kriva što mu je došla kazna zbog privremene mjere oduzimanja vozačke. Ja. Jer da nisam policajcima dala vozačku na uvid, oni mu ne bi poslali kaznu i u novčanom obliku.

Naravno da se ispričavam, žao mi, jebiga, ja sam kriva, vreća, dvije pepela.

Šupendara i po razmišlja: pa možda i jesam, da, možda sam ja kriva što je dobio i novčanu kaznu. Ja. Ja sam opet sjebala.

Ne on s četiri pive u dupetu. Nikako on.
Ja Ali Manja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 10:02   #1300
Zakon! Napokon jedna dobra!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:23.