Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforum: Borilački sportovi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 21:54   #4101
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Na trzistu nema kvalitetnih QB-eva, Jaguarsi nisu dobili 2 utakmice u playoffu 22 godine, Bortles dobiva ogroman ugovor to je sigurno
Oni su udaljeni od kvalitetne borbe za SB za jednog Alexa Smitha koji će btw, biti na tržištu.
Old Jučer, 22:34   #4102
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Oni su udaljeni od kvalitetne borbe za SB za jednog Alexa Smitha koji će btw, biti na tržištu.
+ malo dalje pucanje ali postoji sansa za iliju, a i redskinsi ne znaju kaj bi s sami sa sobom i cousinsom, a mogu i riskirati s bradfordom...
a ka ta g na ee is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:00   #4103
bilo bi zabavno kad bi Foles osvojia SB i onda iduću godinu osta na klupi iza Wentza

iako će vjerojatno u ton slučaju negdi otić

a i triba vidit di će Bridgewater, njemu ističe ugovor, ako se ne varan
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:52   #4104
Bortles je odigrao jako dobar PO, bez obzira što ne vjerujem da to može ponovit onako...ikad (iako je GOAT, naravno )
Tako da, ako JAX nije uspio s ovakvim njime, ne znam baš jel mogu nekog dovest tko bi uspio bolje. Ja bih ga ostavio čak jer ako ništa drugo pokazao je da nije choker.

Cousins je najbolji na (mogućem) tržištu i ako on završi u nekoj kvalitetnoj momčadi, bit će belaja iduće godine. Taj čovjek je možda i top 5 QB pa uvijek prolazi ispod radara, nadam se stvarno da neće tako ostat i nadalje. Samo mu treba momčad, onako, ikakva Čak se nadam da ode u Cardinalse, vidim tu potencijala iako im neće bit prelako landat Kirka s obzirom na cap space, ali ako se potrude dalo bi se. Ako ostane u Washingtonu, well, nek se nada da će ostat svi zdravi (a i tako nije baš da će se usrećiti previše...)
Old Danas, 01:16   #4105
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
O cemu pricate, Jaguarsi daju ekstenziju Bortlesu za 100 mill plus. Doveo ih je do ruba SB-a, za male fransize to je vise nego sta se mogu nadati
ja ne vjerujem da si je bortles s dvije playoff pobjede osigurao 100+ milijunski ugovor s jagsima i iskupio se za 5 godina teškog mediokritetstva. realno, pobjede su ove sezone uglavnom donosili vrhunska obrana i ludilo rb, uz kojega je prosječnom qbu daleko lakše igrati. bortles je bio više nego korektan, da se razumijemo, ali vidjeli smo kako dak izgleda sa i bez zekea.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 01:39   #4106
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
To je to.
Ali ce Alex zavrsiti u nekon bzvz fransizi i daleko od doigravanja. Bojim se
Old Danas, 03:02   #4107
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
To je to.
Ali ce Alex zavrsiti u nekon bzvz fransizi i daleko od doigravanja. Bojim se
Neće. Završit će u Broncosima i doći do SB. Bar se ja nadam tako ( možda i krpica i mariposas)
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 07:27   #4108
Mislim da je bolje za public health and safety da Eaglesi izgube.

https://screengrabber.deadspin.com/e...8-7-1822286018

https://deadspin.com/this-other-angl...lla-1822309461
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.