Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2018., 18:33   #61
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
E moj josuha, gdje ga sve muškarci guraju, od dupeta pa na dalje, ali neću spominjati čijeg...
jesi i to promatrao ili govoriš i iz vlastitog iskustva?

ozbiljno pitam?
gagi9a is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 18:40   #62
Pokretačice teme, ne beri brigu.
Izađi van u disko, popij, sačekaj malo, pa što naleti- naleti, ne skanjuj se, odbaci misli i ostatke lažnog morala i zabavi se ...

Univerzum će ti donijeti ono što ti u tom trenutku najviše treba.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 19:45   #63
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
To pitaj nju, da li si joj povredio osecaje, kakve to veze ima, da li te zna ili ne, kada joj nudis muskarca, koga ocito nudis ovde po forumu svakome ne ciji post naletis. Ne mozes jednu foru da koristis sto puta u odnosu na razlicite osobe. Za mene izbor partnera nije tema kojoj bi osobe u kasnim srednjim godinama trebale da se podsmevaju. Cinjenica je da je tacno ono sto je Yuna napisala, da se posle neke veze cesto misli na to, da je ziva muka sada pocinjati sve ispocetka. I ja sam tako osecala i moje prijateljice su mi se isto zalile na takve misli. Jedna je otisla u krajnost i vise nikada nije htela da bude sa nekim, dok su druge "rizikovale" i imaju dobre partnere. S obzirom da je Yuna mlada zena, mislim da ce uskoro uspeti da se oporavi od muke koja je pritiska.
Pa mislil sam da je jasno većini da je to nuđenje zajebancija? Pa nisi ti valjda ozbiljno mislila da postoji osoba za nuđenje? A Yuna zna mene sa svoje teme i kakav je moj stil pisanja i kaj od mene može dobiti. SUmnjam da ona nije skužila da se zezam. A ozbiljan savjet sam joj dal odmah u startu. Meni je žal ak je tebi moja zajebancija krivo sjela. Ne bum više ju koristio u komunikaciji sa tobom.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 19:56   #64
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Ne znam baš za to. Nakon ovog zadnjeg nekak više vjerujem u važnost tih prvih susreta.

To je bilo baš sudbinski. Tog trenutka kad su nam se prvi put susreli pogledi na stubištu osjetila sam da me neka laganija struja stresla. Nije naravno bila ljubav na prvi pogled, nit sam tome pridavala pažnju, ali nekak sam nesvjesno uvijek bila drugačija u njegovoj blizini.
....
Moram priznat da su me malo oraspoložili vaši odgovori i ohrabrili me za nove pobjede.
uh, zaista zelim vjerovati da ovakve stvari postoje.. iako meni zvuce vise kao scene iz portuglaskih (sada, novije, i turskih) sapunica
samo hrabro dalje....


Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
To pitaj nju, da li si joj povredio osecaje, kakve to veze ima, da li te zna ili ne, kada joj nudis muskarca, koga ocito nudis ovde po forumu svakome ne ciji post naletis.
hehe, ma folira te..
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 19:59   #65
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Univerzum će ti donijeti ono što ti u tom trenutku najviše treba.
iako ne volim ove izjave, stvarno vjerujem da nam u odredenom trenutku dolazi bas ono sto nam treba.. ljubav nekad dode da te nauci kome vjerovati a kome ne. nekad dode da ostane..
samo hrabro Yuna. ima ih jos masu masu dobrih i vrijednih. a ako on ne zeli biti s tobom, vjeruj mi, bolje da ode nego da se godinama ili desetljecima jos tako navlacite..
you go, girl!
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 21:34   #66
Quote:
mejan kaže: Pogledaj post
slozila bih se s njim tu.. ne vjerujem da bih ja u krevet s likom koji mi nije seksualno napet
zasto ne bi? sto si takva?
a ako te ljubazno zamoli?

lijepo ti veli poznavatelj svacijih seksualnih potreba da frajeri drkaju dok im se na upali karpalni tunel
zasto ne vi takvog jadnika rijesila bijede i dala mu?
znamo da imas.....
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 18:41   #67
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa mislil sam da je jasno većini da je to nuđenje zajebancija? Pa nisi ti valjda ozbiljno mislila da postoji osoba za nuđenje? A Yuna zna mene sa svoje teme i kakav je moj stil pisanja i kaj od mene može dobiti. SUmnjam da ona nije skužila da se zezam. A ozbiljan savjet sam joj dal odmah u startu. Meni je žal ak je tebi moja zajebancija krivo sjela. Ne bum više ju koristio u komunikaciji sa tobom.
Skuzila je ona da se zezas, nisi ti tako suptilan, ali to ne znaci da to radis na pravom mestu i u pravo vreme. Ponasas se malo kao slon u staklarskoj radnji. Jeste, krivo mi je selo, jer smatram da je takva vrsta "zezancije" na ovoj temi pogresna. Pogotovo kada ponavljas nesto sto si dan ranije napisao drugoj osobi. Tebi je ocito svejedno sta kome pises, tako dugo dok mozes da plasiras svoje viceve, bez obzira gde i kada to radis. Samo isti vic na istom mestu nije uvek smesan, pogotovo kada je na tudj racun. Ti zabavljas vecinu forumasa, ali ja ne volim izvestacenost. To ne znaci da ovde treba da se mrzimo, mozemo ako hoces i dalje da normalno diskutujemo, a ako ne, opet dobro.

OT: Izvini Yuna, za kratku primedbu iznad. U vezi sa temom, ono sto mene interesuje, a nisi napisala je, da li si ocekivala da ce doci do kraja ili je to doslo iznenada, da li si primetila neke probleme u vezi pre raskida?


Quote:
mejan kaže: Pogledaj post
hehe, ma folira te..
Znam, malo sam ga izgrdila vise zbog drugih, nego zbog mene, jer glumljena bezazlenost ne nadoknadjuje nedostatak empatije. Taman posla,kada bih ga jos uzimala za ozbiljno.... mislim da bi se i on sam cudio...
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:22   #68
@Yuna
Jbg zaljubljena si u tog jednog koji te odbio. I dok to ne prodje nece ti nitko biti zanimljiv niti ces prema icemu biti otvorena.
Been there + nagledala se frendica s istim mukama, so...
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:30   #69
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Skuzila je ona da se zezas, nisi ti tako suptilan, ali to ne znaci da to radis na pravom mestu i u pravo vreme. Ponasas se malo kao slon u staklarskoj radnji. Jeste, krivo mi je selo, jer smatram da je takva vrsta "zezancije" na ovoj temi pogresna. Pogotovo kada ponavljas nesto sto si dan ranije napisao drugoj osobi. Tebi je ocito svejedno sta kome pises, tako dugo dok mozes da plasiras svoje viceve, bez obzira gde i kada to radis. Samo isti vic na istom mestu nije uvek smesan, pogotovo kada je na tudj racun. Ti zabavljas vecinu forumasa, ali ja ne volim izvestacenost. To ne znaci da ovde treba da se mrzimo, mozemo ako hoces i dalje da normalno diskutujemo, a ako ne, opet dobro.

OT: Izvini Yuna, za kratku primedbu iznad. U vezi sa temom, ono sto mene interesuje, a nisi napisala je, da li si ocekivala da ce doci do kraja ili je to doslo iznenada, da li si primetila neke probleme u vezi pre raskida?
Ma je u pravu si. Ja sam preneozbiljan za ove ozbiljne teme. Nažalost ne mogu si pomoć.Volim unedogled istu foru ponavljati pa ako si zainteresirana za Techa samo reci.
On topic! Drže se Yuno joj jadna Yuno kako ćeš pronaći germana nekoga!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 02:28   #70
Da prekinem oftopičarenje ljudima malo... Yuna - vrlo mi je poznata situacija u kojoj si, nakon XY godina veza i vezica te propasti nečeg što je stvarno moglo biti posebno - gdje uopće naći motivaciju za bilo što. Ovo stanje u kojem si sad je čista depra i melankolija, znam jer mi je i samom tako

No isto tako znam da i to prolazi, da čovjeka s vremenom život odnese u nekom drugom smjeru, u neke nove doživljaje i nekim novim ljudima... Ne sumnjam da ćeš kroz pola godine - godinu zaželjeti se pokušati ispočetka s nekim. Isto vjerujem za sebe, koliko god mi se ovih dana neko dejtanje i početno "uparivanje" ne da. Nitko od nas nije otok i jednostavno kako ti ONA osoba koja ti je bila sve blijedi iz sjećanja i život te nosi dalje, poželiš nekog novog. Makar to uključivalo i onu bljakavu fazu gdje uopće pokušavate skužiti da li ima smisla nešto ili ćete se mrziti već na drugom dejtu.

Ukratko, daj si vremena, ne forsiraj i trebalo bi sve biti ok. Ako ne, uvijek možeš nabaviti koju mačku
Rainy Nights is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 11:31   #71
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Pokretačice teme, ne beri brigu.
Izađi van u disko, popij, sačekaj malo, pa što naleti- naleti, ne skanjuj se, odbaci misli i ostatke lažnog morala i zabavi se ...

Univerzum će ti donijeti ono što ti u tom trenutku najviše treba.
Eh, i ja se nadam. Ali tako mi se neeeeeeda.
Quote:
mejan kaže: Pogledaj post
uh, zaista zelim vjerovati da ovakve stvari postoje.. iako meni zvuce vise kao scene iz portuglaskih (sada, novije, i turskih) sapunica
samo hrabro dalje....
Ozbiljno, baš tako je bilo. Nisam ni ja vjerovala dok mi se nije desilo.

Quote:
Rainy Nights kaže: Pogledaj post
Da prekinem oftopičarenje ljudima malo... Yuna - vrlo mi je poznata situacija u kojoj si, nakon XY godina veza i vezica te propasti nečeg što je stvarno moglo biti posebno - gdje uopće naći motivaciju za bilo što. Ovo stanje u kojem si sad je čista depra i melankolija, znam jer mi je i samom tako

No isto tako znam da i to prolazi, da čovjeka s vremenom život odnese u nekom drugom smjeru, u neke nove doživljaje i nekim novim ljudima... Ne sumnjam da ćeš kroz pola godine - godinu zaželjeti se pokušati ispočetka s nekim. Isto vjerujem za sebe, koliko god mi se ovih dana neko dejtanje i početno "uparivanje" ne da. Nitko od nas nije otok i jednostavno kako ti ONA osoba koja ti je bila sve blijedi iz sjećanja i život te nosi dalje, poželiš nekog novog. Makar to uključivalo i onu bljakavu fazu gdje uopće pokušavate skužiti da li ima smisla nešto ili ćete se mrziti već na drugom dejtu.

Ukratko, daj si vremena, ne forsiraj i trebalo bi sve biti ok. Ako ne, uvijek možeš nabaviti koju mačku
Da, baš je koma. Osjećam se ko da mi je život resetiran na neki početni level neke teške igrice koju moram prelazit isponova

Osjećam da blijedi. Više mi ne nedostaje toliko i ne boli, iako još uvijek pomalo žalim za tim lijepim vremenima. Ide na bolje, po malo ali sigurno
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 11:51   #72
Ako ti se ne da, nisi još za to.
A i nisi se još posve ohladila od onog fatalnog, pa bi vjerojatno svakog uspoređivala s njim a to njet dobro
Daj si vremena, nemoj ići ciljano nego onako opušteno, bez neke namjere da se nešto desi, pa možda baš u tom nekom neočekivanom trenutku klikneš s nekim.
Al nemoj doduše ni previše čekati, poslije kad se ufuraš teško izać iz tog štosa
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 11:57   #73
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Eh, i ja se nadam. Ali tako mi se neeeeeeda.

Ozbiljno, baš tako je bilo. Nisam ni ja vjerovala dok mi se nije desilo.



Da, baš je koma. Osjećam se ko da mi je život resetiran na neki početni level neke teške igrice koju moram prelazit isponova

Osjećam da blijedi. Više mi ne nedostaje toliko i ne boli, iako još uvijek pomalo žalim za tim lijepim vremenima. Ide na bolje, po malo ali sigurno
Tebi se ništa neda, nemaš volje, koma je, itd. Stavi na papir stvari koje si oduvijek htjela raditi, idi, zabavi se, napravi nešto što nisi do sada. Upiši ples, ako si to oduvijek htjela, ili trenirat nešto, pa imaš sigurno neke hobije/zanimacije. Nabavi kućnog ljubimca, neznam...idi radit super-cool-zabavne stvari. Ima nas koji smo prošli kroz slične situacije ili gore, pa nije svijet stao. Treba samo ostat' jak mentalno i gurat dalje, nikako nazad. Doći će sve na svoje, treba vremena. Držim fige
pecamribe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 15:57   #74
jer sam ja mr. Right već upoznala, ali me otkanto.

A je ti pravi, pa gde ti je?
sanosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 16:00   #75
Quote:
sanosy kaže: Pogledaj post
jer sam ja mr. Right već upoznala, ali me otkanto.

A je ti pravi, pa gde ti je?
Ne valja se trudit skuzit zensku logiku.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 16:38   #76
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Ne znam baš za to. Nakon ovog zadnjeg nekak više vjerujem u važnost tih prvih susreta.

To je bilo baš sudbinski. Tog trenutka kad su nam se prvi put susreli pogledi na stubištu osjetila sam da me neka laganija struja stresla. Nije naravno bila ljubav na prvi pogled, nit sam tome pridavala pažnju, ali nekak sam nesvjesno uvijek bila drugačija u njegovoj blizini. Nisam ama baš ništa htjela nit pokušavala s njim, ali sam se nesvjesno uvijek više dotjerivala, pazila na gestikulaciju, drugačije pričala pred njim itd. Nije mi se to nikad prije dogodilo Jednostavno ga je moj mozak klasificirao kao posebnog iako nije nit najljepši nit najpametniji na svijetu (a nije ni daleko od toga ).

Totalno čudno i neponovljivo iskustvo. Ne želim ovo pretvorit u još jednu temu o njemu

Moram priznat da su me malo oraspoložili vaši odgovori i ohrabrili me za nove pobjede.
A sad si više opisala da ti se lik fizički svidio. Zato i sve te kemijske reakcije. Ali to definitivno nije nikakav dokaz da jeste jedno za drugo. Za takvo što ipak moraš upoznati osobu...
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 17:14   #77
Cek Yuna posto je naslov ponovo na trzistu. To sad znaci da te smijemo šmekat ?
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 18:12   #78
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Eh, i ja se nadam. Ali tako mi se neeeeeeda.
Neda ti se malo izać van i ne radit ništa, ali ti se da pisat plahte po forumu.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 20:12   #79
zašto sebi ne daš par mjeseci da budeš solo i da se zabavljaš bez obaveza,
kino, muzeji, kave putovanja itd...?

tako sam ja sebi zacrtala da mi je potrebno vrijeme za mene i sad sam krenula raditi sve što u vezi nisam i ta sloboda i to što mi je pao kamen sa srca - neopisivo

zna me uloviti depra jedino što sam kao jadna sama, a blizu 30-te ali mislim si bolje biti solo nego u lošem društvu

i iako je kod mene to još sve novo i grozim se krenuti ispočetka zapravo je lijepo izaći škicati muške...

danas sam na stanici vidjela jednog visokog tako da ima nade...
__________________
by tyaa--tak mi i zgledaš I sigurno ti treba košara naprijed, blatobrani nazad, zvonce u obliku cvijeta sa nekom milozvučnom muzikom, i uspravno sjediš
by Blackheartgirl--Naravno da jesam. Tražim partnera, a ne krumpir za ručak.
Junona 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 22:09   #80
Yuna, jel ti zatrpan inbox ?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.