Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Play liste

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2007., 12:12   #1
Najbolji vokal Balkana

Recite koji su po vama najbolji vokali ovih prostora?

Ja bih izdvojio Vladu Kalembera(Srebrna Krila) i Sašu Lošića(Plavi Orkestar) ima ih još nekoliko al oni su mi definitivno pri vrhu!
__________________
"And the church - all they want is your money"
Midnight Mover is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 12:17   #2
trenutacno Adolf Topic
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 12:52   #3
vinko coce
__________________
;-)
mainscream is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 13:06   #4
Moj susjed kad se napije a k tome je neki rvacki blagdan od stoljeća sedmog. :jure&boban: :bludnice&davorije:

Sigurno i Ntx ima koju za reć po tom pitanju.
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 13:29   #5
ELITSA TODOROVA
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 14:59   #6
Quote:
Yo momma... kaže: Pogledaj post
Moj susjed kad se napije a k tome je neki rvacki blagdan od stoljeća sedmog. :jure&boban: :bludnice&davorije:
Sigurno i Ntx ima koju za reć po tom pitanju.

moj je veći fan guste magle i tonsona

inače najbolji hrvatski vokal teso iz komenta. šteta što više ne pjeva
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 16:03   #7
Pitanje je što se smatra Balkanom.
Znači li to da se odnosi i na Bugarsku, Albaniju, Grčku i europski dio Turske, a posebice dio Konstantinopola koji je u Europi. Nekako brijem da je ziher tamo i najbolji vokal Balkana.
__________________
aparatczykovi zapisi
Darko Vejder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 16:31   #8
ovak najbolji glas ima rundek, al mi je dobra i marina perazić, iako se to ne slaže baš s onim što sam prvotno napisala. Njen glas je dobar u jednom drugom smislu
acraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 16:48   #9
Meni je dobar Mladen Vojčić - Tifa ,a ima ih još da sad ne nabrajam
Fantom_Slobode is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 17:43   #10
Quote:
paučko kaže: Pogledaj post
ELITSA TODOROVA
Ukrajina ne spada pod Balkan, jelda? šteta. Verka ostaje uskraćena.
ovaj mali Proeski ima stvarno dobar glas. šteta pto ga u pjesmama ne može pokazat u punoj mjeri
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 18:01   #11
Quote:
Darko Vejder kaže: Pogledaj post
Pitanje je što se smatra Balkanom.
Znači li to da se odnosi i na Bugarsku, Albaniju, Grčku i europski dio Turske, a posebice dio Konstantinopola koji je u Europi. Nekako brijem da je ziher tamo i najbolji vokal Balkana.
a možeš i njih ubrojat ak ti se tam neki vokal svidja.
__________________
"And the church - all they want is your money"
Midnight Mover is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 00:25   #12
Zeljko Bebek i Boris Arandjelovic bez premca !!!!!!!!!!
Stajls is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 01:55   #13
Smile

Bez puno mozganja i razmišljanja, po mom osobnom sudu, najbolji vokal Balkana, a i šire, svakako je: Doris Dragović.

Njen glas je: specifičan, baršunast, poseban, prepoznatljiv, fluidan, topao..., a upravo zbog toga je mnogi prozivaju najljepšim glasom Mediterana.
Ne znam kako vama ali meni njena boja glasa užasno paše uz onaj miris čempresa, odsjaj Sunca na površini mora, pejzaž, ambijent... Zatvorite oči i probajte si to dočarat.

Doris = Dalmacija

Taj vokal se toliko stapa sa tim krajolikom da postaju jedno.
To je ono što ju čini drugačijom od drugih.

Anyway; svi vi koji ovo čitate; kad zapalite na more ovo ljeto, ako želite doživjet Mediteran punim plućima, ubacite CD od DORIS u player i neka Vas ponese zvuk Dalmacije. Morate probat da bi znali o čemu pričam jer to treba iskusit metodom vlastite kože.
Savjet: ovo je najbolje praxat oko 17:30h u ljetnim mjesecima, po zavojitim cestama srednje Dalmacije.
Probajte s pjesmama: "Teret ljubavi", "Malo mi za sriću triba" ili "Krivi ljudi".

Mediteran = Dalmacija = Split = Hajduk = Kraljica Torcide = Doris Dragović

Šta uopće reći o osobi kao što je Doris Dragović?
Izvanredan glas, kompletan styling, precizno izgrađen ukus, lijep izgled, kvalitetne i umjetnički dobro potkovane pjesme, inteligentan i normalan stav u medijima... samo su neki od atributa koji se mogu pripisati ovoj dami, i koji je čine zvijezdom kakva je i profesionalcem visokog ranga.


-------------------------------------------------
Ovo je naša krv - song by Doris Dragović
http://www.youtube.com/watch?v=EzTV3bXG444
Roko1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 08:00   #14
Quote:
Roko1983 kaže: Pogledaj post
[B]Bez puno mozganja i razmišljanja, po mom osobnom sudu, najbolji vokal Balkana, a i šire, svakako je: Doris Dragović.

E, Roko, Roko, sad si ga zasro. I stanicu i prugu i šefa stanice... Ajd se sad odluči. Il je Mediteran il je Balkan, nemere obadva. Pa evropska smo zemlja, težimo ka uređenju i nazivanju pravih stvari pravim imenima. A i da te Doris čuje, jako bi se naljutila, ne voli ona, ko prava i poštena Hrvatica, supruga, majka i katolkinja na dvije stolice sjedit, a i muž bi ju ubijo onim šaketinama. Stoga smatram da se tvoj post treba ignorirati dok god se Doris Dragović osobno ne javi i sama ne razriješi ovu zavrzlamu oko regionalne pripadnosti njenog glasa. Susjedi tvrde da joj je trenutno rasprostiranje od kuhinje i kupaone do primaće, ali da kada je u kupaoni onda se slabije čuje od tuširanja. No to nije potvrđeno. Stoga, smatram da irelevantnost tvog posta iz prvog dijela uvodne rečenice poziva na oprez. Ne smiješ srljat, ne smiješ ne mozgat i razmišljat, auto će te pogazit.
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 13:44   #15
Onaj mali što je prošli vikend u Čvari skidao Mejdene ima zbilja dobar glas, navodno pjeva u zboru IGK.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 14:58   #16
Ako ulaze i preminuli, bez premca Milan Mladenović.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 15:09   #17
Onaj što zove decu u Ko to tamo peva, bez konkurencije.
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 15:33   #18
Quote:
Yo momma... kaže: Pogledaj post

...A i da te Doris čuje, jako bi se naljutila, ne voli ona, ko prava i poštena Hrvatica, supruga, majka i katolkinja na dvije stolice sjedit, a i muž bi ju ubijo onim šaketinama...
parliament is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 15:40   #19
Milan Mladenović, Josipa Lisac, Massimo, Momčilo Bajagić Bajaga...
hawwa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 15:44   #20
RAFO!!
SEPTIC JAM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.