Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2009., 13:06   #81
Jel se može plaćati putem paypala na amazonu ili samo karticama?
Na ebayu plaćam paypalom i to mi je nekak nasigurnije...a nisam to našla na amazonu...
hvala unaprijed
TRI FRIKUŠE is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 17:45   #82
Nedavno sam s ove stranice naručila jednu knjigu za seminarski rad i došla mi je za 8 dana! Imaju super izbor stručne literature, pogotovo arhitekture, koja je meni trebala. I dosta je jeftinije nego na Amazonu.
Uglavnom sve najbolje!

John Wiley & Sons
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 13:13   #83
Jel tko narucivao knjige s Moderna-Vremena.hr?

ne da mi se za knjigu od 39 kuna placat postarinu 20 kuna i jos se zafrkavat s odlaskom na poštu po nju...jel netko zna jel se moze kod njih otici po tu knjigu, kao sto je slucaj sa superknjizarom (nemaju tu knjigu koju zelim kupiti)
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 14:56   #84
Jel narucivao neko na www.profil.hr? Kakva su iskustva? Imaju dosta dobar izbor...
Latenight is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 16:39   #85
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
Jel tko narucivao knjige s Moderna-Vremena.hr?

ne da mi se za knjigu od 39 kuna placat postarinu 20 kuna i jos se zafrkavat s odlaskom na poštu po nju...jel netko zna jel se moze kod njih otici po tu knjigu, kao sto je slucaj sa superknjizarom (nemaju tu knjigu koju zelim kupiti)
Može.

Barem se prije moglo, nisam odavno kod njih kupovala.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 22:16   #86
E ljudi, PITANJE! XD

Sta na amazonu nema da se plaća sa paypalom?! Zar je stvarno 100 posto sigurno dati br kartice?

I jos jedno pitanjce, a to je, s koje je stranice najisplativije nama u hrvatskoj kupovati knjige? Iz amerike ili engleske?

Hvala unaprijed
Rinnnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 17:53   #87
Quote:
Rinnnna kaže: Pogledaj post
E ljudi, PITANJE! XD

Sta na amazonu nema da se plaća sa paypalom?! Zar je stvarno 100 posto sigurno dati br kartice?

I jos jedno pitanjce, a to je, s koje je stranice najisplativije nama u hrvatskoj kupovati knjige? Iz amerike ili engleske?

Hvala unaprijed
Upali konverter i uspoređuj. Nema univerzalnog odgovora, bojim se.

Funta je pala, a dolar porastao što ide na stranu co.uk Amazonu, ali to ništa ne mora značiti... Što te košta malo preračunati cifre?
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 23:08   #88
Želim si naručiti komplet Twilighta preko Amazona. E sad, nikad još nisam naručivala nešto iz inozemstva pa me zanima koji je najbolji način plaćanja? Kreditnu karticu nemam pa sam mislila preko bank transfera. Kako ste vi plaćali koji ste si isto naručivali? Koji je način plaćanja najbolji? Zahvaljujem na odgovorima!
Fridolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 00:36   #89
Nažalost, ne mogu ti puno pomoći jer na Amazonu uglavnom plaćam kreditnom karticom (i nikakvih problema dosad nije bilo). Raspitaj se za PayPal, mislim da ga primaju, a odnedavno postoji u Hrvatskoj.

Inače, na veće količine puno je isplativiji njemački Amazon jer obračunava jednu jedinstvenu poštarinu od 6€, za razliku od američkog koji je zaračunava za svaki artikl. A Nijemci nude i knjige na engleskom (Twilight i bestsellere pogotovo).

Dosadašnji rekord dostave bio je šest dana od narudžbe. Jedino ako zapne na carini, čeka se malo duže (ali sve dok su samo knjige u paketu ili eventualno nekoliko DVD-a, carina se ne naplaćuje).

Za jedina loša iskustva krivi su lijeni poštari koji nikad ne nose paket na vrata, a ponekad i zaborave ostaviti obavijest o dospijeću pa se pošiljka ponekad uredno vrati pošiljatlju. Pizde.
zgdust is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 11:25   #90
Puno puta sam naručivao preko Superknjižare. Imaju više opcija plaćanja, veliki je izbor, a dobije se i 10% popusta na on-line narudžbu. Najbolje od svega, ako ste iz Zagreba, naručiš on-line, dobiješ 10% popusta i kao opciju navedeš da ćeš sam podići i platiti knjige u knjižari, pa otpada poštarina. Knjižara je u Savskoj, na križanju s Žerjavićevom.

Naručivao sam često i preko Amazona.com/co.uk/de. Do sada nisam imao nikakvih problema ni s plaćanjem, ni s poštarinom (nije prevelika), ni s vremenom dostave.
Diplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 01:25   #91
Thumbs up

i ja narucujem preko Superknjizare, navecer narucim sutradan citam!

Svaka im cast na brzini!
PINKYCA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 16:08   #92
evo sam sad čačkala na amazon.co.uk...ja ono niš ne razmem! šta je ono new, pa old i new različita cijena? jel to razlika novo i rabljeno? aaa!!
a kad su stručne knjige u pitanju - jel se može kako provjerit točno koliko unutra ima onoga što nama treba? malo sam skeptična prema kupovanju online jer nemam knjigu u ruci...beletristika još prolazi, ali stručne knjige, hm...

jel mi može neko malo detaljnije objasnit sam proces narudžbe? nadam se da ne tražim previše . Hvala!

Zadnje uređivanje wasserfrau : 10.10.2009. at 16:23.
wasserfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 15:54   #93
Imam pitanje za vas koji naručujete s Amazona. Naime, ljetos sam pokušavala naručiti neke knjige i niti jedna nije mogla biti dostavljena na moju adresu (Zagreb). Kako mi je bilo dosta hitno, angažirala sam frenda u SAD-u da mi uzme te knjige i proslijedi za HR. Sada bih opet htjela nešto naručiti, a ne da mi se opet gnjaviti jadnog čovjeka, pa sam pokušala opet. I ne ide, ni na amazon usa ni co.uk. I ne znam šta da radim. Znam neke ljude koji su najnormalnije naručivali knjige i stizale su im, i nemam pojma u čemu je problem u mom slučaju
E da, također sam pazila da naručujem knjige kod kojih postoji International shipment available.
Ima li netko ideju o čem bi se tu moglo raditi ili eventualno sličnog iskustva?
dinda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 00:50   #94
Dinda83, jako čudno, jesi li kontaktirala osoblje Amazona? Možda netko iz Hrvatske pošte krade, ali kud baš tebi svaki put
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 01:17   #95
Naručivao sam i s američkog i s njemačkog Amazona. I jedni i drugi uredno šalju većinu proizvoda (knjige i DVD-e uvijek) u Hrvatsku. Međutim, jednom mi se dogodilo da im je poslani paket vraćen natrag u Ameriku, a sve zbog naše paketarske bagre. Naime, nekako sam navikao da su gospoda lijena dostavljati pakete na vrata pa i bez zvonjenja samo tutnu ceduljicu u sandučić da si paket osobno pokupim u pošti. Pravi problem nastaje kada uopće ne ostave ceduljicu. Tako je moja pošiljka pet dana stajala u pošti, nakon čega su je poslali natrag (a ja nisam imao pojma da je stigla). Sreća da su Amazonovci toliko divni da su mi, premda greška nije bila njihova, bez dodatnog troška opet poslali pošiljku.

Da rezimiram: ako želiš igrati na sigurno, nabavi telefonski broj mjerodavnog pošanskog ureda i gnjavi ih svakih 5 dana da pogledaju imaju li što na tvoje ime. Gamad.
zgdust is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 02:36   #96
Quote:
Fridolina kaže: Pogledaj post
Želim si naručiti komplet Twilighta preko Amazona. E sad, nikad još nisam naručivala nešto iz inozemstva pa me zanima koji je najbolji način plaćanja? Kreditnu karticu nemam pa sam mislila preko bank transfera. Kako ste vi plaćali koji ste si isto naručivali? Koji je način plaćanja najbolji? Zahvaljujem na odgovorima!

Ako nisi u nekoj zurbi, mozes izbjeci takve zafrkancije. Naime, i preko Algoritma i preko Profila mozes narucivati knjige. Najlakse tako da si pogledas i izaberes sto hoces, pogledas ISBN, i narucis preko jedne od knjizara, mozes telefonski ili osobno tamo.
Vise puta sam narucivala i preko jednih i preko drugih, i nije bilo problema. S tom razlikom da sam knjige preko Algoritma placala nesto vise, onak u prosjeku 15 - 20 kn vise od cijene navedene na Amazonu. Takodjer, Algoritmovci su malo, hm, nonsalantni kad su narudzbe u pitanju pa sve zna malo kasniti...
S Profilom sam bila super zadovoljna, sve je stiglo najkasnije za 3 - 4 tjedna, neke stvari i unutar tjedna. Knjige su neostecene (sto s Algoritmom nije uvijek slucaj), i nikad nisam platila vise od protuvrijednosti onoga navedenog na amazonu. Za one koje to zanima, mozete i "rabljene" knjige tako narucivati.

Zadnje uređivanje whimsical : 09.11.2009. at 02:37. Reason: Navodnici, hihi
whimsical is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 12:09   #97
amazon.de je jako dobar i brz.
Malo je skupllji od amazon.com što se tiče cijene knjiga ali
poštarina je 6 Eura bez obzira koliko knjiga naručite po transakciji i koliko su teške čak i ako rasparčaju transakciju u više posiljki.
(ne naručivah više od 4 knjige pa isto provjerite prije nego potvrdite narudžbu)
dostava je vrlo brza (ako u petak pošalju u utorak već dobijem)
osim ako ne zapne na carini (ne plaća se carina ali ako je paket velik ili skup onda otvore i dosta uspore)

Amazon.com košta 8$ plus svaka slijedeća knjiga plus 4$ i čekaš oko mjesec dana da dođe.

Cijena dostave hrvatskih knjižara je oko 20-30 kn mislim po knjizi.

Zadnje uređivanje zisan : 13.11.2009. at 12:17.
zisan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 22:51   #98
on line knjižara

Naletjela sam na Superknjižaru on line i htjela bi se registrirati pa me zanima da li ste kad kupovali knjige preko neta i kakva su vam iskustva!

Unaprijed zahvaljujem
miss.WhO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 23:20   #99
ja kupujem redovno ako nadjem neki naslov koji ne mogu naci po knjizarama ili je jeftiniji preko neta.
iskustava - samo pozitivna, jednostavno placanje, brza dostava, a jednom sam se iznenadila kad sam zabunom narucila pogresnu knjigu, bez problema i suvisnih pitanja su mi vratili novac.

__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 14:28   #100
Super, baš ti hvala.
Idem se registrirati
miss.WhO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:36.