Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2007., 23:47   #81
Ljudi moji!!! Evo ga surta iz bolnice!!!!
Doduse s drenom i dalje, ali dolazi doma!!!!!
Ponoc se blizi, negdje oko 8.30 da kupimo a meni jos nikako da sjedne sto se desava :-)!!!
nusazvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 23:50   #82
super vijesti, iskreno čestitam!!!čestitam na načinu rješavanja situacije, onako kao prava supruga i znanstvenica,ne zanemarujući ni jednu stranu.
što se tiče patohistološkog nalaza, savršeno,ako nije probilo mišićni sloj stijenke onda je to stvarno super...
__________________
dežurni doktor
ante dumbledore is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 12:02   #83
Quote:
nusazvrk kaže: Pogledaj post
Ljudi moji!!! Evo ga surta iz bolnice!!!!
Doduse s drenom i dalje, ali dolazi doma!!!!!
Ponoc se blizi, negdje oko 8.30 da kupimo a meni jos nikako da sjedne sto se desava :-)!!!
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 20:36   #84
:klap:
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 13:56   #85
Dakle ovako: on je od subote doma (sto ce sutra biti, ma moj rodjendan, 30.-ti tocno :-))) , do sada smo 2 puta bili u bolnici na kontroli, danas je boi taj 2. put. Dosli su nalazi brisa njegovog sadrzaja trbuha i u medjuvremenu smo napravili krvne pretrage. Bris je los, krvni nalaz je los (visoka sedimentacija (39), poviseni leukociti, visoki ureati, i jos neki parametri. rekli su da je sve to ok i da smo s njima gotovi i sad nek idemo onkologu. Nalaz brisa nam nisu dali on je ostao kod njih. Sad sam ja naravno opet ljuta, pokusavam naci neku kliniku (privatnu) , gdje mozemo napraviti mikrobiolosku analizu krvi jer se bojim moguce infekcije koja mozda tinja u njemu i ne mogu nigdje naci takvu ustanovu. Bili smo kod nutricionistice, gdje smo napokon dobili konkretne savijete (o prehrani i ponasanju, znaci ne dizati nista teze ok 1 kg, ne raditi s nicim sto vibrira ukljucujuci i usisavac) opitala nam je neke nalaze koje smo donjeli i posoji na jerti upala, pa sada je jelo takvo da ne izazivamo jetru (jer je u bolnici jeo dosta saroliko, od pekmeza, zasecerenog soka, govedine, junetine, dvopeka u ogromnim kolicinam, a tqako smo nastavili i kad je dosao doma, dok nismo dobili nalaze i otisli njoj)
Eto, situacija nije kriticna, mada sam ja dosta oprezna da se negdje ne spletemo. Uglavnom zakljucila sam da cim netko kaze -ovo se nesmije- ja jako vjerujem , a kad se nesto smije, provjeravam na sve strane :-)) Bas sam cudna :-)))
NARODE. HVALA na dobrim zeljama, sto ste bili uz nas i puno hvala na tumacenju i savjetima
nusazvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 14:17   #86
nusa imas PM
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 14:50   #87
ovo sad sedimentacijom, kolika je bila na prethodnom mjerenju i kad je to bilo?
urati mogu biti povišeni i zbog kataboličke reakcije pretpostavljam :S
__________________
dežurni doktor
ante dumbledore is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 10:54   #88
Nemam nikakve informacije o njegovim nalazima (jer su oni njihovo privatno vlasnistvo) te jedini nalaz koji sam ja vidjela je ovaj nalaz krvi ambulantno vadjen. Ono sto mene brine je kombinacija loseg nalaza krvi (sedimentacija 39, leukociti malo iznad 10, i da ne nabrajam jos neki parametri poviseni) i loseg nalaza brisa, sto znaci da se njemu cepi rupa u trbuhu na koju smece moze izaci ( racunam na te bakterije) a njih jos ima podosta. Nije li to mogucnost noveog apscesa?
nusazvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 13:03   #89
Ta "rupa" u trbuhu o kojoj govoriš, da li je to otvor na koji je bio postavljen abdominalni dren (to je prozirna plastična cijev promjera cca. 0.5 - 1 cm)? Na kojem mjestu na trbušnoj stijenci se nalazi taj otvor?
BTW. kolika je vrijednost CRP-a (ako je vađen)?
Kolika je temperatura danas?

P.S. Ako za sada nema potrebe za aktivnim kirurškim liječenjem, onda je za njega bolje da je doma, kao što Trebor reče, jer je u bolnici znatno veća mogućnost da dobije neku od hospitalnih infekcija.
__________________
Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe
schwaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 13:27   #90
Da na tom mjestu je bio postavljen dren. Ta "rupa" je nevidljiva okom danas, mada pretpostavljam da je rupa jer jos na gazi s kojom to pokrivamo ima gnoja. CRP na zadnjem krvnom nalazu nije radjen, a cisto sumnjam da je radjen od 2.1. od kad je s JIl-a prebacen na odjel jer se nitko nije hvalio s niskim /povisenim vrijednostima istog nalaza. Koliko ja znam u ambulanti se ne radi CRP analiza, vec samo leukociti tako da se bojim da tu vrijednost necemo ni saznati. Temperaturu nema (jer da ima vec bi ja s njim rondala po bolnicama), sto ne znaci da nece porasti kad se te zivotinjice namnoze i pocnu ponovo raditi kraval po njemu (to ne oekujem, toga se samo bojim i nadam se da do toga nece doci). Dren je, odnosno to mjesto s kojeg jos curka gnoj, je s desne strane u visini pupka, jedno 3 debline prsta dalje.
Rekli su da je brisom nadjeno da je u trbuhu jos dosta bakterija no da to nema veze jer su te iste, citiram, "domace zivotinje". E sad onoliko koliko ja znam, naglasavam je jos uvijek vrlo malo, nisu li te iste ok unutar crijeva, a van njih svakako vrlo nepozeljne zivotinje, kao npr Escherihia coli? Dakle ako su one u njegovom trbuhu, blizu mjehura, jetre, zuci, gusterace... nece li opet doci do neke infekcije? Moze li ista bakterija difundirati kroz stjenke tih organa ili kroz stjenke krvnih/limfnih zila?Nekakav inzenjerski pristup meni govori da bi trbusna supljina trebala biti sterilni prostor, pa ako je tako kako ce onda ove bakterije znati da trebaju van i to bas tim putem ( na tu rupicu)?
Nista ja tu ne razumijem :-(
nusazvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 14:23   #91
Ajmo redom.
Dakle, tebe brine mjesto insercije abdominalnog drena i secernacija na isto. I potencijalna infekcija.
Odmah da kažem, u medicini 2 i 2 mogu i ne moraju biti 4, pa se nemoj puno pouzdavati u inženjerski pristup problematici. Ima tu još jako puno parametara.
Nego, ne bi bilo loše da ambulantno odredi sljedeće vrijednosti: KKS, CRP, SE. Pitaj nadležnog liječnika opće prakse kako da to realiziraš.
Prema mjestu insercije drena, mislim da se radi o abdominalnom. Moje pitanje je: kako znaš da curi baš gnoj? Jesi sigurna da se radi baš o gnojnoj sekreciji? Koje je boje tekućina, kakvog viskoziteta, ima li kakav miris? Kolika količina secernira (u 24 sata)?
Prema tvom opisu, kod njega je učinjena dvotrećinska resekcija želuca metodom Billroth II ili metodom prema Roux-u (da li što piše u otpusnom pismu?). Dakle, otvaran je GI trakt (crijevo) što je dovelo do kolonizacije trbušne šupljine bakterijama. Nadalje, postojala je komunikacija vanjskog svijeta i trbušne šupljine putem drenažnog otvora.
Mislim da te to ne treba zabrinjavati. Imunološki sustav organizma je bio narušen u ranom postoperacijskom tijeku, i zato je došlo do bakterijske, potom i mikotične infekcije. Vjerujem da se imunološki sustav sada oporavlja i da će sam razriješiti intraperitonealnu kolonizaciju Escherichiom coli spp. Ako su vrijednosti L male (oko 10 000) i ako nema znatnijeg ubrzanja sedimentacije, još ako je i vrijednost CRP-a niska i ako nema povišenja TT (tjel. temp.), sumnjam da će doći do reinfekcije.
No, da pokušam taksativno odgovoriti na pitanja.
Escherichia coli spp. neće ovim putem prodrijeti do mjehura, jetre, žuči, gušterače.
Čisto sumnjam da će doći do reinfekcije (imunološki sustav će svladati kolonizaciju bakterijama).
Da, bakterija može prolaziti kroz stijenku krvne/limfne žile, ali se tome suprotstavljaju leukociti, makrofagi, etc.
Trbušna šupljina je sterilna. Ali, nakon operacije pri kojoj se otvaraju crijeva, više nije. Još ako postoji komunikacija s atmosferom, sigurno nije.
Bakterije ne izlaze kroz drenažni otvor. Njih "pojedu" leukociti i makrofagi.
I ne boj se! Tu smo da ti pomognemo da sve to lakše razumiješ i da lakše oboje prođete kroz ovo st(r)anje!
BTW. pitaj sve što te interesira i nemoj se ustručavati!
__________________
Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe
schwaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 14:38   #92
HVALA HVALA HVALA!!!!!!
To bi bilo otprilike sto sam prizeljkivala cuti :-))
I hvala na razumjevanju.
Krvni nalaz cemo traziti svakako, ponovo, ja sam racunala ako ne bude nekih promjena, za tjedan dana pa usporediti s ovim nalazom od 24.1.
Puno HVALA
nusazvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 16:41   #93
spominjala si da su još "neki parametri" povišeni...? koji?kako se on osjeća?da li je trbuh mekan, neosjetljiv na dodir?kakav je apetit,stolica, plinovi?morate se sad usmjerit na rekuperaciju čitavog organizma, pa time i imunološkog?kljucanje antibioticima nesuvislo može biti jako loše za njega što zbog rezistencije što zbog posljedične sterilizacije debelog crijeva, dakle ne bi se ja lako upuštao u peroralnu primjenu antibiotika zbog ev povišenih L ili SE, ako se ne izolira žarište i uzročnik.
keep us updated
__________________
dežurni doktor
ante dumbledore is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 12:53   #94
Dakle poviseni su : kreatinin, ureati, leukociti, sedimentacija, u mokraci je nesto bakteija i puno sluzi, Na je na donjoj granici, granulociti (pisem napamet pa neznam jesam li dobro napisala, rijec je o onima koji pokazuju alregijsku reakciju ili napad parazita) eozinofilni. Ne muci mene krvni nalaz kao takav, vec on u kombinaciji s losim nalazom brisa iz trbuha. Mnogi ljudi su imali uspjesne zahvate i sapleli se doma jer stvar nije dovedena do kraja pa im se u tijelu pocelo nakupljati bakterija gdje je to eskaliralo problemom. Njemu je dakle vec receno da je bakterijski kontaminiran u trbusnoj supljini i prepusteno je (bez ikakve kontrole) slucaju. Obije rupe koje je imao na trbuhu su u potpunosti zarasle i to nevjerojatno brzo. Od nutricionistice smo dobili jedan pripravak koji stavljamo na ta mjesta i on na sebe navlaci gnoj. Zaista je tako. Kad je gaza s tim sadrajem na ranama gnoj izlazi van, kad pustimo da se rana odnori, nista ne izlazi. Nisu to mjerljive kolicine (otprilike kao sadrzaj nekog veceg prista) ali je cinjenica da toga jos ima. Sta bi bilo da nismo otisli kod nje? To bi ostalo unutra. Ljuta sam jer on nije dobro (kirurg je napravio svoj posao, ali to nije kraj) i nitko se ne osvrce. Komentari su da je bitno da se on subjektivno dobro osjeca. Da, znam da je to bitno, ali subjektivno ne prazni trbuh od nezeljenih nametnika.Nisam za to da se tretira antibioticima ako to nije neophodno, ali bi rado da su rekli da im se javi s nekim krvnim nalazom za mjesec-dva ili tako nesto.
Druga vijest je da smo bili kod onkologa preko preporuke. ne treba na kemo. Cijela prica je ustvari tuzna i smjesna (pateticno smjesna). Dosli smo u tu drugu bolnicu koja je ogromna i u vise navrata se izgubili (jer su jos i neki radovi u tijeku). Uglavnom doktor kojeg smo trazili je vidjen u jednoj zgradi i bila je mogucnost da je ili u podrumu ili na 3. katu. Mi prvo u podrum i hodamo ogromnim katakombastim hodnicima, hodnici strave i uzasa kako lose i izgledaju i disu. Dodjemo do dijela onkologije, neke kobaltove sobe.. kad odjednom iza nas netko vice "samo malo", mi se pomaknemo a kad ide tip sa kolicima, a na kolicima tijelo zamotano u plahtu. Nije proslo ni 20 sekundi ide drugio... Sve to pored onih ljudi koji cekaju na svoju terapiju zracenja i kraj nas koji smo dosli da vidimo aktrebamo isto. Horor film. Moj muz je samo probljedio, stisnuo mi je ruku tako jako.. ma sta da vam pricam. Poslije smo nasli tog doktora kojeg smo trebali i on je rekao da je moj muz na granici, otisao se konzultirati i rekao da nam ta terapija ne treba. Racunajuci kako je to dobra vijest ja sam se razveselila, na sta me jeisti doktor (pred mojim muzem) upozorio kako to nista ne znaci. Cak i da treba kemo to ne znaci da ce se izljeciti i kako se sve to njemu u bilo kom trenutku moze vratiti. Da mi muza nije bilo tamo tako bi mu... ma svasta bi mu rekla, ali nisam smjela da ga ne povucem za jezik pa da ne kaze jos nesto pred njim. Poslije je nazvao (taj doktor) osobu preko koje smo dosli do njega i rekao joj da su nalazi dosta dobri i da on vjeruje kako ce sve to biti ok. Ta osoba je xy u zivotu moga muza, ako ju je htio utjesiti, nije li prije trebao tjesiti i hrabriti njega? Ako je zaista nalaz tako dobar, zar ne treba njemu (ciji to nalaz je) reci svoje misljenje o istom.
Sto hocu reci- s jedne strane jedni doktori odmahnu rukom na nesto sto nije gotovo, kao da nije vrijedno spomena, dok vam drugi utjeruju strah u kosti s necim za sta se, sigurna sam moze reci, "nije lose, ali morate biti oprezni".
Pristup mi je uzasan. Imam osjecaj da se svi stite, peru odgovornosti, nece nam reci nalaz jer je to tajna. Ma kako njegov nalaz moze njemu biti tajan. On je vlasnik tog nalaza. To je isto kao da nemi netko donese uzorak vode i plati, ja mu napravim analize, komentiram mu vodu rijecima, "hmmm.. hmmm, da, da . Ma bit ce to ok" i na kraju mu nedam njegov nalaz jer je on tajna?!
Razocarana sam u sustav, pristup.. Meni je ovo dopisivanje s vama gdje sam ja vama davala vrlo malo informacija (jer sam s toliko baratala, ostalo je tajna..) bio spas!! Nije li to tuzno? Koliko ljudi zna za ovaj forum i koliko ih je uopce informaticki pismeno da bi i oni mogli proci ovako? Koliko ljudi odmah iz bolnice ode doma s vrlo skrtim informacijama o daljnjem tijeku oporavka, neznajuci za nutricioniste ili ine opcije.. ?Imam strasnu potrebu nesto popraviti ili promjeniti da nekim drugim ljudima u slicnim situacijama bude lakse..Uzasno me grize kako se osjecaju oni ljudi na odjelu za zracenje pred kojima se voze tako nonsalantno upravo ono sto ih razdire, strah svaki put kad kolica prodju, koja su kmao podsjetnik njihove nedaj Boze sudbine. Moj muz je jednom tuda prosao i poceo se tresti na taj prizor, meni se samo sklopka u glavi preokrenula, ja sam se iskljucila, pravila da nisam skuzila i pocela trkeljati iz sve glasa o neokrecenim zidovima, losem arhitekti koji je izgleda radio labirint a ne bolnici...ma o glupostima. Sta se moze napraviti za ubuduce? Ovo je sve tako tuzno, i bas me dotuce i u isto vrijeme me tako razljuti i onda mi je mozag totalno blokiran (a ja sam inace stvarno jako mastovita osoba, nisu sve ideje pametne i ostvarive ali sam ih uvijek puna), totalno sam prazna u glavi. :-((
nusazvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 16:25   #95
Quote:
nusazvrk kaže: Pogledaj post
Cijela prica je ustvari tuzna i smjesna (pateticno smjesna). Dosli smo u tu drugu bolnicu koja je ogromna i u vise navrata se izgubili (jer su jos i neki radovi u tijeku). Uglavnom doktor kojeg smo trazili je vidjen u jednoj zgradi i bila je mogucnost da je ili u podrumu ili na 3. katu. Mi prvo u podrum i hodamo ogromnim katakombastim hodnicima, hodnici strave i uzasa kako lose i izgledaju i disu. Dodjemo do dijela onkologije, neke kobaltove sobe.. kad odjednom iza nas netko vice "samo malo", mi se pomaknemo a kad ide tip sa kolicima, a na kolicima tijelo zamotano u plahtu. Nije proslo ni 20 sekundi ide drugio... Sve to pored onih ljudi koji cekaju na svoju terapiju zracenja i kraj nas koji smo dosli da vidimo aktrebamo isto. Horor film.
Dobro došla u KBC Rebro!
Sad imaš predstavu kako je meni koji sam po cijele dane tamo.
No, ima nas svakakvih, pa nemoj prema jednom onkologu suditi sve liječnike. Usudio bih se dodati tu i njegovog operatera, jer ipak, bio je dužan dati vam sve informacije.
Nego, fokusirajmo se na kirurški dio priče:

1. Da li je laparotomijska rana zacijelila?
2. Da li g. suprug ima temperaturu?
3. Da li postoji ikakva sekrecija s mjesta laparotomijske incizije odnosno insercije abdominalnog drena (a bez prethodne primjene ikakvih nutricionističkih pripravaka)?

Ne mogu ti puno pomoći oko iradijacijske odnosno kemoterapije jer to nije moje područje, ali oko kirurškog dijela mogu možda dati neke savjete koji bi mogli biti od koristi.
Lijep pozdrav, i, ne bojte se!
__________________
Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe
schwaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 19:11   #96
koliki je kreatinin,jel radio kreatinin klirens....inače jel radio tumorske biljege?
__________________
dežurni doktor
ante dumbledore is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 14:36   #97
Dakle ovak:
ja sam mu pipala trbuh i tesko mi je reci je li mekan ili ne obzirom da je smrsavio 12 kg (uglavnom je nestalo one slatke trbusice :-) ), rekla bi da mu je uglavnom trbuh normalan. Na mjestima gdje je sav ima nekih dijelova koje pod prstima izgledaju kao da je nesto tvrdasto unutra. Dio lijevo od pupka, ukljucujuci pupak mu je natecen i tu jako slabo osjeca dodir (uglavnom tupilo), ali cini mi se da je ta oteklina sada manja nego prije 10 dana. On se osjeca dobro. Vise mi se cini da se i sam trudi tako osjecati pa da je i taj osjecaj na nekoj svjesno kontroliranoj razini. Kad ga gledam onako "postrani" mi se zna ciniti nekako potisteno. Dosta brzo se zna nazivcirati (sto nije bilo tako ucestalo). Pretpostavljam da mu se jos puno toga slaze u glavi i da mu je, cak i kad bi htio, tesko verbalizirati neke stvari jer je tesko naci rijeci i to nekako suvisno srociti.On si je nekako za javnost sve poslagao u nekih 10-tak recenica i s njima barata i one su uglavnom pozitivne. Ja svakako ne bi rekla da je on emocionalno i psihicki jako dobro, no nikako ne mogu reci da je lose. Tesko je to opisati. Sto se apetita tice, jeo bi non-stop. Pretpostavljam da cijelo vrijeme smislja sta bi mogao jesti pa da ga i mozak drzi gladnijim nego sto zaista je :-). Stolica je uredna. Prducka rekla bi normalno ucestalo.
Laparoskopska (znaci rana od druge operacije koja nije do kraja bila sasivena vec je ostavljeno da eventualno curi neki sadrzaj ako ga ima) i dren rana su zacijelile vrlo brzo i na njih nista ne curi ako ne stavimo taj pripravak na mjesta rane koji to izvlaci van. Temperaturu nema. Nije ju imao ni kad je bio u bolnici pa su mu uzeli prvi bris jer je sadrzaj dreniranog bio mutan par dana, tad su ga stavili na antibiotike i antimikotike. Dupe ga jos boli jer je dva antibiotika (po 6 mL) prinio injekciom, ali je njegov doktor koji ga je vodio bio susretljiv (inace njega jako cijenimo jer je bas bio covjek .-)) ) pa ga je stavio na intravenozno primanje 3*na dan.
Kreatinin je radjen samo taj i cini mi se da je 130. Markeri nisu radjeni, idemo tek za mjesec i po dana kao i na CT, UV, RTG i to ludilo.Uspijela sam nazicat da mu dadu i PSA marker (zlu netrebalo).
Eto mislim da sam sve obuhvatila.
HVALA!!!!
nusazvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 15:51   #98
Ovo što si opisala je uredan lokalni nalaz. S kirurškog stanovišta. Ako je ovako kako tvrdiš, tu onda nema infekcije, i ne treba stavljati nikakve "kreme za izvlačenje gnoja" na kožu. Mislim da je to samo rasipanje novca. Ono što pipaš ispod laparotomijske rane je ožiljak potkožnih tkiva (prednja trbušna stijenka je šivana neresorptivnim šavima oko kojih nastaje fibroza). Ako je trbuh mekan, bezbolan na dodir, nema crvenila kože na mjestu reza odnosno insercije drena, nema povišene temperature, onda je ta rana uredna.
Pozdrav i čujemo se. Pitaj što god želiš i što god ti nije jasno!
__________________
Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe
schwaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 23:48   #99
HVALA!!!
Otprilike, dakako s puno manjim znanje da to mogu potkrijepiti, i ja mislim. Sve ce to sjesti na svoje i ima neki dobar smjer u kojem se cijela stvar kiba.
Sve ovo se ispodesavala tako neocekivano, bez nekih posebnih simptoma, on je potpuno slucajno otisao na gastroskopiju jer sam ja uprla. kad su rekli da ima tezak gastritis (a nalaz s biopsije se trebao cekat) meni je to bilo previse za ono kako se to manifestiralo. Za biopsiju sam znala da se uzima u slucaju sumnje na ..ne dobro, to to mi je toliko nemoguce i daleko bilo da sam ja pomislila kako se biopsija radi i jos u ko zna kakvim bezazlenim pretragama. Tko zna mozda na neku bakter. Tako kad je dosao taj nalaz moram priznat da smo sjeli na dupe. Drugi dan smo se digli, otisli po drugo misljenje i ostali u bolnici. Poslije operacije sve je krenulo jos gore...Doktori na JIL-u (posebno jedna doktorica) su bili stvarno predivni, ali meni se cinilo da u jednom trenutku nista ne ovisi o njima. Da su oni prije skuzili sto se u njemu desava, mozda ne bi bio doveden u takvu opasnost? Mozda i bi. O tome je sada glupo i neptrebno razmisljati, no ja sam nesto naucila iz svega toga i to je dobro- doktoru koji zna posao, uspije nesto promaknuti pa kako nece meni. On je sad samnom koja pojma nemam. Bolje otvoriti oci i sve opcije drzati otvorene da stignem doci na vrijeme k onome tko ce znati sanirati problem. Opreza nikad dosta pogotovo kod nas jer sve sto smo radili usput, kao kontrolni pregled pokazalo je opcu katastrofu. Tako ja lijepo vas gnjavim :-( (sorry), zbilja mi je nevjerojatno potrebno da sve prodje ok, uzasno mi je drago kad od vas cujem (koji znate sta pricam bolje od mene koja vam dijagnozu daje) da i vi mislite da je to ok i to mi je ko neka potvrda njegovog smjera krtanja..i nadam se da ce tako i ostati.
Milijun puta HVALA HVALA HVALA!!!
nusazvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 15:35   #100
nusazvrk, pazljivo pratim ovu temu i zelim TEBI zahvaliti sto postojis. Svu energiju koju si ulozila u ovu "borbu" na neki nacin si prenijela i jednom "utopljeniku" kojem se nedavno sve u zivotu raspalo.
Hvala ti na pomoci.
I ono sto si napisala za djecu, ne odustaj. Javi ako trebas koji savjet, mislim da ti mogu uzvratiti za pomoc.
Izljubi supruga.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:45.