Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2010., 10:16   #41
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Namjerna provokacija s tvoje strane koja je odlično izreagirana, i učinjeno je upravo ono što je i trebalo biti učinjeno
Jao, kako si to dobro srocio.

Da, to sam i ja mislila... poprilicno sam sigurna da nije bas da u svim ovim opisanim situacijama decki nisu skuzili sto se htjelo reci, nego jednostavno nisu htjeli reagirati.
LaTiTeA is offline  
Old 01.11.2010., 11:52   #42
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
eh , spontanost
a koliko se puta samo muskima dogodi da im hlace spontano nabubre ,a zenska pocne pricati kako je bila s mamom po nove cipele?
to je sasvim druga stvar. digo ti se? kaj onda

mislim to nije igrica gdje ti nekom nes signaliziras. muskarcu se moze dici 100 puta dnevno i u najglupljim situacijama.

ovo je ipak nekakva signalizacija koju ili nisu prepoznali ili nisu htjeli. nebitan je razlog sad. bitne su situacije jer su smijesne.. nista vise
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 01.11.2010., 12:16   #43
Quote:
Freyra kaže: Pogledaj post
Dragi moje forumašice i forumaši, potaknuta vlastitim iskustvima i trenutnim razočarenjem u ljubav i svega što ima veze s tim, a na ohrabrenje drage forumašice, otvaram ovaj topic kako bismo mogli iznijeti vlastita iskustva koje smo doživjeli s našim partenrima. Znate, oni pogledi, riječi ili djela koje jednostavno nisu shvatili kao poziv na igru i time nas ostavili u šoku.
Za takve igre je ptrebno dvoje ljudi sličnog kvocjenta inteligencije i sličnog smisla za humor.

Bilo je na tone takvih situacija - ponekad sam se i namjerno pravila bedasta - ili zato što sam ga htjela iživcirati ili mi jednostavno taj dan nije bilo do igre...
(od ovog prvog nekad napravim igru "da vidimo tko ima deblje živce"... )
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 01.11.2010., 12:42   #44
Vojnici vole direktne naredbe, a ne prenesena značenja.

U praksi: ''Jebi me u uniformi'', a ne: ''mogao si jednog lijepog sunčanog dana kad dođeš pa ako se pohvatamo pa ovaj gledala sam sad film lik nije bia skinija uniformu, jel ono kiša počela,,aaa, idem do wc-a, saću ti reć''

E, kad ženska ide u kupatilo to je znak ''pusti me s milim Bogom'', a ne poziv na sex, prvo 'ko ima onaj tuš u američkim filmovima, svi imaju male kade, jedva ja stanem, di češ se još tucat tamo.
versilov is offline  
Old 01.11.2010., 12:44   #45
Ja imam tus

S druge strane, ako sam polugola i zastanem, pogledam te, osmijehnem se vragolastim pogledom koji govori "let s do it" onda si fkt glup ak to ne vidis
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 01.11.2010., 12:57   #46
Quote:
Freyra kaže: Pogledaj post
Ajme užasa, ne, ne trebate nam čitati misli ...

Sjedim s frajerom na cugi, barenje ajme, obostrano ... pije se fino vino. Smješkam se s prstićem na usnama (znate ono ), iz očiju mi izvire *ebi me ... lik me gleda u oči i pita: zašt' me tako gledaš?
Jer nikad nije nijedan muškarac nakon ovakvih suptilnih (i “suptilnih”) znakova krenuo ohrabren dalje, da bi onda doživio “što si ti umišljaš?” i slične pizdarije kojima si žene podižu ego.

Da ne govorimo o tome da ono što ti misliš da govori “jebi me” nekome izvana može izgledati kao “imaš nešto na bradi”.

I da, u prvoj rečenici kažeš da vam ne trebamo čitati misli, a onda se u opisu scene – čudiš što ti frajer nije pročitao misli. Jer verbalizirala nisi ništa.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 01.11.2010., 13:07   #47
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Ja imam tus

S druge strane, ako sam polugola i zastanem, pogledam te, osmijehnem se vragolastim pogledom koji govori "let s do it" onda si fkt glup ak to ne vidis
Kontradiktorna si. 11ooo postova u nepune dvije godine, a potpis ti je više akcije . Znači, tip je pomislio ''opet mi se ruga''.
versilov is offline  
Old 01.11.2010., 13:11   #48
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Jer nikad nije nijedan muškarac nakon ovakvih suptilnih (i “suptilnih”) znakova krenuo ohrabren dalje, da bi onda doživio “što si ti umišljaš?” i slične pizdarije kojima si žene podižu ego.
Ovo je bome istina.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Old 01.11.2010., 13:17   #49
Kako se nismo vidjeli mjesecima i dolazim avionom, pitala sam ga sto misli o ideji mog dolaska samo u kaputu jel, da se sto prije.
Rekao je kako hoces.
E pa sad ce biti tako da necu nikako 2 dana ni nakon sto dodem!!
arubi is offline  
Old 01.11.2010., 13:29   #50
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Jer nikad nije nijedan muškarac nakon ovakvih suptilnih (i “suptilnih”) znakova krenuo ohrabren dalje, da bi onda doživio “što si ti umišljaš?” i slične pizdarije kojima si žene podižu ego.

Da ne govorimo o tome da ono što ti misliš da govori “jebi me” nekome izvana može izgledati kao “imaš nešto na bradi”.

I da, u prvoj rečenici kažeš da vam ne trebamo čitati misli, a onda se u opisu scene – čudiš što ti frajer nije pročitao misli. Jer verbalizirala nisi ništa.
Ma da, u pravu si ...
__________________
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti!
Freyra is offline  
Old 01.11.2010., 13:32   #51
nije moje osobno iskustvo,ali pričale mi prijateljice...
uglavnom...
sitjuejšn 1
ženska hoće napraviti intimnu ugodnu atmosferu..napunila kadu..popalila svijeće po kući..dolazi mužić i pita tko je umro...

sitjuejšn 2
isto tako..upaljene svijeće..dolazi mužić i pita zar je opet nestalo struje...

sitjuejšn 3
on sjedi i gleda tv..ona se tušira...nakon toga, umotana u ručnik polako prolazi ispred njega i širi ručnik..a on se izmiče i psuje...skoro je gol bio...

toliko...
__________________
...tonight we're burning all the tough times...
simona_says is offline  
Old 01.11.2010., 13:38   #52
Quote:
simona_says kaže: Pogledaj post
sitjuejšn 3
on sjedi i gleda tv..ona se tušira...nakon toga, umotana u ručnik polako prolazi ispred njega i širi ručnik..a on se izmiče i psuje...skoro je gol bio...

toliko...
ovo ne vrijedi, Liga prvaka nam daje osjećaj muškosti dok su jaja u škripcu of a long term relationship

mogla si plesat i striptease na štangi a rekakcija bi izostala...

evo neka jedna se javi koja je uspjela zavest muškarca za vrijeme tekme (ako on voli sport)
mudhoney is offline  
Old 01.11.2010., 13:47   #53
Quote:
simona_says kaže: Pogledaj post
nije moje osobno iskustvo,ali pričale mi prijateljice...
uglavnom...
sitjuejšn 1
ženska hoće napraviti intimnu ugodnu atmosferu..napunila kadu..popalila svijeće po kući..dolazi mužić i pita tko je umro...

sitjuejšn 2
isto tako..upaljene svijeće..dolazi mužić i pita zar je opet nestalo struje...
Djeco, shvatite: holivudska romantika ne funkcionira u stvarnom životu.
Kad čovjek dolazi umoran i nadrkan s posla i nađe stan u mraku, s upaljenim svijećama, naravno da će mu prvo pasti na pamet nešto od ovoga, a ne filmska romantika. Naročito s obzirom na to da je takva filmska romantika očito nešto krajnje neuobičajeno i strano u njegovom braku.

Kad isprobavaš nešto novo, pametnije je to napraviti na neutralnom terenu u neutralno vrijeme. Jer nebrojeno puta svatko od nas isplanira koješta, ne računajući pritom na činjenicu da drugi ljudi imaju druge brige i druge planove.

Quote:
sitjuejšn 3
on sjedi i gleda tv..ona se tušira...nakon toga, umotana u ručnik polako prolazi ispred njega i širi ručnik..a on se izmiče i psuje...skoro je gol bio...
U ostalim vijestima, čovjek popizdio jer mu je, dok je čitao novine, mačka uskočila u krilo i počela zaklanjati tekst. Jer se htjela igrati i maziti.

Da, slažem se da je seks puno zabavniji od televizije.
No to ne znači da će ti netko biti zahvalan ako gleda nešto što ga zanima, a ti ga počneš ometati. Pa makar mu sisama mahala pred nosom.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 01.11.2010., 13:56   #54
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Djeco, shvatite: holivudska romantika ne funkcionira u stvarnom životu.
Kad čovjek dolazi umoran i nadrkan s posla i nađe stan u mraku, s upaljenim svijećama, naravno da će mu prvo pasti na pamet nešto od ovoga, a ne filmska romantika.
Mene je uvijek strah da se nešto ne zapali od tih svijeća.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Old 01.11.2010., 13:59   #55
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post
Mene je uvijek strah da se nešto ne zapali od tih svijeća.

ok kada i kupaonica oćenito će se malo teže zapalit, a ako se i zapali ima dosta vode
mudhoney is offline  
Old 01.11.2010., 14:00   #56
Quote:
Freyra kaže: Pogledaj post
Dođem kući s posla, javim se svom dragom (opet vojnik) i pitam kakav nam je plan za večeras. Kaže on, kupio sam neku finu ribu pa ću napraviti večeru, popiti ću čašu vina pa pod tuš. Za to mi treba oko sat dva pa onda dođi ...


Jeben frajer, jeben.


Ne mogu se sad sjetiti niti jednog primjera gdje je meni netko to napravio , ali ja sam jednom zaspala za vrijeme...ručne obrade.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 01.11.2010., 14:08   #57
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post


Jeben frajer, jeben.


Ne mogu se sad sjetiti niti jednog primjera gdje je meni netko to napravio , ali ja sam jednom zaspala za vrijeme...ručne obrade.
ahhahhah hahahha e hvala ti, ovo me zaista nasmijalo do suza ...
__________________
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti!
Freyra is offline  
Old 01.11.2010., 14:13   #58
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Jer nikad nije nijedan muškarac nakon ovakvih suptilnih (i “suptilnih”) znakova krenuo ohrabren dalje, da bi onda doživio “što si ti umišljaš?” i slične pizdarije kojima si žene podižu ego.

Da ne govorimo o tome da ono što ti misliš da govori “jebi me” nekome izvana može izgledati kao “imaš nešto na bradi”.

I da, u prvoj rečenici kažeš da vam ne trebamo čitati misli, a onda se u opisu scene – čudiš što ti frajer nije pročitao misli. Jer verbalizirala nisi ništa.
Istina je ovo, desilo mi se puno puta. Nakon znakova krenuh u akciju, a onda bi doticne kokosi reagirale u stilu: "Pa sta je tebi, pa ti si sve krivo shvatio,nisi normalan,mi se samo druzimo itd itd.". Katastrofa
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Old 01.11.2010., 14:16   #59
Quote:
mudhoney kaže: Pogledaj post
ok kada i kupaonica oćenito će se malo teže zapalit, a ako se i zapali ima dosta vode
Ae, al' ima onih koji te svijeće napiče po cijelom stanu, kako da se čovjek opusti.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Old 01.11.2010., 14:24   #60
Quote:
Freyra kaže: Pogledaj post
pa kontam da jesam, ali bili smo na javnom mjestu, a i ne nosim dildo u torbici

Dalje ...

Dođem kući s posla, javim se svom dragom (opet vojnik) i pitam kakav nam je plan za večeras. Kaže on, kupio sam neku finu ribu pa ću napraviti večeru, popiti ću čašu vina pa pod tuš. Za to mi treba oko sat dva pa onda dođi ...
GDJE VI NALAZITE TE VOJNIKE??
i ja želim vojnika

i btw, presmiješno ti je ovo s večerom
Anniah is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger