Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2010., 16:45   #21
[QUOTE=TheSves;30140563]
Quote:
ajzut kaže: Pogledaj post

Pričaj s njom o tome.
Možeš ju i zamoliti (barem dok ne stekneš veće povjerenje u nju) da više ne viđa bivšeg. Al ljepo zamoliti... vidjet ćeš što će ti reći na to.
pa nije bivsi, nego je prije nesto prema njemu osjecala, al nikad nisu bili skupa! on je dosao kod nje, ona njega nije trazila... na kraju ga je odjebala,a ja neznam koji mi je ku*ac, trebam bit sretan zbog toga, a ne sumnjat u nesto..
ajzut is offline  
Old 23.11.2010., 16:48   #22
[QUOTE=ajzut;30140601]
Quote:
TheSves kaže: Pogledaj post

pa nije bivsi, nego je prije nesto prema njemu osjecala, al nikad nisu bili skupa! on je dosao kod nje, ona njega nije trazila... na kraju ga je odjebala,a ja neznam koji mi je kurac, trebam bit sretan zbog toga, a ne sumnjat u nesto..
Stoji... trebaš malo raditi na sebi, ej, ali tko od nas ne treba
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Old 23.11.2010., 16:49   #23
ma likusa malo hoce da joj se divis... i tako to... iskuliraj...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 23.11.2010., 16:49   #24
[QUOTE=TheSves;30140654]
Quote:
ajzut kaže: Pogledaj post

Stoji... trebaš malo raditi na sebi, ej, ali tko od nas ne treba
ma nisam normalan.. idem joj kupit buket ruza i odnit doma..
ajzut is offline  
Old 23.11.2010., 16:50   #25
Quote:
Dylan_DM kaže: Pogledaj post
Mrzim momke i cure koji nemaju apsolutno povjerenje u svoje partnere. Od toga veza počinje, a ako netko sumnja ja navijam za prekid... Osnove drmaš, što se mene tiče prekinite bolje ako joj ne vjeruješ. Svatko je nevin dok se ne dokaže suprotno. A sumnjom u njeno povjerenje po meni ti nju ni ne zaslužuješ. Amen.
apsolutno je malo težak pridjev... koji ne možeš primijeniti ni na sebe, a kamoli na nekog drugog...
Quote:
VenoM984 kaže: Pogledaj post
Nije da kurim vatru.... al....

Možda je sve priznala kako bi zadobila tvoje povjerenje... a onda arty:

možda, ali vjerujem da je zapravo ovo
Quote:
ajzut kaže: Pogledaj post
a opet da me je prevarila nit bi rekla da je on u selu, nit da je dolazio u nje doma, nit ista od toga!
neznam vise sta da mislim... moze savjeti nekii?
fala unaprijed
najbitnije u svemu tome... doduše, možda sam preoptimističan glede ljudi
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 23.11.2010., 16:50   #26
Quote:
Ewanna kaže: Pogledaj post
ma likusa malo hoce da joj se divis... i tako to... iskuliraj...
imam se i zasto divit mala nemoze bolja
ajzut is offline  
Old 23.11.2010., 16:52   #27
Quote:
ajzut kaže: Pogledaj post
imam se i zasto divit mala nemoze bolja
ah vi mladi danas...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 23.11.2010., 17:01   #28
Quote:
ajzut kaže: Pogledaj post
evo vako,s curom sam 7 mjeseci, sve super, sve pet... nema muljanja nit icega u nasoj vezi... i onda prije neki dan u curinom selu (zivi od mene 12 km) se pojavio njezina bivsa amo rec ljubav... ona je meni sve rekla, ispricala o njemu, da je doso tu u goste (ima nekog kuma), da se ona njemu sviđa, ALI DA ONA NE ZELI S NJIM NISTA, JER MENE NAPROSTO OBOZAVA.. i jucer mi ona rekla da je on bio u nje doma, da s bila ona i majka.. i da je on njoj reko da jos osjeca prema njoj nesto i da oce da bude njegova, da je ima.. i rekla mi je da ga je odjebala da ne zeli nista s njim...rekla mu je da voli decka (mene) i da ga nizasto nebi prevarila... a sad opet mene ta sumnja hvata, sta ako ovo?sta ako ono? sta ako vako?sta ako nako?
a opet da me je prevarila nit bi rekla da je on u selu, nit da je dolazio u nje doma, nit ista od toga!
neznam vise sta da mislim... moze savjeti nekii?
fala unaprijed
Imala istu situaciju,bivsi me pozvao van,izasla s njim,priznao da me zeli nazad,ja ga odjebala.Sve rekla decku i također je sumnjao.Mislim da smo bili 7 ili 8 mj. zajedno.Uglavnom vjeruj curi,da ona zeli bit ponovno sa bivsim,prekinula bi stobom i bila snjim.Jednostavno.
Ona zeli tebe i voli tebe.Trebas joj vjerovati,jer ako nemas povjerenja,unistit ces si vezu.Ona ce te gledat drugacijim ocima(znam iz iskustva).Jednostavno joj vjeruj.

I da jos uvijek sam s tim deckom.Znaci vjeruj joj jer ti sigurno ne laze i zeli bit s tobom.Zato ti je sve i priznala jer zeli da budes dio njenog zivota.
__________________
Za svaki korak,pad ili uspjeh - postoji razlog.
~Pixie is offline  
Old 23.11.2010., 17:45   #29
Ništa strašno, ako si zaljubljen u curu naravno da će se javiti ljubomora u nekakvom obliku, to nam je prirodni biološki refleks
Samo treba znati nositi se s time, a to kaj to osjećaš nije ništ novo ni nenormalno. U vezi je bitno da vjeruješ partneru, al svejedno te može tak nešto uhvatit, i kolko vidim još si mlad i puno puta ćeš još takve stvari osjetiti. Možda čak i skroz vjeruješ curi da te nebi prevarila, al ti se malo okrene želudac kad si zamisliš da je lik prema kome je nešto osjećala bio kod nje doma. To je normalno, samo si to priznaš i malo stisneš zube, jer za to kak se osjećaš nije nitko kriv, to je samo biološki refleks.
A cura ti je super, iskrena je i još k tome kuži da si malo ljubomoran, nemate nikakvih problema
Lupine is offline  
Old 23.11.2010., 17:47   #30
Quote:
ajzut kaže: Pogledaj post
nije bivsi, nikad nisu bili nista... on ne zivi tu nego dalje.. znaju se od malih nogu, i prije je dolazio kod nje u kucu kad bi god doso tu u pojest..
U naslovu si napisao da je bivši. Si siguran da nisu ništa imali?

Quote:
TheSves kaže: Pogledaj post
Hm... Zašto si tako sigurna?
Pretpostavimo da recimo nema takvih namjera, što je trebala napraviti?
Prešutiti ili lagati?
Bivše ljubavi ne dolaze doma i gotovo. Ovo je manipulatorica, vidi se prema tome kak njen dečko reagira, ajde, molim te....jedina situacija kad sam ja govorila ili čula od svojih partnera: znaš, bivša/bivši bi bio sa mnom, je bila kad je bio cilj napraviti ih ljubomornim ili nešto drugo izvući iz njih što redovno ne bi mogla. To nije ljubav, nego manipulacija. I potcjenjivanje.
Sigurna is offline  
Old 23.11.2010., 17:59   #31
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Potpisujem. Rekla ti je sve to da bi ti dala do znanja: vidiš, mene bivši još želi, potrudi se više oko mene, vidiš kak sam super-truper treba! Mislim, to što je on bio kod nje doma, nema opravdanja, oprosti. K meni doma nijedan bivši nema kaj hodati, ako imamo kaj za riješiti, za to postoji kafić.
A jesi naivan, točno te dovela do onoga što joj je cilj - motati te oko malog prsta da poludiš, a onda se osjećaš krivim, dok ona radi što hoće. Bravo, mala!
Jesi razmišljala o pisanju romana o ljubavnim zavjerama? Jebote, na temelju dve rečenice ti smislila scenarij za film. Prebujna mašta

rocket86 - itekako mogu, i to i radim. To nije ljubomora, a u ostalom i da je ja to ne opravdavam ničime.. Ako si ljubomoran, znači da nemaš povjerenja u svoju curu. A ja uvijek imam. Imam ja različitu "teoriju" izgleda od mnogih no dobro, nadam se meni na 'korist'...
Dylan_DM is offline  
Old 23.11.2010., 18:02   #32
Quote:
Dylan_DM kaže: Pogledaj post
Jesi razmišljala o pisanju romana o ljubavnim zavjerama? Jebote, na temelju dve rečenice ti smislila scenarij za film. Prebujna mašta

rocket86 - itekako mogu, i to i radim. To nije ljubomora, a u ostalom i da je ja to ne opravdavam ničime.. Ako si ljubomoran, znači da nemaš povjerenja u svoju curu. A ja uvijek imam. Imam ja različitu "teoriju" izgleda od mnogih no dobro, nadam se meni na 'korist'...
. Pročitaj onda malo i ostale postove prije toga, a ne samo zadnji. Koji roman, pa napisala sam par redova. A situacija mi je sasvim poznata, ali ako se on želi zavaravati kak je u sretnoj vezi, neka. Očito se i muškarcima može lako manipulirati, samo im se veli da ih se obožava . Idu mi na živce ti naivci koji imaju "beskrajno" povjerenje u takvim situacijama. U principu, ne kužim nikoga tko ima beskrajno povjerenje u ikoga. Taj ili ima nadnaravne moći da ima uvid u tuđi mozak ili je glup.
Sigurna is offline  
Old 23.11.2010., 18:12   #33
Quote:
ajzut kaže: Pogledaj post
nije je niko imo osim mene, ja sam joj prvi... a on je zeli, a ona nece!!! nemam razoga za paniku, a opet..
zbog ovog nisi u nekoj blistavoj poziciji...doći će, prijie ili kasnije netko koga će ta tvoja poželjeti...i onda ćeš vjerojatno postati bivši.

evo, upravo sam čuo da se jedna nadasve moralna žena nakon 18 godina bračne vjernosti odselila od muža. a za nju nitko nikada ne bi rekao da će napustiti svog muža.
maramko2 is offline  
Old 23.11.2010., 18:15   #34
[QUOTE=Sigurna;30141698]U naslovu si napisao da je bivši. Si siguran da nisu ništa imali?


nisam ja napiso da je bivsi, vec je neko promijeno naziv!
ajzut is offline  
Old 23.11.2010., 18:17   #35
[QUOTE=ajzut;30142138]
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
U naslovu si napisao da je bivši. Si siguran da nisu ništa imali?


nisam ja napiso da je bivsi, vec je neko promijeno naziv!
koji si naslov ti stavio? Nesiguran sam u sebe jer me strah da ću postati bivši
maramko2 is offline  
Old 23.11.2010., 18:19   #36
Quote:
maramko2 kaže: Pogledaj post
zbog ovog nisi u nekoj blistavoj poziciji...doći će, prijie ili kasnije netko koga će ta tvoja poželjeti...i onda ćeš vjerojatno postati bivši.

evo, upravo sam čuo da se jedna nadasve moralna žena nakon 18 godina bračne vjernosti odselila od muža. a za nju nitko nikada ne bi rekao da će napustiti svog muža.
ja curi svojoj vjerujem, i ona je meni prva, ja ne zelim nit jednu drugu, zaboli me ku*ac za ostale cure! u njoj sam naso ono sve sto sam pozelio od cure... upoznao sam cura, nezna im se broja.. al ona je ono sto sam trazio! sa svojih 19 godina sam upoznao ljubav svog zivota.. i njoj je 19, i apsolutno joj vjerujem i ona meni!! toliko mi je puta pokazala da me voli i svojim ponasanjem, postupcima, djelima, rijecima ma u svemu!!
ajzut is offline  
Old 23.11.2010., 18:20   #37
[QUOTE=maramko2;30142167]
Quote:
ajzut kaže: Pogledaj post

koji si naslov ti stavio? Nesiguran sam u sebe jer me strah da ću postati bivši
ja sam stavio naslov iskrena ili?? al neko je promjeno..
ajzut is offline  
Old 23.11.2010., 18:21   #38
Quote:
Lupine kaže: Pogledaj post
Ništa strašno, ako si zaljubljen u curu naravno da će se javiti ljubomora u nekakvom obliku, to nam je prirodni biološki refleks
Samo treba znati nositi se s time, a to kaj to osjećaš nije ništ novo ni nenormalno. U vezi je bitno da vjeruješ partneru, al svejedno te može tak nešto uhvatit, i kolko vidim još si mlad i puno puta ćeš još takve stvari osjetiti. Možda čak i skroz vjeruješ curi da te nebi prevarila, al ti se malo okrene želudac kad si zamisliš da je lik prema kome je nešto osjećala bio kod nje doma. To je normalno, samo si to priznaš i malo stisneš zube, jer za to kak se osjećaš nije nitko kriv, to je samo biološki refleks.
A cura ti je super, iskrena je i još k tome kuži da si malo ljubomoran, nemate nikakvih problema
svaka ti čast!!! perfektno napisano!!! nemoze bolje sve ono sto ja osjecam, ti si tu napiso..
ajzut is offline  
Old 23.11.2010., 18:23   #39
Bivše ljubavi ne dolaze doma i gotovo. Ovo je manipulatorica, vidi se prema tome kak njen dečko reagira, ajde, molim te....jedina situacija kad sam ja govorila ili čula od svojih partnera: znaš, bivša/bivši bi bio sa mnom, je bila kad je bio cilj napraviti ih ljubomornim ili nešto drugo izvući iz njih što redovno ne bi mogla. To nije ljubav, nego manipulacija. I potcjenjivanje.[/QUOTE]

vidim nemas ti bas srece u ljubavi, ako sve svodis na manipulaciju i potcjenjivanje.. nekim osobama je do nekog jako stalo i oce da im istinu kaze!! da je moja situacija kao njena, i ja bi joj reko istinu, nemam sta krit!
ajzut is offline  
Old 23.11.2010., 18:25   #40
Quote:
ajzut kaže: Pogledaj post
ja curi svojoj vjerujem, i ona je meni prva, ja ne zelim nit jednu drugu, zaboli me ku*ac za ostale cure! u njoj sam naso ono sve sto sam pozelio od cure... upoznao sam cura, nezna im se broja.. al ona je ono sto sam trazio! sa svojih 19 godina sam upoznao ljubav svog zivota.. i njoj je 19, i apsolutno joj vjerujem i ona meni!! toliko mi je puta pokazala da me voli i svojim ponasanjem, postupcima, djelima, rijecima ma u svemu!!
Svi vjeruju u ljubav, bezuvjetnu ljubav svog života dok ih život ne uvjeri u suprotno.
Pretjerana ljubomora ubija ljubav.
maramko2 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger