Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2011., 12:11   #1
Pomozite mi da pravilno postupim

Evo ovako, u ovoj vezi sam bio kreten a bivša mi je preko svega prelazila...
Nikad nisam imao objašnjenje za svoje ponašanje, i otišao sam kod psihijatra da bi mi on rekao da nosim traume iz djetinjstva i da sam zato paranoično gledao na realnost i da sam se zato ponašao kao divljak.
A sad kad imam objašnjenje i kad sam počeo raditi na sebi i mijenjati se moja bivša neželi ni pročitati moju dijagnozu i da pokuša shvatiti da nisam ja za sve kriv...
A volim je i želio bih opet pokušati s njom nešto jer znam da bi sad bilo drukčije...
Koje je vaše mišljenje,dali bi je možda trebao pustiti da se ohladi ili što????????
leonardo50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 12:13   #2
Quote:
leonardo50 kaže: Pogledaj post
Evo ovako, u ovoj vezi sam bio kreten a bivša mi je preko svega prelazila...
Nikad nisam imao objašnjenje za svoje ponašanje, i otišao sam kod psihijatra da bi mi on rekao da nosim traume iz djetinjstva i da sam zato paranoično gledao na realnost i da sam se zato ponašao kao divljak.
A sad kad imam objašnjenje i kad sam počeo raditi na sebi i mijenjati se moja bivša neželi ni pročitati moju dijagnozu i da pokuša shvatiti da nisam ja za sve kriv...
A volim je i želio bih opet pokušati s njom nešto jer znam da bi sad bilo drukčije...
Koje je vaše mišljenje,dali bi je možda trebao pustiti da se ohladi ili što????????
nisi naveo preko čega ti je prelazila? daj primjer...
tratinčica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 12:14   #3
Kad ti netko kaže da više ne želi imati veze s tobom, trebaš poslušati. Sama činjenica da navaljuješ na nju govori o tome da terapiju nisi proveo do kraja. Ona ima svako pravo da je ne zanimaš ni ti ni tvoja dijagnoza i nemoj je time opetrećivati ako ona to ne želi.
__________________
babe i dide uvik prde i to besramno ako su oni u blizini u tome je izlaz © PO LITRE
Nanuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 12:20   #4
Quote:
Nanuša kaže: Pogledaj post
Kad ti netko kaže da više ne želi imati veze s tobom, trebaš poslušati. Sama činjenica da navaljuješ na nju govori o tome da terapiju nisi proveo do kraja. Ona ima svako pravo da je ne zanimaš ni ti ni tvoja dijagnoza i nemoj je time opetrećivati ako ona to ne želi.
u biti,da... trebao bi prvo poraditi na sebi i izliječiti se, da bi stupao u neku vezu... jest da bi ti bilo lakše da imaš nekoga uz sebe, ali pokušaj sa prijateljem,prijateljicom... a kada se malo "normaliziraš" javi joj se,do tada je pusti na miru...
nemoj biti očajan i navaljivati jer će ju to otjerati još dalje...
a možda u međuvremenu upoznaš nekog drugog..
tratinčica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 12:24   #5
Ako si otišao kod psihijatra zbog svojega ponašanja i problema koje je to tvoje ponašanje uzrokovalo, vjerovatno problemi nisu mali. Slažem se sa savjetima da ju pustiš i daš joj pravo izbora. To što imaš dijagnozu na papiru ne daje ti za pravo da nekoga siliš da bude u vezi s tobom. Možda i ona ima posljedice na svojoj psihi od tebe...
malecna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 12:25   #6
promjeni psihijatra

nemoj se čupat na traume iz djetinstva nego se uhavizaj
nije ti ništa.
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 12:26   #7
Quote:
malecna1 kaže: Pogledaj post
To što imaš dijagnozu na papiru ne daje ti za pravo da nekoga siliš da bude u vezi s tobom. Možda i ona ima posljedice na svojoj psihi od tebe...
svako od nas bi fasovao neku dijagnozu da ode kod psihića. takva su vremena
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 12:44   #8
a u tome i je stvar što želim da imam nekoga kraj sebe sad a najviše bi volio da to bude ona,
ne,nemogu tražiti to obitelj jer radi toga i jesam išao kod psihijatra.
A bio sam posesivan i ljubomoran i stalno sam govorio da ću se promijeniti ali eto nisam uspio tek sad kad sam potražio stručnu pomoć...
leonardo50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 12:49   #9
Quote:
leonardo50 kaže: Pogledaj post
a u tome i je stvar što želim da imam nekoga kraj sebe sad a najviše bi volio da to bude ona
Ali i ona ima želje, neistovjetne tvojima, poštuj to. Ti se uči neljubomori, prvo imaj cvijet, pa ako nisi ljubomoran na njega zbog okretanja za suncem imaj psa, pa prijatelja, pa tek onda curu. Možda će ta cura na kraju biti ona, iako je malo vjerojatno, ali onda ti više neće biti ni bitno.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 12:50   #10
Quote:
leonardo50 kaže: Pogledaj post
a u tome i je stvar što želim da imam nekoga kraj sebe sad a najviše bi volio da to bude ona,
ne,nemogu tražiti to obitelj jer radi toga i jesam išao kod psihijatra.
da ti objasnim jednu stvar: toj tvojoj očito je više stalo do sebe nego do tebe. i to je pravilno razmišljanje.

druga lekcija koju moraš savladat je: pustiti ljude na miru, pomirit se sa situacijom i krenuti dalje.

što ti treba bilo tko da te timari?
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 12:58   #11
Ma nemam pojma,ja se sad grizem jer nisam bio dobar prema njoj a nije ni mene nitko pitao kroz što sam ja prolazio...
Ali ne očekujem od nje da to shvati jer nemože ali mi je žao jer je puno puta vjerovala u mene i u moja isprazna obećanja iako sam ja mislo da nisu takva...
I želio bih samo da ona vidi da nije sve ovo uzalud bilo i da ja mogu biti drukčiji i normalan a ne neki posesivni agresivni kreten!
leonardo50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 13:04   #12
Quote:
leonardo50 kaže: Pogledaj post
Ma nemam pojma,ja se sad grizem jer nisam bio dobar prema njoj a nije ni mene nitko pitao kroz što sam ja prolazio...
Ali ne očekujem od nje da to shvati jer nemože ali mi je žao jer je puno puta vjerovala u mene i u moja isprazna obećanja iako sam ja mislo da nisu takva...
I želio bih samo da ona vidi da nije sve ovo uzalud bilo i da ja mogu biti drukčiji i normalan a ne neki posesivni agresivni kreten!
Boldani dio moraš napravit zbog sebe, a ne zbog nje. Cura ti je očito dala i previše puta priliku da joj pokažeš da će se nešto promijeniti, a nije. Odlično je što si spoznao svoj problem i odlučio ga riješiti, ali to nužno ne znači da se ona mora ili treba tebi vratiti. Teško je prihvatiti, ali poštuj to. Radi na sebi, na svom samopouzdanju, samokontroli, nesebičnosti - na svemu onome što znaš da nije bilo uredu. Ali radi to zbog sebe.
malecna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 13:06   #13
Quote:
leonardo50 kaže: Pogledaj post
dali bi je možda trebao pustiti da se ohladi ili što????????
Nije li ona već sasvim dovoljno hladna? Preostaje ti samo pustiti ju.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 13:06   #14
Quote:
leonardo50 kaže: Pogledaj post
Evo ovako, u ovoj vezi sam bio kreten a bivša mi je preko svega prelazila...
Nikad nisam imao objašnjenje za svoje ponašanje, i otišao sam kod psihijatra da bi mi on rekao da nosim traume iz djetinjstva i da sam zato paranoično gledao na realnost i da sam se zato ponašao kao divljak.
A sad kad imam objašnjenje i kad sam počeo raditi na sebi i mijenjati se moja bivša neželi ni pročitati moju dijagnozu i da pokuša shvatiti da nisam ja za sve kriv...
A volim je i želio bih opet pokušati s njom nešto jer znam da bi sad bilo drukčije...
Koje je vaše mišljenje,dali bi je možda trebao pustiti da se ohladi ili što????????
Tko je i zašto prekinuo? Koliko si zasrao?
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 13:08   #15
Quote:
ondine kaže: Pogledaj post
Tko je i zašto prekinuo? Koliko si zasrao?
Da. I jesi li bio fizički agresivan?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 13:11   #16
Pusti ju na miru. Prvo rijesi svoje probleme , a onda trazi da ti se vrati.
DamaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 13:14   #17
Quote:
leonardo50 kaže: Pogledaj post
Ali ne očekujem od nje da to shvati jer nemože ali mi je žao jer je puno puta vjerovala u mene i u moja isprazna obećanja iako sam ja mislo da nisu takva...
Pa vjerovatno se sad i ne zeli miriti radi toga sto misli da su opet neka isprazna obecanja.
__________________
Priđi joj tiho,sasvim lagano s leđa,dodirni je usnom,obećaj joj jutro...
Lillithh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 13:22   #18
Ispričaj joj se, zahvali na njenom strpljenju i reci da ti je puno značilo što je bila uz tebe u tim teškim trenucima. Zatim je pusti na miru. Ako je stvarno voliš, najvažnija će ti biti njena sreća, s kim god, a ne potreba da si namiriš savjest i usput pojebeš nešto, u čast čudotvornog ozdravljenja.
__________________
babe i dide uvik prde i to besramno ako su oni u blizini u tome je izlaz © PO LITRE
Nanuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 13:29   #19
Lijepo od tebe jer si otišao do stručne osobe i pokušao. Na prste se mogu nabrojati ljudi koji žele priznati da neki problem leži u njima samima. Eh sad, vrlo je vjerovatno da je to njoj ostavilo prevelike traume dok je trajalo i da sada prosto ne želi nastaviti sa tim. Tebi preostaje da to prihvatiš i nastaviš sa svojim životom. Neopterećeno. Nikad ne znaš šta se može desiti. Nemoj samo na nju vršiti pritisak.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 13:36   #20
Quote:
leonardo50 kaže: Pogledaj post
Evo ovako, u ovoj vezi sam bio kreten a bivša mi je preko svega prelazila...
A gle.. svatko ima svoj prag tolerancije. Ako si na bilo koji način bio nasilan, ja ti uopće ne bih prelazila preko toga, dakle, moj prag tolerancije na nasilje je vrlo nizak, tj. nemam ga.
I sad.. možeš ti imati 100 papira od psihijatra i mahati njima misleći da te to opravdava. Što ono netko kaže gore; svatko od nas bi mogao izvući neku dijagnozu da opravdamo neki dio svoje prgave osobnosti.

A sad bi pravilno postupio kad bi ju ostavio na miru. I maknuo se. Ženska možda više nema živaca za tebe. A tvoje navaljivanje će samo pogoršati stvari i tebi i njoj.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger