Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2013., 17:31   #41
Quote:
branka primorac kaže: Pogledaj post
nisam "ubrala" to da je u švabiji, niti da je ona samo 6 mj. tu ja i dalje ne virujem da je bosanac. da je tako, prije bi razumila da ima problem, ako je ona npr. srpkinja, znači po nacionalnoj osnovi..jer koliko znam, muslimani iz bosne se ne drže "ko pijan plota" religije. mislim da bi bili puno otvoreniji za partnera druge vjere, nego ovi sa istoka ili afrike...
ali definitivno najzajebanija vjera za kompromise (da sad ne idem u markove konake i oftopičarenje sa scijentologijom), tako da mi je strašno žao cure..ali nadam se da će je proći..mislim da sve u svemu nije vrijedno patnje ni truda, pogotovo ako je stvarno tu pola godine..
On je bosanac, ja sam hrvatica.
freestylerica is offline  
Old 29.01.2013., 17:36   #42
Quote:
freestylerica kaže: Pogledaj post
On je bosanac, ja sam hrvatica.
zbilja sam iznenađena..ne znam što reći..neću više polemizirati oko toga jel bi treba biti moderan musliman ili ne..samo ti želim reći da će ti osjećaji proći, bar u ovoj mjeri u kojoj ih sad osjećaš. pa sjeti se samo svih prijašnjih zaljubljenosti i zatreskanosti, u tim trenucima si mislila da je to to i da ti se drugi nitko neće sviđati, ali vrijeme mijenja sve..pa tako i ovaj tvoj možda ostane platonska, fatalna uspomena koje ćeš se prisjećati godinama posli...
branka primorac is offline  
Old 29.01.2013., 17:38   #43
Quote:
branka primorac kaže: Pogledaj post
u kojem si mjestu, državi, ako nije tajna? je li stvarno dečko iz bosne? pitam, jer onda to znači da živim u zabludi, vezano za muslimane iz bosne..ili se radi o pojedincima, pa je rijetkost..
Austrija. Dečko je iz bosne, ja sam hrvatica, sa juga...njegovi nisu protiv muslimansko-katoličkog braka, ali on je bivšu vezu okončao upravo zbog toga
freestylerica is offline  
Old 29.01.2013., 17:40   #44
Quote:
branka primorac kaže: Pogledaj post
zbilja sam iznenađena..ne znam što reći..neću više polemizirati oko toga jel bi treba biti moderan musliman ili ne..samo ti želim reći da će ti osjećaji proći, bar u ovoj mjeri u kojoj ih sad osjećaš. pa sjeti se samo svih prijašnjih zaljubljenosti i zatreskanosti, u tim trenucima si mislila da je to to i da ti se drugi nitko neće sviđati, ali vrijeme mijenja sve..pa tako i ovaj tvoj možda ostane platonska, fatalna uspomena koje ćeš se prisjećati godinama posli...
Nisam zaljubljive prirode Proći će, naravno... Samo mi on sve skupa to otežava
freestylerica is offline  
Old 29.01.2013., 17:40   #45
Quote:
branka primorac kaže: Pogledaj post
u kojem si mjestu, državi, ako nije tajna? je li stvarno dečko iz bosne? pitam, jer onda to znači da živim u zabludi, vezano za muslimane iz bosne..ili se radi o pojedincima, pa je rijetkost..
ma vidis da je napisala kako se gledaju na festi

sad ono zamisli halid dere (mislim, ne mora halid, moze i oliver) i njih dvoje i ti pogledi sto sve govore
joj, grozna sam
jbg. been there done that
@primorac...ne vjerujem ja da je neki zatucan...dok sjedi na festi ali od rata na ovamo se stvari drugacije gledaju kod mnogih, puno vise nego ikada prije.
moja prija iz hercegovine je imala velikih problema...prvo se zaljubi u nekog malog srbina s druge strane brda a mama joj svu bracu izgubila u vukovaru...onda krene sa muslimanom...a pobjegli pred muslimanima u hrvatsku...rat su u kuci imali zbog nje. srecom, smirila se kraj jednog iz zapadne europe a nisu joj starci, ono, losi...super ljudi. jbg.

Zadnje uređivanje OneHitWonder : 29.01.2013. at 17:51.
OneHitWonder is offline  
Old 29.01.2013., 17:41   #46
Ništa čudno za muslimane jer su oni jako predani svojoj vjeri. Svi muslimani koje znam su takvi i nema šanse da bi išta imali s kršćanima. Sad će se netko javit da ima iznimki, znam da ima, ali oni su rijetkost.
Jbg, traži dalje...
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 29.01.2013., 17:45   #47
Quote:
freestylerica kaže: Pogledaj post
Austrija. Dečko je iz bosne, ja sam hrvatica, sa juga...njegovi nisu protiv muslimansko-katoličkog braka, ali on je bivšu vezu okončao upravo zbog toga
OK, što više detalja otkrivaš, drukčiju sliku stvaram. ne želim ti potpirivati maštu, ali ako njegovi nisu zadrti i nemaju ništa protiv braka s drugom religijom, možda je on taj stav stekao na temelju bivše veze. možda ni jedno nije bilo spremno za kompromise, možda su se u nekim ljutnjama vrijeđali na toj osnovi...možda ni on nije zadrt, nego racionalan, svjestan da brak između dvije tako različite religije (koje obe strane prakticiraju) nije nimalo jednostavan..
sve u svemu, da bi ta vaša veza uspjela, oboje bi se morali odricati i biti spremni na kompromise..ali meni on tako ne zvuči, s obzirom da je u startu tako izriičtio otpisao vezu s pripadnicom druge religije..to je meni bilo toliko nepojmljivo, takav stav, da sam ga mogla povezati samo s tim malo ortodoksnijim muslimanima..
branka primorac is offline  
Old 29.01.2013., 17:46   #48
ljudi kad vole ne odbacuju onog koga vole.

on tebe ne voli.

šteta što si premlada pa ne možeš to još shvatiti. šteta jer si, ni kriva ni dužna, umanjuješ kvalitetu života (odlaskom u gori i skuplji stan), a za to nema potrebe.
druks is offline  
Old 29.01.2013., 17:47   #49
Quote:
freestylerica kaže: Pogledaj post
Dakle došli smo svi zajedno do zaključka da me moj dragi cimer ustvari samo želi kresnut
Baš i ne. Da to uistinu želi već bi to napravio, bez izmotavanja šerijatom. Nosila ti hidžab ili bila samo zatelebana šiparica s brdovitog balkana.
Probaj radije kod turaka, nekako mi djeluju sekularnije od novokomponiranih bosanaca
Asterion369 is offline  
Old 29.01.2013., 17:49   #50
hej...znam da cu zvucati kao da nemam bas sve na broju...ali nemoj stvari shvacati osobno, ni preozbiljno...
tvoja bol i ceznja su samo tvoji...ali ono...ni prvi ni zadnji u toj ili slicnoj kombinaciji. kod nekih funkcionira, kod drugih ne.
ti si u teskom periodu (znam kako je doci i poceti zivot negdje drugo, a sve drago i poznato ostaviti iza sebe) i onda se te neke emocije dizu na kvadrat...gledano iz te ispod nule perspektive.
ozbiljna si cura i sa tim sto je rekao, jasno je da od njega ne bi dobila bas sve sto zelis...a seksati se mozes i sa nekim drugim, a ne bas sa cimerom...
his loss...
samo, ako sad okrene plocu...ako je bas zagrizao...pa pocne lupati o ozbiljnoj vezi, tj. pricati ono sto zelis cuti...nemoj padati na lazna obecanja. vjeruj tome prvom sto je rekao i znaj da ce tako i zavrsiti.
OneHitWonder is offline  
Old 29.01.2013., 17:51   #51
Quote:
branka primorac kaže: Pogledaj post
OK, što više detalja otkrivaš, drukčiju sliku stvaram. ne želim ti potpirivati maštu, ali ako njegovi nisu zadrti i nemaju ništa protiv braka s drugom religijom, možda je on taj stav stekao na temelju bivše veze. možda ni jedno nije bilo spremno za kompromise, možda su se u nekim ljutnjama vrijeđali na toj osnovi...možda ni on nije zadrt, nego racionalan, svjestan da brak između dvije tako različite religije (koje obe strane prakticiraju) nije nimalo jednostavan..
sve u svemu, da bi ta vaša veza uspjela, oboje bi se morali odricati i biti spremni na kompromise..ali meni on tako ne zvuči, s obzirom da je u startu tako izriičtio otpisao vezu s pripadnicom druge religije..to je meni bilo toliko nepojmljivo, takav stav, da sam ga mogla povezati samo s tim malo ortodoksnijim muslimanima..
Da, ALI on je musliman koji PIJE!? Tako da nije anđeo, samo želi za ženu bosanku-muslimanku (njegova braća su se oženili sa muslimankama) Njegova bivša djevojka je slovenka...

Zadnje uređivanje freestylerica : 29.01.2013. at 18:02.
freestylerica is offline  
Old 29.01.2013., 17:52   #52
Quote:
Asterion369 kaže: Pogledaj post
Probaj radije kod turaka, nekako mi djeluju sekularnije od novokomponiranih bosanaca
a baš..pa ne mogu virovati, taman kad promislim da me forum ničemu više ne može naučiti živila sam u uvjerenju da su većina muslimana iz bosne (i turske) "moderni", a ovi ostali "zadrti"..

EDIT:
Quote:
freestylerica kaže: Pogledaj post
Da, ALI on je musliman koji PIJE!? Tako da nije anđeo, samo želi za ženu katolkinju-bosanku (njegova braća su se oženili sa muslimankama) Njegova bivša djevojka je slovenka...
ne razumin! želi katolkinju, al samo da je bosanka..wtf?! pa na početku si rekla da mu smeta, jer niste iste vjere, a ne nacionalnosti...
uglavnom, moja you, jedino što ti mogu reći je da bižiš glavom bez obzira..pa kakav je to karakter, kakvi su to kriteriji za vezu

a ovo što pije-pa upravo o tome govorim, bosanci koje ja poznam, najnormalnije piju i žive u skladu sa zapadom...
branka primorac is offline  
Old 29.01.2013., 17:57   #53
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
hej...znam da cu zvucati kao da nemam bas sve na broju...ali nemoj stvari shvacati osobno, ni preozbiljno...
tvoja bol i ceznja su samo tvoji...ali ono...ni prvi ni zadnji u toj ili slicnoj kombinaciji. kod nekih funkcionira, kod drugih ne.
ti si u teskom periodu (znam kako je doci i poceti zivot negdje drugo, a sve drago i poznato ostaviti iza sebe) i onda se te neke emocije dizu na kvadrat...gledano iz te ispod nule perspektive.
ozbiljna si cura i sa tim sto je rekao, jasno je da od njega ne bi dobila bas sve sto zelis...a seksati se mozes i sa nekim drugim, a ne bas sa cimerom...
his loss...
samo, ako sad okrene plocu...ako je bas zagrizao...pa pocne lupati o ozbiljnoj vezi, tj. pricati ono sto zelis cuti...nemoj padati na lazna obecanja. vjeruj tome prvom sto je rekao i znaj da ce tako i zavrsiti.
Njega definitivno ne bi imala za fuck frienda...Kao što si rekao to mogu i sa nekim drugim.
U tuđoj državi-on je jedini čovjek sa kojim pričam na svom jeziku...emocije su na kvadrat.
freestylerica is offline  
Old 29.01.2013., 17:58   #54
Onda nisi čula za vehabije. Zapamti da su poturice uvijek gore od turaka. Uvijek se moraju dokazivati. Pa kome je čudno da je tomislav vođa radikala u srbiji

edit: sarajevo danas nije sarajevo prije 90ih
Asterion369 is offline  
Old 29.01.2013., 17:59   #55
Quote:
branka primorac kaže: Pogledaj post
a baš..pa ne mogu virovati, taman kad promislim da me forum ničemu više ne može naučiti živila sam u uvjerenju da su većina muslimana iz bosne (i turske) "moderni", a ovi ostali "zadrti"..

EDIT:


ne razumin! želi katolkinju, al samo da je bosanka..wtf?! pa na početku si rekla da mu smeta, jer niste iste vjere, a ne nacionalnosti...
uglavnom, moja you, jedino što ti mogu reći je da bižiš glavom bez obzira..pa kakav je to karakter, kakvi su to kriteriji za vezu

a ovo što pije-pa upravo o tome govorim, bosanci koje ja poznam, najnormalnije piju i žive u skladu sa zapadom...
joj, krivo sam napisala. On želi muslimanku-bosanku. Ali njegovi roditelji nemaju ništa protiv muslimansko-katoličkog braka.
freestylerica is offline  
Old 29.01.2013., 18:06   #56
jedino to ne razumijem...pa u austriji svaki drugi covjek prica hrvatski/srpski/ bosanski.kako to da je on jedini? gdje su ostali studenti?
ili si u becu ili u grazu...proseci, uci njemacki i stvaraj svoj krug ljudi...pitaj ga ima li jarana hrvata
a i sta si se svezala nasih, mogla si onda ostati doma
OneHitWonder is offline  
Old 29.01.2013., 18:15   #57
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
jedino to ne razumijem...pa u austriji svaki drugi covjek prica hrvatski/srpski/ bosanski.kako to da je on jedini? gdje su ostali studenti?
ili si u becu ili u grazu...proseci, uci njemacki i stvaraj svoj krug ljudi...pitaj ga ima li jarana hrvata
a i sta si se svezala nasih, mogla si onda ostati doma
pa družim se kolegama sa faksa, posla...pričam jezik...nisam asocijalna. Moji i njegovi prijatelji, pa prijatelji od ostalih cimera, svi se družimo (ima nas puno nacionalnosti). Problem je u tome da on mene ne pušta pri miru. Kada smo sa društvom, on je uvijek pored mene, da me pazi, nasmijava i da tjera potencijalne dečke, ljubomoran je,...skužio je sve moje rituale i uvijek je u blizini
freestylerica is offline  
Old 29.01.2013., 18:25   #58
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
a i sta si se svezala nasih, mogla si onda ostati doma
I to šta kažeš. Pa kad odeš u Beč počasti se mozart kuglama-ćevape jedi doma
Asterion369 is offline  
Old 29.01.2013., 18:27   #59
hoce muslimanku-bosanku, a tjera ti potencijalne decke
to je neki drama king.
strpi se, skloni se malo, za tri mjeseca ce sve izgledati drugacije.
OneHitWonder is offline  
Old 29.01.2013., 18:39   #60
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
hoce muslimanku-bosanku, a tjera ti potencijalne decke
to je neki drama king.
strpi se, skloni se malo, za tri mjeseca ce sve izgledati drugacije.
drama king da, horoskopski lav
freestylerica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger