Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2018., 23:20   #4101
Quote:
Uzurpatorica kaže: Pogledaj post
Od neki dan je i na Beauty Bayu
Da, znam, i u jedan dan rasprodali sjenilo koje sam htjela. Hvala.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 11.01.2018., 23:41   #4102
Quote:
Shadawing kaže: Pogledaj post
Zna li netko preko koga sada dostavljaju sa Pink Pande? Navodno više ne dostavljaju preko Overseasa.
Danas sam dobila Pink Pandu - Oversease ... sve OK

Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
cure, jesu vam stigle one "stare" narudžbe sa feeluniquea iz studenog i prosinca koje su bile zapele kao i moja narudžba?
ja još čekam ovu novu naručenu 30.12. vjerojatno će doći kroz par dana.
Narudžba od 18.12. isporučena 08.01. zaboravila sam javiti

Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Kako pakiraju pakete u Feeluniqueu?
Paket je stigao običnom poštom, uredan i neoštećen, roba je bila obuzdana s velikim zračnim mjehurima, dakle nije bubble wrap;
ranije je znalo biti zalijepljeno vakuumiranom folijom za komad nekog kartona s "profilom" pa se nije moglo truckati.

Držim vam fige da što prije dobijete svoje.


Quote:
molanie kaže: Pogledaj post
Hej!

Da pitam ovdje..

Kakva su iskustva sa fragrancedirect? Parfemi orginali? Koliko treba da stigne otprilike?
Fragrancedirect šalje parfeme kopnenim putem - ne avionom - parfemi se smatraju opasnim teretom u avio-prometu i zabranjeni su.
Njihove paket sam dobivala preko pošte.
Do sada sam nekoliko puta naručivala parfeme od njih - sve originali, dostava je oko 7 - 10 dana ...
Ako prvi put naručuješ - možda će te u košarici "obavijestiti" da ne šalju, tad im se javi u CS i zamoli da "poprave" - ja sam imala takvo iskustvo.
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 12.01.2018., 08:30   #4103
Quote:
julee kaže: Pogledaj post
mah, ja pušem na hladno i nestrpljiva sam jer mi zadnji put ni prvotna ni zamjenska narudžba nisu stigle
Kužim da, i ja znam biti užasno nestrpljiva , meni se na svu sreću nikad nije desilo da nije stiglo, bilo je puta da sam čekala i po 20 dana ali bi uvijek stiglo.

Meni u ovom drugom paketu stižu šamponi i setovi pa javim kako je bilo zapakirano i ako je sve ok.
sobarica is offline  
Old 12.01.2018., 08:42   #4104
i ja sam na kraju jučer sa feela naručila neke šampone, regeneratore i pudere. i nadam se da se ništa razliti neće
mali_cox is offline  
Old 12.01.2018., 09:16   #4105
Posljednje što mi je stiglo sa Feelunique-a je bilo u kutiji bez ikakvog bubble omota. Razočaravajuće iako se radilo samo o četki i kremi za lice u tubi.

Najbolje od svih zapakira Notino, mislim da bi pošiljka ostala čitava i da iz aviona padne !
Tiarra is offline  
Old 12.01.2018., 12:54   #4106
Evo meni danas stigao paket. Kartonska ambalaza je mogla i bolje biti zasticena ali unutra je puna onih jastucica sa zrakom i sve je ok, nista nije proliveno.

[





Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
sobarica is offline  
Old 12.01.2018., 13:21   #4107
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Evo meni danas stigao paket. Kartonska ambalaza je mogla i bolje biti zasticena ali unutra je puna onih jastucica sa zrakom i sve je ok, nista nije proliveno.

[





Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


To ti je narudžba od 30.12.?
A moja je od 29. I nema je još a u zg sam


Sent from my iPhone using Tapatalk
kefica is offline  
Old 12.01.2018., 14:16   #4108
Quote:
kefica kaže: Pogledaj post
To ti je narudžba od 30.12.?
A moja je od 29. I nema je još a u zg sam


Sent from my iPhone using Tapatalk
Naručeno je 29. a poslano 30. stiglo je još jučer ali se poštar ispričao jer nije stigao donijeti. Najbolje od svega je što je ta dva ogromna paketa na motoru donio, volim svog poštara . Stići će i tebi nadam se uskoro, u Zg je sigurno veća gužva nego u mom malom mjestu.
sobarica is offline  
Old 12.01.2018., 14:20   #4109
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Naručeno je 29. a poslano 30. stiglo je još jučer ali se poštar ispričao jer nije stigao donijeti. Najbolje od svega je što je ta dva ogromna paketa na motoru donio, volim svog poštara . Stići će i tebi nadam se uskoro, u Zg je sigurno veća gužva nego u mom malom mjestu.


Ja sam narucila 28., shippano 29. Na rođendan bio je to za mene od mene Al nema još ;(
A ako moj poštar dostavlja on je isto najdraži nadam se da bude onda barem idući tjedan


Sent from my iPhone using Tapatalk
kefica is offline  
Old 12.01.2018., 15:39   #4110
Nije došla ni moja naručena 26., a poslana 28.
Doći će.

Ni cult beauty poslan 27. mi nije stigao.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Old 12.01.2018., 16:00   #4111
Quote:
nevermindMe kaže: Pogledaj post
Nije došla ni moja naručena 26., a poslana 28.
Doći će.

Ni cult beauty poslan 27. mi nije stigao.
e sad mi je lakše haha kad cult nije dosao a oni su fakat jako uredni i uvijek dode sve lijepo. navijamo za slj tjedan ekipa
kefica is offline  
Old 12.01.2018., 19:04   #4112
Ja jos cekam narudžbu od 28.12. sa beautybaya, a od njih sam 100 puta naručila i uvijek mi dođu paketi u roku 7-8 dana... znam da nije puno prošlo ali bar su mi oni uvijek bili dosljedni. Ima li jos neko da čeka?
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Old 12.01.2018., 19:08   #4113
Quote:
Rachela kaže: Pogledaj post
Ja jos cekam narudžbu od 28.12. sa beautybaya, a od njih sam 100 puta naručila i uvijek mi dođu paketi u roku 7-8 dana... znam da nije puno prošlo ali bar su mi oni uvijek bili dosljedni. Ima li jos neko da čeka?


Mislim da svi kolektivno čekamo ! Guzva je bome znaci svuda


Sent from my iPhone using Tapatalk
kefica is offline  
Old 12.01.2018., 19:11   #4114
Quote:
kefica kaže: Pogledaj post
Mislim da svi kolektivno čekamo ! Guzva je bome znaci svuda


Sent from my iPhone using Tapatalk
Izgleda. Iako sam naručila pred bozic isto kod njih i isto mi je stigao u roku 8 radnih dana. Ako tad nije bila gužva neznam kad je :/
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Old 12.01.2018., 19:21   #4115
Quote:
Rachela kaže: Pogledaj post
Izgleda. Iako sam naručila pred bozic isto kod njih i isto mi je stigao u roku 8 radnih dana. Ako tad nije bila gužva neznam kad je :/


Možda i je u HR Al naši su spori sa sortiranjem i svime, vidjet ćemo nadam se uskoro


Sent from my iPhone using Tapatalk
kefica is offline  
Old 12.01.2018., 20:25   #4116
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post

Fragrancedirect šalje parfeme kopnenim putem - ne avionom - parfemi se smatraju opasnim teretom u avio-prometu i zabranjeni su.
Njihove paket sam dobivala preko pošte.
Do sada sam nekoliko puta naručivala parfeme od njih - sve originali, dostava je oko 7 - 10 dana ...
Ako prvi put naručuješ - možda će te u košarici "obavijestiti" da ne šalju, tad im se javi u CS i zamoli da "poprave" - ja sam imala takvo iskustvo.
Wendy hvala ti!
molanie is offline  
Old 12.01.2018., 21:40   #4117
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Od kuda naručiti Collistar?
imaš collistar u mulleru svakom u hr. da ne naručuješ preko neta ak imaš u blizini muller.

da pohvalim look fantastic što se tiče dostave. naručila sebi šampone, šogorici peglu 07.01.2018 i danas stiglo
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Old 13.01.2018., 12:31   #4118
Allbeauty je registriran u EU? Hvala
pikey is offline  
Old 13.01.2018., 15:01   #4119
Quote:
pikey kaže: Pogledaj post
Allbeauty je registriran u EU? Hvala
U UK, tako da je još EU
uppsala is offline  
Old 13.01.2018., 15:07   #4120
Trebam li se javit LF-u jer mi drugi paket još nije ni poslan? U pitanju su Naked 3 i Heat te Lookfantastic Beauty Bag December 2017 jer sam prešišala 50 funti. Već 15 dana stoji na dpd uk: We've received your order details, and we're expecting your parcel shortly a trebalo je doć do 10.1.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.