Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2008., 16:57   #201
Quote:
putnica kaže: Pogledaj post
hehe
ja sam rodila prvo dijete prije 11 godina, ali iskustva su razlicita i danas, negdje toleriraju neobrijane komade, negdje briju britvom, brazilka da-brazilka ne, ionako ne znas kaj te ceka, tak da ostaje ono-kome je kako ugodno, ostalo svalis na propise
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 17:28   #202
ne znam kako briju u bolncama i sa cime jer mene nisu brijali ali znam da su zeni koja je lezala do mene obrijali samo donji dio tj. onaj oko medjice a gore je imala sumu striborovu
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 17:31   #203
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ne znam kako briju u bolncama i sa cime jer mene nisu brijali ali znam da su zeni koja je lezala do mene obrijali samo donji dio tj. onaj oko medjice a gore je imala sumu striborovu
to je bio sigurno neki Feng-shui

ne kužiš ti kaj je umjetnost
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]

Zadnje uređivanje larazg : 29.04.2008. at 18:18.
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 17:35   #204
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
to je bio sigurno neki Feng-shui

simbolika frizure mislim
..joj al fakat je imala sumu, covjece mogla si je spangice stavljat
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 18:16   #205
ajoj da, i ja sam baš primjetila u Enciklopediji za roditelje od Larrousea ima slika di bebi izlazi glava iz hm hm... isto obrijana samo međica a poviše i okolo šumetinaaa...uf...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 20:44   #206
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post

Ps. Vrati se na tamo negdi 4 ili 5 str. ove teme, putnica je stavila sliku britve u rodilištu brrrrr
kaže flekica naša : ovakve su u st rodilištu
Ja ću se definitivno brijat svaki dan prije termina preventivno
Moja prijateljica je rađala u Splitu u rodilištu prije nekih niti mjesec dana,kaže da su je brijali onom plastičnom jednokratnom britvicom (tko zna jel njima jednokratna ). I kad sam ja bila u rodilištu prije 3 mjeseca isto su brijali takvom,samo hvala Bogu,meni nije trebalo brijanje,brazilka
Nefertiti111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 11:13   #207
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
ajoj da, i ja sam baš primjetila u Enciklopediji za roditelje od Larrousea ima slika di bebi izlazi glava iz hm hm... isto obrijana samo međica a poviše i okolo šumetinaaa...uf...
Ta slika je luđa: ne kuži se šta je točno bebina glava/kosa a šta mamina p*
vista is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 12:47   #208
Quote:
vista kaže: Pogledaj post
Ta slika je luđa: ne kuži se šta je točno bebina glava/kosa a šta mamina p*

jel da!?

Nego htjela sam pitat, šta mislite o veet kremi za noge, ruke (ne za brazilku naravno ) jel pametno ili bolje ne?
Iskreno neznam više s čim ću jer ove jadne dlačice koje imam po nogama svjetle i nikakve sad kad sam trudna još i manje rastu pa na kraju žiletom samo saderem kožu...evo već 5 dana me svrbi ko da sam dobila alergiju na žilet šta je nemoguće...ali baš izgleda ko alergija...užasno mi je koža postala osjetljiva...tako da neznam s čim ću idući put skidat te jadne dlačice...manje se one vide nego ovo crvenilo od brijanja...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 14:55   #209
veet je dobra krema, ja sam ju koristila...al ja samo brijem noge, na rukama ni nemam skoro dlaka...dobra je ta krema skroz
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 16:43   #210
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Nego htjela sam pitat, šta mislite o veet kremi za noge, ruke (ne za brazilku naravno ) jel pametno ili bolje ne?
ja ti nemam pojma. nisam nikad koristila kreme... samo silkepil, vosak raznorazni, i žilet koji put
vista is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 11:39   #211
treba li se za porod skroz obrijati, izdepilirati, išćupati ili samo donji dio skroz a gore može ostati uredna frizura?
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 14:45   #212
ja idem sljedeći tjedan na brazilku, isam nikad i fantaziram da ne boli toliko kako svi pričaju...a i stvarno se nikako ne uspjevam sama obrijati...mislim da nakon čupanja neću no morati više nego 10 dana prije termina poć da me ponovo počupa i riješili cijelo ljeto
__________________
BUBIC
Baš kad odlučim spojiti kraj s krajem, netko pomakne krajeve!
16.12. stigla Iva :)
BUBI* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 21:45   #213
Quote:
BUBEK kaže: Pogledaj post
treba li se za porod skroz obrijati, izdepilirati, išćupati ili samo donji dio skroz a gore može ostati uredna frizura?
evo sama sebe quotam. bila sam danas na sv. Duhu i dok sam bila spojena na ctg samnom je bila krasna jedna sestra pa sam nju pitala u vezi frizure. rekla je da u pravilu to rade oni, ali da puno cura želi to obaviti kod kuće. uglavnom potrebno je obrijati donji dio skroz a gore nije potrebno skroz se brijati.
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 22:27   #214
Quote:
MalaLola kaže: Pogledaj post
Vidim da se jučer dizala prašina oko patke i njenih stavova koji meni za razliku od mnogih ovdje uopće ni najmanje ne djeluju zatucano, već dapače, žena razmišlja svojom glavom i svjesna je činjenice da sve to što radimo, bojanje kose, brijanje nogu, pazuha, ruku, pičke itd. je nešto što muškarci ne rade i i dalje ih smatrate savršeno čistima, higijeski prikladnima, normalnima...
Mislim i ja se brijem daleko od toga, navikla sam, ali da mi ponekad dođe da proklinjem sve što je ženama nametnuto kako bi bile lijepe, a muškarci samo po sebi to jesu bez puno dodatnog truda, e dođe mi i prečesto..
I slažem se da higijena počinje s pranjem, a nikako sa depiliranjem, čak dapače mislim da depilacija nema blage veze s higijenom..
Općenito mrzim brijati picu i našišavat se dolje jer mi to izaziva grozno crvenilo, svrbež itd. ali da eto radim to jer nam je to nekim luđačkim nepisanim zakonom nametnuto, ali ne mislim da su žene koje to ne rade manje čiste, normalne ili što već.. jebote ko da pamet i životno veselje počinje s depilacijom.. Uostalom Bog (ili tko nas je već napravio ovakve kakve jesmo) valjda s nekim jebenim razlogom podario te dlake inače ih ne bi imali..
Mislim ono to na kraju krajeva dođe skoro ko da netko sutra smisli da u biti ne trebamo zube pa bi bilo najbolje da ih vadimo (naravno taj ko bi to smislio sigurno bi to namjenio da žene vade, a muškarci ne moraju )
Osobno nisam ni ofarbana, niti imam pramenove, a imam ljepšu kosu od mnogih i svima koji razmišljaju da žena ne može biti normalna bez obojane kose moram uvijek dokazivati da je to moja prirodna kosa i boja i sve
Sve u svemu pretjerujete oko toga je li brijanje bitno ili ne, ko voli nek izvoli, nitko nije manje čovjek ili žena ako ne podržava takve stvari...
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 23:04   #215
Quote:
BUBEK kaže: Pogledaj post
evo sama sebe quotam. bila sam danas na sv. Duhu i dok sam bila spojena na ctg samnom je bila krasna jedna sestra pa sam nju pitala u vezi frizure. rekla je da u pravilu to rade oni, ali da puno cura želi to obaviti kod kuće. uglavnom potrebno je obrijati donji dio skroz a gore nije potrebno skroz se brijati.
ja sam se sama dolje obrijala i kad sam došla u bolnicu jedna jako ljubazna sestra me pitala da li me smije obrijati i gore, jer kao idem u radjaonu pa se nikad ne zna da li ću završitii na carskom ili ne... pa je bolje obrijati i gore.
naravno da sam joj dala da brije i gore.
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 10:32   #216
Quote:
BUBI* kaže: Pogledaj post
ja idem sljedeći tjedan na brazilku, isam nikad i fantaziram da ne boli toliko kako svi pričaju...a i stvarno se nikako ne uspjevam sama obrijati...mislim da nakon čupanja neću no morati više nego 10 dana prije termina poć da me ponovo počupa i riješili cijelo ljeto
Obavezno nam javi kako je proslo
__________________
Laura 01.07.2008., 10.06.2011 anđeo Mihael
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 20:50   #217
Quote:
Ivy4 kaže: Pogledaj post
Obavezno nam javi kako je proslo
naravno, ako preživim
__________________
BUBIC
Baš kad odlučim spojiti kraj s krajem, netko pomakne krajeve!
16.12. stigla Iva :)
BUBI* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 19:32   #218
Drage moje trudnice i mamice, tek sam u šestoj sedmici trudnoce i, naravno, palo mi je na um pitanje: kako sređivati "malu" kad stomak naraste. Nisam mogla ni pretpostaviti da se toliko pisalo o tome na ovom forumu. Zaista se sve divne i nesputane u davanju ideja i savjeta. Hvala vam na prosvjetljenju!!!
Moja "mala" nikad nije prošla krou "brazilku" jer boli užasno. Noge nekad depiliram, nekad samo obrijem. Ipak pripremila sam muža za to, tako da se on potajno i veseli tome. Problem mi je jedino prostor.......kupatilo mi je užasno usko, a o tuš-kabini da i ne govorim: ni sama se ne mogu okrenuti u njoj kako treba. Pojma nemam kako ce to sve izgledati kad za to dode vrijeme. Pomisao o brijanju u ležećem položaju na krevetu (na nekom ogromnom peskiru) pomalo mi je odvratna ali izgleda i jedino rješenje.
Pojma nemam kako to da izvedemo!
hulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 20:34   #219
Quote:
hulu kaže: Pogledaj post
Pojma nemam kako to da izvedemo!
stoječki.
digneš prvo jednu nogu na wc školjku ili kadu i uz pomoć ogledala ili mm obaviš kaj imaš...i onda drugu nogu digneš i ponoviš postupak. kasnije se otuširaš da opereš pjenu i to je to!!
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 18:18   #220
ja sam počupala kod kozmetičarke sve, boli ali nije strašno...a poslije olakšanje poći ću opet pred termin, nekako se grozim da me u bolnici briju
__________________
BUBIC
Baš kad odlučim spojiti kraj s krajem, netko pomakne krajeve!
16.12. stigla Iva :)
BUBI* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:01.