Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2010., 14:47   #1
Bez mlijeka

ne podnosim mlijeko. ni sir. ni vrhnje. ni majonezu baš. ne da ne volim, nego nisam tolerantna
odjednom, ništa mliječno.
i što sad da jedem?
a frižider mi pun sira i mliječnih proizvoda, jer nisam do sad nikad bila za meso, radije sir, a što sad???
ni štrukle... ni mliječnu čokoladu, ni parmezan na umaku od paradajza, njoke sa gorgonzolom, omlet od špinata i gorgonzole, sendvič od dimljenog sira za doručak, kornfleks sa jogurtom, žgance sa vrhnjem ni svježi sir sa mladim lukom i rotkvicom
ima li tko sličnih problema? možemo li razmjeniti iskustva?
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 17:08   #2
Evo mene!
Već 5 godina su mi djeca na takvom režimu prehrane,a s njima i ja, jer mi se većinom neda spremati 2 jela, pa pitaj što god te zanima.
crveno-crno is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 21:54   #3
Pogle ove topice:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=380154
https://www.forum.hr/showthread.php?t=375839
https://www.forum.hr/showthread.php?t=442771

Veganski parmezan:
http://www.recipezaar.com/recipe/Vegan-Parmesan-282837

E sad, problem je naci prehrambeni (delikatesni francuski) kvasac u hr, ima ga u Grazu i Ljubljani. On sam po sebi smrdi po siru, tako da ga mnogi samog koriste kao zamjenu za parmezan.

Mozes probati dimljeni tofu, ali, opet u Ljubljani, imaju Sheese Smoked Chedar dimljeni biljni sir. Pretpostavljam da je Sheese Blue Cheese Style poput gorgonzole.

Jedan jednostavan recept:
http://www.theveggietable.com/recipes/tofucheese.html

Nut cheeses su isto jako popularni. Isprobala sam ovaj recept za mascarpone od indijskih orascica (nikad nisam jela mascarpone od mlijeka, pa ne mogu usporediti, ali bio je fin, i sam, i u kremi za Ferrero Rocher tortu popularnu na ovom podforumu):
http://www.postpunkkitchen.com/forum...hp?pid=2022915

Svako malo radim tofu feta sir po ovom receptu, samo izbacim limunov sok jer ne volim kad ima okus po limunu:
http://74.125.77.132/search?q=cache:...tofu-feta.html
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 22:16   #4
ajme patientia WOOOOW!
sladoled me se posebno dojmio
ali to me ujedno i jako deprimira - čini se kao da ću štošta morati raditi sama, stvari koje sam navikla kupiti i konzumirati, bez imalo truda... ovako se čini kao da će mi se život svoditi na hranu i opet hranu recite da nije tako
(stalno nešto petljam "na brzinu", ujutro prije posla ručak, poslije posla brzinsku večeru... a i na taj način silno mi nedostaje vremena, za sve - sebe, muža, dijete, stan, prijatelje... a i sve je to puno skuplje nego običan sir, jogurt, mlijeko. čini mi se najjednostavnije jednostavno zaboraviti na sir i jogurt i vrhnje )
a i tofu nikad nisam probala. koliko je sličan siru?
sladoled ću svakako probati

crveno-crno, već sad mi nedostaje sve ono što sam pobrojala u prvom postu. najviše od svega treba mi pomoć da svoje prehrambene navike i ukus prilagodim novim okusima!
na primjer, kad odem na rođendan na kojem se jede torta i naresci, a u svemu tome, osim u kiselim krastavcima, ima mlijeka, i sve mi smeta, kako da pijem na prazan želudac?
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 22:29   #5
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post

crveno-crno, već sad mi nedostaje sve ono što sam pobrojala u prvom postu. najviše od svega treba mi pomoć da svoje prehrambene navike i ukus prilagodim novim okusima!
na primjer, kad odem na rođendan na kojem se jede torta i naresci, a u svemu tome, osim u kiselim krastavcima, ima mlijeka, i sve mi smeta, kako da pijem na prazan želudac?
Intolerancija na hranu nije alergija. Dakle, nakon prva 2 mjeseca strogog pridržavanja režima prehrane, možeš si tu i tamo dozvoliti, kako se to u mojoj familiji zove, prekršajiti. Te prilike čuvaš za rođendane, tulume i putovanja.
Ja nisam vegan ni vegetarijanac i puno hrane koju Patientia navodi meni ne odgovara. Ja uvijek tražim zamjene koje su najsličnije uobičajenim mliječnim okusima.
Vrhnje u kuhanju koristim zobeno, a sireve jedemo ovčje i kozje. Ne znam kako je kod tebe situacija s tim. Mlijeko koristim zobeno, margarin umijesto maslaca i biljno vrhnje umijesto slatkog vrhnja.
Tofu jedem samo dimljeni i samo jednu vrstu, i taj mi je fini, i uopće ne liči siru.
Sladoled radim sama od biljnog vrhnja ( tipa Hole) i čokolade, itd, itd
I da, skup je to sport. Litra mlijeka 18 kn, 2 dcl vrhnja 15 kn.
crveno-crno is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 22:33   #6
I to treba kupovat u Sloveniji, litra sojinog mlijeka, obicnog, vanilijastog, cokoladnog ili mjesavine sojinog i rizinog je €1.29 u Hoferu.

(I jos je iz biouzgoja.)
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 22:42   #7
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
I to treba kupovat u Sloveniji, litra sojinog mlijeka, obicnog, vanilijastog, cokoladnog ili mjesavine sojinog i rizinog je €1.29 u Hoferu.

(I jos je iz biouzgoja.)
Nažalost, kod mene soja ne igra. Po zdravstvenom statusu je o.K., ali mala kad pojede ili popije nešto od soje ( puding, mlijeko, sladoled), trči za pol sata na WC.(nećemo tu u detalje). Rižino nam je preslatko,dakle samo zob
crveno-crno is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 23:20   #8
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post
ne podnosim mlijeko. ni sir. ni vrhnje. ni majonezu baš. ne da ne volim, nego nisam tolerantna
odjednom, ništa mliječno.
i što sad da jedem?
a frižider mi pun sira i mliječnih proizvoda, jer nisam do sad nikad bila za meso, radije sir, a što sad???
ni štrukle... ni mliječnu čokoladu, ni parmezan na umaku od paradajza, njoke sa gorgonzolom, omlet od špinata i gorgonzole, sendvič od dimljenog sira za doručak, kornfleks sa jogurtom, žgance sa vrhnjem ni svježi sir sa mladim lukom i rotkvicom
ima li tko sličnih problema? možemo li razmjeniti iskustva?
Da li si probala s kozjim mlijekom. Kada se radi o netoleranciji mliječnih proizvoda treba prvo ustanoviti da li se redi o netoleranciji laktoze ili laktalbumina. 40% odraslih ljudi koji pokazuju netoleranciju kravljeg mlijeka podnosi kozje, a samo 1% djece s netolerancijom kravljeg mlijeka ne podnosi i kozje i bez straha, ne smrdi svako kozje mlijeko. Vindijino je meni nejestivo, a postoje takvi načini obrade mlijeka, da ga sigurno prva tri dana po mužnji ne možeš razlikovati od kravljeg. Jedan od najjednostavnijih načina probe je: najmanje 10 dana ne uzeti ni u kakvom obliku kravlje mlijeko, i tada pojesti oko 100 g kozje skute i vrlo brzo ti je sve jasno.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 23:52   #9
fino mi je kozje mlijeko! i sir
(btw ne znam još ni kako ni zašto je došlo do neprijateljstva između mog tijela i mliječnih proizvoda, znam samo da to neprijateljstvo postoji, da su svađe izuzetno neugodne za moj probavni sustav, a sve detalje doznat ću, nadam se, idući tjedan)
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 16:02   #10
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post
fino mi je kozje mlijeko! i sir
(btw ne znam još ni kako ni zašto je došlo do neprijateljstva između mog tijela i mliječnih proizvoda, znam samo da to neprijateljstvo postoji, da su svađe izuzetno neugodne za moj probavni sustav, a sve detalje doznat ću, nadam se, idući tjedan)
točnije, ne da ne podnosiš mlijeko nego ne podnosiš LAKTOZU.
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 21:29   #11
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
točnije, ne da ne podnosiš mlijeko nego ne podnosiš LAKTOZU.
da, čini se i meni, jer ne podnosim ni majonezu
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 22:03   #12
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post
da, čini se i meni, jer ne podnosim ni majonezu
samo zvijezdinu jer prozivodi majonezu s jogurtom, a kako ne očiste dobro pogodn tako laktoza ostaje i u normalnoj majonezi. hvala bogu pa postoji Tomy i Hellmans majoneza koje su bez laktoze.
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 23:06   #13
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
samo zvijezdinu jer prozivodi majonezu s jogurtom, a kako ne očiste dobro pogodn tako laktoza ostaje i u normalnoj majonezi. hvala bogu pa postoji Tomy i Hellmans majoneza koje su bez laktoze.
hej hvala!!!

btw nisam više mogla izdržati pa sam jutros popila jedan onaj mali tetrapak sojinog čokoladnog mlijeka. nije bilo nikakve reakcije, bilo je fino, al skupo skoro 8 kuna onaj mali tetrapak od 2 ili 2,5 deci
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 23:50   #14
evo upravo sam se zeznula s petit keksima
pojela sam ih 6 čini mi se i sad sam napuhnuta ko žaba, trbuh me boli i povraća mi se
očito nisam dovoljno ozbiljno shvatila. zapravo, ne mogu vjerovati da je to za stvarno, i da je tako ozbiljno
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 00:00   #15
Ovdje je spomenuto dosta slatkisa bez mlijeka:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=395146

Ali, ako si jako osjetljiva, mogla bi ti smetati i kontaminacija s proizvodne trake, tako da provjeri jesu li u proizvodu moguci tragovi mlijeka (za alergicne je to obicno problem, za netolerantne na laktozu nije).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 01:13   #16
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post
evo upravo sam se zeznula s petit keksima
pojela sam ih 6 čini mi se i sad sam napuhnuta ko žaba, trbuh me boli i povraća mi se
očito nisam dovoljno ozbiljno shvatila. zapravo, ne mogu vjerovati da je to za stvarno, i da je tako ozbiljno
Ja kupujem u Tomyju petit kekse. Mislim da se zovu Standard ili tako nekako. Nema mlijeka ni maslaca u njima. Nisu kao pravi, ali mogu proći, pogotovo za kolače.
crveno-crno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 01:34   #17
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post

btw nisam više mogla izdržati pa sam jutros popila jedan onaj mali tetrapak sojinog čokoladnog mlijeka. nije bilo nikakve reakcije, bilo je fino, al skupo skoro 8 kuna onaj mali tetrapak od 2 ili 2,5 deci
Imaš pravo, skup je to sport. Probah danas iz znatiželje sojin čoko puding od provamela, onakva bebi čašica od 120 g je 8,5 kn!! Odličan je, turbočokoladan i kremast, čak mi je bolji i od vulgaris čoko pudinga, a onaj okus soje se uopće ne osjeti, ma baš me raspametio Al da je cijena bezobrazna, je.

Patientia (naj)bolje zna gdje jeftinije kupit te sojine mliječne proizvode...
coco zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 08:07   #18
Nije toliko fin ali je puno jeftiniji: Spar Vital cokoladni (i vanilijasti) sojin puding u Sparu u Sloveniji (k nama jos mnogi njihovi proizvodi nisu stigli). Svojevremeno sam kupila 4 casice po desetak kuna. Takodjer je jedno vrijeme njihovo cokoladno sojino mlijeko bilo po 99 centi, svako toliko imaju neke akcije.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 11:55   #19
na svakoj namirnici piše npr. sadrži mlijeko ili proizvode od mlijeka (laktozu). nije problem mlijeko kao mlijeko, problem je laktoza (mliječni šećer) koji ne možemo probaviti (nemamo enzim galaktazu). kad se laktoza nađe u crijevima (a ne može se razgraditi) ona privlači tekućinu iz crijeva te se povisuje osmotski tlak, počinje nas bolit trbuh i dobijemo proljev.
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 12:02   #20
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
na svakoj namirnici piše npr. sadrži mlijeko ili proizvode od mlijeka (laktozu). nije problem mlijeko kao mlijeko, problem je laktoza (mliječni šećer) koji ne možemo probaviti (nemamo enzim galaktazu). kad se laktoza nađe u crijevima (a ne može se razgraditi) ona privlači tekućinu iz crijeva te se povisuje osmotski tlak, počinje nas bolit trbuh i dobijemo proljev.
To je jedna od intolerancija, ali ne jedina. Moj sin npr. nema problema s laktozom, ali mu problem stvaraju mliječni proteini. Pa zbog toga ne smije konzumirati mlijeko, ali sireve ( znači fermentirane mliječne proizvode u kojima su proteini denaturirani i nisu više u izvornom obliku), to može bez problema.
crveno-crno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:18.