Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2014., 20:59   #341
Koliko Helex od 0.25 mg pomaze kod velike treme pri javnim nastupima?
roleta8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 12:30   #342
Quote:
roleta8 kaže: Pogledaj post
Koliko Helex od 0.25 mg pomaze kod velike treme pri javnim nastupima?
fino skulira...
zealotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 18:10   #343
Quote:
zealotic kaže: Pogledaj post
fino skulira...
Cak si mislim da je to mozda i premala doza. Ali 0.5 mi se ipak cini riskantnim zasad.
roleta8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 18:46   #344
Nije premala doza ako se nikad prije nije ništa uzimalo za smirenje i ako se ne uzima prečesto. Ja sam si morala lomiti one 0,5 mg jer bi me omamile i nadrogirale i čim bi se smirila (sjela, legla) zaspala bi ko klada.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 18:54   #345
Nisam vec nekoliko mjeseci koristila, a i tad vrlo rijetko, ponekad za spavanje. Onda ce valjda biti dovoljno, ali trema mi je uzasna pa se zato bojim.
roleta8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 19:00   #346
A kad imaš javni nastup? Probaj koji dan prije uzeti i vidi kak će te lupiti, ako ti se učini da ti je preslabo popij i drugu polovicu pa vidi jel te jako omamilo. Ja sam sebi sama bila prestrašna na 0,50 mg, ono totalno nadroksana, ne znam šta baljezgam, omamljena, zaspem čim se smirim (kontam da bi zaspala u busu da sam se vozila, ovako sam hrkala na suvozačkom mjestu )

Ili ako možeš traži od doktora one za sporootpuštanje, te ne zveknu jako i ne zveknu odjednom pa su možda bolje, al ih se mora popiti dosta ranije.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 19:05   #347
Za nekoliko tjedana, ali do tad ne znam kako bih vidjela kako ce tocno djelovati ako ih ne isprobam u nekoj slicnoj situaciji u kojoj sam anksiozna kao tad jer inace nisam tako anksiozna. Probala sam uzeti polovicu od 0.25mg jednom, ali nista naravno, tako da se bojim da mozda ni cijela nece biti dovoljna. Mozda jedna i pol bude dovoljna, ali ipak ne zelim riskirati.
roleta8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 19:41   #348
Ma ovaj od 0,25 te ne bi trebao omamiti, ali ove veće doze isprobavaj. Ne moraš biti anksiozna, možeš probati i ovako popiti veću dozu da vidiš kako će te puknuti. Ja znam da sada moram uzeti a ne znam kak će me puknuti a bitno mi da budem pribrana i da ne budem omamljena i pospana malo bi isprobavala prije različite doze. Ako mi se spava i osjećam u glavi prevelika je i moram je smanjivati.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 19:53   #349
Ma mislim da cu ovaj put probati 0,25 mg, valjda necu biti toliko anksiozna kao inace. Samo da djeluje da budem smirenija i da se ne vidi toliko ta trema.
roleta8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 20:22   #350
To imaš nekakav govor, prezentaciju, ispit...?

Možda da zamoliš svoje da ti pomognu, da se okupe i da im prezentiraš to što ćeš morati na javnom nastupu, čisto da se navikneš pričati pred nekime. Nije isto, al zna malo smanjiti tremu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 12:41   #351
pozdrav svima...
ja napokon nakon 6 mjeseci i 13 dana mogu reči:IZLIJEČENA SAM!!!!!
bila sam ovisnik 5 godina...počela sa obićnim apaurinom,završila sa xanaxom(pošast vjerujte mi)pila sam i po 40 raznih tableta za smirenje dnevno...znam da mi možda ne vjerujete,ali to je totalna istina....završila sam na Vrapču na odvikavanju...izašla iz Vrapča sa 17 tableta....nakon nekoliko mjeseci sišla na 7...nakon nekoliko mjeseci opet počela povisivati dozu..uz to počela piti vino i alkohol da bih pospješila djelovanje...jednog dana...točnije 25.05.2014 zapitah se:ljudi što ja to radim...od tada pa do sada popila sam 17.09 leponex,dva sanvala,jer mi je tog dana tata umro...još uvijek imam malo posljedica,jer apstinencija traje oko 6 mjeseci....mogu se pohvaliti da već 9 dana spavam cijelu noć....VJERUJTE MI sve počinje sa jednom tabletom,a završava vječnim snom...apstinencija je najgore iskustvo koje sam prošla u životu,ali sada sam sretna žena...volim vas puno i prihvatite ovo moje izlaganje,mada znam da će te ga pročitati i baciti u smeće u svom mozgu....jer tablete su nešto što vam je momentalno najvažnije u životu...
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 17:31   #352
koliko dugo xanax 0.5 ostaje u organizmu odnosno djeluje? namjeravam popit 0,5 do 0,75 xanaxa pa nakon nekih 2 do 2 i pol sata počet pit alkohol? znam da nije pametno...
xanax4us is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 19:22   #353
Pa onda nemoj piti kad znaš.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 21:19   #354
Quote:
nadglednik kaže: Pogledaj post
pozdrav svima...
ja napokon nakon 6 mjeseci i 13 dana mogu reči:IZLIJEČENA SAM!!!!!
bila sam ovisnik 5 godina...počela sa obićnim apaurinom,završila sa xanaxom(pošast vjerujte mi)pila sam i po 40 raznih tableta za smirenje dnevno...znam da mi možda ne vjerujete,ali to je totalna istina....završila sam na Vrapču na odvikavanju...izašla iz Vrapča sa 17 tableta....nakon nekoliko mjeseci sišla na 7...nakon nekoliko mjeseci opet počela povisivati dozu..uz to počela piti vino i alkohol da bih pospješila djelovanje...jednog dana...točnije 25.05.2014 zapitah se:ljudi što ja to radim...od tada pa do sada popila sam 17.09 leponex,dva sanvala,jer mi je tog dana tata umro...još uvijek imam malo posljedica,jer apstinencija traje oko 6 mjeseci....mogu se pohvaliti da već 9 dana spavam cijelu noć....VJERUJTE MI sve počinje sa jednom tabletom,a završava vječnim snom...apstinencija je najgore iskustvo koje sam prošla u životu,ali sada sam sretna žena...volim vas puno i prihvatite ovo moje izlaganje,mada znam da će te ga pročitati i baciti u smeće u svom mozgu....jer tablete su nešto što vam je momentalno najvažnije u životu...
Samo ću reći - svaka čast! Vjerujem da si prošla "sve i sva" ali ipak imaš pozitivan završetak priče... I to mi je drago čuti - ima nade
ViX01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 14:10   #355
Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
Ja jesam. Ne psihofarmake, ali imala sam sa sobom pristojan broj tableta u kozmetičkoj torbici, u prtljazi. Prošlo sken, nitko otvarao, nitko pitao. Više puta.

Ipak, čula sam za nekoliko sučajeva neugodnosti s carinom odn. policijom zbog lijekova. Najbolje bi ti bilo nositi sa sobom liječnički nalaz na kojem piše da je to tvoja terapija, prevedeno na engleski ili jezik zemlje u koju putuješ, plus original. Jer ako se utvrdi da su psihofarmaci, a nemaš uz sebe papir koji dokazuje da ih nosiš za vlastitu uporabu, zaista možeš imati nepotrebnih problema.
Dal ima netko novijih isustava s ovime? Naime... nebi uzimao cjelo pakovanje već 4-5 komada od 5 mg... gdje da ih stavim? dal bi moglo biti problema?
hypnosis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2020., 22:30   #356
Iva ovakvi lijekovi s razlogom idu preko recepta i na ovom podforumu nije dopusteno zicanje ili kupovina lijekova koji idu na recept. Ako doktorica opce prakse nema sluha za ovakve probleme onda treba ici specijalistu, bilo preko uputnice bilo privatniku. Ovo su lijekovi na koje se jako lako navuci i nije bas pametno to uzimati bez nadzora lijecnika
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2020., 16:37   #357
Ne briši mi poruke nego obrazloži zbog čega je pobrisano. Moderator javi mi se na pp
Memnom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2022., 16:51   #358
Ljudi kakav vam je MISAR SR od 0,5 mg, kao to je neki sporo opuštajući. Čini mi se da kod mene bolje djeluje običan Xanax od 0,5, on me navečer umiri i makne napetost te relativno brzo uspava.
El_patron is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2022., 20:19   #359
Quote:
El_patron kaže: Pogledaj post
Ljudi kakav vam je MISAR SR od 0,5 mg, kao to je neki sporo opuštajući. Čini mi se da kod mene bolje djeluje običan Xanax od 0,5, on me navečer umiri i makne napetost te relativno brzo uspava.
Ja koristim Misar SR 0.5mg već godinama navečer za spavanje. I jedino to mi je riješilo nesanicu. Moraš ga popiti cca 30 min prije nego želiš zaspati i totalno se umiriti. Dakle, bez mobitela, knjige, bauljanja po kući... I onda kad osjetiš da je prodjelovao, sklopiš oči i vrlo brzo zaspiš.
Ujutro se probudim ko ptica, nema nikakvog mamurluka, sve ok
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2022., 09:52   #360
Velike doze uzrokuju preuranjenu demenciju, ali tipa 5mg xanaxa dnevno i tako 15 godina.
Nema straha od ovih malih doza.
Ivan M. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:59.