Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2015., 11:07   #781
Quote:
Šeik_90 kaže: Pogledaj post
Hajde reci što sam naveo krivo?
Vi ste svi ovdje jbg klinci koji nisu pratili nogomet do pojave C.Ronalada i njemu sličnih,pa ni neznate o kome je riječ.
Siniša Mihajlović je u Seria A u jednoj utakmici zabio 3 gola iz 3 slobodna udarca,pa to Ronaldu,Beckhemu nije ni na treningu uspjelo,a kamoli u tekmi.
Službeno i nosi naziv "Kralj slobodnih udaraca"
Molio bih te da se malo informiraš prije nego li takve gluposti počmeš pisati.
Tomy Hassler definitivno prvo ime Njemačke repke i Bundeslige 90-tih godina po slobodnim udarcima,pogledaj mu statistiku pa će ti sve biti jasno.
Zapamti nogomet se je igrao i prije pojave C.Ronalada i Messia i njima sličnih.
Sinisa je bio jedan od boljih koje sam gledao ali realno, Juninho i Pirlo su klasa iznad.

p.s.Mesiju nema slicnih.
Koem is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 11:12   #782
Jel iko gleda Hasslera? Meni je on najbolji bija
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 11:23   #783
Mihajlović je imao ubojitu kombinaciju snage udarca i felša koji je radio nekom mješavinom pune noge i unutarnje strane stopala. Na taj način je bio u stanju felšati loptu precizno, a opet zadržati dovoljno snage da vratare pobjeđuje na vrijeme reakcije. On zapravo nikada nije baš gađao gornje kuteve na način na koji je recimo mogao Del Piero, ali mu zbog snage udarca to nije bilo ni potrebno. Igrači koji se oslanjaju uglavnom na snagu tradicionalno su ipak manje uspješni u prekidima od jakih tehničara. Shearer ili Roberto Carlos su primjeri igrača s jakim udarčinama koji su ponekad zabili slobodni udarac. Ali nisu to mogli redovno jer slobodni udarac je igra, svladati udaljenost, vratar i živ zid nije jednostavno. Kada se ovi poslože za zabiti gol čistom snagom treba uvijek računati na malo sreće da će vratar nešto zajebati u reakciji (jer takvi udarci uglavnom idu u njegov kut). Jaki tehničar koji mogu pravilno prebaciti zid će uvijek biti uspješniji od udarača, zato jer ako izvedu udarac kako treba onda ne ovise o vrataru. Ovo su dva primjera u kojima pričam, prvi je udarač koji je zabio gol zato jer je vratar rupa, a drugi gol je neobranjiv pa makar i Neuer stajao na golu.

https://www.youtube.com/watch?v=G1oAEvJWSfA

https://www.youtube.com/watch?v=d0LZLWU38tI

Mihajlović je jedini od nabijača koji je uspio ostvariti velike brojke zabijenih golova, baš zato jer je imao i element felšanja.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 12:33   #784
Quote:
Šeik_90 kaže: Pogledaj post
Hajde reci što sam naveo krivo?
Vi ste svi ovdje jbg klinci koji nisu pratili nogomet do pojave C.Ronalada i njemu sličnih,pa ni neznate o kome je riječ.
Siniša Mihajlović je u Seria A u jednoj utakmici zabio 3 gola iz 3 slobodna udarca,pa to Ronaldu,Beckhemu nije ni na treningu uspjelo,a kamoli u tekmi.
Službeno i nosi naziv "Kralj slobodnih udaraca"
Molio bih te da se malo informiraš prije nego li takve gluposti počmeš pisati.
Tomy Hassler definitivno prvo ime Njemačke repke i Bundeslige 90-tih godina po slobodnim udarcima,pogledaj mu statistiku pa će ti sve biti jasno.
Zapamti nogomet se je igrao i prije pojave C.Ronalada i Messia i njima sličnih.
Ma kakav Ronaldo, aj' i Mesi al' Ronaldo. Taj je tipični krkan koji ubode jednu loptu kako valja, ućera ga s 30-ak metara i odmah je najbolji. A to što mu svaka ide 10-ak metarai znad gola, to ništa. Još što voli da forsira slobodnjake u ekipi, polovina njih uopšte ni ne forsira slobodnjake al' on forsira. Ne da drugima da šutaju a i rijetko kada ubaci.

Dobar je on igrač al' stavljati ga u isti koš s Mihajlovićem, Žuninjom i sličnim je besmisleno. Još i nema neku tehniku šutanja...
fiksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 14:11   #785
Quote:
fiksa kaže: Pogledaj post
Ma kakav Ronaldo, aj' i Mesi al' Ronaldo. Taj je tipični krkan koji ubode jednu loptu kako valja, ućera ga s 30-ak metara i odmah je najbolji. A to što mu svaka ide 10-ak metarai znad gola, to ništa. Još što voli da forsira slobodnjake u ekipi, polovina njih uopšte ni ne forsira slobodnjake al' on forsira. Ne da drugima da šutaju a i rijetko kada ubaci.

Dobar je on igrač al' stavljati ga u isti koš s Mihajlovićem, Žuninjom i sličnim je besmisleno. Još i nema neku tehniku šutanja...
Bas to, nije ih nesto mnogo zabio u zadnjih stotinjak pokusaja, a one koje fula cesto odu nebu pod oblake.
Matador9 is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 14:59   #786
Prije je bio Juninho, a sada je Miralem Pjanić.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 15:38   #787
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Prije je bio Juninho, a sada je Miralem Pjanić.
Žuninjo učio Pjanića...
fiksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 19:07   #788
Quote:
Šeik_90 kaže: Pogledaj post
Hajde reci što sam naveo krivo?
Vi ste svi ovdje jbg klinci koji nisu pratili nogomet do pojave C.Ronalada i njemu sličnih,pa ni neznate o kome je riječ.
Siniša Mihajlović je u Seria A u jednoj utakmici zabio 3 gola iz 3 slobodna udarca,pa to Ronaldu,Beckhemu nije ni na treningu uspjelo,a kamoli u tekmi.
Službeno i nosi naziv "Kralj slobodnih udaraca"
Molio bih te da se malo informiraš prije nego li takve gluposti počmeš pisati.
Tomy Hassler definitivno prvo ime Njemačke repke i Bundeslige 90-tih godina po slobodnim udarcima,pogledaj mu statistiku pa će ti sve biti jasno.
Zapamti nogomet se je igrao i prije pojave C.Ronalada i Messia i njima sličnih.
Imaš svoj đir, jebe te se
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 00:10   #789
Zico je najbolji.

http://www.goal.com/en/news/1717/edi...rs-of-all-time
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 17:54   #790
http://scsport.ba/vijesti/mislite-da...osudite-/98621
Samo Sa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 17:41   #791
Siniša Mihajlović i Junihnio bez sumnje
bavarac90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 21:27   #792
Trenutno? Miralem Pjanic.
Raul Gonzalez is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 23:06   #793
Quote:
Raul Gonzalez kaže: Pogledaj post
Trenutno? Miralem Pjanic.
Raul Gonzalez is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 07:45   #794
Stvarno je maher za slobodnjake.
MagicRat is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 08:29   #795
Trenutno, Hakan Calhanoglu ( Bayer Leverkusen ) pa mozda tek onda Miralem Pjanic.
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 09:27   #796
U zadnje vrijeme Pjanić
__________________

Heroji ne trebaju nam ni puške ni pištolji
Samo čisto srce i ničeg se ne boj
Zookey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 12:57   #797
http://www.whoscored.com/News/3hg891...ee-Kick-Takers
Samo Sa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 23:22   #798
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 13:29   #799
Quote:
nero kaže: Pogledaj post
Jel iko gleda Hasslera? Meni je on najbolji bija
Sjećam se Thomasa kako ne i Bundeslige još devedestih godina.
Haasler spada definitivno u top 5 ikada.
Mislim ovi klinci mi nisu jasni,jer ja vidim gdje je problem.
Oni nisu znali da se je nogomet igrao i prije Messia i Ronalda i takvih igrača.
Njih dvojica jesu odlični igrači i izvođači,ali nisu najbolji,ima boljih od njih ja ću ih barem 5 nabrojati.
bavarac90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 22:59   #800
Juninho, čak ima i najbolji postotak!
peter-petrelli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:02.