Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2006., 19:10   #21
Quote:
Lady Arwen kaže:
ja ih i dan danas ne mogu smisliti, ali moj mali ih redovito gleda i zabavni su mu. dok ne zavrse teletabisi i zutokljunac imam malo vremena za sebe.
zato ih i snimam
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 21:04   #22
i ja to radim.
Lady Arwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 08:17   #23
Quote:
traxdata kaže:
ja tu mačku nisam vidjela
dobro, ja sam gledala samo dvije epizode..
Kitty je poseban crtić
Kitty nije mačka od teletabisa, oni nemaju mačku.

nu http://www.hello-kitty.co.uk/index.htm
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 09:20   #24

ja sam se danas zatekla kako pjevam papa tabisi
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 09:22   #25
Quote:
Tija kaže:
Kitty je poseban crtić
Kitty nije mačka od teletabisa, oni nemaju mačku.

nu http://www.hello-kitty.co.uk/index.htm
aaaa, hehe, znam taj crtić..
heloooouuuu kiti kiti kiti
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 13:23   #26
tijo.. jel mačka kitty na videokazeti il cd-u?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 14:22   #27
Quote:
alexxx kaže:
tijo.. jel mačka kitty na videokazeti il cd-u?
dvd. To bude po trafikama za 39 kn.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 20:56   #28
Čuo sam da ovi crtići potiću kreativnost

http://mondo.happytreefriends.com/wa...des/index.html
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 11:18   #29
zbilja poticu kreativnos. kako se ubiti ili ubiti nekoga na 1001 nacin. vrlo zanimljivo i poucno.
Lady Arwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 15:30   #30
tinkivinki je peder, a dipsi najbolje čaga
meni je dexter super
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 23:24   #31
Serija se u Americi vise ne prikazuje jer se ustanovilo da razvija homoseksualnost kod djece.
Semiflexible is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 23:53   #32
Tko je to ustanovio, baš me zanima? Od svega ponuđenog na repertoaru današnjeg modernog svijeta tako nešta može poticati razvoj homoseksualnosti!?

Osobno, smatram to glupošću, bolje da se pozabave masom crtića, filmova, a osobito videoigrica koje potiču agresivnost kod djece. TO je utvrđeno sa sigurnošću, ali nikom nije palo na pamet da sve to zabrane.
Ozana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 00:34   #33
Quote:
Ozana kaže:

Osobno, smatram to glupošću, bolje da se pozabave masom crtića, filmova, a osobito videoigrica koje potiču agresivnost kod djece. TO je utvrđeno sa sigurnošću, ali nikom nije palo na pamet da sve to zabrane.
Tko je utvrdio da video igre ili nasilje na filmu poticu agresivnost?

Pa vecina normalne djece zna da su filmovi i video igre FIKCIJA i da ne mozes ici okolo i napucavati sve sto se mice jer je to u video igrici normalno i pozeljno.
XeiX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 12:26   #34
Quote:
traxdata kaže:

ja sam se danas zatekla kako pjevam papa tabisi
Znam taj osjecaj...

Ste gledali Bob the buildera? Moj dvogodisnji je lud za tim.
 
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 14:24   #35
ne, moj ima tek 6 mjeseci
ali, bumo ga nabavili kad dojde vrijeme za to..danas su bile neke ovčice u tabisima, pa sam poslije pjevala "ovčice smo miiiiiiii, mi smo ovceeeeee!!!"
u prijevodu, ja sam ovca
ovaj tjedan se tak i osjećam
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 15:35   #36
Moj mali je lud za Bobom graditeljem. Cak sam mu morala i takve legace kupiti, a kuma mu je kupila gacice s Bobom. Jedva ih uspijem oprati. A o pjesmici da i ne govorim. Cijeli dan samo to pjeva - naucila sam ju napamet i sad se uhvatim da ju pjevam kad mi je dosadno.
Lady Arwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 20:23   #37
Quote:
zale kaže:
Znam taj osjecaj...

Ste gledali Bob the buildera? Moj dvogodisnji je lud za tim.
moj maleni je isto lud za bob the builderom . a i meni je bob cool.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 20:23   #38
Quote:
Lady Arwen kaže:
Moj mali je lud za Bobom graditeljem. Cak sam mu morala i takve legace kupiti, a kuma mu je kupila gacice s Bobom. Jedva ih uspijem oprati. A o pjesmici da i ne govorim. Cijeli dan samo to pjeva - naucila sam ju napamet i sad se uhvatim da ju pjevam kad mi je dosadno.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 05:46   #39
Koje crtice djeca najvise vole i u kojoj dobi ih gledaju? Da li ima u hravstkoj Maisy, taj mi se jako svidja? Citam da ima Bob builder. A jel ima onaj Thomas parna lokomotiva i Bananas in pidjamas? Voljela bi kupiti ih pa ponijeti u Hrvatsku ali nema smisla ako ih ima u hravstkoj na hrvatskom? A ne znam ni koje djeca vole. meni su oni crtici u Hrvatskoj svi ruzni. Ali nije beitan moj ukus nego djecji. Dok su mi ovi ovdje lijepi pogotovo ovi koje sam spomenula. Hvala. Samo jedva cekam da ih moj klnac pocne gledat da bar nesto u miru mogu napraviti.
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 11:07   #40
Sinko gleda i Boba graditelja i teletabise, ali na moju veliku sreću super mu je i Pčelica Maja. A ona je em empatična, em pustolovno raspoložena, em sklona pomaganju i rješavanju problema, em ima razumijevanja i interesa za drugačija bića i običaje, em znatiželjna, ma hrpu lijepih osobina, a sve bez ikakve makljaže, i s krasnom uvodnom pjesmom.
A i roditeljima budi nostalgiju.
vesela sova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.