Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2005., 23:10   #1
Masaža

ja bi na masazu
e sad zanimaju me cijene, vrste i slicno. ono sto sam si ja zamislila je neka ugodna masaza leda i vrata, da nije jako skupa i da je na podrucju maksimira-medvescaka, tipa petrova, maksimirska, marticeva itd.. i naravno, da nije skuceno, da ne lezi covjek na covjeku.
pa curke pomozite s nekim prijedlogom jer sam u kozm. salonu bila dvaput u zivotu na nekoj depilaciji pa bas ne znam o tome
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 01:04   #2
Re: masaža

Quote:
Lola kaže:
ja bi na masazu
e sad zanimaju me cijene, vrste i slicno. ono sto sam si ja zamislila je neka ugodna masaza leda i vrata, da nije jako skupa i da je na podrucju maksimira-medvescaka, tipa petrova, maksimirska, marticeva itd.. i naravno, da nije skuceno, da ne lezi covjek na covjeku.
pa curke pomozite s nekim prijedlogom jer sam u kozm. salonu bila dvaput u zivotu na nekoj depilaciji pa bas ne znam o tome
ja ne volim masaze.osim kad me dragi masira.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 08:54   #3
cijene ti idu od 100 kn na vise, ovisi o vrsti i trajanju masaze. kozmeticku masazu ce ti napravit u gotovo svakom kozmetickom salonu. kod petrove imas teretanu di masira mladi difovac, mislim da je 100 ili 120 kn.

a inace, imas gomilu studenata difa koji masiraju u svojim prostorima za 40 ili 50 kn, jednako strucno (mozda i predanije jer moraju privuc i zadrzat musterije)

ak te zanima kaj konkretno, pm-aj me
tepsija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 18:48   #4
Quote:
tepsija kaže:
kod petrove imas teretanu di masira mladi difovac, mislim da je 100 ili 120 kn.


jel zgodan???
koliko obichno to traje..pola sata ili sat?
__________________
i live among the creatures of the night...
deamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 20:43   #5
jako je zgodan
mislim da nekih pol sata je valjda pola tijela a 45-50 min cijelo
mogu ti provjerit
tepsija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2005., 16:23   #6
ja odem na masazu tu i tamo kada sam stvarno pod stresom, radim puno i umorna sam...i to jedino sa dragime, jedino tako vidim neku svrhu i uspijem se opustit...

masaze su super
goddess11211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2005., 10:41   #7
Quote:
goddess11211 kaže:
...i to jedino sa dragime, jedino tako vidim neku svrhu i uspijem se opustit...


s dragim?

kako?


lezhite skup na krevetu i masiraju vas? krevet do kreveta? ne razumijem
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2005., 15:04   #8
da, imaju u prostoriji dva stola (ili kako se vec to zove na cemu lezis) za masazu i svaki ima svoju maserku, tako da mozemo pricat dok nas masiraju ili se eventualno drzat za rukice sto uglavnom ne radimo, ali je ljepse kada znas da nisi sam i da je tvoj tkovec kraj tebe
goddess11211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2005., 18:10   #9
Re: Re: masaža

Quote:
AFRODITA69 kaže:
ja ne volim masaze.osim kad me dragi masira.

čemu trošiti lovu?
Nikol Nikol is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2005., 18:16   #10
Re: Re: Re: masaža

Quote:
Nikol Nikol kaže:

čemu trošiti lovu?
na uživanje.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2005., 18:48   #11
da imam novaca i vremena, svaki bih si dan priushtila masazhu...ali pravu, onu shkolovanog fizioterapeuta. to je stvarno neshto charobno.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2005., 23:46   #12
Re: Re: Re: Re: masaža

Quote:
tilla kaže:
na uživanje.
meni je uživanje prepustit se snažnim rukama mog dragog, ma nemre nijedan profesionalni masažer kaj on može!
Nikol Nikol is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2005., 08:37   #13
Re: Re: Re: Re: Re: masaža

Quote:
Nikol Nikol kaže:
meni je uživanje prepustit se snažnim rukama mog dragog, ma nemre nijedan profesionalni masažer kaj on može!
pa dobro; svako ima svoje razloge, a profesionalni masažer svašta može, a ne
i priučeni dragi.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 00:03   #14
drago mi je tilla da me kuzis
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 00:35   #15
ma kužim ja; ja ne idem baš na te masaže, a najbolju u mom skromnom iskustvu sam doživjela u čatežu; a nekako mislim da ne tražiš tu lokaciju.
eto, falili su na petrovoj salon, pa ako probaš na svoju ruku; javi dojmove
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 10:39   #16
Quote:
magic kaže:
da imam novaca i vremena, svaki bih si dan priushtila masazhu...ali pravu, onu shkolovanog fizioterapeuta. to je stvarno neshto charobno.
Otkrila ja fizioterapeuta s carobnim rukama i vise nego pristupacnim cijenama.JAvi se na pm ako te zanima
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 15:47   #17
Re: Re: Re: Re: Re: Re: masaža

Quote:
tilla kaže:
pa dobro; svako ima svoje razloge, a profesionalni masažer svašta može, a ne
i priučeni dragi.
priučeni? hm, recimo da neki to jednostavno imaju u sebi

profesionalni masažeri te ne poljube nakon kaj te skroz opuste i imaju određeno radno vrijeme pa nisu posvećeni samo tebi, kad hoćeš i di hoćeš, nije to ista vrst uživancije
Nikol Nikol is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 16:07   #18
radim razliku od školovanih i imatousebi.
mene def. ne bi masirao amater, osim ako nije dio predigre.

naravno da te ne ljube profesionalni maseri; plaćen je da masira, a ne po poljupcu.
kad plaćam nešto na umu mi je stručnost, a za to meni vrijedi otić u dogovoreno vrijeme ma mjesto gdje će me masirat.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 19:23   #19
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: masaža

Quote:
Nikol Nikol kaže:
priučeni? hm, recimo da neki to jednostavno imaju u sebi


mda, naravno.


znao za policajca koji je dozhivio klinichku smrt pa sad lijechi ljude na daljinu.


i jednog bricu koji je skuzhio da glavobolje mushterija lijechi obichim pranjem kose.
jednog skretnichara koji pogledom ozdravljuje mucavce.


ma daaaaaajjjj...svakoj njezin najdrazhi ima charoban dodir...


ili su ti to i druge zhene rekle za tvog dragog
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 19:26   #20
ja stvarno ne razumijem...program shkolovanja za fizioterapeute zaista je opsezhan, to nisu osobe koje placamo za stvaranje ugode, vec danam pomognu u oporavku ili uklanjanju nekih funkcionalnih smetnji.

zapravo je jako zhalosno da sat nekakve kvazi masazhe u kozmetichkom salonu koshta jednako kao masazha shkolovanog fizioterapeuta.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:56.