Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2008., 12:39   #641
pylex

Jel netko čuo za PYLEX za liječenje hemeroida
james bond is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 12:54   #642
sto je to?
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 17:00   #643
Quote:
james bond kaže: Pogledaj post
Jel netko čuo za PYLEX za liječenje hemeroida
Dobro, nije PYLEX, nego PILEX i ovako: popijem 7 - ništa, popijem još 7 - ništa, (osim što odmah nakon početka uzimanja prokrvariš!) pitam promotoricu Pilexa i čujem kako to sigurno djeluje, kako treba još piti... ! A 600 kn svakih 14 kom?!? naravno, nema popusta na dalje ako ti nije pomoglo... Miriše mi to na podvalu na koju sam nasjeo, ali ne mora biti, možda djeluje u jednom broju slučajeva, a u drugome - bačene pare!
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 14:28   #644
čita sam na netu o tome prije godinu dana ,lipo za pročitat ali u uspjeh sumnjam!!!
kvakomekiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 13:19   #645
Operacija hemeroida!

Imam zakazanu operaciju hemeroida na Rebru.
Molio bih one koji su operirali hemeroide da mi napišu svoja iskustva - kao kolko dugo boli nakon operacije i slično.

PS hemiči su unutarnji.

Hvala.
1001noob is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 15:57   #646
Quote:
1001noob kaže: Pogledaj post
Imam zakazanu operaciju hemeroida na Rebru.
Molio bih one koji su operirali hemeroide da mi napišu svoja iskustva - kao kolko dugo boli nakon operacije i slično.

PS hemiči su unutarnji.

Hvala.
nemam iskustva s tim, ali me zanima zasto si se odlucio/la na operaciju? jel hitno nesto?? u kakvom su stanju? cisto informativno me zanima da znam radi sebe. zahvaljujem
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 19:58   #647
Več dugo vremena se borim sa tim a zadnjih pola godine krvare kod svakog pražnjenja. Stalan gubitak krvi me ozbiljno smeta - gubitak koncentracije, bezvoljnost i slično. Jedino imam sreće da me ništa ne boli.
Svaka neinvazivna metoda ne daje rezultate (doduše malo je bolje kada pazim što jedem).

U biti znam da će biti boli i sličnih problema ali bi volio da neko tko je to prošao napiše kako dugo traje oporavak i sa kakvim problemima.

BTW znam tj. čuo sam da bolji zahvat pravim laserom a ne nešto infracrveno tj. elektrokoagulacija (to rade jedan ili dva privatnika u Zagrebu) ali je jako skupo a ja nemam love........
1001noob is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 23:31   #648
Quote:
1001noob kaže: Pogledaj post
Imam zakazanu operaciju hemeroida na Rebru.
Molio bih one koji su operirali hemeroide da mi napišu svoja iskustva - kao kolko dugo boli nakon operacije i slično.

PS hemiči su unutarnji.

Hvala.
Zar zaista nitko nije operirao to?
1001noob is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 00:15   #649
lJUDI hEMOROIDI MOCE CAK 60% ODRASLIH LJUDI. BEZ PANIKE IZBACITE ALKOHOL ODMAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IDEMO DALJE :
ZACINJENJA HRANA, BRZA HRANA, LJUTO, KISELO, MASNO MORATE ODMAH UDALJITI IZ SVOJEG ZIVOTA. STO SE TICE HIGIJENE PA NAJBOLJE POSLE PRAZNJENJA OPRATI CMAR I AKO SU SPOLJASNJI HEMOROIDI VRATITE IH UNUTRA. VERUJTE MI JA IMAM UNUTRASNJE A SEDIM MNOGO A SAMO SAM JEDNOM U ZIVOTU IMAO KRVAVU STOLICU.
Zogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 08:34   #650
Tu sam novi i vidim da ovajmpost ima dosta stranica tak da nemam baš volje za čitati.Uglavnom sad prije par dana pri obavljanju velike nužde sam primjetio na vece školjci krv.Wc papir je isto bio krvav.Tu sam sad čito da treba isprat vodom nakon svake velike nužde.Sad me zanima dal i dalje koristim wc papir ili da odma idem na ispiranje.Zanima me i šta se smatra pod ispiranjem.Dal tušem ili nekom namočenom krpom ili nečim drugim?Help...
Bezveze1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 22:13   #651
Quote:
Bezveze1 kaže: Pogledaj post
Tu sam novi i vidim da ovajmpost ima dosta stranica tak da nemam baš volje za čitati.Uglavnom sad prije par dana pri obavljanju velike nužde sam primjetio na vece školjci krv.Wc papir je isto bio krvav.Tu sam sad čito da treba isprat vodom nakon svake velike nužde.Sad me zanima dal i dalje koristim wc papir ili da odma idem na ispiranje.Zanima me i šta se smatra pod ispiranjem.Dal tušem ili nekom namočenom krpom ili nečim drugim?Help...
Slobodno isperi tušem.... i WC papir možeš koristiti prije - on ne izaziva hemeroide makar su neki pisali da je bolje samo ispirati poslije nužde bez korištenja papira.....
1001noob is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 22:26   #652
ja sam rijesila problem hemeroida uz pomoc cepica od nevena. uz njih se preporucuje piti i caj od nevena sto ja nisam jer mi je bilo mrsko. probajte potraziti u biljnim apotekama ili jos bolje direktno kod travara. moja topla preporuka.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 07:00   #653
Ok.Hvala obadvojima na pomoći.Pokušat ću nešt,valjda će uspjeti!
Bezveze1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 18:04   #654
Quote:
1001noob kaže: Pogledaj post
Slobodno isperi tušem.... i WC papir možeš koristiti prije - on ne izaziva hemeroide makar su neki pisali da je bolje samo ispirati poslije nužde bez korištenja papira.....
Ali obavezno koristi obični bijeli WC papir. Ja sam od jednog sa mirisom breskve dobio prilično bolan osip na tom nezgodnom mjestu
Još i danas mi se smuči kada nanjušim breskve
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 15:17   #655
Hemeroidi i toplice

Muž ima problema s vanjskim hemeroidima, upravo ovih dana opet krvare, a planirali smo odlazak u toplice, da li bi mogao ići ili je bolje da odgodimo. Redovito ih maže kremom.
__________________
8. padež dubravativ - koga, čime?
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 23:35   #656
Quote:
Matica4 kaže: Pogledaj post
Pročitao sam dio tekstova sa ove teme u nadi da ću pronaći neka iskustva o liječenju hemoroida pčelinjim proizvodima, i ostao razočaran, jer ništa nisam pronašao.
http://www.pdz.hr/viewtopic.php?t=817
mrkvica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 12:43   #657
Jel mi netko može nešto detaljnije reći o operativnom zahvatu? Posebno netko tko je bio prije više godina na operaciji.Ima li kakvih kasnijih nus-pojava? Hvala
micko11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 14:20   #658
Meni je sad ta kvrzica izbila po 3 put..vjerojanto su hemeroidi jer nema kaj drugo bit ukala se u opise...procito sam na topicu da neki ljudi krvare meni se to nije desilo ma da sam znao tu i tamo na wc papiru na onak kao neki obris krvi al ne kapljucu il tak nes il da sam krvario to valjda znaci da je moj hemic vanjski?...nego sad mi se ovaj pojavio prije kojih 5 dana i nis u pocetku je onak mekan sad je tvrd valjda se ta krv zgrusala i ne boli previse malo svrbi i neugodno je al da se zivit s tim normalno (sjedit itd)...al me zanima dal da idem kod doktora mislima kaj ce mi on rec "e imas hemreoide" sto vec znam a kolko sam skuzio nema tu nakog lijeka...zadnja dva put kad mi je to izbilo nis pretrpio sam tih tjedan i pol dok se nije povuka i onda sve normalno...prosla dva puta mi je izbio na istom jestu kao i sad pa valjda imam sam tog jednog...

i jos mi je nes palo na pamet mislim ak je to zgrusana krv unutra jel ima to smisla zbusit i istisnut tu krv ono tipa ko prist...?

da i naso sam jos jednu info da imas jos nes kao da to nemoraju bit hemeroidi nego hematom se stvori od naprezanja da se to brka dosta cesto...jel neko zna nes vise o tome?
__________________
Druids ftw palys rfr :closed:
taz1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 16:28   #659
Quote:
taz1 kaže: Pogledaj post
i jos mi je nes palo na pamet mislim ak je to zgrusana krv unutra jel ima to smisla zbusit i istisnut tu krv ono tipa ko prist...?
NEEEEEEEE!!!!!!!!!!
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 16:43   #660
Pozdrav,imam pitanje.Javlja mi se to već 2 godine mislim,ali jako rijetko da poslije nužde na papiru ima krvi.Osjećam neku bol u donjem dijelu crijeva.
Ali to je samo dok idem prvi put ,jer znam ići i dvaput na wc,drugi put nema krvi.Pa me zanima da li bi to bili hemeroidi,jer ja jako puno sjedim i malo se krećem.A liječniku opće prakse dok sam rekao on je samo rekao to su hemeroidi,mislim ipak bi to trebalo pogledati .
Hvala
Skool is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.