Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2010., 13:47   #81
Quote:
C71 kaže: Pogledaj post
poliklinike nemetova, neuron i medikol - 15-tak minuta.
Točno u ove tri sam i ja bila
ema007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 14:14   #82
[QUOTE=Alkemicharka;26575168]
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Koliko cepaju?[/QUOT

Medikol 2.000 kn za MR mozga. Ja sam uspjela dogovoriti na uputnicu pa me neće koštati ništa. Inače su me na Rebru naručili u 3.mj. ove godine za 2.mj 2011.
Nemoj j***.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 15:28   #83
[QUOTE=8472;26577696]
Quote:
Alkemicharka kaže: Pogledaj post

Nemoj j***.
A je..da nisam dobila potvrdu o narudžbi ne bih vjerovala. Otkazala sam im taj termin jer ne mogu čekati godinu dana, šta je previše previše...
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 20:06   #84
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Koliko cepaju?
u medikol i nemetovu sam išla na uputnicu, u neuronu sam mr mozga sa spektroskopijom platila 3300kn.

sutra idem na magnetnu u medikol, naručila sam se prije nekih tri mjeseca.
inače, u neuron sam bila poslana od neurokirurga zbog sumnje u recidiv. na uputnicu bi došla na red za 8 mjeseci , platila sam i došla na red za dva dana. s obzirom da je magnetna potvrdila recidiv poslala sam hzzo-u zahtjev za povrat novčanih sredstava koji sam nakon otprilike 3 mjeseca dobila.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 23:17   #85
Quote:
C71 kaže: Pogledaj post
u medikol i nemetovu sam išla na uputnicu, u neuronu sam mr mozga sa spektroskopijom platila 3300kn.

sutra idem na magnetnu u medikol, naručila sam se prije nekih tri mjeseca.
inače, u neuron sam bila poslana od neurokirurga zbog sumnje u recidiv. na uputnicu bi došla na red za 8 mjeseci , platila sam i došla na red za dva dana. s obzirom da je magnetna potvrdila recidiv poslala sam hzzo-u zahtjev za povrat novčanih sredstava koji sam nakon otprilike 3 mjeseca dobila.
Recidiv čega, ako slobodno pitam? Baš me zanima kakvi ti budu dojmovi u Medikolu, ja idem tek u 10.mj.tamo na magnet jer mi prije niti ne treba, kontrolu imam na Rebru u 10 mj.pa bolje da mi je nalaz friški. Bili su jako ljubazni kad sam se naručivala, čak su me i nedavno zvali da imam slobodan termin u 5.mj.ali sam im rekla da ga prepuštam nekome drugom kome je hitnije.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 08:30   #86
Quote:
Alkemicharka kaže: Pogledaj post
Inače su me na Rebru naručili u 3.mj. ove godine za 2.mj 2011.
ja sam kod njih čekala otprilike 3 mjeseca
bila sam na magnetu početkom veljače

nalaz (mozak i cijela kralježnica) sam dobila za tjedan dana
a sada čekam nalaz mr-a ciljano za neuralgiju 2 tjedna u vinogradskoj
kak vi dobite nalaz odmah
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 08:38   #87
Quote:
Alkemicharka kaže: Pogledaj post
Recidiv čega, ako slobodno pitam? Baš me zanima kakvi ti budu dojmovi u Medikolu, ja idem tek u 10.mj.tamo na magnet jer mi prije niti ne treba, kontrolu imam na Rebru u 10 mj.pa bolje da mi je nalaz friški. Bili su jako ljubazni kad sam se naručivala, čak su me i nedavno zvali da imam slobodan termin u 5.mj.ali sam im rekla da ga prepuštam nekome drugom kome je hitnije.
tumora na mozgu.
mislim da je to četvrti put da idem u medikol. zadovoljna sam pa se uvijek tamo naručujem. sad sam prvi puta uspjela sve uskladiti, obavit ću ovaj tjedan i magnetnu i neurokirurga i onkologa.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 08:40   #88
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
kak vi dobite nalaz odmah
pa čitajući ovaj pdf izgleda da se u privatnim poliklinikama nalaz dobije odmah, a u državnim se čeka.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 08:43   #89
Quote:
C71 kaže: Pogledaj post
pa čitajući ovaj pdf izgleda da se u privatnim poliklinikama nalaz dobije odmah, a u državnim se čeka.
dvije forumašice su rekle da su ga odmah dobile u državnoj
a vjerojatno zavisi i od toga zašto ideš i što ti sve je

ja sam bila u medikolu prošli tjedan na emng-u
zadovoljna sam pristupom, doktorom, samim pregledom,....dobro utrošen novac
dok sam nedavno bila na ultrazvuku po preporucu specijalista u jednoj privat ordinaciji, pol minute pregleda, nalaz u jednoj rečenici i bez slike otišla ljuta kak pes
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 11:45   #90
Quote:
C71 kaže: Pogledaj post
tumora na mozgu.
mislim da je to četvrti put da idem u medikol. zadovoljna sam pa se uvijek tamo naručujem. sad sam prvi puta uspjela sve uskladiti, obavit ću ovaj tjedan i magnetnu i neurokirurga i onkologa.
Ostavila si me bez teksta...mislila sam kako je meni jako teško ali kad tako nešto čujem, onda više nemam riječi... Drži se i javi kako je prošlo!!
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 11:47   #91
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
dvije forumašice su rekle da su ga odmah dobile u državnoj
a vjerojatno zavisi i od toga zašto ideš i što ti sve je

ja sam bila u medikolu prošli tjedan na emng-u
zadovoljna sam pristupom, doktorom, samim pregledom,....dobro utrošen novac
dok sam nedavno bila na ultrazvuku po preporucu specijalista u jednoj privat ordinaciji, pol minute pregleda, nalaz u jednoj rečenici i bez slike otišla ljuta kak pes
Polly, izgleda da nema pravila..treba samo imati sreće pa pogoditi na prava vrata
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 13:05   #92
Ja sutra idem na MR u polikliniku Sunce. I moram reci da me uzasno strah buke u aparatu. Snimam glavu, koliko ce to trajati otprilike i jel imaju tamo neke slusalice ili nesto slicno? Jel ima netko iskustva u Suncu? Hvala
timi178 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 17:46   #93
Quote:
timi178 kaže: Pogledaj post
Ja sutra idem na MR u polikliniku Sunce. I moram reci da me uzasno strah buke u aparatu. Snimam glavu, koliko ce to trajati otprilike i jel imaju tamo neke slusalice ili nesto slicno? Jel ima netko iskustva u Suncu? Hvala
ja nisam bila u suncu jer se tamo ne može na uputnicu, bar se prošle godine nije moglo.
dobiš čepiće za uši, fiksiraju ti glavu tako da su ti uši poklopljene, pa to i nije neka velika buka. vjerovatno muziku slušaš jače.

mr mozga sa spektroskopijom traje 12 minuta (10 + 2).
prvi put ti se čini jako dugačko. ja sam danas bila šesti put i čini mi se da je vrijeme proletilo.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 17:52   #94
Quote:
Alkemicharka kaže: Pogledaj post
Ostavila si me bez teksta...mislila sam kako je meni jako teško ali kad tako nešto čujem, onda više nemam riječi... Drži se i javi kako je prošlo!!
tko je rekao da je meni teško?
uvijek je nekome teže.

danas sam u medikolu čekala dva sata. do sada sam uvijek čekala najviše 15-tak minuta.
nalaz isti kao i onaj od prije tri mjeseca, prepisali ga od riječi do riječi s prethodnog, tako da očito u glavim nemam viška.
ali, poučena iskustvom, pričekat ću da u četvrtak neurokirurg kaže svoje.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 17:54   #95
Quote:
timi178 kaže: Pogledaj post
Ja sutra idem na MR u polikliniku Sunce. I moram reci da me uzasno strah buke u aparatu. Snimam glavu, koliko ce to trajati otprilike i jel imaju tamo neke slusalice ili nesto slicno? Jel ima netko iskustva u Suncu? Hvala
zaboravih,
traži da ti ispod koljena stave strunjaču, puno je lakše ležati pogotovo ako imaš problema s donjim dijelom leđa.
u nekim klinikama ti ju odmah ponude, u nekim ju moraš tražiti.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 18:00   #96
Quote:
C71 kaže: Pogledaj post
tko je rekao da je meni teško?
uvijek je nekome teže.

danas sam u medikolu čekala dva sata. do sada sam uvijek čekala najviše 15-tak minuta.
nalaz isti kao i onaj od prije tri mjeseca, prepisali ga od riječi do riječi s prethodnog, tako da očito u glavim nemam viška.
ali, poučena iskustvom, pričekat ću da u četvrtak neurokirurg kaže svoje.
Nevjerojatna si ti ženska!

Ajde hvala bogu da je magnetska ok. I znaš kaj? U međuvremenu sam skontala da smo sugrađanke! Pa onda mi!
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 18:12   #97
Quote:
Alkemicharka kaže: Pogledaj post
Polly, izgleda da nema pravila..treba samo imati sreće pa pogoditi na prava vrata
moj nalaz je na stranu i pol, pa sumnjam d bi mi i prava vrata ubrzala postupak

nis dobila danas nalaz, gurnuli me u cijev na popravni, pa još jednom s kontrastom
50 min lude zabave


C71, : za nalaz
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 22:48   #98
Quote:
C71 kaže: Pogledaj post
ja nisam bila u suncu jer se tamo ne može na uputnicu, bar se prošle godine nije moglo.
dobiš čepiće za uši, fiksiraju ti glavu tako da su ti uši poklopljene, pa to i nije neka velika buka. vjerovatno muziku slušaš jače.

mr mozga sa spektroskopijom traje 12 minuta (10 + 2).
prvi put ti se čini jako dugačko. ja sam danas bila šesti put i čini mi se da je vrijeme proletilo.
Hvala na informaciji , malo mi je lakse, valjda. Jel to znaci da daju i kontrast? Rekla si 10+2?
timi178 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 09:46   #99
Quote:
timi178 kaže: Pogledaj post
Hvala na informaciji , malo mi je lakse, valjda. Jel to znaci da daju i kontrast? Rekla si 10+2?
ovisi.
prvi put je bila samo magnetna.
s obzirom na dijagnozu, sada ili kontrast ili spektroskopija.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 09:49   #100
Quote:
polly kaže: Pogledaj post

C71, : za nalaz
samo polako, dok sutra neurokirurg ne kaže da je sve u redu ja se ne veselim.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.