Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2015., 06:48   #7981
Ja jos čekam svoje čašice sa ebaya. A jos sam iz Uk naručila i platila skuplje samo da prije stignu
Ne znam nikoga tko je ovo koristio u kućnoj varijanti, pa nisam ni sigurna koliko zapravo ima efekta.
Kad stignu, tj.ako stignu, javljam razvoj situacije .
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 10:42   #7982
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Bol je prošla nakon 2 dana. Sve je ok.
E sad, uzela bih si neku kremu za celulit da se mažem i kući. Razmišljam o Balei ili Evelinu. Preporuke? Ili alverde ulje s ružmarinom i limunom?
nemoj kupovat kreme. radije si sama smjesaj ulje (ja stavim pola ljesnjaka pola brsljana i 30-40 kapi nekog etericnog - cedar, ruzmarin i sl.) ili kupi ulje od brsljana (od kemiga). meni je to puno vise pomoglo od bilo koje kreme i s njim se mozes i malo izmasirat. kreme se prebrzo upiju
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 19:25   #7983
cure ,

kako pomoću ovoga masirati da se celulit reducira?


guzu pokretima od iza prema naprijed?
a bedra samo četkam prema gore?

nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 11:43   #7984
jel zna netko mozda gdje se moze kupiti cetka za suho cetkanje koze?
zer001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 13:34   #7985
Quote:
zer001 kaže: Pogledaj post
jel zna netko mozda gdje se moze kupiti cetka za suho cetkanje koze?
Dm, oko 45kn, drvena s odvojivom drskom, nisam nigdje nasla od cega su dlake.
Muller, takoder odvojiva drska, oko 60kn.
Vjerojatno ima i u Bipi i Kozmu, ali tamo nisam gledala.
Beautyfox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 21:24   #7986
Quote:
Beautyfox kaže: Pogledaj post
Dm, oko 45kn, drvena s odvojivom drskom, nisam nigdje nasla od cega su dlake.
Muller, takoder odvojiva drska, oko 60kn.
Vjerojatno ima i u Bipi i Kozmu, ali tamo nisam gledala.
Suuper, hvala. Trazim neku od prirodnih materijala pa cu pogledat
zer001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 15:07   #7987
Imam 31 god i prije nekoliko godina počela sam primjećivati prve naznake celulita na stražnjici i bedrima. Sad je problem postao veći, jer se on vidi već pri sunčevoj svjetlosti, pa mi noge izgledaju pomalo grbavo.
Inače puno vježbam, pijem puno tekućine, višeput tjedno masiram zahvaćena područja anticelulitnim pilingom i za svoju visinu imam idealnu kilažu.
Jedini "grijeh" mi je što jedem previše slatkog, pogotovo čipsa i čokolade, a imam i ne baš naj cirkulaciju, kao i jaku genetsku podlogu za pojavu celulita.
Pošto mi ništa od gore navedenog ne pomaže, molim vaš savjet!

P.S. Novaca za anticelulitne tretmane nemam, a problem postaje sve veći iz godine u godinu i čini me vrlo nesretnom.
Narcissa013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 19:07   #7988
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Ja jos čekam svoje čašice sa ebaya. A jos sam iz Uk naručila i platila skuplje samo da prije stignu
Ne znam nikoga tko je ovo koristio u kućnoj varijanti, pa nisam ni sigurna koliko zapravo ima efekta.
Kad stignu, tj.ako stignu, javljam razvoj situacije .
Ja kupila iz kine, stigle nekidan, nisam se još počela "čaškati"
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 10:35   #7989
Stigle i moje... Redovito se vakuumiram . Vidjecemo za rezultate vremenom. Držim ih u tuš kabini, pa kad se tuširam malo s njima predjem po nogama i guzi. Super klize po Dove gelu za tuširanje.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 14:11   #7990
kremu sam probala i odlicna je a kakav je serum?? ili se to koristi u kombinaciji?
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 18:25   #7991
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
kremu sam probala i odlicna je a kakav je serum?? ili se to koristi u kombinaciji?

nivea

nekako je slika nestala
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 01:09   #7992
Joj nisam dugo citala ovu temu, malo upadam da vidim da li jos tko koristi Guam blato. Pojavio se od nove neke firme Geomar,a dosad sam bila na Lacoteu i dobri su bili rezultati. da li je geomar ista shema?
Thunderhorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 08:36   #7993
Quote:
Thunderhorse kaže: Pogledaj post
Joj nisam dugo citala ovu temu, malo upadam da vidim da li jos tko koristi Guam blato. Pojavio se od nove neke firme Geomar,a dosad sam bila na Lacoteu i dobri su bili rezultati. da li je geomar ista shema?
guam blato je od lacota i jedino se ono zove Guam
nova firma? hmm pa geomar postoji na nasem trzistu bar 15 godina ako ne i vise


st se tice kvalitete meni je bilo dobro imanje smrdi nego guam
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 08:50   #7994
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
guam blato je od lacota i jedino se ono zove Guam
nova firma? hmm pa geomar postoji na nasem trzistu bar 15 godina ako ne i vise


st se tice kvalitete meni je bilo dobro imanje smrdi nego guam
Ma kad sam ja to uzimala u dm-a... a sad ga nema vise tamo nego u Bipe uz neku abnornalnu cijenu
Thunderhorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 10:00   #7995
Quote:
Thunderhorse kaže: Pogledaj post
Ma kad sam ja to uzimala u dm-a... a sad ga nema vise tamo nego u Bipe uz neku abnornalnu cijenu
sto ga stavrno vise neam u DM-u? uf pojma nemam ..ja sam ga prije uvijek uzimala bas tamo al mi se nekako cini da je cijena uvijek bila paprena i ako se dobro sjecam u pakiranju ga ima vise nego guam blata
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 12:17   #7996
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
sto ga stavrno vise neam u DM-u? uf pojma nemam ..ja sam ga prije uvijek uzimala bas tamo al mi se nekako cini da je cijena uvijek bila paprena i ako se dobro sjecam u pakiranju ga ima vise nego guam blata
Ma geomara ima u DM-a, guam su prebacili u Bipe i nabili valjda jos sto kuna na staru cijenu jedino da u Mullera vidim...
Thunderhorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 17:30   #7997
Je li netko koristio ovo blato/glinu:



Piše da se koristi u sauni... ... a može li se koristiti i kao normalno blato/glina, tj. da se nanese, omota folijom i čeka 20-30 min...

__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 17:32   #7998
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
kremu sam probala i odlicna je

Je li to ova krema?



Da li si je koristila prije vježbanja ili kako?
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 19:41   #7999
Quote:
Mer girl kaže: Pogledaj post
Jako pazim na prehranu (ugljikohidrati oko 30%), pijem puno vode i čaja od maslačka, treniram 2-3x tjedno i trčim 2x tjedno. Doma se masiram mješavinom bršljana, lješnjaka i eteričnog ulja od ružmarina. U zadnju mješavinu sam dodala malo divlje ruže jer navodno djeluje na strije. Nema ga skoro uopće
Ovo boldano me jako zanima. Kako smanjiti ugljikohidrate u prehrani. Kako napraviti dobar, zasitan obrok sa 30% ugljikohidrata?

Treba li u tom slucaju pojacati meso... ? Moze neki savjet?
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 14:38   #8000
Quote:
Thunderhorse kaže: Pogledaj post
Ma geomara ima u DM-a, guam su prebacili u Bipe i nabili valjda jos sto kuna na staru cijenu jedino da u Mullera vidim...
upravo sam dosla iz Bipe i tamo je Geomar 20 kuna(159) skuplji nego u DMu(139 ili 136)) a Guam kosta oko 280 kn
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.