Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2015., 14:03   #1001
Može mi netko preporučiti dobrog ortodonta na području Varaždinske i Međimurske županije za fiksni aparatić?
cate is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 14:55   #1002
Janko Naka

Zna li tko što se desilo sa doktoricom koja je radila kod nake? uvijek sam bio kod nje i kažu mi da je prestala raditi kod njih
__________________
P.S. Life sucks
dantex is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 00:54   #1003
Pozdrav ekipa
Molila bih nekakvu preporuku za zubara u Splitu.. preko hzzo-a.. nikad nisan bila zadovoljna sa radom dosadasnjih zubara, a jako mi je tesko dobit preporuku jer svih koje sam pitala ili idu u privatnika ili nisu bas ni blizu redovni posjetama
chanelop is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 19:10   #1004
Quote:
bluemoon05 kaže: Pogledaj post
fakat ne kužim zašto prvi pregled naplati 200kn, ak je preko HZZO...kaj nije?

očito ću dalje tražiti neku preporuku za zubara Malešnica-Špansko, a da je preko HZZO.

Hvala ti....
navodno, kada dođeš prvi put, nisi još prijavljen...

nema smisla, ali eto...
tropics is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 20:33   #1005
Molila bi preporuku za dobrog zubara u vž. Na socijalnom i privatno. Hvala
__________________
Možeš zatvoriti oči - zbog stvari koje ne želiš vidjeti, ali ne i srce - zbog stvari koje ne želiš osjećati.
leptirica020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 17:22   #1006
Može li preporuka za stomatologa u Osijeku preko hzzo-a?
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 16:15   #1007
Drai forumaši molim vas za preporuku izvrsnog!! zubara u Slavoniji. Moj zubar je dr. Mihaljević koji je meni do sada savršen, međutim trenutno je na bolovanju i tko zna kada će se vratiti, a mom zaručniku je taman trebao početi sređivati jedinicu, koju treba totalno izvaditi i napraviti keramički zub na navoj, obzirom da je to složen postupak, ne usudimo se to dati bilo kome raditi! Molim vas za savjete i prijedloge! Ne možemo čekati jer su nam u 5 mjesecu svatovi i mora taj zub srediti do onda...
__________________
lose your dreams and you will lose your mind
pebbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 00:25   #1008
STOMATOLOG OSIJEK

Ima li netko iskustva s Kristinom Halbauer iz Osijeka? Ona liječi zub i ozonom...ako netko ima iskustva molim vas za podjelu - hvala !!!
Stela27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 18:34   #1009
Molim Vaaaaas, hitno je. Može li mi netko preporučiti dobrog ortodonta u Splitu i koliko iznosi prva rata za fiksni aparat, mislim otprilike?
__________________
I'm not afraid of dying, I'm afraid of not trying.
Marlenne is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 19:22   #1010
ne razumijem kakva korist i pomoc od ovakve i slicnih tema,sve nedoreceno... zar je problem da pise xy mi radio to i to,po xx cijeni,hzzo ili privat,amex ili keš,usluga je bila dobra ili nije! cijena je bitna jer nije isto platiti popravak s bijelom plombom 200 ili 400 ili 700 kn! ovako zali boze mog potrosenog vremena na tolike stranice.
ryana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 19:51   #1011
molila bih ako mi tko moze preporuciti zubara ili zubaricu u rijeci,ali da stvarno ima puno paznje i strpljenja,jer do sad sam ih prosla puno ali ih jos nisam nasla.nemam strah od zubara,nego tesko podnosim ogledalo u ustima,vate i sve ostalo sto mi stavljaju pa mi dode na povracanje,a oni se odmah pocnu derat i tako samo pogorsaju stvari.meni treba netko tko ce me shvatit i dat mi povjerenje,u tom slucaju moj problem polako nestaje.puno hvala
slavica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 23:44   #1012
Quote:
Stela27 kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva s Kristinom Halbauer iz Osijeka? Ona liječi zub i ozonom...ako netko ima iskustva molim vas za podjelu - hvala !!!
Meni je ona super. Nije mi radila s ozonom, ako sam dobro skuzila ozonom se moze raditi ako je karijes u zacetku, a kod mene je bilo dosta posla. Smirena, sve lijepo objasni, nema osudjivanja i maksimalno se trudi pomoci. Prije nje se nisam mogla natjerati kod zubara dok ne zaboli, od kad me ona preuzela, zubaru idem redovito bez imalo straha.
Aurora1112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 12:40   #1013
Question

Quote:
slavica 7 kaže: Pogledaj post
molila bih ako mi tko moze preporuciti zubara ili zubaricu u rijeci,ali da stvarno ima puno paznje i strpljenja,jer do sad sam ih prosla puno ali ih jos nisam nasla.nemam strah od zubara,nego tesko podnosim ogledalo u ustima,vate i sve ostalo sto mi stavljaju pa mi dode na povracanje,a oni se odmah pocnu derat i tako samo pogorsaju stvari.meni treba netko tko ce me shvatit i dat mi povjerenje,u tom slucaju moj problem polako nestaje.puno hvala
znaci nema takvih...a ove razne klinike u rijeci,sta mislite o njima...kako rade,jesu li preskupe??
slavica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 09:19   #1014
Quote:
slavica 7 kaže: Pogledaj post
znaci nema takvih...a ove razne klinike u rijeci,sta mislite o njima...kako rade,jesu li preskupe??
Uvijek preporučim dr.Blaškovića - nije najjeftiniji ali je pristup radikalno drugačiji nego kod ovih što rade autobuse Talijana
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 22:07   #1015
Quote:
Juji kaže: Pogledaj post
Uvijek preporučim dr.Blaškovića - nije najjeftiniji ali je pristup radikalno drugačiji nego kod ovih što rade autobuse Talijana
hvala,nadajmo se da je za moj slucaj
slavica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 18:01   #1016
Quote:
slavica 7 kaže: Pogledaj post
hvala,nadajmo se da je za moj slucaj
Samo pročitajte životopise i sve će vam biti jasno...
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 09:24   #1017
Obzirom imam jedan veći zahvat, može li mi netko podijeliti iskustva kod Borisa Džundževa i jel istina da javne osobe i stranci dolaze kod njega? Na Vrbanima u Zagrebu se nalazi.
Don_Homer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 17:09   #1018
Dragi ljudi, pomagajte! Otkad mi je staroj stomatologinja u Sibeniki (odakle smo) izvadila krivi zub prilikom rutinskog pregleda, imam iracionalni strah od posjeta stomatologu. Doselila sam se u Zagreb prije 3 godine i vec me mjesecima boli zub, sad me boli po jedan na svakoj strani i rastu mi umnjaci te sam konstantno u bolovima i moram hitno to srediti inace ne znam sto cu sa sobom. Treba mi netko preporuciti dobrog privatnika u Zagrebu i cijene! Mislim da mi trebaju samo plombe, ali me svejedno stvarno frka i panika. Unaprijed hvala!
__________________
“There are no men like me. Only me.”
- Jaime Lannister
Merrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 23:52   #1019
Molim vas preporuku za Split, neko drag, simpa, ljubazan i da daje injekcije, da ne boli :-) Imala sam negativno iskustvo sa zenskom koja mi nikad nije htjela dat injekciju, a uvijek sam skakala po stolici.
Ima tko saznanja za Dental clinic croatia u Spincicevoj, izgledaju simpa mladi zubari i vrhunska ordinacija? Cula sam i za neku koja se otvorila navodno na zadnjem katu Jokera da je super i povoljne cijene. Svaka preporuka sto prije bi dobro dosla
madame_tamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 18:58   #1020
Ima netko iskustva kod doktora Stjepana Špalja iz Rijeke?
luckys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:17.