Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2015., 14:36   #1001
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
3.
vezano za ovo pod brojem 4. - to je tolika idiotarija da toga nema nigjde- kada sam prebacivala svog sina kod dr. opce prakse jer kao vise ne smije pedijatru, prosla sam doktora i doktora i dobila ospice od razgovora... uglavnom vecina ih uoce nije spremna na tako malu djecu i na lazost dobar dio njih se prema tako maloj djeci ponasaju kao da su to odrasle osobe kojima ne treba drugacija skrb i sa kojim ace sve rijesit jednim KKS-om
evo ovo me upravo muci, uskoro moramo mijenjati doktora i nema ideje di da ju prebacim, moj dok je puno pre daleko.

ima li netko preporuku za doktora OP koji bi bio ok s klincima i da je negdje gajnice-vrapce?
ma zapravo samo da ne dijeli ab bez nalaza i da ne skrtari na uputnicama!
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 15:02   #1002
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
evo ovo me upravo muci, uskoro moramo mijenjati doktora i nema ideje di da ju prebacim, moj dok je puno pre daleko.

ima li netko preporuku za doktora OP koji bi bio ok s klincima i da je negdje gajnice-vrapce?
ma zapravo samo da ne dijeli ab bez nalaza i da ne skrtari na uputnicama!
sad sam skuzila da sam pitala na djecjem zdravlju a treba mi "odrasli" doktor
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 15:58   #1003
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
sad sam skuzila da sam pitala na djecjem zdravlju a treba mi "odrasli" doktor


daj probaj ovdje pitati
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 15:13   #1004
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post


daj probaj ovdje pitati
a pitam svuda, samo sta ne hodam s transparentom po gajnicama
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 14:46   #1005
Trebam preporuku za dječjeg oftalmologa u Zagrebu, i koliko se čeka u bolnicama.

Ako imate preporuku za nekoga privatnika blizu Jaruna i možete mi cijenu u inbox reći, i to prihvaćam.

Imam astigmatizam pa želim prvašiću napraviti pravi pregled.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 08:47   #1006
Pozdrav,

Ima li netko kakvu preporuku za privatnog pulmologa u Zagrebu?

Hvala.
ShortCutter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 12:43   #1007
Drage mame molim preporuku za privatnog dječjeg oftamologa u Zagrebu??
bembolina 09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 00:47   #1008
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
a pitam svuda, samo sta ne hodam s transparentom po gajnicama
Ako trebas dr opce prakse, a da ne skrtari na uputnicama imas dr Rodbinic u dz Vrapce.
anabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 00:51   #1009
Znaci mene zanima da li se moze ici i kod drzavnog i kod privatnog pedijatra istovremeno? I kolko drugi to prakticiraju?
I ako netko moze preporuciti pedijatricu u Preckom, Jarunu, Spanskom, taj dio?
anabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 10:23   #1010
Zašto ne bi mogla ako nekada želiš i drugo mišljenje nitko ti ne brani da privatno negdje odvedeš svoje dijete.

I u ostalom mislim da puno roditelja to radi. Primjerice ja sam prvu godinu vodila kod dvoje pedijatara ali ne zato jer mi moja nije ok već zato što sam bila na relaciji između dva grada a drugog pedijatra ovako poznajem pa sam ju znala odvesti čisto da ju pogleda.
bembolina 09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 14:00   #1011
Pedijatrica mi je ok u nekim stvarima, ali tek sad mi je rekla za jedan "problem", pa si mislim, da sam isla privatno mozda bi mu se vise posvetili pa bi se prije prepoznalo sta ne valja..
Znaci preporuke za privatno Zg zapad molim vas.
anabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 14:15   #1012
Quote:
anabe kaže: Pogledaj post
Znaci mene zanima da li se moze ici i kod drzavnog i kod privatnog pedijatra istovremeno? I kolko drugi to prakticiraju?
Naravno da možeš. Jedino što ti se može dogoditi da ovaj državni ne uvaži mišljenje privatnog i ne napiše ti recept ili pretragu koju ti je preporučio privatnik.

Kombinira ih dosta ljudi, možda ne toliko preglede ali pretrage i briseve dosta njih koje znam obave privatno mimo socijalnog pedijatra jer im se ne da natezati i svađati.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 14:48   #1013
Slazem se. Danas ocito stvari funkcioniraju samo kad platis..
anabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 22:56   #1014
ako postoji neki problem u odnosu s pedijatrom, onda mi se čini bolje naći drugog pedijatra nego ići privatno

isto tako mi se čini veća šansa za neuvažavanje nalaza privatnika u tom slučaju nego kad je sve u redu.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 23:56   #1015
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
ako postoji neki problem u odnosu s pedijatrom, onda mi se čini bolje naći drugog pedijatra nego ići privatno

isto tako mi se čini veća šansa za neuvažavanje nalaza privatnika u tom slučaju nego kad je sve u redu.
ma da, slazem se,al to i nije bas lako izvedivo.
vecina dobrih pedijatara nije slobodna uzet nekog novog, a u manjim mjestima, imas jednog i to je to. odes u zgb ili neki veci grad po ndrugo misljenje.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 13:03   #1016
Pozdrav, dijete mi je unazad mjesec dana počelo jako žmirkati pa smo dobili uputnicu za oftamologa, na pregled u bolnici nam je jaku dugo čekati pa me zanima ima li netko preporuke za privatnu kliniku gdje je moguć pregled male djece (2,5 god)?
žutasrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 20:48   #1017
Preporuka za Maksimir

Pozdrav,

očekujemo bebicu za mjesec dana pa sad tražimo pedijatra da vidimo kakve su nam opcije.

molila bih za preopruku za pedijatra na podučju Maksimira (mi smo na Srebrnjaku)?

nadalje, ako se ide kod privatnog pedijatra da li on može davati uputnice, bolovanja i ostalo jer smo čuli dobre preporuke za Polikliniku Helena koja nam je blizu, ali ne znam na koji način to funkcionira?

Unaprijed zahvaljujem
mala_mayica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 14:18   #1018
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Trebam preporuku za dječjeg oftalmologa u Zagrebu, i koliko se čeka u bolnicama.

Ako imate preporuku za nekoga privatnika blizu Jaruna i možete mi cijenu u inbox reći, i to prihvaćam.

Imam astigmatizam pa želim prvašiću napraviti pravi pregled.
mi ovih dana dobili termin za Klaićevu u 10 mj, čekam da mi se još jave iz Rebra, sv. Duha i Vinogradske.

Također trebam preporuku za dobrog privatnika, ako nam ove bude predugo čekati.
žutasrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 19:42   #1019
Molim preporuku za privatnog dječjeg fizijatra na području Zagreba i okolice.
Dobili smo preporuke za doktora Žučka sa Goljaka, ali više ne dolazi u Helenu, pa ako netko zna radi li negdje privatno bila bih jako zahvalna.
Fruf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 21:48   #1020
Da li znadete kakvog pedijatra na području Trešnjevke koji prima nove pacijente?

Naime klinac je kod pedijatrice Eme Selimović Boćan sa kojom smo jaaaaako nezadovoljni. Sva sreća da je mali rijetko bolestan....ali kada i je tada redovito završavamo na hitnoj jer po njoj za djecu do 3g nema antibiotika. Dade ga kad je već krizno stanje.

Da li ikoji pedijatar iz Doma zdravlja u ulici Baruna Filipovića prima nove pacijente?
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:02.