Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2014., 11:23   #341
Quote:
.pero vragec kaže: Pogledaj post
Ne pričam gluposti to sigurno,komentiram,malo se sredi i urazumi(NHF)....Neda mi ti se nešto više objašnavati kada ne želiš razumjeti

A za Dubrovnik...uspoređuješ kruške i jabuke.Objasnio bi ti ali ne želiš razumijeti....klasika!

Da , pričaš gluposti jer si ti taj koji uspoređuje kruške i jabuke. Mislim, uspoređuješ grad sa 750 000 stanovnika sa gradom s manje od 30.000 stanovnika i isčuđavaš se 'ko pure dreku' da taj gradić nema sve što ima jedan Zagreb, i da je eto, zbog toga to lošiji grad za život.

Po meni rasprava je bespredmetna jer sve to skupa ovisi o preferencijama. Koliko god to tebi bilo nezamislivo, nekima je život u manjoj sredini bolji od života u velikoj urbanoj sredini kao što je Zagreb i odabiru život u Zaprešiću, i to ne zbog niže cijene, nego zbog onog što Zaprešić nudi. A to je život u maloj sredini, s puno manje stresa, sa svime što nudi manja sredina a opet na 20 minuta od velike urbane sredine, ako ti nešto iz takve zatreba.

Ima ljudi koji žive u Karlovcu, Pakracu, Lipiku, Gospiću itd itd i ne bi ga mjenjali za 10 Zagreba... Ti to ne možeš shvatit, očito.
freelife is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 22:41   #342
Opet ti sa glupostima!Rekao sam ti da ne pričam gluposti,samo komentiram.Urazumi se!

Imaš pravo na svoje mišljenje što ne znači da si u pravu.

Ne mogu ja sada tebi nešto objašnjavati ako ne želiš razumjeti....opet....i opet!
.pero vragec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 10:03   #343
Ima li netko da živi u pridusovoj zgradi ili u gradingovoj? zanima me usporedba kvalitete gradnje, kakva je zvučna i toplinska izolacija u zgradama?
Killer Whale is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 07:09   #344
Baš sam pročitao u D&D, imaju konobu, teretanu, park sa roštiljem...Na jednoj drugoj temi sam to predlagao (3,4 investitora i zgrada-kuća po želji sa tim dodacima)
hektordog is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 21:45   #345
Danas sam baš prošetao kraj obje zgrade. Na Pridusovoj mislim da je samo nekih tri prezimena na portafonu. Dva ulaza još izgledaju neuseljena. Sama zgrada izgleda skroz ok. Na zapadnoj strani od gradingove zgrade su počeli neki radovi (di su nekad bili vrtovi) pa izgleda da će niknut nove...
-arhivar- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 11:14   #346
Quote:
-arhivar- kaže: Pogledaj post
Na zapadnoj strani od gradingove zgrade su počeli neki radovi (di su nekad bili vrtovi) pa izgleda da će niknut nove...
Neki kažu Lidl, a neki vatrogasci. Trebalo bi otići i pogledati tablu. Lokacija je odlična
Exoro-art is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 13:56   #347
Bila u Gradingovim stanovima, onako je kvaliteta, već ima vlage u dva stana u koja sam bila.

Inače lijepi liftovi, lijepi i uredni hodnici, čisto, u stanovima lijep parket, kupaone sređene, trenutna cijena je 1200 EUR/m2.

Rado bih ušla i u one druge stanove PRINCIP AUTOMOBILA, pokušat ću ovaj tjedan.

Ali gdje se u Zaprešiću prodaje novogradnja za 1000 EUR/m2 kao što je netko ranije pisao??


Živim 20 godina u Zaprešiću, od svojih studentskih dana, mene Zagreb nikada nije previše fascinirao ali je sve kao što je netko već ranije napisao, tko što voli. Meni kvaliteta života u Zaprešiću baš visoka, i to za mene i cijelu našu obitelj, nekom drugom je ono što se meni sviđa u Zaprešiću bezveze i radije bi u Zagreb na Vrbane što nama recimo nija nikakva opcija - iako bih trenutno kako stvari stoje najrađe odselila u neku sređenu državu .
Ali da se vratim na temu, rado živim u mirnoj sredini (čitaj Zaprešić) kojoj je veliki grad (čitaj Zagreb) blizu pa da ga konzumiramo koliko nama god paše. I nije istina da Zaprešić nema kino ima! a i dođu nam kazališne predstave i više nego što dođe mi ionako ne konzumiramo.
Kadauna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 19:59   #348
Bit će ti uskoro 1000/m2. Cijene padaju na realnu vrijednost, a tako će i ostati. Neće više nikad ići na 1700 ili lokali na 2700. Smiješno je šta su neki preplatili kanadske kuće. Oni prvi su profitirali (800/m2). Ja sam novogradnju platio 1200, ali ciglu. U mojoj zgradi otišao stan i za ispod 1000, a nikad useljen.
Exoro-art is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 20:14   #349
Quote:
Exoro-art kaže: Pogledaj post
Bit će ti uskoro 1000/m2. Cijene padaju na realnu vrijednost, a tako će i ostati. Neće više nikad ići na 1700 ili lokali na 2700. Smiješno je šta su neki preplatili kanadske kuće. Oni prvi su profitirali (800/m2). Ja sam novogradnju platio 1200, ali ciglu. U mojoj zgradi otišao stan i za ispod 1000, a nikad useljen.
ovo je odgovor na moje pitanje gdje u Zaprešiću sad već ima m2 novogradnje za iljadu EUR koliko je netko ranije rekao da stoji u Zaprešiću.
Enivej... hvala na odgovoru, vjerujem da bi cijene još nešto malo mogli padati ali tko zna iskreno kad!?
Kadauna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 21:09   #350
Neće nikad pasti na 1000 jer se Zaprešić pretvara u jedan ugodan gradić ili predgrađe i sve više ljudi doseljava. Cijene će pasti ili ostati na nekih 1200-1300 za novogradnju, a stare stanove možeš nači za 800-900. Može se naletiti ako je nekom hitno ili ako nema dozvole (Bušac) Zaprešić ima svijetlu budućnost, napreduje i tako
hektordog is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 12:14   #351
Quote:
hektordog kaže: Pogledaj post
Neće nikad pasti na 1000 jer se Zaprešić pretvara u jedan ugodan gradić ili predgrađe i sve više ljudi doseljava. Cijene će pasti ili ostati na nekih 1200-1300 za novogradnju, a stare stanove možeš nači za 800-900. Može se naletiti ako je nekom hitno ili ako nema dozvole (Bušac) Zaprešić ima svijetlu budućnost, napreduje i tako

@hektordog, e sad ..... ili radiš u gradonačelništvu ili u konkurentskoj tvrtki dom Bušacu ili opravdavaš sam sebi (pa i meni) svoj dolazak ili ostanak u Zaprešiću

Meni ne treba objašnjavati kakav je Zaprešič - meni je dobar - u njemu već više od 20g. i sasvim mi je ok i pristojno ovdje živjeti.. i ostajemo.

Samo sam htjela znati gdje to navodno ima novogradnje za 1000 EUR/m2 kao što je to netko ranije pisao.
Kadauna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 12:57   #352
ja sam tu već dugo
Nadji investitore i odeš kod njih (ne telefonom) i kažeš da imaš toliko i toliko para i šta ti mogu ponuditi. Ako se radi o većoj kvadraturi vjerovatno ćeš naći zajednički jezik sa njima. Ovo ispod 50-60 m2 možeš zaboraviti?
Ima kod mene u zgradi jedan prazan 100m2 potkrovlje, pa si možeš napraviti 2 etaže ko i ostali pa imaš još 30-tak m2 više.
hektordog is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 09:26   #353
Ekipa,je li netko na kraju kupio stan u pridusa,vidim da se ljudi uknjižavaju u gruntovnici? je li se može pregovarati oko cijene?
milojko12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 10:07   #354
Quote:
milojko12 kaže: Pogledaj post
Ekipa,je li netko na kraju kupio stan u pridusa,vidim da se ljudi uknjižavaju u gruntovnici? je li se može pregovarati oko cijene?
ja kupila stan u pridusovoj zgradi.ako vam lokacija štima,nemate kaj razmišljat.stanovi su super,izolacija je super.vidla sam dok se još gradila.izolacija stiroporom iz haustora(da se ne čuje dok netko hoda stepeništem) i puno takvih perverzija.tip baš pazi na svaki detalj.rasporedi stanova su savršeni.ovi na šetnici su bez veze jer nemaju parkić,nego parkinzi oko zgrade!?ma ni jedan stan više nije došao u obzir.kad sve zbrojiš cijena i nije tolko velika s obzirom kaj se nudi.bdw.lik ne laže što se tiče prodaje i rezervacije
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 17:40   #355
i teško da se može pregovarat oko cijene.moja vertikala je bila najtraženija(najbolji raspored i sva prodana)tak da nisam ni pokušavala se cjenkat.nešto je natuknuo i da će dignut na 1500e kad se riješi banke.tko zna
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 08:27   #356
Hvala na odgovoru,stanovi su jako lijepi,posebno ovi od 63 kvadrata,nisam ih vidio boljih za te novce,jedini problem je što bih morao putovati svaki dan na posao do zg-a. Jesu li se prodali svi stanovi,jesu li gotove sve vertikale?
milojko12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 13:01   #357
prva dva ulaza su gotova i za njih ima uporabnu,druga dva još nisu.na stranici im piše koji su prodani.mogu se rezervirati bez kapare
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 13:39   #358
Jesu li gotovi popratni saržaji,teretana,konoba i sjenica,to je super stvar?
milojko12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 12:00   #359
to nije gotovo.teretani se najviše veselim
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 10:12   #360
Ekipa,

ima li netko da putuje iz zaprešića za zagreb na posao? kakva je situacija sa gužvama ujutro i nakon posla?

Hvala

Pozdrav
milojko12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.