Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2009., 00:41   #141
Ma dajte kakva kupovina za godinu če biti stanova na bacanje što novih što pod hipotekom. Realna cijena Kaštelanove je 1600e/m2. Navodno je zgrada kreditirana , a kreda se ne vrača pa če banka iči ispod cijene samo da se naplati. Prema tome- čekajte. A lokacija je mrak : vlak(nečujni) svakako u šest ujutro brzi iz slavonije._ znači sjever neupotrebljiv. Jug zbog sunca izbjegavaj , a i zapad nije dobar popodne. Na istoku stanova nema znači mučak.
Za raspored prostorija ocjena 1. Eto sirotinjsko američki stil (vidi Bandijeve) iz hodnika u boravak, a kuda s kaputima i smrdljivim cipelama gostiju? U spavaču sobu? Ma dajte živa pušiona. Svaka šuša koja pozvoni odmah vidi što ima za popalit u boravku. Zamisli da te uhvati u seksu -pa moraš se potpuno obući. Katastrofa.
No i ona u Ivanićgradskoj je koma . Tamo je pak spavača soba na istom zidu kao i susjedova kupaona , a ovaj kašlje i prdi te vešmašunu pali u 11 sati. Za popizdit.
No i jedna i druuga zgrada ima oko 70 % NE prodanih stanova i to nešto znači.Sagledajte kritički sve loše strane i to recite napuhanom prodavaču punom sebe u lice. Pa novci su Vaši i što bi on od vas radio budalu. . Krajnje je vrijeme da se spuste na zemlju i malo pužu za nama kupcima.
Slanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 10:03   #142
Da li netko ima informacije o trenutačnom kretanju cijena kvadrata u spomenutim zgradama na borongaju? VIdjela samda još uvijek na zgradi je obješen ogroman znak prodaja stanova, znači da im baš i ne ide prodaja najbolje...
suntzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 11:42   #143
Je, i mene bi to zanimalo. Ništ, ak se nitko ne javi, budem išao malo propitati. Tek toliko da uhvatm pogled nevjerice "pa zar se netko još raspituje" službenika u prodaji..
kapetan morgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 11:31   #144
Ako je to to, službena cijena je ova:

http://www.zane.hr/katalog.php?sifra...RE+KA%A9TELANA

ali mislim da nema toliko slobodnih stanova... ili se varam...
Jest da je kao blizu centru, ali lokacija mi nije neka za 2100 eur/m2, ni blizu...
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:37   #145
Quote:
nsm kaže: Pogledaj post
da mi je vidjeti covjeka koji radi u ZANE koji odlucuje o tome kakve su cijene

cijena od 1950€/m2 je priblizno bila ok (1800€ bi bila dobra cijena)

sada traze 2200€ - pa nek si je*u mater, nedam toliko

vlasnika razvoj gradnje sam (nazalost) upoznao, seljacina epskih razmjera

s' kim si - takavi si
Sada se se prodaje po 1.850, a ima ih i po 1.700 Eura.
Toliko o tome.

Nego je li netko kupio tamo stan, kakva su iskustva?
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 14:03   #146
Na stranicama razvoj gradnje stoji da je cijena od 2100€?
Od kud ti te cijene?
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 14:30   #147
Da sad sve ne tražim, evo link na jedan stan

http://www.zane.hr/public_prilozi/Ju...%20B%201_3.pdf

A kad naletim na druge ponude mogu staviti linkove.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 14:36   #148
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Da sad sve ne tražim, evo link na jedan stan

http://www.zane.hr/public_prilozi/Ju...%20B%201_3.pdf

A kad naletim na druge ponude mogu staviti linkove.
Na stranici ZANE nema više te nekretnine u ponudi. Mislim da je to nešto što je bilo svojedobno, no izgleda da ju više ne nude?
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 14:44   #149
Prvi red, četvrta kocka... ili se kod mene otvara stara stranica
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 15:09   #150
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Prvi red, četvrta kocka... ili se kod mene otvara stara stranica
Imaš pravo, sori. Nisam vidjela jer nema slike na zgradu.
Čudno mi je da prodaju jedan stan i to kao "rabljeni", a na stranicama Razvoj gradnje stoji ponuda za više stanova i cijena istaknuta je i dalje "od 2100€"?
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 15:35   #151
"POSEBNA PONUDA
NOVOGRADNJA
2S STAN, 57,45 m2
CIJENA:730.000,00 KN
(1.750,00 eur/m2)"

Po čemu si zaključila da je rabljeni? Ja to ne vidim nigdje. Inače nisam pretjerano zainteresirana za tu zgradu, nekako mi se ne sviđa, pa nisam detaljno čitala.

Pretpostavljam da je taj stan ostao u vlasništvu banke i da im treba za otplatu kredita investitora, a Razvoj gradnja valjda ima novaca pa im se ne žuri

Ili će tako jedan po jedan nuditi kako bi naglasili privlačnost i kontrast dok sve ne prodaju
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 15:56   #152
Prodaju ga oni, u katalogu "Rabljeni"

Inače, zgrada je useljiva ima skoro tri godine, pa se više ne može voditi kao nova, tj. "starost 0" kako su to ovi iz Zane napisali.

Zaba je financirala Razvoj gradnju sa nekoliko milijuna kuna, pa mi je zato čudno da je jedan stan na prodaji kod Zanea, a na RG stranicama ih ima više. Ako ne ide prodaja, te se kredit banci ne vraća, kaj nije logično da banka preuzme prodaju preostalih i direktno si meće lovu u žep?

Ili je normalno da se dug reprogramira i dalje pokušava prodati pod cijenama od prije par godina.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 16:51   #153
ISKUSTVA STANARA

Ekipo, da dignem temu iz totalnog mrtvila...

dakle prošlo je cca 5 godina od pokretanja topica - ima li tko od stanara ovdje da nam prepriča dojmove - kako je u zgradi, jesu li svi stanovi sada napokon prodani, kako je uz prugu, jesu li naše ocjene i komentari 2008/2009 imali smisla...

hvala unaprijed!
intergalaktickapic_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 19:07   #154
Quote:
intergalaktickapic_a kaže: Pogledaj post
Ekipo, da dignem temu iz totalnog mrtvila...



dakle prošlo je cca 5 godina od pokretanja topica - ima li tko od stanara ovdje da nam prepriča dojmove - kako je u zgradi, jesu li svi stanovi sada napokon prodani, kako je uz prugu, jesu li naše ocjene i komentari 2008/2009 imali smisla...



hvala unaprijed!

Dakle ovako, ja ne zivim u toj zgradi ali radim pored nekoliko godina a i zivjela sam u zgradi preko puta...
Jos uvijek ima dosta praznih stanova, nisu bas mnogo snizavali cijenu od vremena gradnje.
Sto se zivota uz prugu tice, to je sve individualno. Meni osobno je lokacija te zgrade odlicna i ne smeta mi buka vlakova, ali kad ti zacvili teretni u 4/5 ujutro, sigurno nije ugodno.
Nadam se da im je izolacija dobra :-)
U starijoj ugradi u kojoj sam ja zivjela su se prozori pomalo tresli kad prolaze teretni vlakovi.
S druge strane, stanari koji su okrenuti prema pruzi, sumnjam da koriste balkone, nikad nisam vidjela nekoga da tamo sjedi. E sad, da li je razlog to sto je prebucno, ne znam. Sto je najbolje, ne vidjam uopce tamo puno ljudi... Jednu vecer smo dragi inja onuda setali i skuzili kako je vecina zvona na portafonima bez prezimena...
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 00:28   #155
Evo vidim počela opet prodaja stanova u toj zgradi. Čak se na TV-u reklamira. Znam zato jer me to jako zanimalo prije, ali sad kad znam više detalja ne preporučam nikome da kupuje to. Raspitajte se kod stanara koji već žive tamo, imaju hrpu problema: prokišnjavaju prozori i fasada, padaju pločice u kuhinji i kupaoni, pucaju zidovi, radijaori su loše postavljeni pa en griju dobro, bojleri se svima nakon kratko vremena pokvare, u liftu i na stubištu pola svjetala ne radi, u garaži se ilegalno parkira pa oni jadnici koji imaju svoje mjesto plaćaju komunalno za sve ostale i slično. Znam to jer u blizini živim, a kako oduvijek gledam tu zgradu zbog nekog interesna kupnje, znam jako dobro o čemu se radi. Tako da nemojte se zajeb*** prije nego se dobro raspitate.
pilar7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:26   #156
Stanovi Jure Kastelana 2017.

Poštovani,
kakva je situacija s kupnjom/prodajom stanova 2017.?
Hvala
 
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 03:02   #157
Pročitala sam cijelu temu i koliko vidim u zemljišnim knjigama, na neprodanim stanovima su zabilježbe ovrha. Što to točno znači?

Ima li na forumu nekoga da živi tamo da mi malo pobliže kaže paaaa sve živo i mrtvo o toj zgradi

Lokacija mi je super i zapravo glavni razlog da uopće razmatram ove stanove.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 09:53   #158
Stan na sjeveru - 3. kat

Pozdrav, zanima me ima li stanara iz ove zgrade sa sjevera koji su spremni podijeliti svoja iskustva Gledala sam stan na 3. katu na sjeveru i čini mi se da ima dosta svjetla. Pruga je jako blizu, ali se nekako nadam da je dobra izlolacija od buke pa da to nije toliki problem.
BamBam03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 21:32   #159
Ovako..ja imam stan u c ulazu..jedan sam od prvih kupaca...ove gluposti da otpadaju plocice i slicno necu ni komentirati.....stanovi su kvalitetno izgradeni...toplinska i zvucna izolacija vrhunska..meni je stan na 3. katu na strani suprotno od pruge i kad je sve zatvoreno vlak se ne cuje ..ne znam kako je na kontra strani.....jedino je s liftom bilo manjih problema ali je sve rjeseno brzinski od strane firme koja odrzava zgradu...stan se isplati uzet pogotovo sad kad su pale cijene..mi prvi koji smo uzeli smo platili previse za sadasnje cijene..ali tako je vrijeme bilo tad...prenapuhane cijene svugdje
dotore2202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2018., 17:56   #160
znaš li tko sada prodaje stanove, više nigdje ne vidim oglase: ne zna:
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.