Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2022., 07:18   #1
Otisla je

Volio bi da s vama podjelim jednu pricu,imao sam 19 godina kad sam poceo raditi u jednom klubu,krali smo plus volio sam taj poso i bio sam presretan nikad sretniji u zivotu.Cure su bile od svirke do svirke to jeste od vikenda so vikenda sve do jedne posebne svirke koja se desila 20og.8.2021 tu vecer sam vidio nju,djevojku za koju sam mislio da nije nista spec,ali sam joj se javio na prvom izlazsku,ja koji inace sjedim sat max s njom sam pio vino i u istom klubu sjedio 14h i prico bez da mi je sekundu bilo dosadno tad sam znao da je ona nesto posebno i poceli smo ali nisam osjeco ljubav toliko,do prvog puta kad sam se razbolio,tad sam vidio koliko mi pomaze cjeni i voli i ja sam nju zavolio vise nego ikad ikog,da ne ulazim puno u sve 5 mjeseci smo bili vjerujte mi najsretniji par na svjetu upoznao sam i njene ona moje,kad eto moji papiri za Ameriku,bili smo tuzni ali sigirni da cemo izdrzat ja sam isao da bi nama zaradio da se sto prije vratim.tako smo se rastali obecala je da ce cekat samo da se ne promjenim,i bilo je neki svadja ali najgore u svemu ja nisam izlazio predo sam se poslu i svo slobodno vrijeme provodio s njom a ona s mnom,vremenom sam kreno uticat na oblacenje pa izlaske pa ne znam ni ja sta i cak kad smo dosli do grwnife da mi se javlja konstantno ja sam opet bio ljubomoran,danas se samo pitam na sta ali eto,potrosio sam na nju bruku i vratio se na odmor,bili smo skupa na moru s njenima pa u Bosni ma odmor kao iz snova ali kao da mi je nesto govorilo da se ne trebam vratit ali jesam,kroz dvije sedmice bila nam je godina veze izdrzali smo ali su opet krenule svadje,dok se nismo posvadjali na temu njenog faxa gdje sam se ja trebo vrwtit da zivumo zajedno i to je dugo plan bio,dok nisam sazno da njeni to ne daju ali ne od nje i svadja za svadjom prekide s mnom ja sav izgubljen gubim se molim ali nista ne i ne,odlucim prodat auto ostavit poso da se mogu vratit u bosnu i ako mi je rekla da to ne radim,dodjem zagrljaj suze sve ali opet nista odlucimo deff da je to to vidjamo se ali moj iniciranjem,ali ja se razbolim a ona kao ne pozvana odma supa ljekovi donosi mi kuci ja je zamolim da legne kraj mene ona leze i poce plakat vidim da joj je tesko ali zasto onda ne jos jedna sansa ? Ali djaba ne,tek ja odem kod majke u hrvatsku i pod hujom tablete alkohol osjetim da me srce zeza a i onako sam genetski bolesnik od tezeg oblika aritmije,vratim se ona mi kaze da joj se javio neki momak i da pisu 15 dana nakon prekida a do neki dan se kleli u ljubav,a stcarno me jeste volila siguran sam u to,ja kao lud odma narucim kartu nazad za ameriku momku napisem da odjebe za svoje dobro a znam da nisam trebo,kao neko ko ima ime u losoj proslosti momak je znao i odma se izvino i orekino kontakt,kad sam joj reko to ujutro naljutila se ni oozdravit se nije htijela s mnom a nekad je plakala nije mogla stat kad idem,sve to okej ja odem onda ode kod sestre u sloveniju navecer vidim story muzika voznja,ona uziva a ja gledam kako da mi srce ne iskoci iz grudi,tek je iz busa zovem kad se vratila,opet pise s istim momkom i tamo ovamo iz nervoze kaze ja ne mogu vise s tobom plasim te se,a nikad nisam ton povisio na nju sve joj ispunjavo i to me toliko povrijedilo da sam tad prvi put ucinio najruzniju stvar koju sam mogo zaprjetio joj privatnim slikama da mi pokaze razgovor,kad sam vidio sve okej ne pise ona nista sto inicira na petljanje ali on da,i kaze swmo joj trevala paznja pisanja nebi nista ni pokusala,ali sto me najvise povrijedilo cura koju volim toliko je kad joj je momak napiso kako uopste zna da pisemo njemu odgovorila ne znam stvarno ali hvala Bogu sad je daleko,suze su ki krenule kad sam to vidio i pod revoltom ljutnje reko blokiraj ga i sad objavi nasu sliku pinovo smo zajedno da ne dodje do gorih stvari ne govori rositeljima nista,nebi joj nikad zlo ucinio ni na koji nacin samo sam htio da se nauci neke stvari,usout njoj je prva veza ikad.uradila je sve tek ujuteo kad sam je nazvo da kazek da nisak mislio vidim uplakana mi govori radi kako oces prucala sam i s mamon objavi sve al ja s tobom ne mogu.tu je bilo jos malo prjetnji uvrede i blokala me na svemu ali opet na krwju svega ku je rekla ne mogu vjerovat sta si uradio najgore mi sto te i dalje volim a poslije svega i ja nju,sad sam u Americi ona u Bosni pokusavam sve da usoijemo opet ali me blokirala na svemu i nece cak ni da mi pomogne oko ljecenja srca ne znam jel mi ne vjeruje ili sta,ali nije mi jasno,zar je moja ljubomora i ne oovherenje mogla uticat da nekog toliko volus godinu i sad samo vise ne,danas smo se culi i napisala mi je malo ljubavi je jos tu za tebe ali lagano i ona nestaje i molim te ne pisi vise,znam da ste svi prosli neke slicne price prekide... ali vjerujte mi ljudi nije tako ja bez nje ne mogu volim je ne opisivo i ne znam sta se desava,oprostite ako je gramatika losa ali eto zelio sam da podjelim ovu pricu i cujem koji savjet volim je ali sta da uradim
Delimaro13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2022., 09:44   #2
Znači curu si kontrolirao, propisivao joj šta će i kako će odlučiti oko pitanja koje te se ne tiču, kada ti nisu odgovarale njene odluke ucjenjivao, prijetio javnim sramoćenjem objavom fotografija koje je u punom povjerenju s tobom podijelila. Nakon svega, glumiš bolesnijeg neg jesi da bi se bavila tobom na način kako samo tebi odgovara.

Dečko dragi, ti si noćna mora svake mlade djevojke i sva sreća da ju nisi uspio izolirati od ljudi kojima je stalo do nje, pa je dobila reality check od nekog i ostavila te. Sram te bilo. Kad zaradiš nešto para u pečalbi, plati si psihoterapeuta.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2022., 09:54   #3
Quote:
Delimaro13 kaže: Pogledaj post
Volio bi da s vama podjelim jednu pricu,imao sam 19 godina kad sam poceo raditi u jednom klubu,krali smo plus volio sam taj poso i

predivan početak jedne divne štorije

Quote:
napisem da odjebe za svoje dobro a znam da nisam trebo,kao neko ko ima ime u losoj proslosti momak je znao i odma se izvino i orekino kontakt,kad sam joj reko to ujutro naljutila se ni oozdravit se nije htijela s mnom
ovo je jako čudno iskreno, nije mi jasno nikako, nije fer što se naljutila na ovu sitnicu, trebao si joj otpjevati "Iz KP doma vratit ću se ja, Ali Hakija nikad neće sa Bara, Sa Bara se niko ne vraća" možda bi joj bilo bolje

Quote:
kaze ja ne mogu vise s tobom plasim te se,a nikad nisam ton povisio
jako čudno, nije imala razloga da te se boji "napisem da odjebe za svoje dobro a znam da nisam trebo,kao neko ko ima ime u losoj proslosti momak"


Quote:
zaprjetio joj privatnim slikama da mi pokaze razgovor kad sam vidio sve okej ne pise ona nista sto inicira na petljanje ali on da
dobra moch uvjeravanja, suptilno i bez muke

Quote:
pod revoltom ljutnje reko blokiraj ga i sad objavi nasu sliku pinovo smo zajedno da ne dodje do gorih stvari ne govori rositeljima nista
plasim te se,a nikad nisam ton povisio , čudno


Quote:
blokala me na svemu
kakvo zlo od žene da ti neda drugu šansu , ni pomoći ti neće a sve si napravio ok


pod revoltom ljutnje reko blokiraj ga i sad objavi nasu sliku pinovo smo zajedno da ne dodje do gorih stvari ne govori rositeljima nista


napisem da odjebe za svoje dobro

zaprjetio joj privatnim slikama da mi pokaze razgovor
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2022., 17:36   #4
Koji si ti kreten.

Ajde sad sjedi, čitaj što si napisao, pa čitaj opet, pa čitaj dok ne shvatiš što si napisao. To ti je moj savjet.
muca copatarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2022., 19:51   #5
Quote:
muca copatarica kaže: Pogledaj post
Koji si ti kreten.

Ajde sad sjedi, čitaj što si napisao, pa čitaj opet, pa čitaj dok ne shvatiš što si napisao. To ti je moj savjet.
Koji si ti optimist
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2022., 20:03   #6
Uh...

Evo jednostavno...

Dečko ružno si se i grubo ponašao prema curi koja je ionako još nezrela za ozbiljnu vezu. Naravno da te šutnula, imaš sreće što te nije prijavila policiji za ucjenu.
Pa te kao primjer zadrže u ćuzi. To ti je sad tu opasna stvar.
Nemoj tu sebe samoopravdavati.

Nisi bio dobar ni prema njoj a ni prema sebi. Ne možeš nikoga kontrolirati. To sa ljubavlju ne ide. Cura je sa tobom bila dobrovoljno, nisi je kupio u Targetu. Nismo ni u robovlasništvu i nitko nikoga ne posjeduje kao kauč ili bicikl.
Nitko te na silu ne može voljeti samo zato jer si usamljan.
Blokirala te jer te više ne voli i ne želi više ništa imati sa tobom.
Pokušaj to skontati i prihvatiti.
Okani se tih paaa primitivnih metoda. Lijepo sjedni i razmisli zašto si tako očajan i usamljen. Ima neki drugi razlog tvoga stresa.

Radi na sebi, pusti nju i pusti klinke. Postani prvo sređeniji, zreliji i bolji čovjek. Inače će svaka pobjeći. Mijenjaj sebe.
Ucjena i drame, kontrola i agresija samo će te odvesti u zatvor, u nesreću.
Nauči se kontrolirati i potraži pomoć. Nema tu sramote.

Radi na svom samopouzdanju i nemoj visiti u klubovima kao luster i lokati, ako već imaš problem sa srcem.
Možeš ti to.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.