Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2009., 20:27   #1
Automatska praonica u ZG

Ima li automatska praonica u ZG koja koristi aktivnu pjenu ( snowfoam ) , a ne one kemikalije koje ostecuju lak ?

Hvala unaprijed
fantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 20:34   #2
Quote:
fantazista kaže: Pogledaj post
Ima li automatska praonica u ZG koja koristi aktivnu pjenu ( snowfoam ) , a ne one kemikalije koje ostecuju lak ?

Hvala unaprijed
imaš na velesajmu u smjeru zapada
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 21:18   #3
Quote:
marq.fcb kaže: Pogledaj post
imaš na velesajmu u smjeru zapada

Koja adresa? Link?
fantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 21:23   #4
Ta praona je po meni loša. Ogroman promet, sumnjam da redovito mijenjaju četke i auto bi nakon pranja trebao biti bolje opran.

Moja preporuka je Crobenzova na Zagrebačkoj aveniji u smjeru istoka.

Perem rijetko u automatskim praonama jer oštećuju lak, ali nekad se mora.

Inače, zar nemaju skoro sve aktivnu pjenu?
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 21:32   #5
Quote:
fantazista kaže: Pogledaj post
Koja adresa? Link?
kaj hoćeš da te za ruku otpeljam, imaš net i traži, na glavnoj cesti je i sljepac bi našao

evo slika:

__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 21:54   #6
Quote:
marq.fcb kaže: Pogledaj post
kaj hoćeš da te za ruku otpeljam, imaš net i traži, na glavnoj cesti je i sljepac bi našao

evo slika:

Hvala ti na trudu, posto sam se tek preselio u ZG, malo mi je relativan pojam "blizu velesajma"
fantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 21:56   #7
Quote:
Brazil kaže: Pogledaj post
Ta praona je po meni loša. Ogroman promet, sumnjam da redovito mijenjaju četke i auto bi nakon pranja trebao biti bolje opran.

Moja preporuka je Crobenzova na Zagrebačkoj aveniji u smjeru istoka.

Perem rijetko u automatskim praonama jer oštećuju lak, ali nekad se mora.

Inače, zar nemaju skoro sve aktivnu pjenu?

Hmm, sorry, malo se onda i krivo izrazio, mislio sam na self service autopraonice u kojima imas obicno 2 miniwasha , jedan s pjenom, drugi destilirana voda ( ili obicna ), jer ne bi otisao na cetke ni da mi plate.
fantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 23:22   #8
Quote:
Brazil kaže: Pogledaj post
Ta praona je po meni loša. Ogroman promet, sumnjam da redovito mijenjaju četke i auto bi nakon pranja trebao biti bolje opran.

Moja preporuka je Crobenzova na Zagrebačkoj aveniji u smjeru istoka.

Perem rijetko u automatskim praonama jer oštećuju lak, ali nekad se mora.

Inače, zar nemaju skoro sve aktivnu pjenu?
mijenjaju redovito , često idem tam jer imam stari auto pa mi se jebe za lak(a i nemam di prati auto) i svako malo su nove četke

treba samo gledati da ideš kad nema gužve jer se tad baš potrude detaljno isprati auto
tomo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 23:44   #9
Mijenjaju redovito, jedni od rijetkih... Vlasnik ima i praonu i servis.
A sad, moguće da neki auti se ne operu najbolje, i to upravo zbog novih četki(druga vrsta) koje još manje oštećuju lak, pa je moguće da zakorjele stvari baš i ne odu 100% unatoč aktivnoj pjeni itd.
Ni ja ne perem gotovo nikad, al kad perem perem tamo. Nije sad da će mu bit neznam šta, ne pere se svaki dan. Al zato znam jedan auto koji se dnevno opere i na laku se ne vidi ništa. Čak svjetla nisu žuta, mislim da je čak to razlog
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 23:50   #10
Ja na cetke nejdem vise nikad odkad mi je Crobenzova u Preckom strgala kompletni zadnji brisac (nosac i metlicu) jos je zaposlenik prokomentirao u stilu "kaj opet" znaci svako malo im se dogadja.Kaj se tice cetka, da mjenjaju cetke nakon svakog auta opet ostaju risovi i nakon par pranja lak je fakat u banani.
Puno bolje su mi rucne praone,ona kod auto Willa u preckom i sad je jos jedna ista takva otvorena u samoborskoj pokraj OMV-a s tim da ta ima grijani pod tako da nije klizaliste po zimi kao kod ove u Preckom. Kod takvih rucnih puno bolje operem auto pogotovo zimi ispod blatobrana. One fore s podnim pranjem u automatskim praonama su samo marketing.
yoshimura-nipon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 06:40   #11
Quote:
yoshimura-nipon kaže: Pogledaj post
Ja na cetke nejdem vise nikad odkad mi je Crobenzova u Preckom strgala kompletni zadnji brisac (nosac i metlicu) jos je zaposlenik prokomentirao u stilu "kaj opet" znaci svako malo im se dogadja.Kaj se tice cetka, da mjenjaju cetke nakon svakog auta opet ostaju risovi i nakon par pranja lak je fakat u banani.
Puno bolje su mi rucne praone,ona kod auto Willa u preckom i sad je jos jedna ista takva otvorena u samoborskoj pokraj OMV-a s tim da ta ima grijani pod tako da nije klizaliste po zimi kao kod ove u Preckom. Kod takvih rucnih puno bolje operem auto pogotovo zimi ispod blatobrana. One fore s podnim pranjem u automatskim praonama su samo marketing.
Daj samo reci jesu li ti to nadoknadili?
Skrewdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 07:49   #12
Quote:
fantazista kaže: Pogledaj post
Hmm, sorry, malo se onda i krivo izrazio, mislio sam na self service autopraonice u kojima imas obicno 2 miniwasha , jedan s pjenom, drugi destilirana voda ( ili obicna ), jer ne bi otisao na cetke ni da mi plate.
Ove dvije navedene su četke.

Quote:
yoshimura-nipon kaže: Pogledaj post
Ja na cetke nejdem vise nikad odkad mi je Crobenzova u Preckom strgala kompletni zadnji brisac (nosac i metlicu) jos je zaposlenik prokomentirao u stilu "kaj opet" znaci svako malo im se dogadja.
A ja preporučio baš tu . Meni se učinila dobra, ali nakon ovog povlačim preporuku.
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 10:16   #13
Auto se ne pere na četke.
U biti,samo perite,bar će "brba" imati posla.

Zadnje uređivanje cekuta : 20.11.2009. at 11:24.
cekuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 10:59   #14
Quote:
Skrewdriver kaže: Pogledaj post
Daj samo reci jesu li ti to nadoknadili?
Upravo je u postupku,istina je da dugo traje jer im je postupak idijotski. Ja sam moro ic u Ruting po brisac (nosac i metlica),tada donio racun na benzinsku,onda oni to salju u INU koja prosljedjuje u Croatiu osiguranje,a onda osiguranje uplacuje novac na inu tj.oni na crobenz i tada crobenz meni) Posto se to oteglo malo zvao ja Croatiu pa kao nisu imali racun,pa opet zvao Crobenz (upravu) pa zenska kaze joj moramo pogledati snimku praone ( ja reko da nisam mozda doso sa strganim brisacem pa da sad muljam,fakat seru) uglavnom sada je sve rijeseno i tokom ovih dana treba sjest novac na moj tekuci. Stvar je u tom da moras imat konjske zivce za to i zato vise nejdem na te valjke jer dok mi isplate novac prodje 2 mjeseca,a imaju proceduru kao da se radi o par tisuca eura stete.Mada ni taj nosac i metlica nisu bas jeftini izaslo me 890 kuna.
yoshimura-nipon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 13:14   #15
u zg nema ni jedna rucna praona sa aktivnom pjenom, ima ih par po hr al zg kifla :{
brba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 13:34   #16
Quote:
brba kaže: Pogledaj post
u zg nema ni jedna rucna praona sa aktivnom pjenom, ima ih par po hr al zg kifla :{

Nevjerovatno, pa u ST ih ima.

A kakve su te druge rucne praone ?
fantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 17:17   #17
Klasicne samoposluzne, neke bolje neke losije, neke imaju samo program pranja i ispiranje dok neke nude i dodatne programe poput voska i slicno. Isprobao sam ih vecinu po ZG-u, osobno mi je najbolja bila ona kod rotora u blizini City Centra ali mi je predaleko.

Samo za info ekipi iz N. Zagreba, uskoro se otvara druga samoposluzna u N. Zagrebu, kod OMV-a na Av. Veceslava Holjevca, nadam se samo da ce biti bolja od one na Bundeku sa kojom osobno nisam zadovoljan.
Ico_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 17:21   #18
Po mome, nema te četke koja ti može tako dobro oprat auto kao ručno, i to niko nemože osporiti. Ja se recimo čudim ljudima koji voze skupe aute, a idu na četke.
fordista is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 17:53   #19
Quote:
Ico_Zg kaže: Pogledaj post
Klasicne samoposluzne, neke bolje neke losije, neke imaju samo program pranja i ispiranje dok neke nude i dodatne programe poput voska i slicno. Isprobao sam ih vecinu po ZG-u, osobno mi je najbolja bila ona kod rotora u blizini City Centra ali mi je predaleko.

Samo za info ekipi iz N. Zagreba, uskoro se otvara druga samoposluzna u N. Zagrebu, kod OMV-a na Av. Veceslava Holjevca, nadam se samo da ce biti bolja od one na Bundeku sa kojom osobno nisam zadovoljan.

Nisam probao. Kako točno se pere? Samo voda i pjena, bez spužve?
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 18:01   #20
stranica samoposlužnih praonica http://www.lavatech.hr/galerija.htm
ćubi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.