Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2007., 10:52   #201
sve stoji... Plus - da je kinderbet lagan za privlačiti do kreveta
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 13:50   #202
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
jos jedna vrijedna inf

E curke ne znam koliko je to vama vazno ali ja sam madrac kupovala po vise kriterija:
1. kvaliteta ( ne priznajem madrace po 100, 200 kuna)
2. da je presvlaka od cistog pamuka ( ne prihvacam nikakve mjesavine)
3. da se presvlaka moze skinut sa madraca radi lakseg odrzavanja ( vjerujte ovo je jako bitna stavka?
i da nam sad olakšaš koji je madrac sve to zadovoljio?
gdje si ga kupila i koja je cijena?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 13:58   #203
media-commerce.com.hr

pogledajte link ima zanimljivih stvari :-)
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 14:03   #204
Vidjela sam u ADAX-u super ponudu: krevetić + jogi + sva kompletna posteljina (donja plahta, poplon, šlifer, jastučić, jastučnica, ona spužva okolo) + ormarić za prematanje = 1600 kn. Stvarno bagatela a izbor boja je odličan!
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 14:03   #205
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
i da nam sad olakšaš koji je madrac sve to zadovoljio?
gdje si ga kupila i koja je cijena?
ups, da to sam mogla i napisat ... Ja sam ga od prve nasla u Kiki, i kostao je oko 750 kuna ( ne znam na pamet tocnu cifru ni koji je tip ali ne moze se fulat jer po toj cijeni je jedan jedini takav u dimenziji 60*120 i sa ovim karakteristikama koje sam navela)
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 14:05   #206
wedding, thanks
još samo da dočekam kimbač pa onda mogu i po madrac
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 14:07   #207
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
wedding, thanks
još samo da dočekam kimbač pa onda mogu i po madrac
nema na cemu...mogu ti javiti tocan model i tocnu cifru kad dodjem domeka i kad pogledam na racunu
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 14:18   #208
Curke joj kak mi je slatki ovaj jastucic za lezanje na boku
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=158397
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 08:30   #209
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
nema na cemu...mogu ti javiti tocan model i tocnu cifru kad dodjem domeka i kad pogledam na racunu
malo kasnim ....... model je Fresh i cijena za 120*60 iznosi 759 kuna
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 09:26   #210
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
malo kasnim ....... model je Fresh i cijena za 120*60 iznosi 759 kuna
ma ne kasniš... kinbač još nije ni u proizvodnji
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 10:43   #211
da li netko zna gdje ima kupiti posebno kotačiće za krevetić?
mi ćemo ga dobiti od muževe sestre,ali nema kotačiće,a u našoj mikro sobici stvaaaarno trebaju!
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 10:55   #212
Quote:
maja m kaže: Pogledaj post
da li netko zna gdje ima kupiti posebno kotačiće za krevetić?
mi ćemo ga dobiti od muževe sestre,ali nema kotačiće,a u našoj mikro sobici stvaaaarno trebaju!
recimo odes u Furnir u Heinzelovoj i biras i boju i materijal ( hoces, plastiku, hoces zeljezo hoces inox)

http://www.furnir.hr/furnir.php?jezi...2d099c0c3cb4d3

ili

http://www.akord.hr/proizvodi/kategorija/15/
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 11:52   #213
Quote:
maja m kaže: Pogledaj post
da li netko zna gdje ima kupiti posebno kotačiće za krevetić?
mi ćemo ga dobiti od muževe sestre,ali nema kotačiće,a u našoj mikro sobici stvaaaarno trebaju!
Da,to sam i ja htjela pitati!! I mi budemo dobili od starci na poklon kinderbet, al bez kotača, pa je to i mene zanimalo

I još nekaj: mene zanima dal ko zna di se može kupiti ona plastična navlaka koja se obično dobije na bočnim stranama kinderbeta Znate na kaj mislim
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 11:55   #214
Quote:
MaLo kaže: Pogledaj post
Da,to sam i ja htjela pitati!! I mi budemo dobili od starci na poklon kinderbet, al bez kotača, pa je to i mene zanimalo

I još nekaj: mene zanima dal ko zna di se može kupiti ona plastična navlaka koja se obično dobije na bočnim stranama kinderbeta Znate na kaj mislim
Kuzim na kaj mislis..... ona zatitna folija ili guma koja sluzi kao zastita na vrhu stranice da se ne unisti ( inace ta zastita stoji na kimbacu samo zbog prematalice, jer svi kimbaci koji to imaju su iz programa gdje postoji i prematalica koja se montira na kimbac - tako mi objasnili u ducanu i u Slo u firmi koja radi kimbace)

Probaj isto u Furniru, oni imaju sve zivo za kucu tj. za izradu namjestaja tipa "sam svoj majstor"
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 22:09   #215
danas smo bili u kiki - ostele su još samo velike bordure i velike sličke za dj.sobu. prematalice su oko 200 kn. kadice obične 120 kn. ima posteljinice na sniženju 59 i 79 kn - ali meni nije lijepa.
ima prekrasnih bodića s dugim rukavima - 3 kom - 39,90.
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 23:32   #216
ja sam posteljinu i ogradicu kupila u staniću( slavonska avenija) dezen kakav su mi prije nudili u kiki ,ali sam dosta jeftinije platila
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 11:10   #217
curke, daj mi recite koliko je - u novorođenčeta - neophodna ona plahtica - s jedne strane guma - s druge - pamuk ili jersej? mislim nije skupa, ali ne vidim ni svrhu...mala beba ima pelene...
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 11:29   #218
nama su rekli na tečaju da je kao korisna ako bebi propusti malo pelenica pa da se ne zablati jogić...
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 11:48   #219
Curicama se ne dogodi tak često,ali dečkima prilično...Moj sad svako jutro suh,ali u početku se nisam mogla naprati dekica,plahti,ručnika...
Više mu ne namještam pišu prema gore,ngo kak padne,pa je možda to razlog.A možda sam loše stavljala pelenu u početku...
Mi za sad ne stavljamo tu gumu..
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 12:52   #220
Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
curke, daj mi recite koliko je - u novorođenčeta - neophodna ona plahtica - s jedne strane guma - s druge - pamuk ili jersej? mislim nije skupa, ali ne vidim ni svrhu...mala beba ima pelene...
vjeruj, neće škoditi... nama već zatrebala Pokakala se po cijelim leđima i iscurilo je van...

Ali, dobra ti je i jednokratna podloga za prematanje iz dm-a...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.