Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2013., 12:22   #1
Hosting

Pozdrav svima..

Ovako, imam jedan problem. Moja firma ima registrovan racuna na OVH serveru i uredno placamo sve rezije. Posto su uredi u nasoj firmi rasparcani u razno raznim gradovima, sada bih zelio na ovaj OVH da povremeno uploadujem stvari kojima ce moje kolege ili sef imati pristup iz drugih gradova.. Molim Vas za pomoc.. Ne znam jesam li tacno objasnio, ali nadam se da me shvatate...pozdravvv
semirTVR is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2014., 21:46   #2
uuploadaš preko ftpa na server i daš im linkove da skidaju,ili foldere pa meći unutra šta oš
alal ti vera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 21:14   #3
Quote:
alal ti vera kaže: Pogledaj post
uuploadaš preko ftpa na server i daš im linkove da skidaju,ili foldere pa meći unutra šta oš
ahaaa..hvala ti puno na odgovoru, ova opcija sa folderima mi se vise dopada. znas li slucajno neki tutorijal na internetu, nebitno na kojem jeziku...hvala jos jednommmm mnogoo...
semirTVR is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 01:25   #4
Quote:
semirTVR kaže: Pogledaj post
ahaaa..hvala ti puno na odgovoru, ova opcija sa folderima mi se vise dopada. znas li slucajno neki tutorijal na internetu, nebitno na kojem jeziku...hvala jos jednommmm mnogoo...
ssamo preko FTPa napraviš folder i unutra stavljaš fajlove.
alal ti vera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 23:15   #5
Quote:
alal ti vera kaže: Pogledaj post
ssamo preko FTPa napraviš folder i unutra stavljaš fajlove.
Hvala lijepo i od srca na pomoci.. Pozdrav
semirTVR is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 13:12   #6
Pretpostavljam da su datoteke koje ce se razmjenjivati bitne za samo poslovanje tvrtke. Stoga pametno s time, a evo i par savjeta kako se zastititi na jednostavan nacin.

1. Ime foldera nesmije biti vezano za samu tvrtku
2. Unutar foldera postaviti praznu index.html datoteku
3. .htaccess datotekom zastiti sadrzaj direktorija da se ne moze pregledavati (vec da mozete pristupati direktno putem linka)

Ako treba jos malo savjeta slobodno na PM
FilipH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:05.