Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2015., 13:57   #6441
A sta sa statistikama zastite koju su (ili nisu) koristili? Ja sam pitala uz zastitu.

Gluposcine sa prekinutim snosajem ne ubrajam u to.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 18:39   #6442
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
A sta sa statistikama zastite koju su (ili nisu) koristili? Ja sam pitala uz zastitu.
Gluposcine sa prekinutim snosajem ne ubrajam u to.
Prekinuti snosaj (coitus interruptus, withdrawal, pull out) i nije puno manje efikasan od kondoma. 3% vs 4% za perfect use, i 14% vs. 19% za typical.

http://www.plannedparenthood.org/the...CNC/table2.jpg

Iz ceka proizlazi da je primarna namjena kondoma sprecavanje spolno prenosivih bolesti, a ne zastita od trudnoce.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 01:24   #6443
A da se nauci koristiti? U perfect use prekinutog snosaja svaka zena je ostala trudna nakon nekog vremena jer se nekad "omakne" dok kod kondoma nisam bas sigurna da je tako. Naravno, ako se zna koristiti.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 12:39   #6444
logika ti je ista kao da ti se jednostavno ne omakne nego ga izvadiš na vrijeme.
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 16:06   #6445
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
logika ti je ista kao da ti se jednostavno ne omakne nego ga izvadiš na vrijeme.
Primitivna metoda svakako.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 21:01   #6446
Pomoc!!

Ovako,ja sam na forumu nov i jednostavno mi treba savjet i misljenje ostalih ljudi(pa ako moze da mi se ne izrugate nego da me dozivite samo hah). Da ne duljin s objasnjivanjen radi se o tom da mi se cura kunila da san joj prvi i nakon godinu dana veze saznao sam da nisam. Ona kaze da ju je bilo strah reci mi da me nebi izgubila. Jel previse sto sam prekinio?
Znatizeljko1912 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 21:06   #6447
ovo zvuči kao da si prekinuo baš zato jer joj nisi prvi
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 21:07   #6448
Quote:
Znatizeljko1912 kaže: Pogledaj post
Jel previse sto sam prekinio?
Kakve veze danas ima jesi li bio prvi ili nisi, pogotovo u današnjem svijetu.
Prekinuo si zbog gluposti. Da te prevarila s nekim u vezi to bi bio razlog za prekid, iako neki i preko toga prijeđu.

Ovako si se samo sj... zbog gluposti.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 21:26   #6449
Sve bi bilo okej da mi je rekla na vrijeme,ali njih 4 su je prije mene prst.. a da je imala odnos porice al sam 100% siguran da je
Znatizeljko1912 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 21:30   #6450
Zašto si tako siguran u to?
I u čem je problem - laganju (koje je zapravo jako upitno) ili u prstenjačenju?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 21:37   #6451
Za 4 prstenjacenja je priznala! A za jebanje zato jer nije bilo njufera kad sam je ja 'probijao'
Znatizeljko1912 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 21:59   #6452
"priznala" - kao da je počinila kakav zločin
uguglaj si himen.
saznat ćeš da ga ne moraju sve cure imati i da se on može oštetiti i bez vaginalne penetracije.
no, kako god, dobro da si prekinuo s njom - učinio si joj super uslugu
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 22:27   #6453
Izgleda da netko ima komplekse jer nije razdjevičio nekoga, a želio je.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 00:09   #6454
Imam osjecaj da je i taj post izmisljen. Ako kojim slucajem grijesim dobro si ucinio sto si prekinuo jer si njoj ucinio uslugu.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 06:36   #6455
A kaj onda, ako nije dobila živi kurac, nego se igrala vibratorom?
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 14:13   #6456
A zapravo ste bili idealan par...
Ona, koja laze (nije mi jasno cemu, u danasnje vrijeme lagati o tome ?!), i ti, kojem je vazno da bude prvi (i po mogucnosti jedini).
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 14:39   #6457
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
"priznala" - kao da je počinila kakav zločin
uguglaj si himen.
saznat ćeš da ga ne moraju sve cure imati i da se on može oštetiti i bez vaginalne penetracije.
no, kako god, dobro da si prekinuo s njom - učinio si joj super uslugu
Baš. Ima dovoljno normalnih tipova da ne mora trpit nečije komplekse zato što nije "prvi"
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 15:58   #6458
Quote:
Znatizeljko1912 kaže: Pogledaj post
Jel previse sto sam prekinio?
Ma, to je premalo.

Za takve stvari su se u dobra stara vremena zene spaljivale na glavnom gradskom trgu kao glavna zabava tog dana. A ti, moderni muskarac kakav jesi, ti si ju samo ostavio. Vremena se mijenjaju. Ocito na gore.



Inace, ono sto mene cudi jeste sto ti nas pitas? Ako zelis nevinu i naivnu, koja govori samo istinu i muskarca do tebe nije niti vidjela, a kamoli rijec prozborila, onda je to nesto sto ti zelis i ne pristajes na nikakve kompromise. Covjek treba vjerovati u ono sto vjeruje i ne odustajati od vlastitih zahtjeva, ma kakvi oni god bili.

Ako ti nesto zelis, onda ti nesto zelis. I sto ti tko drugi ima bilo sto reci.

Inace, meni izgleda (tj. ovo je moje misljenje o cemu se ovdje radi) da nije bio neki seks s njom kada si ju ostavio, jer da je bio fantastican seks, ne bi tebi palo na pamet da ju ostavljas (doduse, ima svakakvih ljudi, pa mozda nekome padne na pamet da ostavi zenu BAS ZATO sto je imao fantastican seks s njom). I sada nabijas kompleks krivnje curi, kao, ona je kriva...
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 16:55   #6459
Thumbs up

Ma kriva je ona zato sto san ja njoj rekao prije godinu dana s kim sam bio i sto sam s kojom radio sve od a do ž a ona meni uvaljivala spiku da je nevina. A ja sve te decke znam i sad ne sram



Sto ih vise tuces,to su luđe za tobom
Znatizeljko1912 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 17:45   #6460
zaobilaziti u širokom krugu

jel se to netko zajebava ili stvarno još uvijek postoje ljudi koji hodaju godinu dana prije nego počnu sa sexom
I dali to on stvarno pita ili je to neka zajebancija ?
Ja sam sva tri puta požalio (kada sam spletom okolnosti ja morao biti taj koji se morao baviti lišavanjem navinosti);

Ako nikada niste budite sretni što niste bili sa nevinom klinkom i molite se svim demonima i bogovima da vas ne zadesi da to morate raditi, tj. da morate biti prvi...
Osim ako niste baš ludjački zaljubljeni toplo savjetujem bolje preskočiti to iskustvo (i sve što ide nakon njega)....
Leonard Orr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger