Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2003., 10:54   #21
Quote:
*cactus* kaže:
da, pravo veliš :-)

ali ako već idemo sa fižičko -sexualne strane gledati,
evo primjera-
nama ženama je dano da možemo svršiti više puta tokom sexa
a dok oni jadnici trebaju za drugi puta malo više odmora
kaj to nije nešto fenomenalno
ja to dobro debelo iskorištavam
ma bezveze, znam neke muzjake koji mogu nakon 5-10 minuta jope, pa isto svrse tako da to i nije tako neka luda prednost. ja bih to odma mjenjala da nemam mengu (a mene cak ni ne boli, od kad sam na pilulama)
mengu dozivljavam kao osobnu uvredu i tesku nepravdu

magic u pravu si samo eto, u zaraznoj (prema antibiogramu) su mi davali da isprobam svasta i nije djelovalo. sad znam sto djeluje (sto se mene tice, najbolje preventiva).
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2003., 11:20   #22
Kako mozhete misliti da su oni "jachi" spol, kaj ne vidite na kakve budalashtine gube glavu...
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2003., 11:24   #23
Quote:
magic kaže:
Kako mozhete misliti da su oni "jachi" spol, kaj ne vidite na kakve budalashtine gube glavu...
kako nisu jaci, evo moj muz mene moze nositi, ja njega ne osim toga, nije vazno jesu li jaci, nemaju mengu, to je dovoljno
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 21:38   #24
Angry hmmmm

Quote:
luca kaže:

mengu dozivljavam kao osobnu uvredu i tesku nepravdu

pogađaš u srž !!!!!!
pa ako tome zbrojiš još PMS...ajme majko mila
koma

*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 21:44   #25
Quote:
magic kaže:
Kako mozhete misliti da su oni "jachi" spol, kaj ne vidite na kakve budalashtine gube glavu...

heh....da
mi se možemo kontrolirat u nekoj razumnoj mjeri (moš' mislit !! )
...ali !
mi smo tu u prednosti jer nitko nas nemože pročitati kad smo napaljene
(a oni to ne mogu sakriti)
ha- ha
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 21:45   #26
Ma jel bi vi to bile muskarci da se moze birati kojeg ces biti spola?

Ja sam danas imala the big pohod na frizider...Cijeli dan se tovim cokoladom...Here comes the pms
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 22:20   #27
Quote:
lahor kaže:
Ma jel bi vi to bile muskarci da se moze birati kojeg ces biti spola?

Ja sam danas imala the big pohod na frizider...Cijeli dan se tovim cokoladom...Here comes the pms

da, DEFINITIVNO DA u nekim stvarima...napominjem NEKIM
...zbog nekih mi je , eto, drago što sam žensko


da...čokolada mmm
kod mene nije samo čokolada....opustošim cijeli frižider, onak navečer uh-uh
jedem sve do čega dođem...i osjećam se ko mali balončić
...osim toga nekad ni ne mogu spavati
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 22:27   #28
I ja tamanim sve sto mi dodje....

Ja bih isto htjela biti musko ponekad...Al moram priznat da mi se ne svidja njihova konstrukcija medju nogama Estetski ruzno
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 22:36   #29
Quote:
lahor kaže:


Al moram priznat da mi se ne svidja njihova konstrukcija medju nogama Estetski ruzno
AAAAAAAAA, OVA JE DOBRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TO MAJSTORICE !!!!!!!!!!
daj pet!!
HAHAHAHA
...da, i uz to....nikad se ne moramo opterećivati veličinom, na nama je samo da biramo
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 22:40   #30
Talking

...ali ipak, bilo kako bilo, ipak obožavam tu 'estetski ružnu konstrukciju'
...ali im tu nebih htjela biti u koži
(imaš osjećaj da ti stalno nešto visi )
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 08:31   #31
Quote:
lahor kaže:
Ma jel bi vi to bile muskarci da se moze birati kojeg ces biti spola?
ne bi htjela biti musko. da mogu birati ne bih bila niti covjek jedina muka s tim sto sam zensko mi je da imamo mengu. to mi se stvarno cini uzasno nepravedno, neprakticno, ruzno, blesavo i nepotrebno... stvarno uvredljivo
ostalo mi odgovara, iako su sise dosta neprakticne (vidjela sam u jednoj emisiji da grudi izdrzavaju silu od 8 g pri npr. joggingu ako imas dobar grubnjak, smanjih do 2 g... koma, i onda se pitamo zasto zavrse viseci), a i kad trebas piskiti sav se moras angazirati oko toga. muskima je prakticnije... da ne kazem da je ipak teze biti shvacen i profesionalno se dokazati kao zena.

zasto ja zapravo volim sto sam zena?!
nemam pojma... u drugom zivotu mozda budem dagnja pa mi bude lakse
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 21:29   #32
Quote:
luca kaže:
a i kad trebas piskiti sav se moras angazirati oko toga. muskima je prakticnije... da ne kazem da je ipak teze biti shvacen i profesionalno se dokazati kao zena.

zasto ja zapravo volim sto sam zena?!

nemam što za dodati...
ovo zadnje što si rekla je jedno od stvari koje me posebno iritira...
ima toga još...
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 08:36   #33
Quote:
luca kaže:
... u drugom zivotu mozda budem dagnja pa mi bude lakse
Radije prstac - vishe se moraju truditi oko tebe
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 10:22   #34
Quote:
magic kaže:
Radije prstac - vishe se moraju truditi oko tebe
da, ali cu imati mozda kraci zivotni vijek. ali s obzirom da sam mollusca, mozda to i nije tako lose
barem ce me netko skupo platit....
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 10:24   #35
Bolje mollusca nego mollusca contagiosa ...bar ti nitko nece jebat mater shto ga svrbi
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 10:33   #36
Quote:
magic kaže:
Bolje mollusca nego mollusca contagiosa ...bar ti nitko nece jebat mater shto ga svrbi
koje ti imas asocijacije
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 12:00   #37
Quote:
magic kaže:
U svakom sluchaju, svakoj djevojci-zheni savjetovala bih da se neizostavno odmah javi lijechniku chim se pojave prvi simptomi cistitisa. Chaj, travice, grijanja i kojekakva simptomatska lijechenja mogu pomoci samo uz adekvatne lijekove.

Nemojte se shaliti sa svojim donjim postrojem jer cistitis jako lako prelazi u kronichnu formu.

Skoro crkoh čekajući nalaze iz laboratorija da vidim koji će mi antibiotik biti najbolje rješenje po antibiogramu...nekak dočekah, uredno slušam savjete liječnika, popijem odgovarajući antibiotih i sve super....kad ono za mjesec i pol do dva opet ista stvar, peče svrbi sve u šesnaest...i tako nekoliko puta....
zabrinula se liječnica i kaže mi kak bi bilo dobro da me pošalje na detaljna istraživanja i neke pretrage u bolnicu. kažem joj : da da može, ak ovaj put ne uspije.....uspjelo nije.....
idući put krenem u apoteku, kupim sinersul i rješim svoj problem na moje veliko zadovoljstvo.....doktor me više po tom pitanju i ne vidi........nemrem si zamisliti čekanje tri dana na nalaze, a meni zlo da samo što nisam dobila i upalu bubrega....
od sada upale punoooooooooo rijeđa stvar, tu i tam,
stvar rješavam sama
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 12:13   #38
Dakle cistitične moje, evo jednog prirodnog lijeka.

Znate one mmm kako bi to nazvala... brkove od kukuruza....od toga se radi čaj.možete ga kupiti kod skoro svakog travara a mislim da postoji i izvedenica istog po ljekarnama (ipak, najbolje kod travara) i piti ko mutav. Tri -četiri šalice dnevno mjesec -dva. Ako vam je okus jako kukuruzan možete dodati i kamilicu. Odlično ubija one šuge bakterije.

Provjereno radi.
Priča vam jedna koja je bila uz sve antibiotike bila cistitična svaka 2 mjeseca po dva tjedna dobrih par godina.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 12:29   #39
Quote:
Sandra October kaže:
Priča vam jedna koja je bila uz sve antibiotike bila cistitična svaka 2 mjeseca po dva tjedna dobrih par godina.
wow. svaka cast ako si to prezivjela... meni je drama ako dva puta godisnje imam po dva-tri dana...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 04:36   #40
Cistis stvarno nije za zezanje, ja sam tako negdje sa 19 g. neljecenim cistisom zaradila upalu bubrega i bila u bolnici 15 dana.
Nakon toga sam se cuvala ko luda.
Par godina nakon toga bila sam jako osjetljiva. Recimo na plazi, sunce przi, a meni krene znoj, ali ne od vrucine, nego mi hladno ispod stomka. I kad stavim vreli zal, pocnem se pomalo smirivat.
Danas, da kucnem sve Ok, ali se pazim.
A sto se cajeva tice, ne mogu ih vise smislit.
Treba piti cajeve pola godine nakon upale, ali ih mjenjat.
Evo nekih:
Brkove kukuruza (Sandra je vec spomenula)
Petrusin
Kore mjendula (bajama)
Uvin (bljak)
Iscjediti sok iz drijenka
nea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:40.