Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2010., 16:07   #1
Ljubavni savjet mi treba!

Evo ovako,bio sam s jednon curon preksinoc,ja sam se zaljubio u nju,i ona u mene.Ljubili smo se i tako,ali ona zivi u Solinu,a ja u Sinju i rekla mi je da joj je ovo sve glupo jer ona zivi daleko,i sad neznam sta da radim a puno mi se svida,svi govore slijedi svoje srce, i sta cu sad
a ako je nevidim ja cu poludit!
Mirko Poljak is offline  
Old 16.08.2010., 16:08   #2
Otiđi do Solina
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 16.08.2010., 16:18   #3
Da,ali mi je rekla da ce postati jos sjebanije ako budem dolazio dolje,jer ce me jos vise zavolit a moci cemo se vidati samo jednom tjedno a njoj je to malo.
Mirko Poljak is offline  
Old 16.08.2010., 16:20   #4
let me guess.. imas 16-17 godina kao i ona?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 16.08.2010., 16:21   #5
Prvo provjeri ima li izravna linija iz Sinja za Solin, ako nema nego moraš presjedati, onda se raspitaj kad ide točno bus do grada u kojem presjedaš i kad imaš bus za dalje. Dobro bi bilo i da ona provjeri kako može doć do Sinja, prvo zato jer se ti trebaš vratit doma, a i zato što bi bilo dobro da ona koji put dođe do tebe, da ne putuješ smo ti k njoj. Raspitaj se možeš li kupiti na stanici/kolodvoru kartu ili to moraš u busu. Ako možeš, kupi kartu prije putovanja.
Kad to sve doznaš, kupiš kartu, budi na stanici/kolodvoru najkasnije 10 min prije nego bus kreće, da ne bi bilo zajeba. Iskrcaj se u Solinu, prije toga naravno javi curi da dolaziš da ne bi bilo zajeba. Dalje ti valjda ne triban objašnjavat.
__________________
A te che sei, semplicemente sei...
Kumpirić is offline  
Old 16.08.2010., 16:22   #6
Smile

Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
let me guess.. imas 16-17 godina kao i ona?
da,pogodio si
Mirko Poljak is offline  
Old 16.08.2010., 16:23   #7
Quote:
Kumpirić kaže: Pogledaj post
Prvo provjeri ima li izravna linija iz Sinja za Solin, ako nema nego moraš presjedati, onda se raspitaj kad ide točno bus do grada u kojem presjedaš i kad imaš bus za dalje. Dobro bi bilo i da ona provjeri kako može doć do Sinja, prvo zato jer se ti trebaš vratit doma, a i zato što bi bilo dobro da ona koji put dođe do tebe, da ne putuješ smo ti k njoj. Raspitaj se možeš li kupiti na stanici/kolodvoru kartu ili to moraš u busu. Ako možeš, kupi kartu prije putovanja.
Kad to sve doznaš, kupiš kartu, budi na stanici/kolodvoru najkasnije 10 min prije nego bus kreće, da ne bi bilo zajeba. Iskrcaj se u Solinu, prije toga naravno javi curi da dolaziš da ne bi bilo zajeba. Dalje ti valjda ne triban objašnjavat.


Hvala ti na tome,ali kad pocne skola bit ce zajebano!
Mirko Poljak is offline  
Old 16.08.2010., 16:24   #8
.....

jebote, čitam ovo i nije mi jasno.......Od Solina do Sinja ima pola sata autom ili nešto duže autobusom ili još nešto duže pješke....

i kako je to onda ljubav na daljinu?

Postoji li uopće neka kategorizacija ljubavi na daljinu?? kolika je minimalna kilometraža da bi se nešto prozvalo ljubav na daljinu??
__________________
baš me briga što misliš, bitno da misliš.....
Grof_Drkula is offline  
Old 16.08.2010., 16:28   #9
Ja sam sa sadasnjom curom bio u vezi na daljinu(300 km) godinu dana. Vidjali smo se jednom mjesecno na par dana. Sad vec dvije godine zivimo skupa. Dobro, mi smo malo stariji od vas pa je to malo drukcije ali di ima volje ima i nacina. Snadji se.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 16.08.2010., 16:28   #10
A čuj, ako mala nije spremna na to da te vidi samo vikendon, piši propalo. Ovako ako budete forsirali, to će bit samo mučenje.
__________________
A te che sei, semplicemente sei...
Kumpirić is offline  
Old 16.08.2010., 16:39   #11
pogodila sam

imas 16-17 godina..kakvu vezu forsiras? decec, malo si se zabavio i sad se zabavljaj s drugima. imat ces ti vremena za ozbiljne veze
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 16.08.2010., 16:41   #12
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
pogodila sam

imas 16-17 godina..kakvu vezu forsiras? decec, malo si se zabavio i sad se zabavljaj s drugima. imat ces ti vremena za ozbiljne veze
Bah, a možda je to baš ta, žena njegovog života, majka njegove djece....ne znamo

ja kažem da se uhvatiš nje kao da druge ni ne postoje........i opet, što je Solin Sinj u odnosu na recimo Dubravu i Prečko.......e to je prava ljubav na daljinu, a ne Solin i Sinj....
__________________
baš me briga što misliš, bitno da misliš.....
Grof_Drkula is offline  
Old 16.08.2010., 16:43   #13
Quote:
Kumpirić kaže: Pogledaj post
Prvo provjeri ima li izravna linija iz Sinja za Solin, ako nema nego moraš presjedati, onda se raspitaj kad ide točno bus do grada u kojem presjedaš i kad imaš bus za dalje. Dobro bi bilo i da ona provjeri kako može doć do Sinja, prvo zato jer se ti trebaš vratit doma, a i zato što bi bilo dobro da ona koji put dođe do tebe, da ne putuješ smo ti k njoj. Raspitaj se možeš li kupiti na stanici/kolodvoru kartu ili to moraš u busu. Ako možeš, kupi kartu prije putovanja.
Kad to sve doznaš, kupiš kartu, budi na stanici/kolodvoru najkasnije 10 min prije nego bus kreće, da ne bi bilo zajeba. Iskrcaj se u Solinu, prije toga naravno javi curi da dolaziš da ne bi bilo zajeba. Dalje ti valjda ne triban objašnjavat.
Eto, fino ti ovaj krumpiric objasnio, raspitaj se i ispitaj potrebnu logistiku i kraj price.

Quote:
Grof_Drkula kaže: Pogledaj post
jebote, čitam ovo i nije mi jasno.......Od Solina do Sinja ima pola sata autom ili nešto duže autobusom ili još nešto duže pješke....

i kako je to onda ljubav na daljinu?

Postoji li uopće neka kategorizacija ljubavi na daljinu?? kolika je minimalna kilometraža da bi se nešto prozvalo ljubav na daljinu??
Idi, pa toliko treba busom recimo od mog dela grada do drugarice koja je u juznom, zamisli sad npr ljubavni par, pa ono "ju daleko je, treba mi sat vremena do njega"
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 16.08.2010., 16:46   #14
Quote:
Ewanna kaže: Pogledaj post
Eto, fino ti ovaj krumpiric objasnio, raspitaj se i ispitaj potrebnu logistiku i kraj price.



Idi, pa toliko treba busom recimo od mog dela grada do drugarice koja je u juznom, zamisli sad npr ljubavni par, pa ono "ju daleko je, treba mi sat vremena do njega"
da, upravo to......tipa, veza nije uspjela jer je on živio na početku Knjaz Mihajlove, a ti na kraju......predaleko smo si bili da bi se viđali koliko smo htjeli...

a možda da se odmah usele zajedno?
__________________
baš me briga što misliš, bitno da misliš.....
Grof_Drkula is offline  
Old 16.08.2010., 16:49   #15
nisi jedini koi bi imao vezu na daljinu, koelga ima curu već dobrih godinu dana, udaljeni su jedno od drugog 300 km, viđaju se svaki drugi vikend ako mogu, s tim da on ode k njoj u petak i dođe kući u nedelju i obrnuto

kad se nešto hoće, onda se i može
__________________
...people think I'm stupid, I help them to confirm this fact...
Lucy Sky is offline  
Old 16.08.2010., 16:55   #16
Quote:
Grof_Drkula kaže: Pogledaj post
Bah, a možda je to baš ta, žena njegovog života, majka njegove djece....ne znamo

ja kažem da se uhvatiš nje kao da druge ni ne postoje........i opet, što je Solin Sinj u odnosu na recimo Dubravu i Prečko.......e to je prava ljubav na daljinu, a ne Solin i Sinj....
ti samo hoces decka sjebat

tako da za koju godinu dode i kaze "cura se pojebala sa cijelim selom i sad me moli za oprost..jer eto nije se izivjela"
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 16.08.2010., 16:58   #17
Ma, zaboravi na to. Preboljet ćeš je prije ili kasnije. Nađi neku iz Sinja.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 16.08.2010., 17:00   #18
Quote:
Mirko Poljak kaže: Pogledaj post
Hvala ti na tome,ali kad pocne skola bit ce zajebano!
A nisi čuo za vikend?
sexy_ciccolina is offline  
Old 16.08.2010., 17:01   #19
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
ti samo hoces decka sjebat

tako da za koju godinu dode i kaze "cura se pojebala sa cijelim selom i sad me moli za oprost..jer eto nije se izivjela"
ma nemoš sjebat sjebano....moš samo popravit ako je moguće

pa ako se jebala sa cijelim selom, bit će i za njega nešto od tog iskustva na kraju....ja bih joj oprostio, samo zbog tog iskustva
__________________
baš me briga što misliš, bitno da misliš.....
Grof_Drkula is offline  
Old 16.08.2010., 17:02   #20
hmm, sto ako ju je cijelo selo preslo, a ona je samo lezala? onda i nema nekog iskustva

osim iskustva kako rasiriti noge
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger