Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2014., 16:14   #1
Gone Girl (2014)

Jesen 2014. nam donosi novi triler proslavljenoga Davida Finchera.
Veselimo se novom uratku nakon 3 godine filmske pauze, najviše zbog činjenice kako Fincherovi trileri ostaju itekako zapamćeni (Seven, Fight Club, Zodiac, Panic Room, itd.).

Radi se o ekranizaciji knjige, a u naslovnoj ulozi - Ben Affleck.
__________________
ok
Movie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 16:32   #2
Izgleda je Fincher skroz odustao od nastavka Muškaraca koji mrze žene. Šteta jer je Višnjić baš trebao dobiti malo veću ulogu .
lea seydoux is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 16:51   #3
Jako volim Fincherov stil i njegove trilere, pa mi je ovo jedan od najočekivanijih filmova ove godine još od kad su ga najavili. Jedva čekam!
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 17:20   #4
Quote:
lea seydoux kaže: Pogledaj post
Izgleda je Fincher skroz odustao od nastavka Muškaraca koji mrze žene. Šteta jer je Višnjić baš trebao dobiti malo veću ulogu .
Nije on baš tip za nastavke
__________________
ok
Movie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 20:53   #5
Zakoračimo malo u budućnost i zanemarimo Gone Girl, jer već se šuška po Hollywoodu što će biti Fincherov sljedeći projekt. Naime, dobro je poznata činjenica da su napisana dva scenarija za biografiju o Steve Jobsu, od kojih je jedan dobio film prošlu jesen, a drugi pod rukom Aarona Sorkina (inače napisao The Social Network, Moneyball te serije The Newsroom i The West Wing) još nema redatelja, i čeka se da se on uopće pretvori u legitimni projekt.

Sada je navodno Fincher u pregovorima za posao, kako navodi Veriety. Svemu sudeći, on mi se čini kao čovjek za to s obzirom na fantastičan posao koji je obavio sa Mrežom, štoviše jer je već ranije radio sa spisateljem. Nadalje, Sorkin navodi kako će se cijeli film sastojati od 3 pola-satne scene u real time-u, tj. pola sada filma će označavati i pola sata u filmu, vez vremenskih 'skokova' između. Svaka od 3 scene bi se trebala odvijati na backstage-u prije lansiranja 3 nova Appleova proizvoda (Max, NeXT, iPod).

Više na:
http://collider.com/david-fincher-st...-aaron-sorkin/

Osobno, nisam lud za Appleom, ili Jobsom, ali ljudi iza ovog projekta me izrazito vesele i tjeraju na željno iščekivanje filma.

Zadnje uređivanje RoboWarrior : 26.02.2014. at 21:01.
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 21:30   #6
Hmm, željno očekujem, ali je Mreža bila dovoljna, što se tiče Finchera i biografija...
__________________
ok
Movie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 23:12   #7
taj se film čeka
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 14:22   #8
Prvi SNEAK PEAK.

Prvi trailer u ponedjeljak.
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:06   #9
Kao što je i najavljeno... tu je prvi TRAILER.
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:50   #10
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Meni se foršpan sviđa. A ne mislim da će biti dobar film. I pročitao sam roman.

Zgodan mi je detalj police s knjigama dok detektivka olovkom diže gaćice, tj. literature koja je vidljiva na njoj.
Pičku materinu, ovo će biti dobar film. I to, po svemu sudeći, jako dobar. I Affleck će kako stvari stoje biti dobar. FUCK!

Baš jučer pričam kako se više nitko ne trudi napraviti trailer koji bi mene zaintrigirao za film, i BAM! Od senzacionalno pogođenog songa za trailer, preko detaljčića kao što su Franzen i Lethem među knjigama u jednom kadru, do pičkičastog trčkaranja Afflecka praćenog medijskom svitom preko travnjaka.

Kako su krenule vijesti o angažiranju Afflecka i Tylera Perryja, a s obzirom na mlitavog prošlog Finchera, bio sam siguran da je ovo propast, ali tih minuta i pol trailera su me potpuno okrenuli. Svaka čast.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 13:28   #11
I nikako da ne zaboravim, Affleckov refleksni smiješak kraj plakata nestale supruge, koji u romanu pokopa tog lika - to je to.

I sad sam si poslušao cijelog Elvisa Costella, baš sam slušao tekst i scary je koliko se poklapa. Nadam se da će song u nekom obliku ostati u filmu.

BTW, za sve koji neke kadrove trailera proglašavaju spoilerima, trailer ne otkriva niti desetinu priče.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 18:47   #12
Nikad tebe vidia ovako oduševljenog.
Mora da će film bit dobar. Knjigu nisan čita.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 23:51   #13
Misao za laku noć - do same premijere filma će izaći još sigurno nekoliko trailera, ali ovaj prvi je Fincherov wink-wink svima upoznatima sa predloškom, a uplašenim odabirom Afflecka, da ipak zna što radi. Da, "She"... To je toliko duhovito, za popizditi! Sad bih ja toliko pričao o tome, ali ne smijem, spoilat ću.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 00:33   #14
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Misao za laku noć - do same premijere filma će izaći još sigurno nekoliko trailera, ali ovaj prvi je Fincherov wink-wink svima upoznatima sa predloškom, a uplašenim odabirom Afflecka, da ipak zna što radi. Da, "She"... To je toliko duhovito, za popizditi! Sad bih ja toliko pričao o tome, ali ne smijem, spoilat ću.
Daj bar nesto,ovo je zarazno,sad i ja cekam taj film,ali najvise zbog Finchera,nemam pojma o cemu se radi,nisam citao knjigu,zvuci zanimljivim zbog entuzijazma.Probaj da ne spoilas,hehe
__________________
kad ti zivot da led,napravi sladoled
tromo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 08:00   #15
onako nije loš trailer al kraj mi je debilana
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 08:22   #16
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
onako nije loš trailer al kraj mi je debilana
Zašto?
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 08:25   #17
otkriva previše
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 08:33   #18
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
otkriva previše
Kraj trailera ne otkriva apsolutno ništa. Ali, istina, Costellova pjesma otkriva baš sve.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 10:31   #19
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Kraj trailera ne otkriva apsolutno ništa. Ali, istina, Costellova pjesma otkriva baš sve.
otkriva da je mrtva , aznavourov oriđiđi prebija costella
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 11:12   #20
Ajuto, tebi nema pomoći.

However, u međuvremenu sam upoznat s novim informacijama, konkretno da je kompletan treći čin romana, što je ono što mu je davalo smisao i značaj, skroz izmjenjen. Tako da smo opet na nultoj točki.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:41.