Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2020., 15:40   #1
Poruka nakon dejta

Mislim da sam par puta zeznuo situaciju jer mi nekako nije baš običaj slati poruke istu večer ili dan nakon dejta, a čini se je to ipak nešto što cure očekuju pa, pod pretpostavkom da je dejt dobro prošako, cure, šta očekujete od post-dejt poruke?

Kad vam je normalno da tip tu poruku pošalje (istu večer? dan nakon? Kad je prekasno?) i, još važnije, kakvu poruku očekujete?

Dečki, kako vi s porukama nakon dejta? Jesam ja jedini koji šalje tek nakon par dana kad zovem na drugi dejt? Kad vi šaljete, šta šaljete?
Phil Marlowe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 15:55   #2
Zasto ne poslati sljedeci dan poruku ako ti je bilo dobro?.Glupe su mi te igrice kao ko ce prvi...
__________________
I don't have the energy to pretend to like you today.
Darly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 15:55   #3
Pa u okviru 24 sata nakon prvog dejta
Strijelica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 16:00   #4
poruka

S obzirom da na dejt idem uglavnom navecer, ja joj posaljem uvijek poruku -jel stigla doma i da lijepo spava,pod pretpostakom da smo se ^zblizili^
doncafenovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 16:00   #5
Quote:
doncafenovi kaže: Pogledaj post
S obzirom da na dejt idem uglavnom navecer, ja joj posaljem uvijek- poruku jel stigla doma i da lijepo spava
Bravo
__________________
I don't have the energy to pretend to like you today.
Darly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 16:01   #6
Ja sam istu vecer
Swithin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 16:02   #7
Po meni, nije to znanstvena fantastika
Niti kvantna fizika
Ako ti je spoj dobro prosao tu si, u igri si

Kad sam izlazio s curama na tu prvu kavu, spoj ili nesto
Na kraju spoja kad se rastajete pitas, i, kako ti je bilo?
Ona kaze super itd
Jesi mozda slobodna taj i taj dan za kino il nesto

Poslao bi joj poruku dok bi dosao kuci
Pitao jel stigla
Ona nesto u stilu jesam
Ti kazes ajde super, jesi za kino mozda u subotu
Nastavis pricu Itd
to u doba srednjoskolskih dana

Nema tu carobnih rijeci i poruka
I ne znam, one sentence that will get you laid, pristupa
Diktator is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 16:11   #8
Quote:
doncafenovi kaže: Pogledaj post
S obzirom da na dejt idem uglavnom navecer, ja joj posaljem uvijek poruku -jel stigla doma i da lijepo spava,pod pretpostakom da smo se ^zblizili^
Svidjam

Ok, ne dejtam vec jako dugo, ali kad jesam, nije mi niti bil problem da ja posaljem poruku ako mi je bilo lijepo.
Ili, mogu zamislit, ako sam se dobro provela, da jos malo pospikamo preko poruka isti dan (večer, noc)
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 16:23   #9
Moze i zensko bice prvo poslatiporuku
Strijelica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 16:41   #10
Quote:
Darly kaže: Pogledaj post
Zasto ne poslati sljedeci dan poruku ako ti je bilo dobro?.Glupe su mi te igrice kao ko ce prvi...
Ma više me zanima šta poslati u poruci. Jel samo kako ti je bilo i laku noć il šta... Nije da idem na neke igrice, nego, kažem, nije mi navika slati tako poruke pa ne znam šta se obično šalje.
Phil Marlowe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 16:44   #11
Zakaj ne?

Kad uloviš vremena, pošalješ da je bilo super i pikneš neki detalj, tipa da ti se sviđa neki njezin hobi
Komunikacija ne prestaje samo zato jer je sudar gotov

Jbt. sjećam se vrućiš poruka kojih sam se nadobivao nakon prvog dejta
Wikiceha is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 16:45   #12
Nemoj nista slati, ako si vec takav. Pa ces se zaliti kao oni nekakvi Inceli kako si nejeb i nijedna te nece.
Onlyfans is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 16:46   #13
Quote:
Darly kaže: Pogledaj post
Zasto ne poslati sljedeci dan poruku ako ti je bilo dobro?.Glupe su mi te igrice kao ko ce prvi...



i meni je to glupo. ako sam se osjećala odlično i ako sam to osjetila i s njegove strane, poslat ću poruku, još dok nisam krenula s parkirališta i barem zahvaliti na odličnom društvu i vremenu.
forchetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 16:47   #14
To je ta amerikanizacija sa svojim "pravilima igre". Manite se toga i počnite djelovat po vlastitoj intuiciji i nahođenju. Nema nikog tko će vas voditi za rukicu, to samo ubija spontanost.
Jednu lijepu i ugodnu stvar poput susreta sa osobom sa kojom vam je bilo ok ić zasrat radi čega? Jer su "pravila igre" ...

Zajebi to ...
__________________
"That makes you Noah when the flood comes."

"And sin, young man, is when you treat people like things. Including yourself. That's what sin is."
Milojko Jačina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 16:48   #15
Quote:
Phil Marlowe kaže: Pogledaj post
Ma više me zanima šta poslati u poruci. Jel samo kako ti je bilo i laku noć il šta... Nije da idem na neke igrice, nego, kažem, nije mi navika slati tako poruke pa ne znam šta se obično šalje.
pa samo posaljes:laku noc,lijepo spavaj🤗
__________________
I don't have the energy to pretend to like you today.
Darly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 16:49   #16
Quote:
Milojko Jačina kaže: Pogledaj post
To je ta amerikanizacija sa svojim "pravilima igre". Manite se toga i počnite djelovat po vlastitoj intuiciji i nahođenju. Nema nikog tko će vas voditi za rukicu, to samo ubija spontanost.
Jednu lijepu i ugodnu stvar poput susreta sa osobom sa kojom vam je bilo ok ić zasrat radi čega? Jer su "pravila igre" ...

Zajebi to ...
Niko nije pravila spomenuo. Postavio sam pitanje upravo zato što mi je intuicija za kurac, bar po ovom pitanju, pa želim znati šta i kako drugi rade i šta je neka standardna praksa.
Phil Marlowe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 16:50   #17
Quote:
Phil Marlowe kaže: Pogledaj post
Ma više me zanima šta poslati u poruci. Jel samo kako ti je bilo i laku noć il šta... Nije da idem na neke igrice, nego, kažem, nije mi navika slati tako poruke pa ne znam šta se obično šalje.
Napišeš kako je tebi bilo, npr. bilo mi je zabavno, nešto napomeneš iz razgovora o njoj i to je to. Ona će dalje nastaviti razgovor...
Ali se javi bar sutradan...
Betalfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 16:50   #18
Quote:
la forchetta kaže: Pogledaj post



i meni je to glupo. ako sam se osjećala odlično i ako sam to osjetila i s njegove strane, poslat ću poruku, još dok nisam krenula s parkirališta i barem zahvaliti na odličnom društvu i vremenu.
pa da
__________________
I don't have the energy to pretend to like you today.
Darly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 16:50   #19
Quote:
la forchetta kaže: Pogledaj post



i meni je to glupo. ako sam se osjećala odlično i ako sam to osjetila i s njegove strane, poslat ću poruku, još dok nisam krenula s parkirališta i barem zahvaliti na odličnom društvu i vremenu.
ja mislim da te igrice igraju ljudi koji su ^najebali^ od tih igrica pa se sada boje bit normalni XD oni ce kao sad isto igrat jer eto nece njih nitko zajebavat XD
doncafenovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 16:55   #20
Quote:
Darly kaže: Pogledaj post
pa samo posaljes:laku noc,lijepo spavaj🤗
I onda ujutro nes tipa "ugodan dan ti zelim"
Swithin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger