Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2004., 14:53   #1
Arrow Tigi proizvodi

Jeste li što probali/koristili?Kakvi su rezultati,dojmovi?Što preporučujete/što ne preporučujete?


Baš sam si naručila Tigi curl jam-neki aktivator kovrča,budeo vidjeli.Malo su mi skupi
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2004., 19:48   #2
koristila sam od njih nesto sto ne znam kako nazvat. u limenoj sivoj kutijici okrugloj, nesto kao neki gel/vosak za vrhove. ima nevjerovatno dobar miris i onako dosta je masno, u biti to sluzi da ti da sjaj vrhovima i valjda da ihs titi od isusivanja, ili nesto tome slicno, al mozes ga koristit i na ostatak kose al dosta masti jer je, jel, masan bila sam zadovoljna. pogotovo nekad kad bi mi bilo dosadno pa bi ga otvorila i mirisila jer bas je imao neki vocni miris ako se dobro sjecam. ostalo nisam nis koristila.
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2004., 20:26   #3
Re: Tigi proizvodi?

Quote:
emy kaže:
Jeste li što probali/koristili?Kakvi su rezultati,dojmovi?Što preporučujete/što ne preporučujete?


Baš sam si naručila Tigi curl jam-neki aktivator kovrča,budeo vidjeli.Malo su mi skupi
Koristim dosta stvari od njih. Od Health Gidess - nekakav sprej s vitaminima i UV filterom, Superstar - koji ti kakti podigne kosu kad feniras pa nije onak uz glavu, Control Freak sampon, regenerator, serum i pjenu + Mastermind (kao neki gel, krema...) i Uptight za kovrce

Uglavnom, da, definitivno skupi su do jaja ali iskreno, imam sjebanu kosu i trebaju joj ti dodaci jer inace ne lici na nista... a kaj cu, pljunem lovu. Jedina dobra stvar je da su (meni) proizvodi odlicni i da stvarno traju jako dugo. Iako ja imam relativno kratku kosu... valjda nekom ko ima dulju, traju krace
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2004., 23:29   #4
gdje nabavljate te proizvode?
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2004., 23:31   #5
Quote:
zvjezdicaiz mora kaže:
gdje nabavljate te proizvode?
Kupim ih u King Crossu u tam onom frizeraju na pocetku (u biti jedinom frizeraju u Kingu ).
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2004., 23:38   #6
Quote:
zvjezdicaiz mora kaže:
gdje nabavljate te proizvode?
Prek neta
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2004., 23:48   #7
Re: Re: Tigi proizvodi?

Quote:
dora kaže:
Koristim dosta stvari od njih. Od Health Gidess - nekakav sprej s vitaminima i UV filterom, Superstar - koji ti kakti podigne kosu kad feniras pa nije onak uz glavu
ajd molim te malo vise reci o tom proizvodu kaj podigne kosu...
meni je kosa sama po sebi jako teska.prvih 5 min nakon feniranja sve super a onda ko da me neko polio vodom, samo se slegne na glavi, ko da nemam kose.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 00:55   #8
Re: Re: Re: Tigi proizvodi?

Quote:
mrkvich kaže:
ajd molim te malo vise reci o tom proizvodu kaj podigne kosu...
meni je kosa sama po sebi jako teska.prvih 5 min nakon feniranja sve super a onda ko da me neko polio vodom, samo se slegne na glavi, ko da nemam kose.
Gle, to ti se rabi (tak pise a i ja se ravnam prema tome) kod feniranja. Uzmes par kapi toga (meni mirisi po nekom djecjem sirupu ) i naneses si na vlasiste i malo po kosi i sfeniras.

Meni djeluje, doduse u kombinaciji s jos jednom sprejem za frckavu kosu () al misim da bi i bez te kombinacije djelovalo (oke, ne zaklinjem se majkom i ocem, al kajjaznam, brijem ak na mojoj kosi nest djeluje, na drugoj djeluje - definitivno ).

Doduse, ja imam kracu kosu, al svejedno.

Uglavnom, mos otic tam u taj frizeraj i trazit prospekt, pa si pogledat kaj sve imaju i kaj svaki proizvod sadrzi od sastojaka (ak ti je to bitno).
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 01:37   #9
Re: Re: Re: Tigi proizvodi?

Quote:
mrkvich kaže:
ajd molim te malo vise reci o tom proizvodu kaj podigne kosu...
meni je kosa sama po sebi jako teska.prvih 5 min nakon feniranja sve super a onda ko da me neko polio vodom, samo se slegne na glavi, ko da nemam kose.
a da probaš drukčiju frizuru?
tak sma se i ja patila godina i mislila kak je moja kosa najgora na svijetu
onda sam došla kod dobre frizerke koja mi je rekla da se šišam na najkrivije moguće frizure i otad mi je kosa diiiiiivna
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 10:44   #10
Tigi koristi moja frizerka, ja ga nikad nisam kupila jer....ne znam. Malo mi se čini skup za kupit ga onda kad sam kod nje...ono šišanje, fen i eventualno pramenovi plus tigi...khm...400 kuna.
Možda mi se čini skup jer dobro funkcioniram i s drugim proizvodima, npr. Taft-ov vosak ili onaj ludi gel.

Što se tiče samih proizvoda, izgledaju mi ok...svidja mi se posebno neki spray za volumen kojeg mi stavi na mokru kosa i onda kad fenira kosa izgleda super...
Vosak mi se isto čini ok, ali ne svidja mi se neki lak kojeg mi koji put na kraju stavi jer doslovce zalijepi kosu...

Ima i neki spray za sjaj kojeg mi je nedavno stavila kad sam išla na neko vjenčanje...kosa je super izgledala cijeli dan i noć...
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 11:52   #11
Re: Re: Re: Re: Tigi proizvodi?

Quote:
goldberry kaže:
a da probaš drukčiju frizuru?
tak sma se i ja patila godina i mislila kak je moja kosa najgora na svijetu
onda sam došla kod dobre frizerke koja mi je rekla da se šišam na najkrivije moguće frizure i otad mi je kosa diiiiiivna
bila sam kod frizerke kad sam radila minival po drugi puta, al vece kovrce i sama je rekla da mi je kosa teska i cvrsta i da mi ne garantira neku kvalitetu kovrca jer da ce se brzo izravnati...sto je i bilo.a prije par god mi isto jedna frizerka rekla da mi je kosa teska i cvrsta, da jedino da ju pustim nek raste jer bi mi kratke frizure stajale...hm...bedasto
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 11:54   #12
Re: Re: Re: Re: Tigi proizvodi?

Quote:
dora kaže:
Uglavnom, mos otic tam u taj frizeraj i trazit prospekt, pa si pogledat kaj sve imaju i kaj svaki proizvod sadrzi od sastojaka (ak ti je to bitno).
nisu mi sastojci bitni previse...al hvala
e i koliko otprilike kosta taj proizvod?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 12:06   #13
pa kaj se to uopće može kupiti? ja sam od svog frizera shvatila da se to može dobiti samo u frizerajima..

a je, skupo je..toni&guy..to dođe ko neki frizerski versace
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 13:30   #14
Quote:
mrkvich kaže:
nisu mi sastojci bitni previse...al hvala
e i koliko otprilike kosta taj proizvod?
Oko 150 kuna (+/- 10%).




Quote:
shree_kali kaže:
pa kaj se to uopće može kupiti? ja sam od svog frizera shvatila da se to može dobiti samo u frizerajima..
Dobiti?! Pa nisam primjetila da mi iakaj daju, za sad sve moram platiti no ak ti znas neki frizeraj di daju Tigijeve proizvode, molim javi

Naravno da mozes kupiti. Frizeraj osim sto rabi te proizvode i prodaje ih. Bar ovaj u King Crossu. A kaj mislite da izmisljam??? Pisem lazi i objede Ne kuzim.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 13:40   #15
Re: Re: Re: Re: Re: Tigi proizvodi?

Quote:
mrkvich kaže:
bila sam kod frizerke kad sam radila minival po drugi puta, al vece kovrce i sama je rekla da mi je kosa teska i cvrsta i da mi ne garantira neku kvalitetu kovrca jer da ce se brzo izravnati...sto je i bilo.a prije par god mi isto jedna frizerka rekla da mi je kosa teska i cvrsta, da jedino da ju pustim nek raste jer bi mi kratke frizure stajale...hm...bedasto
Iskreno, ako ti je kosa duga i teska, tesko da ce ju Tigi dic od glave, budimo realni, meni su osobno njihovi proizvodi jako dobri, ali nisu cudotvorni.

Pridruzujem se goldberrynom prijedlogu - osisaj se stepenasto i krace. Pojam krace nuzno ne znaci da si celava i ak je dobro osisano sama ce ti se dici uz malu pomoce npr. Tigija ili vec nekog proizvodaca.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 15:52   #16
Re: Re: Re: Re: Re: Tigi proizvodi?

Quote:
mrkvich kaže:
bila sam kod frizerke kad sam radila minival po drugi puta, al vece kovrce i sama je rekla da mi je kosa teska i cvrsta i da mi ne garantira neku kvalitetu kovrca jer da ce se brzo izravnati...sto je i bilo.a prije par god mi isto jedna frizerka rekla da mi je kosa teska i cvrsta, da jedino da ju pustim nek raste jer bi mi kratke frizure stajale...hm...bedasto
- frizerkama

znam ti ja to - ja imam gustu, čvrstu i tešku kosu. imam je puno.

i mene je jedna uvjerila da meni jedino minival može pomoći, da mi je preoštra kosa blablabla, 'samo da ju prelomi'....uglavnom - taj minival pomaže da pustiš kosu...

Kratko nemoj, kosa ti treba biti barem do ramena...sad - stepenasto ili ravno, svejedno, ali NIKAKO frizura koja zahtjeva feniranje...

Ja sam s poludugom kosom izgledala k'o da imam 3 dlake na glavi, fenirala do besvijesti, sprejevi, čuda za volumen, vikleanje - ništa nije pomagalo...dok se nisam kako treba ošišala!
I nijedna fritzerka dotad mi nije rekla - e, to nije frizura za tvoju vrstu kose dok nisam došla da ove.


Meni kosa NIKAD nije bolje izgledala, ne smijem nogom kročiti u neki frizeraj da ne izazovem pravu senzaciju . da kakvu krasnu gustu i kvalitetnu kosu imam!
Čak me jedna, kad sam išla s frendicom, ishvalila da kak sam se sama doma krasno isfenirala! A ja samo oprala kosu i pustila da se osuši!!!

Danas više ne koristim nikakve proizvode za styling, osim malo orahovog ulja da mi ne leti previše!

E, da - i ako ti je kosa iole duža - regenerator obavezno samo na vrhove, NIKAKO na cijelu dužinu kose, osobito ako je dobre kvalitete.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 15:54   #17
Al, inače . imaš Keratin Volumizer od Keune, koji nije toliko skup kao Tigi.

Ja sam si to, još dok sam bila tvrdoglava kupila...pitala friterku da kakav je. na što je ona , pa šta će ti ro, imaš ti volumena i previše, vidjet ćeš kad te ja ošišam(to kad sam prvi put bila kod nje).

Al ne, ja tvrdoglava kupila - i niakd potrošila jer mi je stvarno bila preprebujna kosa s tim.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 23:09   #18

a ja se ne bi sisla...
od malena volim dugu kosu, godinama cekam da mi naraste, imala sam do ramena (vise-manje)proslu godinu, uzas,nit rep svezat ni nis.baaa , sada mi je narasla kojih 10ak cm, nes vise, i ajd ok izgleda kad ju osusim i sve to sam kaj mi se slegne gor na glavi.
inace,ne koristim regeneratore, ako koristim to je 1-2 mj jer mi kosa izgleda nakon pranja ko da me krava oblizala.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 23:44   #19
ma nije da se MORAŠ šišati
niti radikalno mijenjati dužinu
samo se ošišati na adekvatnu frizuru
ako ti je kosa teška - pretpostavljam da je i gusta i kvalitetna, tak da ne vidim zašto se ne bi dičila njezinom ljepotom i zašto ti ne bi bila lijepa

NIKAKO regenerator na cijelu kosu, osobito ako ti je duga
stavi na zadnjih 5 centimetara kose samo i vidjet ćeš kak će ti gornji dio odmah bolje stajati!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2004., 09:09   #20
Quote:
dora kaže:
Dobiti?! Pa nisam primjetila da mi iakaj daju, za sad sve moram platiti no ak ti znas neki frizeraj di daju Tigijeve proizvode, molim javi

Naravno da mozes kupiti. Frizeraj osim sto rabi te proizvode i prodaje ih. Bar ovaj u King Crossu. A kaj mislite da izmisljam??? Pisem lazi i objede Ne kuzim.
možeš dobiti možeš..ima ti jedan frizeraj iza Tomislavca na sljemenu..ali happy hour im je od 00:30 - 03:00

btw. naravno da pišeš laži i objede..ti si mi oduvijek bila sumnjiva

__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:38.