Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2014., 21:21   #201
Quote:
MadridiisTa kaže: Pogledaj post
ee ovako imam veoma gustu i "neposlušnu" kosu... kako god da pokušam da napravim neku frizuru nije išlo :// može pomoć oko toga kako da se ošišam i kako da pravilno oblikujem kosu? ii muško sam
na celavo
matilda1911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 18:31   #202
Slicked back hairstyle koji proizvod

Nisam uspio pronaći temu, a zanima me koji proizvod za kosu koristite za slicked back hairstyle?
Meni jos kosa nije dovoljno duga kao nas slici pa mi bjezi u zrak ili na stranu pa ne znam sto da koristim(koji taft ili syoss

camparoga72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2019., 12:26   #203
https://www.pinterest.com/pin/528680443738262077/

Ekipa, kako se stručno zove ovakva frizura, slična ovakvoj - samo je razlika što ta "irokeza" ide skroz odozada do kraja glave?

Znači sastrane full stanjeno na jedinicu, gore srednja veličina kose po sredini glave ali prati glavu skroz do iza?
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2019., 12:38   #204
našao, to je jedna vrsta mohawk-ice.
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2021., 15:46   #205
Pozz, želio bih frizuru "french crop" ali ne znam to frizerki objasniti i to onda ne ispadne dobro. Postoji li hrvatski naziv koji bi joj mogao reći? Ili ako ima koja dobra duša koja se razumije u šišanje da mi napiše detaljno što joj moram reći da me tako ošiša. U milimetrima, sa prijelazima ili bez itd a opet da ne zvučim ko snob. Nov sam u maloj sredini pa ne želim ostavit loš dojam. Hvala unaprijed
papercut7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.