Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2011., 16:32   #201
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Karamarko je htio osnovati istražno povjerenstvo,onda kada su svi skočili,odustao je...
Uvijek štekaš sa činjenicama kada se o tomici radi...
Ma kakvo istražno povjerenstvo, Karamarko je tada bio prinuđen kooptirati Jarnjakovog zeta kao zamjenu načelniku PU Split (Merčep, kojeg je tada izmjestio u, hijerarhijski viši, posao pri PU Zagreb).
Jarnjakov zet, je barem sredio situaciju u Solinu i na "tome" mu hvala.
Sranje je počelo aljkavo obrađenim (navedenim) slučajem od strane policajca Srbina (v)Aralice (u II. policijskoj postaji) MUP-a Split tj. njegovog nadređenog (šefa te postaje).
Kasnije smijenjeni Merčep, "sve to" je tada amenovao te proslijedio tu policijsku prekršajnu (umjesto kaznenu) prijavu prekršajnom Sudu u fra-Sanaderovom-Solinu (umjesto DORH-u Split).
That's all folks.

p.s.
MUP-u RH, riješite ovo DO KRAJA, ili će isto riješiti strane (zapadne) profesionalne službe.
Ubojstvo iz pokušaja nikada nije bilo, niti će ikada biti, - "remećenje javnog reda i mira"!!!

Zadnje uređivanje data_ : 24.09.2011. at 17:23.
data_ is offline  
Old 24.09.2011., 20:27   #202
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Znam! Podnesu anonimnu prijavu, i poslije ih nitko ne obavještava o toku istrage.
Ako radiš u MUP u ili imaš neke veze s njima onda znaš da nije tako. Nemoj ljudima uvaljivati priče za javnost. Ovdje na forumu, u anonimnosti iza nadimka, možeš reći drugu stranu priče. Ako ne, onda barem nemoj reći ništa.
newone is offline  
Old 25.09.2011., 06:53   #203
Quote:
data_ kaže: Pogledaj post
...@ Orlovac
već sam vas zamolio, i unaprijed se zahvalio, da me poštedite vaših demagoških trkeljanja.
A kako bi bilo da ti nas poštediš svojih? Jer, nisi se bojao prijaviti mafijaše što su te skoro ubili, a onda javno upozoravaš što se može desiti ako se prijavi dilere drogom. Ovo je tipična reakcija onih koji se radi svojih nazora upuste u raspravu, pa kad im se ukaže na rupe u onom što pišu, i ostanu bez argumenata, onda se najednom pozivaju na moral i obzire, ali zato svoje vlastite brzo zaboravljaju. Ko i ova ˝humanist i europejac˝. Hoće drugog i te kako uvrijediti, pa kad svoje vlastito smeće dobije nazad u facu, onda se poziva na tuđu moralnost #730, #733, #734.
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"
Orlovac is offline  
Old 25.09.2011., 07:34   #204
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
A kako bi bilo da ti nas poštediš svojih? Jer, nisi se bojao prijaviti mafijaše što su te skoro ubili, a onda javno upozoravaš što se može desiti ako se prijavi dilere drogom. Ovo je tipična reakcija onih koji se radi svojih nazora upuste u raspravu, pa kad im se ukaže na rupe u onom što pišu, i ostanu bez argumenata, onda se najednom pozivaju na moral i obzire, ali zato svoje vlastite brzo zaboravljaju. Ko i ova ˝humanist i europejac˝. Hoće drugog i te kako uvrijediti, pa kad svoje vlastito smeće dobije nazad u facu, onda se poziva na tuđu moralnost #730, #733, #734.
Sada već i otvoreno trolaš zamjenjujući me sa drugim forumašima stavljajući njihove upise u moja usta:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...&postcount=200

Daj se smiri, i ostavi se tog ćoravog-posla, u protivnom, slijedi prijava.

Zadnje uređivanje data_ : 25.09.2011. at 07:46.
data_ is offline  
Old 25.09.2011., 14:50   #205
Quote:
data_ kaže: Pogledaj post
Sada već i otvoreno trolaš zamjenjujući me sa drugim forumašima stavljajući njihove upise u moja usta:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...&postcount=200

Daj se smiri, i ostavi se tog ćoravog-posla, u protivnom, slijedi prijava.
Netočno! Ali sam i ja djelomično kriv što si tako shvatio te ti se ispričavam. Kad sam napisao ˝ova˝, mislio sam na osobu, ne na tvoju izjavu. Uostalom, tko je god otvorio spojnice odmah je vidio na što mislim.

E vidiš, kad već govoriš o smirenju, ne napadaj druge ako nemaš razloga. Ne javljam se ja ovdje da branim Karamarka, Tuđmana ili bilo koga drugog zato što su mi simpatični kao osobe. Javljam se zato da pojasnim i ispravim ono što smatram da je netočno; bilo zbog neobaviještenosti, bilo zbog otvorenog laganja i podvaljivanja unajmljenih profesionalaca. Ako se već ne slažeš s mojim viđenjima, napiši ali argumentirano, nisam ni ja nepogrešiv. Ali ni ti, ni bilo tko drugi.

Također, želim ti da one koji su te skoro ubili pravosuđe zgrabi za vrat. Jer kako su jučer napali tebe, tako bi danas mogli i mene. Zato nemaš pravo dići ruke od svega. Daleko bih više volio čuti da si više vremena potrošio pišući Grbiću i Karamarku, nego ovdje gubeći vrijeme, krivo ih optužujući iz čisto političkih razloga zbog nadolazećih izbora.
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"
Orlovac is offline  
Old 25.09.2011., 18:55   #206
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
A kako bi bilo da ti nas poštediš svojih? Jer, nisi se bojao prijaviti mafijaše što su te skoro ubili, a onda javno upozoravaš što se može desiti ako se prijavi dilere drogom. Ovo je tipična reakcija onih koji se radi svojih nazora upuste u raspravu, pa kad im se ukaže na rupe u onom što pišu, i ostanu bez argumenata, onda se najednom pozivaju na moral i obzire, ali zato svoje vlastite brzo zaboravljaju. Ko i ova ˝humanist i europejac˝. Hoće drugog i te kako uvrijediti, pa kad svoje vlastito smeće dobije nazad u facu, onda se poziva na tuđu moralnost #730, #733, #734.
Alzheimer je zaista neumoljiv. Ali bez zezancije, uzmi si malo odmora.
newone is offline  
Received Infraction
Old 26.09.2011., 12:17   #207
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
... Daleko bih više volio čuti da si više vremena potrošio pišući Grbiću i Karamarku, nego ovdje gubeći vrijeme, krivo ih optužujući iz čisto političkih razloga zbog nadolazećih izbora.
Ovo je tema o Karamarku, o kojem sam gotovo sve rekao u svom upisu #205:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...&postcount=201

Dakle, nikakvi "politički razlozi" je s Karamarkom dijelim isti politički svjetonazor!
Poticateljica ovog nasilja, kao i sam napadač, - članovi su SDP-a !!!
O "naručitelju nasilja (ubojstva)" čekam konačne rezultate istrage, strane profesionalne kriminalističke agencije, koje ću onda podastrijeti MUP-u RH i DORH-u.
Do tada, - EOD.
data_ is offline  
Old 26.09.2011., 17:25   #208
Napomena, u MUP-u je tada (a i sada) "alfa i omega" bio Jarnjak a ne Karamarko. O Jarnjaku:

Quote:
... Kad je pao Sanader, Jarnjak se od njega zadnji odvojio i Jadranka Kosor nikad ga nije prihvatila, kao ni Karamarko. Sad se čeka da ona padne, kako bi Šeks iznovao mogao kadrovirati, a Jarnjak iz pozadine polagati veze s ključnim ljudima "tehnokratske" (ratnoprofiterske?) struje HDZ-a. Njima je uvijek stalo da na čelu stranke, i zatim na vlast, dođe netko tko neće otvarati gadne stare priče, ni postavljati pitanje o porijeklu fabuloznog bogatstva koji su akumulirani ti hadezeovski baruni. Oni sjede u svojim zagorskim zamkovima s kulama, pa bi se barem mogla organizirati turistička tura, nalik onima po puno skormnijim stanovima holivudskih zvijezda. Od Miljane do Štakorovca, od Klokovca do Šaulovca, vozili bismo se autobusom i razgledali dalekozorima, a najbolji komentar mogao bi kao vodič dati upravo Ivan Jarnjak....
više na:
http://www.nezavisne.com/komentari/k...ka-106330.html

Kad se uzme u obzir i veza Sanader-Milanović (kojeg je Sanader zaposlio u MVP) zatim stranačka veza Milanović-Ostojić - sve do Ostojićeve batinaške "SDP-operative na terenu" (+ Jarnjakove rošade u PU Split) - "stvari" poprimaju konkretniji odraz ovog kriminala.
No, kao što rekoh ... o "tom" - potom.
data_ is offline  
Old 27.09.2011., 09:01   #209
Quote:
newone kaže: Pogledaj post
Alzheimer je zaista neumoljiv. Ali bez zezancije, uzmi si malo odmora.
Sudeći kako ti je komentar riječit i argumentiran, dijagnozu si sam sebi pogodio da ju ne bi bolje dao ni konzilij profesora s medicine.

Šalu na stranu, ali ovdje se radi o ozbiljnim stvarima. Data, da sam na tvom mjestu, zaista bih išao dalje. Ipak, koliko god si nečim frustriran, nemoj si dozvoliti da te emocije ponesu. To ti i sam kažem jer i ja sam donekle zapaljive naravi, kao što vidiš i po mojem pisanju. Stoga, poduzmi što god možeš, budi strpljiv i uporan, i nastoj da ne staneš na prste onima koji bi ti zaista mogli pomoći.
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"

Zadnje uređivanje Orlovac : 27.09.2011. at 09:08.
Orlovac is offline  
Old 30.09.2011., 16:11   #210
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
(...) Data, da sam na tvom mjestu, zaista bih išao dalje. Ipak, koliko god si nečim frustriran, nemoj si dozvoliti da te emocije ponesu. To ti i sam kažem jer i ja sam donekle zapaljive naravi, kao što vidiš i po mojem pisanju. Stoga, poduzmi što god možeš, budi strpljiv i uporan, i nastoj da ne staneš na prste onima koji bi ti zaista mogli pomoći.
Hvala, jer kažu: "dobar savjet - zlata vrijedi"
Al' nikako mi nije jasno da Karamarko sada javno upozorava Čačića "da je pod istragom", tim više, jer od 1.9.2011. je stupio na snagu Zakon po kojem osumnjićeni ne mora (ne smije) znati kako se protiv njega vrše istražne radnje.
Ovo nije izgleda više nikakva država, ovo je postala prava ludnica.
Stoga, za sada (do daljnjeg), ostajem uz rezultate strane (privatne) istrage.

Zadnje uređivanje data_ : 30.09.2011. at 16:22.
data_ is offline  
Old 02.10.2011., 20:35   #211
Quote:
data_ kaže: Pogledaj post
Hvala, jer kažu: "dobar savjet - zlata vrijedi"
Al' nikako mi nije jasno da Karamarko sada javno upozorava Čačića "da je pod istragom", tim više, jer od 1.9.2011. je stupio na snagu Zakon po kojem osumnjićeni ne mora (ne smije) znati kako se protiv njega vrše istražne radnje.
Ovo nije izgleda više nikakva država, ovo je postala prava ludnica.
Stoga, za sada (do daljnjeg), ostajem uz rezultate strane (privatne) istrage.
Istraga je objavljena, barem se meni čini, zato što se i prije najavljivalo kad su istrage počele, pa MUP i vlada žele da se zna da se prema svima postupa jednako. I najpoštenije je da narod zna sve o svakome pred izbore, pa neka onda bira. Ako mogu primjetiti, u yu-medijima se neprekidno stvara atmosfera da kad su pod istragom članovi HDZ-a, to je pravda, a kad su oni iz drugog tabora, to su politički progoni i smicalice pred izbore.

Glede tvog slučaja, bez obzira kakvo ti je dosadašnje iskustvo, ja bih se svakako najprvo obratio MUP-u za pomoć. Imaju u MUP-u oni i te kako poštenih, profesionalnih i sposobnih ljudi, i ako si pratio vijesti, u zadnje vrijeme su razotkrili nepravilnosti kod cijelog niza svojih vlastitih pripadnika. Dakle, njihove unutrašnje kontrole i te kako rade.

Dodaj k tomu posljednje nastupe Karamarka, Kosorice i ostalih o tome kako će se borba protiv korupcije (i svega ostalog što nije po zakonu) još više zaoštriti te da neće biti nedodirljivih, mislim da je stvorena klima da se na sve protuzakonito ide bez milosti i do kraja. Niti trenutka ne bih posumnjao da će to tako i biti, odnosno, rekao bih da već je, jer, ako ništa drugo, u ovo predizborno vrijeme si nitko ne želi bilo kakav kiks. Ljudima je puna kapa nepravde i žmirenja na sve moguće lopovluke do samo prije par godina te će se i te kako pamtiti što je sve baš sad učinjeno da se zlu stane na rep. Zato sam uvjeren da bi i tvoj slučaj brzo krenuo. Samo je na tebi da ga pravilno pokreneš i podkrijepiš dokazima.
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"

Zadnje uređivanje Orlovac : 02.10.2011. at 20:50.
Orlovac is offline  
Old 03.10.2011., 09:10   #212
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
Istraga (prema Čačiću) je objavljena, barem se meni čini, zato što se i prije najavljivalo kad su istrage počele, pa MUP i vlada žele da se zna da se prema svima postupa jednako. I najpoštenije je da narod zna sve o svakome pred izbore, pa neka onda bira. Ako mogu primjetiti, u yu-medijima se neprekidno stvara atmosfera da kad su pod istragom članovi HDZ-a, to je pravda, a kad su oni iz drugog tabora, to su politički progoni i smicalice pred izbore.
Ok, skužio sam, istraga je objavljena kako bi se u startu opravdano diskvalificirao Čačić od daljnje predizborne utrke.
Quote:
Glede tvog slučaja, bez obzira kakvo ti je dosadašnje iskustvo, ja bih se svakako najprvo obratio MUP-u za pomoć...
Da se istraži odgovornost za zločine među najvišim hrvatskim dužnosnicima, bilo u sklopu "zločinačkog pothvata" ili kao samostalan predmet, za to MUP, nažalost, zaista nije osposobljen. Zločin povezan s visokom politikom, strahovito je sofisticirana, osjetljiva stvar, pa je potreban zasebni tretman i "poseban sud".
data_ is offline  
Old 05.11.2011., 03:34   #213
Hapšenje Josipa Boljkovca je početak kraja političke karijere Tomislava Karamarka ! Moja procjena događaja kao političkog skandala! Ovim je izazvana reakcija Židova širom svijeta. Samim tim učinjena medvjeđa usluga RH, državi koja je toliko dužna svjetskom kapitalu koji je uglavnom u njihovim rukama. Da ne spominjem odjek u masonskim krugovima !
br-oz is offline  
Old 05.11.2011., 06:37   #214
Demistificirati zločine tzv. komunista-antifašista je samo pokušaj, jer Jabuke istih ponovo dolaze na vlast. Dobar pokušaj da se već povjesno da
stvarno mjesto što je bio režim od 1945-1990. Bilo je žalosno gledati na HTV odvjetnika Nobila kako se bavi politikom, vjerujem samo zato jer se
režim "usudio" suditi i njegovoj familiji. Karamarko će za mjesec dana prestati biti ministar. Bit će interesantno kako će kukurikavci "zakonski" zatvoriti
ovaj slučaj Karamarko je ipak nešto novo na vidiku u HDZ-u, novo profiliranje, nova stranica.
Fantom47 is offline  
Old 05.11.2011., 07:57   #215
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
Ništa čudno ni neočekivano da neki baš tako vrište. Uzimajući u obzir što je sve kriminalnim obradama pometeno u zadnjih par godina dok je on ministar MUP-a, čima je i mravima pod zemljom stvaljeno do znanja da više nema nedodirljivih, možeš se misliti kakvim noćnim morama snivaju debeloputraši koji još nisu došli na red. Sad si zamisli sastavi li HDZ sam ili s koalicijskim partnerima iduću vladu i nastavi li se dalje i još šire, pa mi ćemo imati ozbiljan manjak prostora za sve ˝goste˝ države.
upravo tako osvjedočeni kriminalci bježe na sve strane, Austrija, BiH i Srbija, a svjedoci i otkrivači zločina bivaju zastrašivani, premlaćivani ili ubijeni.
Strašan ministar. Nije ni upitno koga štiti, Pukanića nije zaštitio, a bome niti otkrio naručitelje dvostrukog ubojstva u središtu Zagreba. Još kada se sjetim kako je htio nametnuti da Josipovićev tjelobranitelj ne bude netko u koga Josipović ima povjerenje ...
Dakle puževim korakom u smjeru ničeg juriša junoša Karamarko. Još jedan povjesničar ode u povijest.

Napad na Bajića a`la kefalka sijeda

http://www.lupiga.com/vijesti/index.php?id=5476 - prije godinu dana no šampionu nije jasno. Valjda su mu potrebni elitni svemirski marinci za privođenje Kutlinih, kada za 91-godišnjeg starca demonstrira silu.
A Kutle maše iz BiH, ostavio "biciklo" prijatelju Peri.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/e...a-/580770.aspx

http://www.index.hr/vijesti/clanak/m...i-/580987.aspx

http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...om/581064.aspx

Zadnje uređivanje saugaro : 05.11.2011. at 08:08.
saugaro is online now  
Old 05.11.2011., 08:17   #216
Quote:
Fantom47 kaže: Pogledaj post
Demistificirati zločine tzv. komunista-antifašista je samo pokušaj, jer Jabuke istih ponovo dolaze na vlast. Dobar pokušaj da se već povjesno da
stvarno mjesto što je bio režim od 1945-1990. Bilo je žalosno gledati na HTV odvjetnika Nobila kako se bavi politikom, vjerujem samo zato jer se
režim "usudio" suditi i njegovoj familiji. Karamarko će za mjesec dana prestati biti ministar. Bit će interesantno kako će kukurikavci "zakonski" zatvoriti
ovaj slučaj Karamarko je ipak nešto novo na vidiku u HDZ-u, novo profiliranje, nova stranica.
Imaš krivo, nije u pitanju pravda. Sumnje i svjedoci partizanskih zločina postoje dugo vremena, no prstom se nije mrdalo.
Partizanski zločini su posljedica ustaških, a ustaški velikosrpsko-četničkih.
Jeftino pokazivanje moći i mlaćenje prazne slame.
Slučaj se jednostavno zatvara jer nema poveznica sa Boljkovcem.

Nije znao - kao što ne zna ministar unutarnjih poslova Karamarko kako se kralo za vrijeme Sanadera i sijede kefalke ..još uvijek .
a kada je saznao i tako je bilo kasno. Životi pogubljenih ljudi se ne mogu vratiti, ali opljačkani novac sadašnjice se može. Nesumnjivo se aktualni ministar druži i ubacuje u opaku kriminalnu skupinu koja ne zna da je zločinačka organizacija /ima ih više od troje ako se ne varam/.
Moguće da je i Karamarko agent tajne sile ubačan da ih iznutra prokljuvi.
Pitanje je samo zašto Tomislav Karamarko ne čini ništa po tom pitanju.
saugaro is online now  
Old 05.11.2011., 11:02   #217
Saugaro. Zločini komunista iza 1945. godine nisu mlaćenje prazne slame. Zločini iza 1945. godine bili su naređeni, za razliku od zločina u domovinskom ratu.Ako su partizanski zločini posljedica ustaških zločina, kao što tvrdiš, nisi u pravu,to je lažni alibi za komuniste, koji su u zločinu bili nemilosrdni čak i više od Ustaša. Zločine su Ustaše učinile u ratu, a Partizani poslije rata. A to je zločin bez zastare, i kažnjiv po međunarodnim konvencijama. A ako g.Gotovina biva osuđen po zapovjednoj odgovornosti, zbog čega to ne važi za druga Boljkovca. Saugaro zadojen si, i uopće nije bitno što si takav, već što to javno potvrđuješ.A što se tih izvornih "komunista" tiče, tipa Boljkovca, danas nisu oni problem, već njihove Jabuke i Učenici.HDZ nije zločinačka organizacija kao što Ti tvrdiš i doktor Jovanović. To je samo
način Tvoje borbe da do vlasti dođu oni isti koji u politici djeluju da bi došli do vlasti, ali da samo sebi promjene egzistenciju, ali ne i onima koji su glasali za njih.
Saugaro, Ti ne nudiš promjene svojim komentarima, već zamagljuješ izlaz iz tunela. Koji su tu Tvoji interesi nije bitno.
Fantom47 is offline  
Old 05.11.2011., 13:29   #218
Quote:
Fantom47 kaže: Pogledaj post
Saugaro. Zločini komunista iza 1945. godine nisu mlaćenje prazne slame. Zločini iza 1945. godine bili su naređeni, za razliku od zločina u domovinskom ratu.Ako su partizanski zločini posljedica ustaških zločina, kao što tvrdiš, nisi u pravu,to je lažni alibi za komuniste, koji su u zločinu bili nemilosrdni čak i više od Ustaša. Zločine su Ustaše učinile u ratu, a Partizani poslije rata. A to je zločin bez zastare, i kažnjiv po međunarodnim konvencijama. A ako g.Gotovina biva osuđen po zapovjednoj odgovornosti, zbog čega to ne važi za druga Boljkovca. Saugaro zadojen si, i uopće nije bitno što si takav, već što to javno potvrđuješ.A što se tih izvornih "komunista" tiče, tipa Boljkovca, danas nisu oni problem, već njihove Jabuke i Učenici.HDZ nije zločinačka organizacija kao što Ti tvrdiš i doktor Jovanović. To je samo
način Tvoje borbe da do vlasti dođu oni isti koji u politici djeluju da bi došli do vlasti, ali da samo sebi promjene egzistenciju, ali ne i onima koji su glasali za njih.
Saugaro, Ti ne nudiš promjene svojim komentarima, već zamagljuješ izlaz iz tunela. Koji su tu Tvoji interesi nije bitno.
Partizani nikakve zločine poslje rata nisu radili ali baš nikakve. Momentom završetka rata partizani više ne postoje kao regularne jedinice bilo čega.

Poratne zločine su napravili rigidni komunisti a ne partizani.

Znam i jasno mi je da su jedinice KNOJ-a sastavljene od bivših partizanskih jedinica i da su bivši partizanski borci prešli u sastav vojske Jugoslavije ali preciznosti podataka treba jasno kazati kako su poslje rata zločine radili komunisti a ne partizani jer svi partizani nisu bili komunisti.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 05.11.2011., 15:54   #219
Cuka. Imaš pravo. Zločine iza 1945 nisu radili partizani već rigidni komunisti, ali... Što znači promjena imena kao član Partije- član HDZ-a, član Partije-član SDP-a, član
Partije- član svih ostalih stranaka. Na to sam mislio, a Ti se uhvatio doslovno za riječ. No, formalno imaš pravo.
Fantom47 is offline  
Old 05.11.2011., 16:21   #220
Quote:
Fantom47 kaže: Pogledaj post
Saugaro. Zločini komunista iza 1945. godine nisu mlaćenje prazne slame. Zločini iza 1945. godine bili su naređeni, za razliku od zločina u domovinskom ratu.Ako su partizanski zločini posljedica ustaških zločina, kao što tvrdiš, nisi u pravu,to je lažni alibi za komuniste, koji su u zločinu bili nemilosrdni čak i više od Ustaša. Zločine su Ustaše učinile u ratu, a Partizani poslije rata. A to je zločin bez zastare, i kažnjiv po međunarodnim konvencijama. A ako g.Gotovina biva osuđen po zapovjednoj odgovornosti, zbog čega to ne važi za druga Boljkovca. Saugaro zadojen si, i uopće nije bitno što si takav, već što to javno potvrđuješ.A što se tih izvornih "komunista" tiče, tipa Boljkovca, danas nisu oni problem, već njihove Jabuke i Učenici.HDZ nije zločinačka organizacija kao što Ti tvrdiš i doktor Jovanović. To je samo
način Tvoje borbe da do vlasti dođu oni isti koji u politici djeluju da bi došli do vlasti, ali da samo sebi promjene egzistenciju, ali ne i onima koji su glasali za njih.
Saugaro, Ti ne nudiš promjene svojim komentarima, već zamagljuješ izlaz iz tunela. Koji su tu Tvoji interesi nije bitno.
ne,to je humanitarna organizacija,a karamarko je dalaj lama
__________________
Stato libero di Fiume
rocco4 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:10.