Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2013., 17:44   #321
Quote:
škarpinaa kaže: Pogledaj post
vrijedi za one koji žive na grbači staraca do neke 35 godine
ne, nego za one koji rade i zarađuju... pročitaj još koji puta post...

nisi odgovorila niti na jedno od postavljenih pitanja, pa mi baš nije najjasnije što si htjela reći... mislim, ako si planirala rodit djecu sa 20+, bez posla, sa tipom koji isto nema ništa, šta si mislila kako će ti izgledati život? tvoj izbor je bio da zatrudniš i udaš se i živiš u podstnarstvu...

sve u životu ima svoju cijenu...

mogla si prvo provesti par godina u braku sa dvije plaće, pa bi duplo brže došli do stana... a mogla si odmah ostati trudna i udati se... znaš, imala si izbor, a to što si ti donijela takav kakav jesi, prihvati ga, jer sada živiš u skladu sa tim

da je teško, jest, život je grub. ali nije lakše ni onima koji su svojm radom kupili svoj stan sa 30. hoću reći, umjesto da osuđuješ, podcijenjuješ ili kategoriziraš one koji imaju nešto drugačije od tebe, je nazadno i jalno. brini se za svoj život i svoje izbore i napravi ono što je najbolje za tebe...
Zandalee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 17:55   #322
Quote:
Zandalee kaže: Pogledaj post
ne, nego za one koji rade i zarađuju... pročitaj još koji puta post...

nisi odgovorila niti na jedno od postavljenih pitanja, pa mi baš nije najjasnije što si htjela reći... mislim, ako si planirala rodit djecu sa 20+, bez posla, sa tipom koji isto nema ništa, šta si mislila kako će ti izgledati život? tvoj izbor je bio da zatrudniš i udaš se i živiš u podstnarstvu...

sve u životu ima svoju cijenu...

mogla si prvo provesti par godina u braku sa dvije plaće, pa bi duplo brže došli do stana... a mogla si odmah ostati trudna i udati se... znaš, imala si izbor, a to što si ti donijela takav kakav jesi, prihvati ga, jer sada živiš u skladu sa tim

da je teško, jest, život je grub. ali nije lakše ni onima koji su svojm radom kupili svoj stan sa 30. hoću reći, umjesto da osuđuješ, podcijenjuješ ili kategoriziraš one koji imaju nešto drugačije od tebe, je nazadno i jalno. brini se za svoj život i svoje izbore i napravi ono što je najbolje za tebe...

NA KAKVA PITANJA DA ODGOVORIM? pa nisu meni ni bila upućena, niti sam ja autor ove teme!
mislim da ti nisi pročitao sve jer ja nikoga ne osuđujem. a ova priča gore - završit fax, udat se, radit to je samo primjer....
ono šta sam ja htjela reči to je da netko ko želi završit faks,osnovat familiju do neke 30 godine i osamostalit se, od prosjcne hrvatske place NE MOZE ustedit za stan....

Zadnje uređivanje škarpinaa : 19.01.2013. at 18:02.
škarpinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 18:04   #323
Quote:
Zandalee kaže: Pogledaj post
ne, nego za one koji rade i zarađuju... pročitaj još koji puta post...

nisi odgovorila niti na jedno od postavljenih pitanja, pa mi baš nije najjasnije što si htjela reći... mislim, ako si planirala rodit djecu sa 20+, bez posla, sa tipom koji isto nema ništa, šta si mislila kako će ti izgledati život? tvoj izbor je bio da zatrudniš i udaš se i živiš u podstnarstvu...

sve u životu ima svoju cijenu...

mogla si prvo provesti par godina u braku sa dvije plaće, pa bi duplo brže došli do stana... a mogla si odmah ostati trudna i udati se... znaš, imala si izbor, a to što si ti donijela takav kakav jesi, prihvati ga, jer sada živiš u skladu sa tim

da je teško, jest, život je grub. ali nije lakše ni onima koji su svojm radom kupili svoj stan sa 30. hoću reći, umjesto da osuđuješ, podcijenjuješ ili kategoriziraš one koji imaju nešto drugačije od tebe, je nazadno i jalno. brini se za svoj život i svoje izbore i napravi ono što je najbolje za tebe...

hahaha ovo ti je odgovor na sva pitanja, do stana prije 30 jedino ako se bogato udate.
škarpinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 22:21   #324
Quote:
škarpinaa kaže: Pogledaj post
hahaha ovo ti je odgovor na sva pitanja, do stana prije 30 jedino ako se bogato udate.
a nije baš,možeš i :

- raditi od 17 godine i zaraditi za stan
- otići van na koju godinu raditi, živjeti s par ljudi tamo i hrmbati, ili u rizičnu zonu, i za godinu dve imati za stani i nekakav posao pokrenuti...

i da dvoje supružnika s prosječnim plaćama može lagano uštedjeti 50 000€ u 5 godina, kao podstanari,ako nemaju dijete i štede
od 12 000 mjesečno nek odvajaju 5- 6 000 i da vidiš
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.