Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2015., 14:05   #81
Quote:
dany21 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zanima me kupnja DVD rekordera/snimača koji bi uredno radio na Opti TV.

Ima li tko kakav snimač i koja marka i da može snimati?

Koje programe dade snimač snimati, a koje ne dade? Dali to ovisi do snimača ili samo programa?
Plati 10 kuna i nešto sitno sa pdv-om i imaš 10 sati za snimiti kod njih + što ti radi timeshift koji po meni vrijedi više nego snimanje.

Iako sam laik za to mislim da bi ti trebao raditi svaki snimač (pobogu čemu DVD snimač kada imaš HDDsnimače) kojeg postaviš ''između'' TV i optima kutije.
__________________
Bez potpisa
AKAjet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 21:45   #82
Quote:
AKAjet kaže: Pogledaj post
Plati 10 kuna i nešto sitno sa pdv-om i imaš 10 sati
za snimiti kod njih + što ti radi timeshift koji po meni vrijedi više nego snimanje.

Iako sam laik za to mislim da bi ti trebao raditi svaki snimač (pobogu čemu DVD snimač kada imaš HDDsnimače) kojeg postaviš ''između'' TV i optima kutije.
Da, mislio sam DVDRW+HDD da kupim. Ali bilo je rasprava u nekim temama da nekima neke marke čitaju, a neke marke ne čitaju sa kutije određene programe. Pa ako ima netko na optimi neka mi javi.

Snimalicu ne želim jer ne snimam uvijek.
dany21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 09:11   #83
Da malo dignem temu,
jučer priključen na Optimu (TV+Internet), došli na vrijeme instalirati, jedina zamjerka nisu imali kabel od utičnice do modema (ali ajde imao sam ja svoj), sve zasad radi.
TV sučelje nije baš friendly, ali dobro, slika je OK.
europe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 21:16   #84
Maknuo bi se sa VipTv-a , trio paket koristim.
Sad bi uzeo nesto novo , recimo da mi je ova Optima zapala za oko . Akcija 250 kn , bez ugovorne obaveze , besplatna instalacija , 80 programa i internet do 10mb/s za 250 kn ! gratis HBO paket 12 miseci . Sta kazete vi koji koristite Optimu , jel stabilna , jel se reze slika , kakva je podrska u slucaju problema , kakva snimalica se dobije i receiver ?
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 22:34   #85
Pozdrav ljudi. Imam smetnje na opti-tv kad je ruzno vrijeme. Tocnije kad grmi se zamrzava slika i sta je najgore dosta je da grmi negdje u daljini a ja uredno imam pizdarije na tv-u. Sad me zanima dali se mogu zalit ovima iz optime ili ce se ogradit da to nije do njih? U svakom slucaju cu probat.
Floks is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 16:05   #86
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Maknuo bi se sa VipTv-a , trio paket koristim.

Sad bi uzeo nesto novo , recimo da mi je ova Optima zapala za oko . Akcija 250 kn , bez ugovorne obaveze , besplatna instalacija , 80 programa i internet do 10mb/s za 250 kn ! gratis HBO paket 12 miseci . Sta kazete vi koji koristite Optimu , jel stabilna , jel se reze slika , kakva je podrska u slucaju problema , kakva snimalica se dobije i receiver ?


Heh.. evo tocno 1. godina od mog posta . Pa da iznesem neko svoje mišljenje oko Optima telekoma. Nakon 2. godine VipTv optima je pravo osvježenje. Dok sam bija na Viptv njihov serviser mi nije izlazio iz stana. Promjenio sam 4 puta Albis i 2 puta router, stalno je nesto štekalo i zamrzavalo . Kod Optime je to korektno, nemamo problema ni sa zamrzavanjem ni Albisom. Istekla je godina dana i isljucio se promo paket HBO . Znaci ostao sam na osnovnom paketu televizije i internet od 10kbs za 250 kn .

Sad sam ih zamolio da mi ukljuce HBO paket u okviru iste cijene.
B-net nudi opciju osnovnog paketa i interneta za 189 kn sta bi bilo 60 kn manje od Optime. I jos ako nadoplatim 60 kn dosao bi na 250 kn a imao bi osnovni paket + Internet + HBO za razliku od sada sta nemam a placam 250 kn. Eto pa cemo vidit.. nadam se skorom odgovoru od Optime
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 01:18   #87
Radili optimini inženjeri software, a rad, kao da ih plaća t-com da unište firmu...
Tipkaš, ono bloka, pa gasi iza, da se resetira, a imali su sustav koji je radija ok prije nego su ga s,srali do temelja!!!
Lakše surfat kineskim stranicama nego koristit daljinski od opti tv-a za osnovne gluposti..
Da konkurenti ne traže ugovornu obavezu, davno bi otiša od optime...
Uredjaj se gasi za naštimane 2 ure,, ali televizija se ne ugasi.
Kod svih ostalih uredjaja počme odbrojavat, pa se i tv ugasi.
Zbrljan software, na prijavu kvara ne žele popravit.
Isto mi bilo s kineskim tv boxom, kinezi rješili u 24 sata nakon 1 maila, sad se tv ugasi...
Šta ti je monopol, i naštimana ekonomija...:klap:
etona is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 15:10   #88
Zvali me jucer iz Optime i nude Fibru za 232 kn cijeli paket plus tv.
Na optimi sam 10 godina i dosad nikad stavio tv...
Samo net i telefon...
Kakva su misljenja i kvaliteta?

Hvala puno na odgovoru
__________________
Timeless is a wonderful history-time travel series that follows three reluctant travelers through time; not to change history, but to preserve it. #SaveTimeless, #Timeless
Mr. Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 16:00   #89
Obicni lazljivci.meni obecali poklon na visa kartici koji nikad nisam dobila(zbog promjene paketa).a njihovi operateri stalno nesto nude a nemaju pojma sta.samo da prodaju paket.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2021., 13:15   #90
jučer sam se slučajno putem daljinskog pretplatio na cinemax nešto za 67.50kn, kako otkazati tu pretplatu?
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2021., 20:53   #91
Quote:
hazmat kaže: Pogledaj post
jučer sam se slučajno putem daljinskog pretplatio na cinemax nešto za 67.50kn, kako otkazati tu pretplatu?
Budući se radi o kupovini na daljinu imaš zakonski rok od 14 dana otkazati naručenu robu/ uslugu bez obrazloženja. Najbolje putem službe za korisnike. Zakon o zaštiti potrošača
Članak 72.

(1) Potrošač ima pravo, ne navodeći razloge za to, jednostrano raskinuti ugovor sklopljen izvan poslovnih prostorija ili sklopljen na daljinu u roku od 14 dana.
Pale007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 18:38   #92
Prigrami na optimi ovi hrvatski kanali druge nisan gleda svi se emitiraju u 720p rezoluciji. Mislija san da se prominilo i da programi emitiraju na 1080.barem tako piše na stranicama hrta. Nije mi jasno zašto onda optima i dalje pušta u 720. Kakva je situacija sa ostalim pružateljima usluga?
ante88888 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 22:01   #93
A1 u 1080i (barem na kabelu).
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2023., 12:54   #94
Opti Tv je dostupan i dalje barem za sada što se tiče nas starih iliti postojećih korisnika te je moguće obnoviti ugovore zvanjem odjela za prodaju službe za korisnike.
Još kada bi pridodali neke novitete kao npr: Euronews (osnovni paket ), Travel Channel ( osnovni + paket ), NovaSport ( full paket ) kao i Adria music Tv & Adria One barem u full paketu.
adamski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2023., 22:25   #95
Opti Tv je ubacio za određene programe opciju titlovanja do kojeg se dolazi dok na određenom Tv programu ići strelicom prema gore na daljinskom upravljaču Opti Tv.
adamski is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2023., 20:08   #96
Od danas na Opti Tv umjesto Axn te Axn Spin uvršteni su Filmbox Premium te Filmbox Extra programi.
__________________
Opti Tv * Eon Tv * Max Tv * GoNetTv Hrvatska * Filmbox + * Dinamo + * Gaetanpiolot * FIFA + * UEFA Tv * HRTi * World In One News * V2 Beat Music Tv * OneFootball * DJTV * Muzzik Tv * IDJTV * Champions Hockey League * Ultra Split * UMF Tv * Tomorrowland * Clubbing Tv * Ibiza Global Tv * Dance Tv network * Fashion news lifestyle network * Exit festival * In Music festival * Insight Tv * Rakuten Tv * One World Radio * DocuBay * History Hit * Documentary Films Now * Xiaomi Tv + * Magellan Tv * Arena Cloud Highlightsi * Plex * Weezer * MovieArk
adamski is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2023., 21:16   #97
Konačno neki Tv novitet i to sa hrvatskim titlom Travel Channel . Nažalost kao na EON ne može se vraćati unatrag ( barem za sada ) već samo gledati live.
__________________
Opti Tv * Eon Tv * Max Tv * GoNetTv Hrvatska * Filmbox + * Dinamo + * Gaetanpiolot * FIFA + * UEFA Tv * HRTi * World In One News * V2 Beat Music Tv * OneFootball * DJTV * Muzzik Tv * IDJTV * Champions Hockey League * Ultra Split * UMF Tv * Tomorrowland * Clubbing Tv * Ibiza Global Tv * Dance Tv network * Fashion news lifestyle network * Exit festival * In Music festival * Insight Tv * Rakuten Tv * One World Radio * DocuBay * History Hit * Documentary Films Now * Xiaomi Tv + * Magellan Tv * Arena Cloud Highlightsi * Plex * Weezer * MovieArk
adamski is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2024., 20:17   #98
Klasični Mezzo je zamijenjen sa Mezzo live . Ta preinaka već ima duže da se desila na EON.
__________________
Opti Tv * Eon Tv * Max Tv * GoNetTv Hrvatska * Filmbox + * Dinamo + * Gaetanpiolot * FIFA + * UEFA Tv * HRTi * World In One News * V2 Beat Music Tv * OneFootball * DJTV * Muzzik Tv * IDJTV * Champions Hockey League * Ultra Split * UMF Tv * Tomorrowland * Clubbing Tv * Ibiza Global Tv * Dance Tv network * Fashion news lifestyle network * Exit festival * In Music festival * Insight Tv * Rakuten Tv * One World Radio * DocuBay * History Hit * Documentary Films Now * Xiaomi Tv + * Magellan Tv * Arena Cloud Highlightsi * Plex * Weezer * MovieArk
adamski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:24.