Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Ocijenite političko djelovanje Tihomira Oreškovića
odličan 21 15.56%
vrlo dobar 16 11.85%
dobar 12 8.89%
dovoljan 7 5.19%
nedovoljan 79 58.52%
Glasovatelji: 135. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2017., 01:35   #841
Ne znam, meni je sve bilo jasno više manje, a sad mi se dodatno pooštrava slika.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 01:52   #842
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Dijete žrtve Križnog puta...

A u pičku materinu...


Cekaj samo da jos razrade kako se taj patnik s takvim bekgroundom uprknuo u Drzavni arhiv RH
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 07:59   #843
Quote:
Tijs kaže: Pogledaj post
covjek koji nije u stanju spojit dvije smislene prosto prosirene recenice ne smije biti premijer, iz ovog ili onog razloga. Ta vlada koju je prakticki on sastavio je bila najgora nakupina ljudi koja je ikad imala tu funkciju. Da spojis sve vlade od pocetka tesko bi skupile toliko ljudskih odrona koliko ih je "njegova" sama imala.

Nosi si ga doma

Nije ni sadašnja vlada puno bolja, a o razini inteligencije u Saboru neću ni govoriti.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 10:44   #844
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Na premijersku fotelju, smije sjesti jedino osoba koja ima blagoslov stranih gospodara, kao i na još neke fotelje.
Najveća istina i amen.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 10:58   #845
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Tko bi rekao do prije par godina da će Srbijom vladati briselski ljudi, a Crnom Gorom natovci
Što misliš zašto je Tito stalno govorio: *Čuvajte bratstvo i jedinstvo kao zjenicu oka svog*?

Ja mislim da je to zato što je jako dobro znao što će se u suprotnom dogoditi, ovo što se i događa. Razbijanje na sedam sitnih prezaduženih polukolonijalnih državica s kojima će se, preko domaćih političara, upravljati izvana.

Taj proces počeo je 90-tih i nezaustavljivo ide dalje. Samo slijepac ne vidi o čemu se tu radi.

Recimo, Hrvatskoj nije trebao referendum da bi ušla u NATO ali je trebao referenudm da bi u ustav ušla riječ brak kao zajednica muškarca i žene.

Dakle, rajo, organiziraj referenudume i odlučuj o onome što uopće nije bitno. A za što i gdje će ti ginuti sinovi odlučuju neki drugi.

Tu je svejedno je li na čelu države političar xx ili xy, bitno je nešto drugo - koliko se ciljevi stranih gospodara poklapaju sa ciljevima Hrvatske i njenih građana.

Pa ako se ciljevi poklapaju, onda je dobro, ako se ne poklapaju onda baš i nije dobro.
mravac8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 12:52   #846
izgleda da je mister good good...cilo vrime u djepu imao papir koji mu jamci da ce se ponovno zaposliti u tevu....kad vise ne bude premijer

glavno da on i zena glumataju neke vjernike....katolike....a cilo vrime je sa figom u djepu bio premijer...kao sto je cokolinda izdala veleposlanstvo i otisla na bolji posao....tako i mister good....good....sto ocekivati od kucnih prijatelja

vrana,vrani oci ne kopa
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 14:45   #847
Quote:
JAWS kaže: Pogledaj post
izgleda da je mister good good...cilo vrime u djepu imao papir koji mu jamci da ce se ponovno zaposliti u tevu....kad vise ne bude premijer

glavno da on i zena glumataju neke vjernike....katolike....a cilo vrime je sa figom u djepu bio premijer...kao sto je cokolinda izdala veleposlanstvo i otisla na bolji posao....tako i mister good....good....sto ocekivati od kucnih prijatelja

vrana,vrani oci ne kopa
I ne samo to.

Kad se neki hrvatski političar odrekne zakonom zajamčenih beneficija (ček, ček, tko je izglasao takve zakone...) nastupit će smak svijeta.
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 19:46   #848
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Što misliš zašto je Tito stalno govorio: *Čuvajte bratstvo i jedinstvo kao zjenicu oka svog*?

Ja mislim da je to zato što je jako dobro znao što će se u suprotnom dogoditi, ovo što se i događa. Razbijanje na sedam sitnih prezaduženih polukolonijalnih državica s kojima će se, preko domaćih političara, upravljati izvana.

Taj proces počeo je 90-tih i nezaustavljivo ide dalje. Samo slijepac ne vidi o čemu se tu radi.

Recimo, Hrvatskoj nije trebao referendum da bi ušla u NATO ali je trebao referenudm da bi u ustav ušla riječ brak kao zajednica muškarca i žene.

Dakle, rajo, organiziraj referenudume i odlučuj o onome što uopće nije bitno. A za što i gdje će ti ginuti sinovi odlučuju neki drugi.

Tu je svejedno je li na čelu države političar xx ili xy, bitno je nešto drugo - koliko se ciljevi stranih gospodara poklapaju sa ciljevima Hrvatske i njenih građana.

Pa ako se ciljevi poklapaju, onda je dobro, ako se ne poklapaju onda baš i nije dobro.
Ti si ovo iskoristi da obraniš Tita i Jugu, tvoje pravo, ali ja ću ti reći samo, da se Hrvatska htjela osamostaliti u MIRU, priznavala je postojeće granice!!

A očito je netko jako dobro znao lobirati kod naših političara.

Zapravo, na jednoj emisiji sam čuo, kako nije ni potrebno lobirati nešto kod naših političara, jer oni skinu gaće prije nego se stranom gospodaru digne

Zašto smo se mi brže bolje riješili telekoma, ine i banaka, a nismo proglasili zerp?

Uvjet mosta je bio proglašavanje zerpa, a dobili raspordaju hepa!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 19:55   #849
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Ti si ovo iskoristi da obraniš Tita i Jugu, tvoje pravo, ali ja ću ti reći samo, da se Hrvatska htjela osamostaliti u MIRU, priznavala je postojeće granice!!
****
nisi shvatio poantu posta od mravac8
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 20:01   #850
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
nisi shvatio poantu posta od mravac8
Ja nisam rekao da smo danas suvereni i smatram da su nam političari instalirani od vanka, ali mi smo u Jugi već izvježbani da je samostalnost nešto fuj - dao sam neko svoje viđenje!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 20:05   #851
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Ja nisam rekao da smo danas suvereni i smatram da su nam političari instalirani od vanka, ali mi smo u Jugi već izvježbani da je samostalnost nešto fuj - dao sam neko svoje viđenje!
nisi shvatio poantu posta od mravac8
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 04:37   #852
Ne može shvatiti jer mu se ne uklapa u iluziju junačke domovinske epopeje, ako bi ova bila režirana izvana.

Nego, velika je prašina oko Oreškovićevog korištenja osobnog osiguranja u Amsterdamu, gdje ponovo radi u Tevi. Istiću se veliki troškovi, osporava se moralnost, a meni se čini da je u redu i da je potrebno. Smrt fašizmu !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 01:33   #853
Reklo na TV da odlazi iz Teve ! Noga poslije godine dana? Čekam kolegu analitikos@ s teme o Milanoviću. Valjda nije zabranjeno?
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.