Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2017., 15:10   #41
Quote:
Ank.Skywalker kaže: Pogledaj post
HDZ je lijeva stranka, uvijek bio, uvijek će i biti.
Pa ja se slazem sa tobom.
U nas mozemo samo birati izmedju hrvatskih komunjara iz HDZ-a i jugoslavenskih komunjara iz SDP-a.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 15:19   #42
Samo da napomenem da u Oluji nije moglo biti "srpskih žrtava", nego jedino je moglo biti žrtava medju gradjanima RH srpske nacionalnosti koji nisu bili uključeni u odmetničke snage ili nisu aktivno sudjelovali u oružanom sukobu...
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 15:21   #43
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Samo da napomenem da u Oluji nije moglo biti "srpskih žrtava", nego jedino je moglo biti žrtava medju gradjanima RH srpske nacionalnosti koji nisu bili uključeni u odmetničke snage ili nisu aktivno sudjelovali u oružanom sukobu...
Koliko sam ja skuzio predsjednica se malo neprecizno izrazila. Na sto je ovaj gore napisao romane.


Da se mene pita nije trebala nista kazati, nije trebala uopce doci u Knin nego otici u Slunj slaviti obljetnicu oslobodjenja sa narodom. I zapjevati Cavoglave odsrca, bas kako su ih pjevali osloboditelji 95'.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 15:26   #44
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja skuzio predsjednica se malo neprecizno izrazila. Na sto je ovaj gore napisao romane.


Da se mene pita nije trebala nista kazati, nije trebala uopce doci u Knin nego otici u Slunj slaviti obljetnicu oslobodjenja sa narodom. I zapjevati Cavoglave odsrca, bas kako su ih pjevali osloboditelji 95'.
Jebi ga, ona malo češće izvali gluposti. Od orjunaške Torcide nadalje...ima toga već lijepa zbirka
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:30   #45
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja skuzio predsjednica se malo neprecizno izrazila. Na sto je ovaj gore napisao romane.


Da se mene pita nije trebala nista kazati, nije trebala uopce doci u Knin nego otici u Slunj slaviti obljetnicu oslobodjenja sa narodom. I zapjevati Cavoglave odsrca, bas kako su ih pjevali osloboditelji 95'.
Ona se izrazila onako kako su joj gazde rekle...

Nije ona trebala nigdje doći,dosta je njezinog širenja regijuna i bulažnjenja...

Na da pobjede nema nikakvog žaljenja niti isprika,pogotovo ne za svim pripadnicima okupatorskog naroda...

Za nevinim žrtvama neka žali kada hoće,ali uza jasnu ogradu...

I to sve u vrijeme dok Vučić po srbiji laprda i širi mitomaniju o Oluji,zajedno sa svojim četničkim pristašama...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:32   #46
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Samo da napomenem da u Oluji nije moglo biti "srpskih žrtava", nego jedino je moglo biti žrtava medju gradjanima RH srpske nacionalnosti koji nisu bili uključeni u odmetničke snage ili nisu aktivno sudjelovali u oružanom sukobu...
A pogotovo nam treba pucati kita za sve srpske žrtve...

Još da plačem za četničkom bagrom,samo jer je ova odlučila širiti regijun...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:34   #47
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
A pogotovo nam treba pucati kita za sve srpske žrtve...

Još da plačem za četničkom bagrom,samo jer je ova odlučila širiti regijun...
Imam jedno pitanje za tebe.

Jesi li ti za to da se dogodine u Knin za razliku od sramote ove godine napravi jedan lijepi Thompsonov koncert da svi skupa zapjevamo Cavoglave i Lijepa li si?
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:34   #48
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
I?...naravno da ako HDZ ode previse ulijevo da ce domoljubi reagirati. Nekada opravdano a nekada mozda ne.
Naravno...i opet ce.
Jer dok je HDZ u to vrijeme radio neke ustupke koje su domoljubi smatrali protuhrvatskima, i dan danas ih rade....evo u Kninu se hapse ljudi koji vicu ZDS.....mladez SDP-a je pjevala "Od Vardara pa do Triglava".

Izmedju to dvoje je jasno kome ce se dati glas.
Dati će glas onima koji koaliraju sa salonskim čedama i strankom pripadnika "osloboditelja" Vukovara...

I kada im tu ČINJENICU istakneš tebe će nazvati komunjarom i četnikom,a o sebi laprdati kao o velikim domoljubima...u pauzama između navijanja malo Cece,malo Thompsona...

Mentalni sklop stada i podkapacitiranog mnoštva koji i nije za bolje...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:37   #49
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje za tebe.

Jesi li ti za to da se dogodine u Knin za razliku od sramote ove godine napravi jedan lijepi Thompsonov koncert da svi skupa zapjevamo Cavoglave i Lijepa li si?
Za pjesme sam apsolutno...

Za proslavu još više,da se mene pita svaka kuća u RH bi na takve praznike pod obavezno morala imati istaknutu zastavu RH...

Mala digresija,Bandića ne podnosim,ali kada sam prvi puta vidio zastave po mostovima u ZG,naježio sam se...i naježim se svaki puta kada prođem onuda...

MPT je za mene moralna nula koja laprda o domoljublju dok ne treba platiti porez ili odigrati igrokaz za HDZ...

Takvih u RH ima i previše...

Takvi samo sramote proslave kao što je Oluja...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:56   #50
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Za pjesme sam apsolutno...

Za proslavu još više,da se mene pita svaka kuća u RH bi na takve praznike pod obavezno morala imati istaknutu zastavu RH...

Mala digresija,Bandića ne podnosim,ali kada sam prvi puta vidio zastave po mostovima u ZG,naježio sam se...i naježim se svaki puta kada prođem onuda...

MPT je za mene moralna nula koja laprda o domoljublju dok ne treba platiti porez ili odigrati igrokaz za HDZ...

Takvih u RH ima i previše...

Takvi samo sramote proslave kao što je Oluja...
Ok...i sada mene zanima kako to da je domoljub poput tebe, koji voli pjevati Cavoglave i Lijepa li si zalutao medju one koji bi te pjesme zakonom zabranjivali.......
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 17:00   #51
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Ok...i sada mene zanima kako to da je domoljub poput tebe, koji voli pjevati Cavoglave i Lijepa li si zalutao medju one koji bi te pjesme zakonom zabranjivali.......
Di sam ja ikada rekao da bih to zabranjivao? Ili se povezivao s ikime takvim?

Čak sam i za ZDS rekao da ga treba zakonski regulirati u domeni HOS-a,sve ostalo nesmiljeno kažnjavati...

Kao i kažnjavati debile koji laprdaju o prvo bijelom polju kao ustaškom...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 17:08   #52
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Di sam ja ikada rekao da bih to zabranjivao? Ili se povezivao s ikime takvim?

Čak sam i za ZDS rekao da ga treba zakonski regulirati u domeni HOS-a,sve ostalo nesmiljeno kažnjavati...

Kao i kažnjavati debile koji laprdaju o prvo bijelom polju kao ustaškom...
Pa ovi gore iz Inicijative mladih za ljudska prava su izmedju ostalog trazili da se na utakmicama reprezentacije ne pjeva Lijepa li si.

Ti si se tu uhvatio za to jeli Kolinda sa onim "svi Srbi" mislila na civile ili nesto trece i od toga si napravio dizertaciju .....a ovi ruju protiv drzave, htjeli bi zabranjivati domoljubne pjesme i htjeli bi da se mi njima ispricavamo sto smo oslobodili domovinu. ....a to ne vidis.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 17:18   #53
Zašto nitko ne žali za stradalim Hrvatima u Republici Srpskoj ima li za to kakve Inicijative?
Kad će se netko sa srpske strane ispričati za stradale Hrvate u RS i 150 000 protjeranih a da ne spominjem protjerane Hrvate iz Vojvodine koje su u miru iz zemlje koja "navodno" nije bila u agresiji istjerani iz svojih domova.
Kad će se Dodik i Vučić ispričati za to?
Kad će se neka od tih "hrvatskih" udruga koje sišu poreznu lovu Hrvata sjetiti stradanja Hrvata u BiH i podići koju optužnicu za zločine nad njima?

Kad Srbi slave obljetnicu proboja Koridora i progon 100 000 Hrvata iz Posavine to im ne smeta, kmečavska bagra.
https://www.youtube.com/watch?v=pFPxwxBgOng
zrimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 01:09   #54
smijurija je samo u tome, što Srbija stalno ponavlja laž da je Oluja "najveće etničko čišćenje nakon 2ww" ! to ne da nije istina, oni su samo u Bosni protjerali preko 1milion hrvata i bošnjaka iz njihovih domova. u hrvatskoj blizu pola miliona hrvata je moralo napustit svoje domove u "RSK", to naravno kao ni sve one pobijene njih 30.000 hrvata u hrvatskoj i još 10.000 u BiH ne spominju, otprilike su odgovorni za smrt 150.000 ljudi, ali da treba pričati o jasenovcu danas da se zamagli stvari iz 1990ih, treba stalno potencirat ustaše i ustaštvo fašizam, i time stalno zamagljivati ono što se dogodilo prije samo 20 godina. nekim čudnim okolnostima ljudi i političari na ovim prostorima su uspjeli postići to da je 1941 bliža od 1991, zapitajte se zašto ?

ja znam zašto, upravo je jedan od velikih ključnih motiva taj što se na taj način amnestira vlastitu odgovornost za sve onoe što se događalo prije samo 20tak godina. pa je ljepše vremeplovom putovati u 1941 nego u 1991, u 1941 imaju malo "jače karte" pa je ljepše o tome pričat.

Hrvati su i u Bosni i u HR gadno stradali, daleko više od Srba, i nešto malo manje od Bošnjaka, ali pričati danas da je to sve plod nekakvog hrvatskog nacionalizma a zna se jako dobro da HVojska niti HVojnik nije granicu prešao čak ni BiH bez odobrenja BiH i međunarodne zajednice je jako jako bezobrazno, B.Posavina je i pala zato što su Bošnjaci stopirali ulazak HV u nju, i međunarodna zajednica također nije dala odobrenje tako da su posavljaci prepušteni na milost i nemilost lokalnih četnika iz banja luke i "RS". a kada se zna da je brojnost VRS bila puta 4 negdje i 5, onda nije ni čudno da je B.Posavina u takvom nesrazmjeru pala u ruke RS, u tome je uvelike pomogla i MZ i sarajevska čaršija koja se bojala prisutnosti HV u BiH. naravno iz nekih svojih razloga, o kojima neću sada jer bi mi dugo trebalo pojasnit. ali bitno da se danas u Srbiji kmeči, a za što se točno kmeči ? za to što su Hrvati uspjeli usprkos izoliranosti od strane MZajednice veći dio rata, i embarga na oružje i domaćih izdajnika kojih nije manjkalo kao ni danas, obraniti svoju zemlju i istjerati okupatore i agresore iz iste, tu ne mislim naravno na civile iz "RSK" već isključivo martića šešelja arkana kapetana dragana i ostale "junačine" koje su se proslavile ubijanjem i pozivanjem na klanje hrvata.

kažu, povijest pišu pobjednici, osim ako pobjednici nisu Hrvati, u tom slučaju čini mi se da ta poslovica i izreka nema težinu, jer je očigledno da je u našem slučaju pišu gubitnici, kako iz ZG tako i iz BG.
akropol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 12:38   #55
VRS je iz RS protjerala 413 000 stanovnika Hrvata i Bošnjaka, toliko o još jednom srpskom mitu o najvećem etničkom čišćenju poslije WW2.
U RS je prije rata živjelo 220 000 Hrvata sada ih manje od 12 000 stalno prebivajućih, to je tek etničko čišćenje.
zrimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 01:56   #56
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Za pjesme sam apsolutno...

Za proslavu još više,da se mene pita svaka kuća u RH bi na takve praznike pod obavezno morala imati istaknutu zastavu RH...

Mala digresija,Bandića ne podnosim,ali kada sam prvi puta vidio zastave po mostovima u ZG,naježio sam se...i naježim se svaki puta kada prođem onuda...

MPT je za mene moralna nula koja laprda o domoljublju dok ne treba platiti porez ili odigrati igrokaz za HDZ...

Takvih u RH ima i previše...

Takvi samo sramote proslave kao što je Oluja...
I ti popušiš priču raznih portala zanimljivog financiranja i partijskih naloga
Taj MPT je platio više poreza nego deset vodećih ljudi svih naših partija skupa. I opet nije dobar.

Dokle tako ?
Jesu li zakoni Republike Hrvatske pisani samo za neke ili za tebe, mene i Marka Perkovića Thompsona?
On ih ne smije koristiti ?
Page is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 14:11   #57
Quote:
Page kaže: Pogledaj post
I ti popušiš priču raznih portala zanimljivog financiranja i partijskih naloga
Taj MPT je platio više poreza nego deset vodećih ljudi svih naših partija skupa. I opet nije dobar.

Dokle tako ?
Jesu li zakoni Republike Hrvatske pisani samo za neke ili za tebe, mene i Marka Perkovića Thompsona?
On ih ne smije koristiti ?
Sud je svoje rekao,MPT je neplatiša i utajivač poreza...

Toliko o tome koliko čega je on platio...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 14:14   #58
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Pa ovi gore iz Inicijative mladih za ljudska prava su izmedju ostalog trazili da se na utakmicama reprezentacije ne pjeva Lijepa li si.

Ti si se tu uhvatio za to jeli Kolinda sa onim "svi Srbi" mislila na civile ili nesto trece i od toga si napravio dizertaciju .....a ovi ruju protiv drzave, htjeli bi zabranjivati domoljubne pjesme i htjeli bi da se mi njima ispricavamo sto smo oslobodili domovinu. ....a to ne vidis.
Da,ja sam se uhvatio za petokolonaško slinjenje nekoga tko nas sramoti i nažalost obnaša funkciju Predsjednika RH...

Za mene isti iszdajnik kao i dva prethodnika...

Ni mjesto,ni vrijeme,ni način...

Jer ova skupina iz inicajative su samo to,skupina,koja laprda i mantra i kojoj treba srezati financije...

KGK je obnašatelj jedne od najviših državnih funkcija koja na dan prosalve Oluje laprda o svim srbima i žaljenju...da bi odmah na to skočio Pupovac,kao na volje,i tražio djela,ne riječi...

U jednu četničke mitomanije u Srbiji po pitanju Oluje predvođene KGK lieblingom Vučićem...

Da je ovo napravio Josipović,kao i onu ispriku zasrpske čokoladice divljao bi po temama i pričao o širenju regijuna...

Sada,jer izdajnik dolazi iz tvojih redova,nalaziš hrpu opravdanja...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.