Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2007., 18:28   #41
Quote:
s.w.a.t. 24-7 kaže: Pogledaj post
finac je.........voli piti.....pa sto........mozda previse al sta onda............ovdje raspravljamo kako je dobar vozac............a ja te sad ljepo molim da odes ca sa teme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I Hakinnen je finac pa drži do sebe, nije se uprasio, ne pravi idiota i kretena od sebe, a usput je pokupio i poneki naslov svjetskog prvaka

Kimmi će u formuli jedan biti zapamćen kao finac koji nije pobjedio M. Schumachera
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 18:29   #42
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
a ovdje je još ljepši




a lepi peso!!
Prebacite na kućne ljubimce...

Nemože nitko reći da Kimi nije dobar vozač i nemože nitko
reći da nebi mogao imati malo bolje rezultate da se prihvatio
momčadi kak spada i basta svi!!
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 18:31   #43
Quote:
NO.1 kaže: Pogledaj post
a lepi peso!!
Prebacite na kućne ljubimce...

Nemože nitko reći da Kimi nije dobar vozač i nemože nitko
reći da nebi mogao imati malo bolje rezultate da se prihvatio
momčadi kak spada i basta svi!!
I David Coulthard je dobar vozač
























autobusa
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 18:33   #44


e jebem ti junaka novog doba
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 18:38   #45
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post


e jebem ti junaka novog doba
kaj ti imaš nekaj osobno protiv kimmija? Mislim ja nisam njegov fun, ali
ovo mi je frikasto!
Ako ga toliko nevoliš nazovi 902, to
su ti međunarodne informacije pa traži njegov broj da ga
možeš izvrijeđat...
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 18:45   #46
Quote:
NO.1 kaže: Pogledaj post
kaj ti imaš nekaj osobno protiv kimmija? Mislim ja nisam njegov fun, ali
ovo mi je frikasto!
Ako ga toliko nevoliš nazovi 902, to
su ti međunarodne informacije pa traži njegov broj da ga
možeš izvrijeđat...
da... jebo kimija

nego ti, ti se pališ na ono švapsko smeće

tko je navijao za gadariju koja se odaziva na ime michael schumacher, i nema kaj pametno reć o kimiju
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 19:04   #47
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
ti kanda ne pratiš formulu 1 uopće

općepoznata je stvar, uostalom i sam Briatore je to izjavio, da se na Fizicovom bolidu testiraju i nove specifikacije motora, i novi mjenjači, i novi aerodinamički paketi.... a Alonsu ide samo ono što je kod Fisica utrku prije funkcioniralo besprijekorno.

Samo mi sad nemoj reći da je Kimmi u McLarenu bio drugi a Montoya prvi vozač i da je možda isto bilo u McLarenu...

U Ferrariju doduše, kako je Kimmi kilav, možda je ista stvar, Massa je vozač za velike stvari, a kimi second best
itekako pratim formulu 1 samo nemam toliki kapacitet memorije u glavi da pamtim šta je briatore izjavio prije par godinapa jebote kako sam samo propustio tu izjavu briatorea još mi nije jasno.

ja koliko se sjećam fisichella nije mogao spojiti dvije utrke zaredom bez nekih problema, prema ovome gore što si rekao znači da je fisichella svaku drugu utrku dobivao neke nove specifikacije motora, mjenača... pa je morao imati problema
u renaultu kao da su srali te nove specifikacije motora i mjenača kad je fisichella imao toliko problema sa testiranjem istih i voženjem utka sa njima
sparco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 22:03   #48
Quote:
Premium24 kaže: Pogledaj post
potpuno se slazem s tobom kimi je trenutno ispred svih jos da ima malo srece
Ma sta nisam prije vamo navratio, sad sam se prvi put pojavio na ovom forumu gdje je formula! Kimmi je legenda, da ima malo vise srece zgazio bi lonsica samo tako, nadam se da i bude!
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 22:24   #49
tako je johny5...

off toppic:molim modove ovog podforuma da obrisu postove ovog lika RAIN-a jer ovo nije topic gdje raspravljamo o tome dali je kimi dobar...a ako neko zeli kuditi kimija ili raspravljati o tome dali je dobar ili ne neka otvori novu temu pa neka tamo laze i sere protiv njega...ja sam ovaj topic zamislio da bude topic gdje ce se hvaliti kimija i gdje ce se "okupljati" oni koji vole kimija i njegov nacin voznje...te gdje cemo moci o kimiju napokon pricatin SAMO u pozitivnom svjetlu!!!
hvala unaprijed...
__________________
ako mislis da ti ide lako u zivotu pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo
s.w.a.t. 24-7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 23:56   #50
Quote:
s.w.a.t. 24-7 kaže: Pogledaj post
tako je johny5...

off toppic:molim modove ovog podforuma da obrisu postove ovog lika RAIN-a jer ovo nije topic gdje raspravljamo o tome dali je kimi dobar...a ako neko zeli kuditi kimija ili raspravljati o tome dali je dobar ili ne neka otvori novu temu pa neka tamo laze i sere protiv njega...ja sam ovaj topic zamislio da bude topic gdje ce se hvaliti kimija i gdje ce se "okupljati" oni koji vole kimija i njegov nacin voznje...te gdje cemo moci o kimiju napokon pricatin SAMO u pozitivnom svjetlu!!!
hvala unaprijed...
ahm

jebeno idolopoklonstvo....

lipo si ti to zamislio...al jebi ga, u životu rijetko ispadne onako kako si to mi zamišljamo....

tak je i kimi zamislio, koješta....al ne ide, tak ti je to kad je čovjek luzer

usput ako želiš pričati o kimiju, diviti mu se i hvaliti ga, odi na erotiku i sex pa tamo svršavaj na njega.... ionako ničemu drugo ne valja
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 23:58   #51
Quote:
sparco kaže: Pogledaj post
itekako pratim formulu 1 samo nemam toliki kapacitet memorije u glavi da pamtim šta je briatore izjavio prije par godinapa jebote kako sam samo propustio tu izjavu briatorea još mi nije jasno.

ja koliko se sjećam fisichella nije mogao spojiti dvije utrke zaredom bez nekih problema, prema ovome gore što si rekao znači da je fisichella svaku drugu utrku dobivao neke nove specifikacije motora, mjenača... pa je morao imati problema
u renaultu kao da su srali te nove specifikacije motora i mjenača kad je fisichella imao toliko problema sa testiranjem istih i voženjem utka sa njima
zaboga

pa svaka momčad na svaku utrku dođe s nečim novim

osim honde

oni dođu s nečim starim

i red bulla

oni dođu s coulthardom
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 01:37   #52
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
da... jebo kimija

nego ti, ti se pališ na ono švapsko smeće

tko je navijao za gadariju koja se odaziva na ime michael schumacher, i nema kaj pametno reć o kimiju
ne ma kakvi!
A i da se palim, bar se ne palim na plišane medeke sa nježnim imenom!!
Zabrijao sam da je neka curica iza ovog koja nezna pa bih joj
oprostio!
Iznanadilo me! Iza toga se krije frajer koji uvečer pod tušem sjedi
u kutu i plače gledajuči svoj mali ponos pa usnu uz medvjedića i sanja da ga netko poštuje dok neumorno siše svoj batrljasti palac!!
Kad se ujutro probudi, kroz krmeljaste oči i litre bala ispod nosa
soli pamet ljudima koji za razliku od njega nekoga poštuju!!
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 08:02   #53
Ovog Raina treba jednostavno ignorirati ako ga se već ne može izbaciti sa foruma. Prema njegovim postovima se da zaključiti da je iskompleksiran i nema baš nekakve veze sa stvarnošću i kontakta sa ljudima. Koristi ovaj forum da bi se riješio nekakvih svojih frustracija i misli da je hrabar i jak ako stavi takav potpis i provocira ljude gdje zna da mu ne mogu ništa. Uvjeren sam da u stvarnom svijetu je jedan jadnik i skroz uplašen.Vjerovatno nema s kim razgovarati jer i nema ništa pametno za reći a jedino će ostvariti komunikaciju da nekog uvrijedi. Baš jadno.Usput ja sam hrvatski branitelj pa mi nebi palo na pamet stavljati takav potpis.Hrabrost se ne dokazuje na forumu.

Što se tiče Kimija, on je najbrži, to veli cijeli svijet.Ako je on i skurio koji motor to je zbog toga što mu je auto spor. Mogao je on voziti kao Montoya i De la Rosa pa bi bio gdje i oni.

Sjetimo se da je on iz siromašne obitelji i kad je dobio dozvolu da vozi u f1 naišao je na otpor svih vozača jer je progovorio snob iz njih.Govorili su da je mlad i neiskusan i da je opasnost na stazi ali je istina da nebi mogli podnijeti da ih pobijedi nekakva sirotinja.Ipak je to bio sport bogataša.Sličan problem ima i Hamilton.

Tako da svaki njihov uspjeh je utoliko veći baš zbog njihove prošlosti.Sjetimo se i naše Janice.

Oni koji ga zovu pijanicom, čujte čovjek se ne krije kad se veseli. Bio je jedan tip u prošlosti koji je pio jedno ili nijedno pivo na tjedan, pravi trezvenjak, zvao se hitler.
silver_bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 08:50   #54
sva vaša laprdanja ne mogu promijeniti činjenicu da je raikonnen rođeni luzer bahato derište i izdajica i da nikad neće biti svjetski prvak

i zbiljam se uprasio
Rain is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 10.08.2007., 09:18   #55
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
ahm

jebeno idolopoklonstvo....

lipo si ti to zamislio...al jebi ga, u životu rijetko ispadne onako kako si to mi zamišljamo....

tak je i kimi zamislio, koješta....al ne ide, tak ti je to kad je čovjek luzer

usput ako želiš pričati o kimiju, diviti mu se i hvaliti ga, odi na erotiku i sex pa tamo svršavaj na njega.... ionako ničemu drugo ne valja
ajde malo lakse s trollanjem
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 09:30   #56
Quote:
s.w.a.t. 24-7 kaže: Pogledaj post
tako je johny5...

off toppic:molim modove ovog podforuma da obrisu postove ovog lika RAIN-a jer ovo nije topic gdje raspravljamo o tome dali je kimi dobar...a ako neko zeli kuditi kimija ili raspravljati o tome dali je dobar ili ne neka otvori novu temu pa neka tamo laze i sere protiv njega...ja sam ovaj topic zamislio da bude topic gdje ce se hvaliti kimija i gdje ce se "okupljati" oni koji vole kimija i njegov nacin voznje...te gdje cemo moci o kimiju napokon pricatin SAMO u pozitivnom svjetlu!!!
hvala unaprijed...

kao sto je Rain natuknuo, zivot nije samo med i mlijeko pa tako ni kimi nije svima jednako drag, a svatko ima pravo na svoje misljenje
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 10:09   #57
Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
kao sto je Rain natuknuo, zivot nije samo med i mlijeko pa tako ni kimi nije svima jednako drag, a svatko ima pravo na svoje misljenje
da ali onda neko otvori temo o njemu gdje ce se pisati o tome dali je dobar ili ne i o tome neka se raspravlja...
a ako se hoce moze i ovdi ali daj pobrisi ove postove gdje ovaj freak rain pise gluposti samo da bi, a to mozes jako lako zakljuciti, zafrkavao i nas a i da bi pokvario temu...

nitko ne kaze da je kimi SAVRSEN...ali on samo sere o njemu jer nema pametnijeg posla a NEMA BLAGE ni o formuli ni o kimiju...

MOLIM TE da pobrises njegove postove...i reci mu da ako hoce sudjelovati na temi neko to cini na pristojan nacin a ne ovako...
__________________
ako mislis da ti ide lako u zivotu pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo
s.w.a.t. 24-7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 10:11   #58
Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
kao sto je Rain natuknuo, zivot nije samo med i mlijeko pa tako ni kimi nije svima jednako drag, a svatko ima pravo na svoje misljenje
osim za montoyu, ali još k tome i bez ovakvog vrijeđanja ekipe!!
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 10:30   #59
po čemu je kimi izdajica???
Massa i vozač za velike stvari koji ne vidi CRVENO na izlazu iz Pit lanea
Massa je vozač koji će pobjediti kada strata od napred iz prvog reda no kad se mora probijati od iza niš od njega.

Ima cijeli niz vozača koji su tu bolji od njega Heidfeld, Kubica, Alonso, Hamilton, Kimi.

Kimi je vozač Mansellovskog tipa dođem sjednem se i vozim brzo.
Isus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 11:22   #60
ma to neki frend od... laprda bezveze i smiješno mu je kako
sa ekipa nabrijava bezveze pa gušta u tome! Mislim
fakat mu je super u životu!!
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:03.