Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2011., 18:32   #81
Neka bude i TTX, ako može KN, mogu i oni. Meni je npr. važniji i draži teletekst nego EPG.
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 20:47   #82
jel ono i MTV ima(o) teletekst? VIVA ima, VH1 mislim isto..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 21:10   #83
TTXT i EPG u satelitskim platformama ovisi o politici iste. Npr. u Bulsatu MTV ima EPG, ali bugarski.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 22:13   #84
Quote:
MystSky kaže: Pogledaj post
Neka bude i TTX, ako može KN, mogu i oni. Meni je npr. važniji i draži teletekst nego EPG.
a nije baš da CMC treba TXT,ne znam što će pisat na njemu...
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 00:08   #85
šta pišu na MTVjevom ili VIVAinom? uvijek se nađe nešto (pametno), ne brini...
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 02:50   #86
a ne znam,možda ga i dodaju pa ćemo vidit na što će to ličit
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 11:20   #87
ne mora samo biti samo raspored programa na TXT-u, ima dosta toga,recimo neke zanimljivosti iz svijeta glazbe,filma, oglašavanje preko txt-a,...
slash12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 11:54   #88
ma naravno, upravo to..

glupo mi je kak ljudi nakon pojave EPG-a misle da je on neki upgrade ttxt-a, a on ustvari samo najobičniji pregled programa s opisima. ttxt je u biti nešto mnogo šire od toga i nikad nije bio samo pregled emisija opisno.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 14:43   #89
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
A što bi ti točno čitao na TTX-u CMC-a?

Iako više volim TTX od EPG-a, u ovom slučaju je ipak EPG sasvim dovoljan (kojeg još uvijek nema, ali nadam se da će krenut idući tjedan).
That's not the point. TV postaja koja nema teletekst za mene je smeće smeća, dno dna. bar da na njemu imaju osnovne podatke, tv raspored, glazbene vijesti i sl. Po toj tvojoj logici bi onda i MTV komotno mogao ukinut teletekst.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 16:26   #90
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Po toj tvojoj logici bi onda i MTV komotno mogao ukinut teletekst.
Ne znam što ste se toliko okomili na MTV. Vrlo malo europskih MTV kanala ima teletext. Evo ja sam sada baš prešao preko 26 europskih MTV kanala koje mogu gledat i od svih njih samo 2 imaju teletext - MTV Nizozemska i MTV Mađarska.

Netko je spomenuo gore VH1 .. ja na koji god VH1 da sam prebacio na satelitu nema teletext.

No da sad ne idemo u offtopic raspravu o MTV-u i njegovom teletextu, nitko ne tvrdi da ne postoje glazbeni kanali sa teletextom, samo je upitan smisao tog teletexta. Prodaja ringtones, reklame, kod nas vjerojatno bude i kladionica (barem dvije ), ..to mi i zaista ne treba. Ali neka dođe, neće mi smetat...
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 22:29   #91
...konačno kanal po mojoj mjeri...trebali bi i teletekst...mislim da je i zakonska obveza za nacionalne kanale...
bingos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 22:41   #92
Očekivao sam da će bar malo promijeniti program, kad su na nacionalnoj razini, a ne da će čekati do jeseni.
Nisu ni u 16:9 formatu...
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 22:57   #93
Ispada da je CMC tri mjeseca (od datuma kad mu je objavljen dobitak koncesije do danas) plandovao i nije ni prstom malim pomakao u vidu poboljšanja programa. Ipak se sada vide na nacionalnom nivou i mogli su pokazat barem mali pomak u poboljšanju programa, prije svega krenuti u 16:9 .. ali oni u ta tri mjeseca su napravili jedno veliko HEBENO NIŠTA. To je ono najžalosnije u cijeloj priči. Ostali su isti još od 2005. kad su preko Seemora paketa startali za 45 kuna mjesečno

A najbolje su mi priče kad krenu "poboljšanje programa na jesen". Onda ste se trebali na jesen prijavit za nacionalne koncesije.. ako su neki programi nikli iz nule za 3 mjeseca pa vi ste barem hebene špice mogli napravit u 16:9 formatu, da ne govorim da 90% spotova koje idu na CMC-u su u letterboxu, što će reći - dostupne u widescreenu..
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 00:03   #94
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Ispada da je CMC tri mjeseca (od datuma kad mu je objavljen dobitak koncesije do danas) plandovao i nije ni prstom malim pomakao u vidu poboljšanja programa. Ipak se sada vide na nacionalnom nivou i mogli su pokazat barem mali pomak u poboljšanju programa, prije svega krenuti u 16:9 .. ali oni u ta tri mjeseca su napravili jedno veliko HEBENO NIŠTA. To je ono najžalosnije u cijeloj priči. Ostali su isti još od 2005. kad su preko Seemora paketa startali za 45 kuna mjesečno

A najbolje su mi priče kad krenu "poboljšanje programa na jesen". Onda ste se trebali na jesen prijavit za nacionalne koncesije.. ako su neki programi nikli iz nule za 3 mjeseca pa vi ste barem hebene špice mogli napravit u 16:9 formatu, da ne govorim da 90% spotova koje idu na CMC-u su u letterboxu, što će reći - dostupne u widescreenu..
jbt i vizualno i sve je identično kako je bilo i prije,dok su još išli preko kabelske tj preko satelita...ja ne vidim apsolutno nikakavu promjenu!
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 01:21   #95
Po meni se CMC ni ne triba minjati osim možda jinglova i izgleda emisija ali ja msln. da su oni nešto takvo najavili za jesen ja sad već čujen samo pozitivne reakcije ljudi oko sebe jer ipak drugim ljudima koji ne idu za tim (ka mi odi) je bitna glazba koja je super i fala Bogu što imamo jedan takav program u DVB-T-u!
I to za 16:9 mi je preglupo ljudi to su spotovi ne filmovi i to većina je starih spotova... po meni njih ni ne tribaju stavljati u 16:9 nego neka ih lipo emitiraju onakve kakvi jesu a zamislite da sad emitiraju čas jedan spot u 4:3 čas drugi u 16:9...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 01:46   #96
i šta bi bio problem u tome=? opcija "Auto format" na modernijim televizorima i bok. na starijima se ovi u 4:3 LB-u ionako prikazuju s crnim crtama gore i dole...
dakle, da-upravo to sam očekivao kao napredak od HGK-a, 16:9 emitiranje, al dinamičkim šaltanjem, dakle u ovisnosti od snimljenog sadržaja, onako kako kod nas u DVB-T zasad jedino radi DOMA TV. to je to.
i barem EPG, ak ne već i ttxt s raznim informacijama iz svijeta domaće i strane muzike.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 11:28   #97
Dalek je put do MTV status-a.

Jel se meni čini ili oni konstantno daju neke prastare spotove, ispada da se u vrijemekomunizma radilo više spotova nego u današnje vrijeme kapitalizma/liberalizma.

Svaki drugi spot, prastari pjevači.

Al bar negdje malo muzike, ipak su mi bolji od KN, Z! itd.. televizijica
adidasfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 11:46   #98
CMC je prva liga, gledan ga već 2-3 godine od kad imam maxtv. Vole se pohvaliti da su u pojedinim djelovima dana na maxtv-u po gledanosti u top 6. Najgledanije su im emisije oko kad preko poruka naručuju ljudi pisme.
Volim poslušati našu glazbu zato palac gore za CMC!
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 12:19   #99
cini mi se kao da je od jucer bolji signal
Herbalist. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 12:43   #100
kako msiliš bolji? ili ima ili nema...il ti je kockao do sad MUX D? ili si mislio da je kvaliteta slike bolja? obrazloži malo..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:52.