Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2016., 18:39   #1821
18.00 Osijek - Zlatorog ML 1 @ 2.85 BET 365 (4/10) (73-57)
Definitvno veliki value na Osijek. Zlatorog je totalno nova momcad koja je od lani izgubila sve sta je vrijedilo. Osijek je izgleda pogodio s ovim svojim Amerima, igraju, trpaju, asistraju. Uz Raspolozenog Vukovica pod kosem ovo bi mogla biti prilicno izjednacena utakmica, cak je po meni domacin u prednosti.

+7.4

Zadnje uređivanje ksapi : 05.10.2016. at 02:43.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 18:50   #1822
Osijek igra kup u srijedu
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 19:38   #1823
Luka Mitrović više od 9.5 koševa @ 1.65 HL 4/10 (4)

Mitrović je, sudeći po prvoj utakmici ove sezone, glavni igrač ove Zvezde. Četvorka s dobrom unutarnjom igrom i ne baš bajnim šutom izvana, imat će priliku protiv Arapovića i Žganeca.
Ozljeda koljena je stvar prošlosti, a i prije nje je pružao dobre partije u dresu Zvezde.
Granica je dobra, koeficijent je u padu, al mislim da se svejedno isplati odigrati.

Crvena Zvezda - Cedevita 2 @ 4.00 Marathonbet 5/10 (88-64)

Zvezda je i ove sezone dobra, ali, u ovom sastavu neće biti dominantni kao lani, ukoliko ne dovedu 1-2 jaka pojačanja.
Cedevita, s druge strane, se solidno pojačala i složila respektabilnu momčad, iako su izgubili od Budućnosti kući u prvom kolu.
Ne zaboravimo da Budućnost ima možda i najbolju momčad lige.
Uglavnom, Cedevita ima dobru klupu, izrazite strijelce u prvoj petorci, a mogu odigrati i u jakom tempu i dobru obranu.
Zvezda nije loša, ali nedostaje im netko tko će redovito zabijati 15+ koševa, a ni centarska postava nije baš jaka, u usporedbi s Marjanovićem i Zirbesom iz prethodnih sezona.
Uglavnom, Cedevita je dobijala i mnogo jaču Zvezdu, a kako ne bi ovakvu, s nedorečenim sastavom i upitnom unutarnjim linijom.
Koeficijent je pretjeran i ovo se mora probati.

-9

Zadnje uređivanje ksapi : 05.10.2016. at 02:44.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 01:40   #1824
02.00 Hispano Americano - Penarol ML 1 @ 2.43 Pinnacle (2/10) (72-78)
Evo polako se zahuktava argentinska liga, i konture ekipa se dobro vide. Za sada, Hispano je izgubio sve sto je mogao, vezali su tri poraza, dok je Penarol vezao 3 pobjede. Statisticki gledano, oklada je samounojstvo, ali ovaj Hispano je bolji nego sto rezultati pokazuju. Ameri su im vrlo dobri za ovu ligu, imako uspiju zaustavit tande Acuna-Ivanovic, lagano ce pobjediti.

04.00 Phoenix Suns(-5.5) - San Antonio Spurs 1 @ 1.93 Pinnacle (5/10) (91-86)
Phoenixm ima jake pickove prve runde kao i dosta dobrih mladih igraca na raspolaganju, a posto predsezona sluzi za razigravanje takvih, ovo mi se dini dobra oklada. Uz to, najavljeno je da ce starteri igrati 20ak min, dok Spursima nece ni minute igrati Parker, Green, Manu,Leonard, Gasol, Lee.

-7

Zadnje uređivanje ksapi : 05.10.2016. at 02:46.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 13:57   #1825
13.00 SMB - Barabgody Ginebra basket ML 1 @ 2.25 BET365 (6/10) (92-117)
Ne stignem bas pisati analizu, ali kvota ima dobar value, jevjerojatan skok se dogodio u zadnjih 2 sata, s 1.50 na ovo sada, jednostavno, trziste se maklo bez ikakvog realnog uporista, ozljeea, bolesti itd. SMB je bolje ekipa i mislim da danas opet slave.

-6

Zadnje uređivanje ksapi : 05.10.2016. at 02:46.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 15:54   #1826
19.00 FMP - Mega Leks(-4.5) 2 @ 2.03 Pinnacle (7/10) (98-84)
Stvarno ne znam zašto je FMP ovako precjenjen, utakmica sa Zadrom ih je odredila kao nešto u smjeru novog Levskoga ili Sutjeske. Aposlutna nemoć pod košem i nedostatak vanjskog šuta su obilježja ove kipe. Stvarno ne znam kako će spori Čović prevoditi loptu kraj nabrijanog i defenzivno sposobnog Jaramaza, ili tko ce zaustaviti Kabu i Spasojevića. Definitivno, po meni, veliki value, ocekujem pobjedu Mege od 10+ poena.
Logicno, uz ovu okladu dodajem Spasojević over 10.5 @ 1.85 Supersport (2) (5/10???) , prvo jer ne vidim kako ce ga zaustaviti kada ce dosta vremena Davidovac provesti na Kabi, a drugo, ima stvarno velike ovlasti, u pripremnim je par puta isao preko 20.

17.00 MZT - Partizan ML 2 @ 2.37 Pinnacle (4/10) (62-93)
MZT bez Drenovca nije ista ekipa kao i s njime, to je očito, jednostavno nemaju beka koji moze nadomjestiti njegovu kreaciju i poene. Danas je 80% sigurno da ga nema. Partizan ima najboljeg trenera lige i onako, neloše slozen roster, ali imati ce dosta problema dok dovedu igrače u neku optimalnu formu. Novica je van ritma, to se vidi, dok se Robinson tek vraća poslije ozljede, mislim da je gležanj u pitanju. DOmacin je favorit, ali više 51-49 posto. Složili su dobru ekipu, recimo, ovaj Kloof, kad ga krene može zatrpati ozbiljne ekipe. Ako ga negdje nadjete, preporucam da se igra Kloof over. Uglavnom, Partizan malo podcjenjen, pogotovo taj nekakav sudacki poguranac koji uzivaju vec sezonama, imaju dobar roster, i ako MZT ne bude imao strasnu sutersku vecer, mislim da ovo ima dobre šanse za prolaz.

19.00 Zabok - Šibenik(-6.5) 2 @ 1.83 (4/10) (85-96)

Izuzev ove trojke koja igra ABA ligu, Šibenik ima najbolji roster u Hrvatskoj. DObro su pokrivena pod košem, Ivanov i Halilović su klasa za ovu razinu, na Bekovima imaju Badzima i Siriščevića u kombinaciji s Petanijem i Pandurićem. Anzulović ih je stvarno dobro poslozio, igraju dobru košarku i jaku tranziciju, na poene, dok je obrana solidna. Zabok je izgubio masu igraca, jedino što im je ostalo da je A1 kalibar su prestari Lez, Vlaić i Boban. Mislim da Šibenik ovo uzima onako lagano, s pola gasa preko 15 razlike.

-3.2

Zadnje uređivanje ksapi : 06.10.2016. at 00:20.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 20:12   #1827
Waller više od 13.5 koševa @ 1.85 SS 6/10 (12)

Waller je jako dobar igrač, barem sudeći po 3 dosadašnje utakmice koje sam ga gledao ove sezone.
Dobar je šuter, zna sebi iskreirati poziciju za šut, a ima i jako velike ovlasti u ekipi Mornara, što u prijevodu znači 12-15 šuteva po utakmici.
Ova granica je ok, a mislim da će tijekom sezone ići i za nekoliko poena više.
Cibona je ok obrambeno, al daleko je to od neke terijerske obrane di ne daju protivniku disati.
Mislim da se isplati odigrati over.

Slična stvar je i s drugim Mornarovim Amerom, Jonesom, pa eventualno možete odigrati over i njega.
Ipak, ja sam se odlučio za Wallera.

-6

Zadnje uređivanje ksapi : 05.10.2016. at 02:51.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 14:08   #1828
19.00 Fenerbahce(-5) - Efes 1 @ 1.87 Pinnacle (4/10) (77-69)
Superkup Turske, i 2 najaca tima trenutno, ocekuje nas jako dobra utakmica. Ukratko, Efes Feneru ne moze parirati pod košem, prvenstveno centimetrima, dok Omić iako ima visinu, ne moze na nogama preuzimati iz picka, pa ocekujem da ga se rano eliminira s faulima. Efesu će u ovim utakmicama masu faliti Šarić i Diebler, Šarić jer je znao odigrati strašne all-around partije dok je Diebler znao stavljati u serijama iza linije. Efes se više oslabio nego pojačao u odnosu na prošlu sezonu, doveli su jedino Honeycutta kao extremno pojačanje, ali po meni, to je još uvijek ekipa kojoj je problem zabiti koš i to ce Fener iskoristiti.

+3.48

Zadnje uređivanje ksapi : 06.10.2016. at 00:21.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 15:15   #1829
17.00 Krka(-6) - FMP 1 @ 1.93 Pinnacle (5/10) (61-70)
Opet igram kontra FMP-a iako su ponizi megu prije nekoliko dana i dobrano me opekli. I dalje mislim da je FMP jedna od najslabijih ekipa u ligi, uz Karpoš. Dimec i Luković će napraviti nered u reketu FMP-a kroz pick igru s Rebecom, jer decko je stvarno odlican plej postao, svaka odluka mu je prava. Curry je doveden kao šuter i to za sada opravdava s 10ak trica u prvih 3 utakmice. Ocekujem tezak mec za FMP i ugodnu pobjedu Krke.

17.00 Cedevita(-14.5) - MZT 1 @ 1.99 Pinnacle (3/10) (82-61)

Moram ovo probati iako Cedevita izgleda ocajno. JEdina ekipa koja izgleda gore je MZT. Nepostojeća obrana i nikakav napad, jednostavno, bekovi se ni ne trude probijati prvu liniju, izgledaju ko hakleri, sve akcije su 1 na 5, a jednostavno nemaju te klase da opravdavaju tu igru. Danas konacno ocekujem da se Hoopsonu malo proširi obruč pa da i pogodi nešto, a nema sumnje da ce Bilan i Begic ovo izdominirati pod košem.

20.00 Valencia - Real Madrid(-3) 2 @ 2.15 Pinnacle (4/10) (75-94)

Bez obzira što je Real igrao u ponedljeak tešku utakmicu protiv Oklahome, i što su sigurno dobrano slavili nakon velike pobjede, mislim da je Valencia debelo procjenjena u ovom meču. Visoki su im dobri, i Dubljević i Bryant imaju svoju klasu i velike kvalitete u nekim segmentima igre, imaju veliku manu naspram Realovih visokih. Sporiji su i teži na nogama što će Randolph i Hunter sigurno iskorititi. Real je konacno dobijo zdravog Rudya kojeg nije bilo cijelu prošlu sezonu dok se Llul prometnu u najboljeg beka Europe u oba smjera. Jednostravno, mislim da real ovo uzima lakše od očekivanog.

+5.54

Zadnje uređivanje ksapi : 07.10.2016. at 00:45.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 15:00   #1830
Jefferson više od 14.5 @ 1.85 SS 8/10 (4)

Jefferson je najbolji strijelac Olimpije, na prosjeku je od 18 koševa po utakmici i nejasno mi je zašto ga kladionice stalno drže na ovako niskoj granici. Čovjek je u dosadašnja 4 kola ABA lige zabijao 21, 17, 16 i 18 koševa, dakle uvjerljivo preko granice. I u predsezoni je bio odličan, redovit preko 20.
Olimpija nema puno igrača koji sebi mogu ispreirati poziciju za šut, a Jefferson je dobar dribler i jako dobar šuter. Uzima preko 12 šuteva po utakmici, od čega čak 9 trica u prosjeku.
Cibonina obrana nije čvrsta, nerijetko primaju preko 80 koševa i mislim da će Jefferson i peti put zaredom ići preko ove granice.


Boris Barać više od 11.5 koševa @ 1.85 SS 5/10


Za početak, Mega ove sezone prima više koševa nego ikada, a uvijek su primali puno. U ovih 5 kola redovito su ih punile protivničke trice i četvorke, pa čak i oni koji ne zabijaju puno. Tako im je Dangubić zabio 16, Sead Šehović 22, Žganec 13, Babić 15.
Uglavnom, Mega ne igra dobru obranu, a Zadar ima rotaciju od 7 igrača. Pretpostavka je da će većina Zadrana u over, jer treba zabiti 80+ koševa, al meni se najviše sviđa over Baraća. On redovito šutira puno, neovisno jel ga ide ili ne. Usto, Zadrani su potpisali Ivana Ramljaka, koji odlično vuče kontre i lani je tako često pronalazio Baraća na ziceru.

-8

Zadnje uređivanje ksapi : 23.10.2016. at 14:54.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 15:24   #1831
17.00 Zagreb - Zadar ML 2 @ 3.25 (86-93) Pinnacle 10/10
Odavno nisam vidio veci value, pa neka ZD izgubi 15 razlike, ja na ovo moram ici s punim ulogom. Dakle, sve se vrti oko toga da je Zadar umoran jer je igrao sinoc, inace kvota ne bi prosla 1.80 nikako. Zadar ima stvarno mladu momcad, izuzev Vladovica, i bogom danog kojdiciskog trenera, mozda i najboljeg u Hrvatskoj. Mislim da im ovo nece biti problem odigrati. Brzoja/Vladovic ce unakaziti Junakovica, a Marinkovic je toliko brzi od Kastropila, da je uopce upitno koliko ce potonji moci biti sacuvan od osobnih da uspije isporuciti svoje u napadu. Zadar je jednostavno klasu iznad, a Matulovic rotira samo kada mora, igrati ce i ovo danas sa 6 do 7 igraca, uz maksimalnu potrosnju startera koji po mom misljenju to mogu izdrzat. Zagreb je slabiji nego lani. Vitali, Kastropil, Marcinkovic su dobri igraci, no jedini Bozic je neka ta extra klasa. Po meni, 55_45 u korist Zadra, a kvota je bolesno dobra. Eventualni izostanak Baraca ,e ne zabrinjava jer je Vranes dokazao da moze igrati ne samo A1 na visokoj razini nego i ABA ligu.

+22,5

Zadnje uređivanje ksapi : 26.10.2016. at 13:11.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 15:35   #1832
Pripazi, jer Matulović je jutros izjavio da nema smisla ovoliko trošiti nositelje momčadi i da će veliku minutažu dobiti mladi igrači. Pretpostavljam da tu misli na Vraneša, Juricu, Špaletu i Jelenkovića.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 13:39   #1833
Bilan over 13,5 @1,85 (8)
Psk
6/10

Mzt bez kloofa, drenovca i simonovskog. Ionako im je klupa kratka. Cedevita otpustila hopsona, a stockon i dukan idu u b ekipu al i oni mogu trazit novi klub ako zele. Sigurno su puno veci izostanci ovi za mzt. Bilan over se cini dobrim. U aba ligi im dao 21 nedavno...
Trebala bi to cedevita lako dobit al ove sezone rade svakakve gluposti.
Babic over 10,5 bi isto moglo. Valjda nece on proc a bilan past

-6

Zadnje uređivanje ksapi : 27.10.2016. at 21:37.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 18:00   #1834
@ Tsigalko
Totalno nebitno za tip, samo sam tia reći da se plej ne preziva Matić, već mu je to ime, koliko god da cudno bilo, tip se zove Matić Rebec i stvarno je paklen, racionalan i školovan plej.

Sad na drugu stvar.

KK Zagreb(-3) - KK Jolly 1 @ 1.81 Pinnacle (8/10) (85-63)
Ne znam zašto raste na Zagreb kvota ovako, svi su izgleda dostupni, je da ih je Ramljak napustio, ali to je bilo prije par kola. Amo reći da je Zagreb 20ak % kvalitetniji, i uz to igra doma, a domaci teren je velika prednost u A! ligi, domacin uvijek dobije neki poguranac. Kod Jollya nema ko jednostavno cuvati Bozica, dok se Marcinkovic i kastropil mogu dobro nositi s gustujucim udarnim iglama. Vrlo je vjerojatno da ce Franko silovati sve Jollyeve centre redom. Obe ekipe nemaju bog zna kakvu klupu. Zagreb ce ovo dobiti na 25 poena Luke Božića i na unutrasnju igru i skok, jer niko kod Jollya ne moze snagom parirati Kedži, Krapiću i Kaštropilu.

+6,48

Zadnje uređivanje ksapi : 29.10.2016. at 15:39.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 21:43   #1835
Quote:
BobRockBasket kaže: Pogledaj post
@ Tsigalko
Totalno nebitno za tip, samo sam tia reći da se plej ne preziva Matić, već mu je to ime, koliko god da cudno bilo, tip se zove Matić Rebec i stvarno je paklen, racionalan i školovan plej.
Ako malo bolje pogledaš moj post, vidit ćeš da sam napisao Matic, a valjda greškom nisam upisao Rebec.
Znam kakav je igrač, pa pratim tu ABA ligu.

Odličan je play, brz i eksplozivan, al za moj ukus često se pogubi s tim pokušajima za tricu s 9 metara.
Ako se iskontrolira i poradi na nedostacima, mogo bi napravit itrkako dobru karijeru.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 13:44   #1836
Quote:
BonJovi1886 kaže: Pogledaj post
vrhunski par, vrhunski pogodeno, osim sta se ne slazen s ovin za centre, jer Jolly ima jednu od jacih centarskih linija (SPralja-Novacic-Brkic-Papac)
Ima jednu od jacih linija na papiru, ali pogledaj smao stil igre: Spralja cijelu karijeru bjezi od kosa i izvlaci se vani, Novacic je dugo bio programirana trojka pa kad je liga skroz propala i nema vise visokih, moze na 4. Jedino Brkić zna igrati u kost, pa je po tome vođen ovaj par, cisto iz razloga što su se sreli s profilom visokih igrača koji im definitivno ne odgovara, fizikalcima koji tuku, Vitali, Kaštropil, Krapić i čak Marčinković koji glumi 4 ponekad, svi vole ici u kost, što Jollyevim centrima nikako ne odgovara. Napisano je u kontekstu oklade, ne na opću nekvalitetu Jolly centara.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 15:47   #1837
Ipak pišite NBA u pripadajuću temu, a ovdje košarku iz ostatka svijeta. Hvala
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 01:28   #1838
01.30 Weber Bahia (-8.5) - Penarol 1 @ 2.35 Pinnacle 7/10 (77-50)

Dakle, dvoboj argentinske prve lige. Igram jako na domacina iz dva razloga, prvi je taj što je ovo domaćinska liga, dok je drugi, ipak bitniji, što gostima fale 4 jako bitna igrača. Rob Reed (18 ppg, 3 rpg) , Leo Guttierez (14 ppg, 4 rpg) , Juan Figueroa (3ppg, 1.5 ass, ali je i jedini rezervni plej) i Franco Giorgietti (7 ppg, 5 rpg). Ugrubo, fali im 40 poena koje nema ko nadomjestiti, pogotovo što su na vanjskim pozicijama trenutno grozni, bez ove četvorice, a ostali dobri igrači su im centri. Acuna, koji je natrpao Hrvatsku na onom turniru u Argentini, nije tip centra koji za sebe može kreirati, tako da jednsotavno ne vidim kako Penarol misli izvući išta odavde osim -20.

IZVOR: http://www.laliganacional.com.ar/lal...co-Naci%C3%B3n

+9,45

Zadnje uređivanje ksapi : 30.10.2016. at 12:10.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 15:19   #1839
Mićović više od 9.5 koševa @ 1.85 SS 5/10 (11)

Krilni centar Igokee odlično koristi svoju minutažu. Igra u prosjeku 20-ak minuta, ali u tom vremenu dosta je aktivan, puno šutira.
Ima solidnu unutarnju igru i neloš šut izvana, pa će biti težak za čuvanje Cedevitinim Žganecu i Arapoviću.
Vitamini će se sigurno više fokusirati na odličnog Igokeinog Amerikanca Robinsona, koji je trenutno 4. strijelac lige, s velikih 19 koševa u prosjeku.
Cedevita ove sezone ne igra dobru obranu, pogotovo u reketu, te smatram da će Mićović i danas nastaviti s dobrim igrama.

+3,4

Zadnje uređivanje ksapi : 31.10.2016. at 22:24.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 16:55   #1840
17.00 Saint Quentin(-6) - Rouen 1 @ 2.07 Pinnacle 4/10 (77-74)
Divlja liga, ali ponekad neloša za klađenje, ovdje stvarno svako skida svakoga. Rouen je lani ispao iz prve lige, dogodio se egzodus svega što je vrijedilo, pa se za sada još traže s dosta novih igrača. Danas im fali možda i glavni igrač i jedini sekundarni kreator na terenu, Palmsson koji je dobio potres mozga prošli tjedan. TO je prilično zajeban izostanak jer tip iga po 35 minuta, nema pravu zamjenu i vodeći je asistent ekipa, a i zabija oko 14 po utakmici. Uz to, domaćin je dodao jednog super pleja, naravno, super za ovu razinu. Kumpsy je litvanac, dobar šuter i jako racionalan igrač, što stvarno zna raditi razliku u ovim divljim ligama. Ne sumnjam da ce u svojih 15ak-20 minuta napraviti dobar posao.

17.00 Igokea - Cedevita (-4.5) 2 @ 2.01 Pinnacle (6/10) (69-84)
Možda suludo, ali danas stvaro vjerujem Cedeviti, maksimalno. Igokea se još traži, imaju Amera koji stvarno radi razliku, ali bez dobrog učinka Radivojevića, sve je to ništa. Cedevita se rješila raka u ekipi i njegove metastaze. Hopson koji carini loptu i koji nije koristan niti kada zabije 20 jer toliko usporava igru i igra obranu pogledom, i Stockton koji jednostavno nema fizikalije za ovaj nivo i obrambena je rupa, su bivši. Dodali su Jackksona koji po CV-u i predstavi u Eurokupu izgleda ko Bobby Brown iz one legendarne sezone u Montepaschiu. Izgleda da je i Tomas spreman, a on je stvarno vođa na terenu. Nekako ocekujem da će danas nešto kliknuti konačno, da ćemo vidjeti pravog Bilana i Babića, jer realno, nikome od nas se ne bi igralo kada znamo da Hopson što god napravi ima loptu koliko želi, a preko Stocktona i stolica završava polaganjem. Jacksson je dobar, prepoznaje situacije na terenu, forsira kad mora, kad vidi da su drugi vrući, dodaje, dobar igrač, čudo za ovu ligu. Nekak, vuče me na 10+ pobejdu nasih.

Valja probati i Mega -9.5 @ 2.07 Pinnacle (6/10) (87-72) ,jednostavno mislim da će pretrčati MZT kojemu nedostaju Drenovac, SImonovski i Kloof, a ako tome dodamo da su prije 10 ak dana potjerali 3 igrača, dolazimo do toga da im dečko do 20 godina, bez ikakvog iskustva jaceg od makedonskog prvenstva, kuburi 35+ min na parketu, jer jednostavno nemaju drugog pleja. Rotacija im je na 8 igrača, Mega to mora iskoristiti i jednostavno ih napuniti svojim poznatnim run and gunom. Uz ovo, idealno mi se cini dodati Jaramaz over 14.5 @ 1.85 Supersport (8/10) (7)

+0,48

Zadnje uređivanje ksapi : 31.10.2016. at 22:29.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:31.