Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2015., 17:53   #241
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Ali zna se sta je posao Mclarena a sta posao Honde. Ne mogu se ljudi koji prave sasiju mesati u rad motora. Jasno je da je Honda najveci krivac jer se stalno o njima prica i jer je to vidljivo na stazi, ne znam kako neko moze tvrditi suprotno
Joj volio bih da ta Honda samo proradi pa da se vidi tek kakvo je govno Mclaren napravio.....jer im govna najbolje idu.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 18:10   #242
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Joj volio bih da ta Honda samo proradi pa da se vidi tek kakvo je govno Mclaren napravio.....jer im govna najbolje idu.
Sigurno nije govno koje bi bilo zadnje ispred samo Manora sa starim Ferarijevim motorom a da Manor ima isti motor kao i ostali Ferarijevi 'customer' timovi Mclaren bi bio ZADNJI. A veruj mi da Mclaren nema sanse da je napravio takvu sasiju jer pricalo se da je Mclarenova sasija medju boljima.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 18:14   #243
Dmw, dok su imali Mercedesov warp pogon, siromasi iz Williamsa su bili puno dojmljiviji od Mclarena. Honda je smece, ali sigurno nije samo u tom problem.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 18:25   #244
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Dmw, dok su imali Mercedesov warp pogon, siromasi iz Williamsa su bili puno dojmljiviji od Mclarena.
I Mclaren je zavrsio PETI a sada je DEVETI.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 18:45   #245
Pa da, peti su bili s najboljim motorom na gridu. Dakle da honda sad napravi motir ravan mercedesivom, Alonso i Button bi i dalje bili iza svih timova koji konkuriraju za pobjede. A to pak znaci da McLaren ne valja neovisno o Hondi.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)

Zadnje uređivanje Dorian.Gray : 03.10.2015. at 18:59.
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 19:12   #246
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Pa da, peti su bili s najboljim motorom na gridu. Dakle da honda sad napravi motir ravan mercedesivom, Alonso bi i dalje bio iza svih timova koji konkuriraju za pobjede.
Upravo to
u biti pitanje je bi li uopće bio u igri za neke ozbiljne bodove i eventualno postolja...

Osim toga šasija je itekako bitna u cijeloj toj priči...
PU kao PU je rađen da savršeno paše u jednu određenu šasiju, a ostale customer ekipe moraju radit kompromise po tom pitanju...
No sigurno je kod same izrade te PU napravljeno pun kufer kompromisa oko smještaja raznih djelova PU da bi se savršeno uklopili u tu the šasiju...
I Renault i Honda su u problemu dobrim djelom zbog ekipa jer su itekak svoj PU radili prema zahtjevima ekipa i eto sjebali se zbog toga.
Jer te dvije njihove ekipe su napravile bolide koji su gle li čudnog čuda anoreksični do bola...

Treba samo pogledat situaciju sa Renaultom koji je svako malo doživel samozapaljenje ali praktički pa isključivo u RB-u, dok u svim drugim ekipama nije bilo ni približno tolikih problema kao u RB-u
Osim toga i ove godine vidimo da taj isti Renault uopće i nije toliko silno loš u STR-u, a po razlici u uloženoj lovi i iskustvu vozača bi to itekak trebal bit...

I ko kaže da ta ista Honda nebi sasvim solidno radila u STR-u, u kojem bi eto zanimljivo teoretski mogla i završit...
no vrlo vjerojatno nebu jer bu se McLaren protiv toga boril rukama i nogama, da ih se ne osramoti na sve strane kad ispadne da Honda sasvim dobro radi u nekom drugom bolidu

Iako sve je to mlaćenje prazne slame kad su u pitanju Alonso fanovi, jer ako Renault za zbilja kupi Lotus ili RB mislim da je onda skoro pa sigurno da bu on tam završil...
ako ne već iduće sezone, onda ziher već 2017 ili čak i polovicom sezone 2016...
Realno od svih njegovih odlazaka i dolazaka u Renault, to bi mu sad bil daleko najpametniji prelaz.

Jer realnost je da bu debelo prije Renault u stanju konkurirat mečki (naravno ako će imat svoju ekipu) nego kaj bu to Honda.
Pravi pravcati tvornički tim su Ferrari i Mercedes, te bu to možda Renault
a McLaren Honda to nebu baš nikad jednako kak to nikad nebu ni RB osim ako ga Renault ne kupi...
I s obzirom da je jasno da Alonso nemre u Ferrari ili u Mercedes, onda je isto tak jasno da mu je najbolja opcija upravo Renault.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 19:37   #247
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Dmw, dok su imali Mercedesov warp pogon, siromasi iz Williamsa su bili puno dojmljiviji od Mclarena. Honda je smece, ali sigurno nije samo u tom problem.
Nego šta je, nego je Hondin motor totalno smeće !
ove godine sam bio na 4 utrke F1 i ekipa umire od smijeha kad prođe McLaren Honda......po zvuku i brzini se vidi da su zasrali motor....
A McLarenova šasija je genijalna !
A i Alonso je bio vrlo precizan (opet on koji iznosi momčadske tajne)...
Njegova izjava nakon Q1 u Monzi je vrlo značajna:
"U Monzi se vozi skoro 90 % kruga sa punim gasom. Monza ima 6 zavoja/krivina/šikana i kako se detaljno senzorima i GPS-om prati bolid, McLaren je u Monzi u krivinama izgubio cca 3/10 sekunde. Ostatak od cca 2 sekunde McLaren je izgubio na pravcima !!!"

Za Monzu imam svjedoka, jer smo Joža Presvetli i ja zajedno gledali samu utrku na pravcu ispred ulaska u Ascari zavoj...
i naravno kao i drugi, davili se od smija kako zvuči Honda i kojom brzinom gura McLaren po pravcu..........

evo ti i link di Alonso otkriva tajne podatke (nešto slično ka i Lewis 2012 u Spa):

http://www.bbc.com/sport/0/formula1/34208407
gooofffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 20:16   #248
@goofffyyy

Svaka ti čast na tvom fanatizmu i svemu vezano za F1.

Al što se tiče Mclaren Honde nisi upravu nikako.

Najmanje vremena se gubi na pravcima, a što se tiče Mclarena evo ti slika pa uspoređuj sa Ferrarijem Vettela u prvom sektoru, u drugom sa Hulkom i Hamiltonom i trećem sa Hulkom opet. Podaci su sa Monze.



Ništa toliko katastrofalno koliko ti misliš.

Koliko god je Honda očajna toliko je i Mclarenova šasija ništa posebno, samo što loš motor to zamaskira.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 20:50   #249
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Pa da, peti su bili s najboljim motorom na gridu. Dakle da honda sad napravi motir ravan mercedesivom, Alonso i Button bi i dalje bili iza svih timova koji konkuriraju za pobjede. A to pak znaci da McLaren ne valja neovisno o Hondi.
Za sadasnje stanje Honda snosi 90% odgovornosti! Pa vidis da se samo o Hondi prica.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 23:30   #250
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Nakon onog španskog klovna, konačno malo savršene njemačke simfonije za moje oči i uši.

Sramota
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 11:37   #252
Ja sam ocekivo neki odgovor u vezi Fetela a ono... ja nemam pojma, a gore na slici sve pise
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 11:39   #253
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Ja sam ocekivo neki odgovor u vezi Fetela a ono... ja nemam pojma, a gore na slici sve pise
Upravo tak, sve piše...
Samo se treba razmet u F1 i znat čitat...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 11:50   #254
Opet nema odgovora u vezi Fetela. Nikad nije pobedio kada je startovo ispod 3 mesta na gridu za mene je to sramotno. Ali evo mozda ima danas priliku to popraviti
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 16:49   #255
Kaj bi bila veća sramota za Hamiltona ove sezone...
To da svaku subotu uredno kvale završi na način da starta iz prvog startnog reda, pa onda u nedjelju i pobijedi...
ili možda ipak da subotu tak zasere da starta iz 3 ili 4 startnog reda, pa da onda uslijed kaosa u utrci pobijedi u nedjelju...

Fakat baš i ne vidim po čemu je to silni uspjeh vozača da zasere kvale i da onda nakon toga uz ogromnu dozu sreće i pehove drugih eto pobijedi u kaotičnoj utrci...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 19:31   #256
Fetel budala, opet izazvo sudar. I opet nije pobedio sa nizeg od 3-eg mesta. Luzer.
dmw is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 29.08.2016., 12:18   #257
Le roi est mort, vive le roi!

Nije vettel luzer. Vettel je četverostruka prvak.

Razmeš?
4season is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 02.09.2016., 11:00   #258
http://video.gazzetta.it/ferrari-che...6-218f1c1c8a44
Naučio Italiano u 2 godine, više nego njemčaki predhodnik u 10.
'ajde makar nešto.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:29   #259
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Crveni Pevac ocerupan od Rikarda



Da se malo prisjetimo, ovako ce Vettel izgledati na kraju 2017 ocerupan od strane Hamiltona
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 22:08   #260
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Da se malo prisjetimo, ovako ce Vettel izgledati na kraju 2017 ocerupan od strane Hamiltona
A ne misliš da bu se i Gajs razočaral ko i ovaj koji je to postal u originalu...

Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Rik... Sramota od vozaca.

Gledaj Maxa taj cuda cini
Pa bu kroz neko vreme počel navijat za Maxa i odjednom počel pričat da je Hamilton sramota od vozača
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:50.