Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2014., 22:41   #1
Online dionice?

Pozdrav, što se tiče dionica totalni sam početnik samo sam došao nešto pitat u vezi online dionica.Dakle skinuo sam plus500 program ako ste čuli kad za to?Dakle kad se registriraš dobiješ gratis 100 početnih kuna, došao sam do 200 kuna, ali mi je sve propalo.Sad na tom programu ima i demo način znači imaš 50,000 kuna(virtualnih) što se tiče dionica sve je isto kao i sa pravim novcem.Ja sam pokupovao dionica za 10,000 kuna i za tjedan dana sam bio u plusu 15,000 kuna Dakle mene zanima ako ima netko iskustva sa ovim programom nek slobodno napiše, na netu sam sve pozitivno čitao o njemu redovito isplaćuje novac itd..Sad ne znam dal je pametno da probam prebacit 1,000 kuna na račun i počet malo trgovat, jer je onih 100 početnih kuna malo.Recimo pred koji dan sam kupio dionice(virtulni način) za 500 kuna i za dva dana sam bio 1000 kuna u plusu, vrlo zanimljivo, dal je sve to navlakuša ili stvarnost
road train is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 09:30   #2
Quote:
road train kaže: Pogledaj post
Pozdrav, što se tiče dionica totalni sam početnik samo sam došao nešto pitat u vezi online dionica.Dakle skinuo sam plus500 program ako ste čuli kad za to?Dakle kad se registriraš dobiješ gratis 100 početnih kuna, došao sam do 200 kuna, ali mi je sve propalo.Sad na tom programu ima i demo način znači imaš 50,000 kuna(virtualnih) što se tiče dionica sve je isto kao i sa pravim novcem.Ja sam pokupovao dionica za 10,000 kuna i za tjedan dana sam bio u plusu 15,000 kuna Dakle mene zanima ako ima netko iskustva sa ovim programom nek slobodno napiše, na netu sam sve pozitivno čitao o njemu redovito isplaćuje novac itd..Sad ne znam dal je pametno da probam prebacit 1,000 kuna na račun i počet malo trgovat, jer je onih 100 početnih kuna malo.Recimo pred koji dan sam kupio dionice(virtulni način) za 500 kuna i za dva dana sam bio 1000 kuna u plusu, vrlo zanimljivo, dal je sve to navlakuša ili stvarnost
pa 1000 kn možeš uplatit, nije neka lova da i izgubiš, trgovat možeš ak znaš kamo će ić neka dionica.
što se tiče brokera imaš neke recenzije tu
http://www.earnforex.com/forex-brokers/Plus500
inače za isplatu moraš imat račun od struje/plina koji glasi na tvoje ime i adresu koja je na osobnoj iskaznici/putovnici.

Zadnje uređivanje vspec : 05.01.2014. at 09:40.
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 11:06   #3
Bolje uplati meni na racun. Za godinu dana ja si zadrzim 500, a tebi vratim 500..sto je tocno 500 kn vise nego sto ces imati ako sve uplatis kod tog ' brokera'.
__________________
Na suprotnoj strani.

https://twitter.com/voltino_cro
Karlo Veliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 11:39   #4
Quote:
Karlo Veliki kaže: Pogledaj post
Bolje uplati meni na racun. Za godinu dana ja si zadrzim 500, a tebi vratim 500..sto je tocno 500 kn vise nego sto ces imati ako sve uplatis kod tog ' brokera'.
pa kolko vidim regulirani su kod fsa.
ne vidim zašto bi radili probleme kod isplate ako im daš tražene dokumente.
A što se tiče da su market makeri pa pola brokera ni ne proslijedi tvoju narudžbu "van", njima je u intersu da ima više gubitnika od dobitnika, na kojima će prebiti svoju zaradu.
Ali ako ti dobro trguješ dugoročnije, ne vidim da bi te bilo koji broker mogao sj.
Osim ako ne namješta cijene, tj različite su mu od drugih, ali onda je to očto i vidi se i već bi svi pobjegli od njega.
Dakle ja mislim da se većina brokera kladi protiv tebe, čak i oni koji se deklariraju kao ECN, a ako skuže da veći postotak njihovih klijenata više zarađuju neg gube onda moraju ili povećati spread da tu kompenziraju svoj egubitke ili ohladiti malo od igranja već se zadovoljiti samo s spreadom.
Na Plus500 idu obino idu oni neiskusni i početnici privučeni tih 100kn, samim time milsim da je kod njih bar 70% gubitnika i samim time fina zarada za plus500, ali ako se kojim čudom popne brojka dobitnika na 50% onda pls500 više ne bude mogao se kladiti protiv ljudi jer će mu biti prerizično.

Zadnje uređivanje vspec : 05.01.2014. at 11:46.
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 17:12   #5
Može preporuka najboljeg programa za online dionice, koji svi koriste i nema prevara i bez da trebam dostavit račun za struju ili plin jer to ne glasi na moje ime.

Dal je ovaj dobar? http://www.forex.com/uk/index.html

Jučer navečer sam kupio Zalto i Naftu jer je bilo po povoljnoj cijeni(demo) za 5,000 kuna.Eto danas sam u plusu ukupno 7,000 kuna, to mi izgleda jako primamljivo.
road train is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 19:29   #6
Prvo prouci koliki ti margin treba za otvaranje pozicija..osobito kod nafte. Zaboravi na pricu sa 5-6 k kuna.
__________________
Na suprotnoj strani.

https://twitter.com/voltino_cro
Karlo Veliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 19:53   #7
Quote:
road train kaže: Pogledaj post
Može preporuka najboljeg programa za online dionice, koji svi koriste i nema prevara i bez da trebam dostavit račun za struju ili plin jer to ne glasi na moje ime.

Dal je ovaj dobar? http://www.forex.com/uk/index.html

Jučer navečer sam kupio Zalto i Naftu jer je bilo po povoljnoj cijeni(demo) za 5,000 kuna.Eto danas sam u plusu ukupno 7,000 kuna, to mi izgleda jako primamljivo.
Svaki broker zahjeva određene dokumente kako kod otvaranja, tako i kod isplate. Ako ih ne dostaviš, možeš zaboraviti isplatu (ili otvaranje računa)
Npr Alpari UK je davež po tome jer zahtjeva čak kod bilježnika ovjerene dokumente.
Drugi brokeri ne zahtejvaju, ali traže proof of residence iliti račune koji glase na tebe ( tu se ne računa za mobitel i internet) i kopiju osobne ili putovnice.

Da li će ti prihvatit neki drugi dokaz prebivališta to budeš im morao poslati email.

u najgorem slučaju imaš kod hypo mislim kod nas hypo trader na kojem možeš trgovati forex itd, ako imaš 5000 eura ili gold račun, spread je oko 2 pipsa što je prihvatljivo. Pare ne moraš slati van nego ih imaš tu HR, ne možete broker zaj.. s neisplatom.
http://www.hypo-alpe-adria.hr/home.nsf/id/1286
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 23:10   #8
Za dokaz adrese neki strani brokeri prihvaćaju adresu iz vozačke dozvole i bankovni izvadak,čak se može razmijeniti 10 eura u nekoj banci i poslati potvrdu na kojoj piše adresa.
Brokerski izvadak ili internet račun je isto ok.
Ne treba tražiti dalje od IB i Tradestationa za trgovanje dionicama.
__________________
Na burzi moraš biti budala da uspiješ,oni najbolje prolaze,jer samo budale kupuju kad pametne glave crnjače o kraju svijeta i ekonomije....
torente33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 23:44   #9
Može preporuka dobrog forexa za početnike, da mogu samo 500 kuna uložit da vidim kako to funkcionira.Bitno mi je samo da ne bude komplikacije oko isplate, tj. da ne treba pokazivat nikakve račune od struje i plina jer to ništa ne glasi na moje ime.
road train is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 22:54   #10
LJUDI KOJI SE RAZUMIJU!?
dobio sam dionice Vupika,Duro đakovic,Hoteli
cavtat htio bi ih prodat,a neznam
kako..nominalna vrijednost je 18,400kn..da li mi
moze netko pomoc u realizaciji i sa nekim
uputstvima..
hvala
inina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.