Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2010., 13:52   #81
Mene nema u ovoj priči o bogaćenju.
Lako je prodati po 100kn kad ih dobiješ za bagatelu.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 14:12   #82
Hm,nisam siguran u tu teoriju.Nominala dionice je 500 Kn.Ukoliko je cvetko kupio dionice u prvom krugu privatizacije mogo ih je dobit za cca 250 kn,jer je max. popust bio 50%. E sad,je li marčapijao pa sa novcima od firme isplatio kredit za dionice to je druga priča,al mislim da ih je platio 250,osim ak nije bilo nekih izmjena nominale u hodu.
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 13:04   #83
Nikad ne reci nikad. Evo i mene u Rizu s manjim ulogom.
Ulaz 105 od neki dan.
U grmlju čekam neki skok na 130-150kn.
Po trgovanju vidi se da mali prodaju i da je promet redovito ispod 10.000kn i nekih izuzetcima.
Prije ili kasnije mogla bi i gore.
Ima li nekih podataka o promjeni u top 10?
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 09:19   #84
Danas u Jutarnjem.
http://www.jutarnji.hr/sto-ce-biti-s...cima-/1045585/
Neda Ćaćo. Ima pravo.
Ako država već bude prodavala nek da dionice na burzu pa će se već naći investitora.

Naš antiBakić u jednom od prvih komentara.
Predlažem Bakiću da se založi za novi medicinski pojam: Bakićoza (kompulzivno proganjanje Investitora).
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 15:47   #85
Da oživim ovu temu, izašlo je izvješće koje je odlično za razliku od prijašnjih godina, što dokazuje da su se više nego dobro konsolidirali i počeli ostvarivati pozitivne rezultate, ako ovako nastave i u narednom razdoblju neće biti problema za ovu kompaniju a ni za njene radnike. Kada se uzme podatak da su odlično sanirali gubitke iz prethodnih godina i uz očekivanje potpisivanja dugoročnih poslova koji su najavljeni dionica bez problema će vrijediti preko 100kn. Svakako treba pratiti daljnja zbivanja koja su najavljena da će se dugoročno ostvariti, biti će više nego zanimljiva pratiti tijek daljnjeg poslovanja, dugoročno ovu kompaniju očekuje sjajna budućnost.
L I K 2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 16:41   #86
rezultati ohrabruju

rezultati svakako ohrabruju, gubitak je smanjen čak 70 posto...ugovaraju se novi poslovi

http://www.seebiz.eu/riz-odasiljaci-...k-70/ar-98090/
lukababic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 11:45   #87
Bilo je pitanje samo trenutka kada će se konsolidirati, firma jako dobro posluje vani i većinu svojih proizvoda izvozi, to sve govori činjenica da su među prvima u Svijetu po kvaliteti svojih proizvoda, a znamo da vani ne možeš prodavati maglu i da se cijeni samo kvaliteta, a ova firma to svakako jest, samo je pitanje kvalitetnog upravljanja ako se to dobro sredi za firmu ovakvog ranga i kvalitete nema zime...
L I K 2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 18:42   #88
ove godine sam dobio 40 dionica, svi kažu prodaj a ja baš neću pa makar mi sve propalo
__________________
Infuzija je ono što nervira svakoga koliko sporo teče, makar je vi primali ili samo gledali nekoga ko je prima.
nodi32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 14:10   #89
Izvješće nije loše ali kad se bloger javi onda je to prava senzacija, nisam znao da je on u ovome. Sad mi se nameće pitanje samo od sebe u kojoj dionici on nije ulagač? Po tom principu koji on slijedi trebali bi svi ulagati brdo love u sve dionice pa što ulovimo, one koje su u gubitku ne spominjati a one koje su barem malo u plusu hvaliti i nagovarati fond managere na kupovinu kao što to bloger radi...Svaki daljnji komentar je suvišan, ovaj lik je odavno razotriven, jasno je o kakvom se vrlom "ulagaču i investicijskom guru-u" radi.
http://eclectica.hr/2015/02/16/riz-odasiljaci/
L I K 2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 11:49   #90
koliko vidim, fino su počele dionice rast, idemo dalje, živio riz
__________________
Infuzija je ono što nervira svakoga koliko sporo teče, makar je vi primali ili samo gledali nekoga ko je prima.
nodi32 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.