Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2017., 20:31   #21
Hannah 3, ako ti se da kontaktiraj te od kojih si narucila da ih pozure, meni pomogne.
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Old 24.08.2017., 20:36   #22
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
Hannah 3, ako ti se da kontaktiraj te od kojih si narucila da ih pozure, meni pomogne.
Ne pomaze, jer oni ne salju putem njih nego preko svoje poste, a onda to u HR preuzme Overseas, kao partner.
Ma nije mi hitno, nego ne zelim ko idiot cekati doma i natezat se s njima.
Sad izlazim, vjerojatno nece ni doc danas.
Hannah 3 is offline  
Old 24.08.2017., 20:44   #23
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
wft, zabrijala si zesce

ja sam tebe shvatila da se tu radi o par sekundi i da je tip slucajno prosao bas u tom trenutku, jer kako bi on uopce mogao znati kad treba naici

ako je to neki drkaros koji te stalno spijunira, to je nesto drugo
Pa gle, ja sam mislila da sam dosta dobro opisala da me lik netremice gledao al bas namjerno. Zato sam te i pitala jel i ti buljis jer mi to nije normalno. A i nije tesko okrenuti glavu.

Ali definitivno nije djelovalo da me je slucajno "skicnuo" nit ista slicno (da je tako, jebiga, desava se, koga briga). I ocito uopce nema srama ako ga vidim da mi viri u sobu. Zato mi jos uvijek nije svejedno, pojma nemam koliko i kada on mene gleda (jer mi je i komp okrenut tako da sam ledjima okrenuta prozoru). Jednom sam primijetila da mi gleda u dnevnu kad je tek doselio ali racunam samo je tako izgledalo plus nije pogledao direkt u mene, ali ovo... creepy. Slucajno je prosao u taj tren, ali nije 'slucajno' nastavio buljit to cijelo vrijeme. Nema tog stiltanja di nekoga fokusiras na taj nacin.
-Animal- is offline  
Old 24.08.2017., 21:55   #24
gle, iz jedne recenice si iskonstruirala cijelu pricu koja nema veze s vezom, plus ovo tipa "Jel to ono "sta si se skidala ako nisi htjela da te gledaju" ili?" onako, koji k ?

za susjeda sad vise nisam sigurna jel manijak koji ti redovno viri kroz prozor ili sreckovic koji bi trebao uplatiti eurojackpot

u svakom slucaju, nevezano za tog tipa, nabavi suzavac


Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ne pomaze, jer oni ne salju putem njih nego preko svoje poste, a onda to u HR preuzme Overseas, kao partner.
Ma nije mi hitno, nego ne zelim ko idiot cekati doma i natezat se s njima.
Sad izlazim, vjerojatno nece ni doc danas.
Da, moje su narudzbe uglavnom iz domacih shopova.
Ovo izvana uglavnom nije preko njih
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 24.08.2017. at 22:08.
ellaria is offline  
Old 24.08.2017., 22:26   #25
Idioti su mi oko 21.30 poslali sms da me nisu zatekli na adresi.
A ja cekala do pol 9, a muz je bio doma otkad sam ja izasla.
I da ponovnu dostavu mogu dogovoriti...bla bla

Naravno da nisu nikakvu ceduljicu ostavili, jer nisu ni dosli.
Da su bili, a da mene nije bilo, nasla bi cedulju.

A kad sam ih zvala zena je rekla da je paket na dostavi i da ne znaju da li ce danas stici, jer imaju puno posla.
Koje govno od firme.
Hannah 3 is offline  
Old 24.08.2017., 22:41   #26
Meni već dva tjedna dostavljaju pošiljku.Od zg do rijeke.
Rekla mi sama ženska iz osiguranja koje mi je slalo da se ljudi žale ali da nemaju izbora.Ne zna zašto uprava ne šalje prek hp-a.Na kraju mi je poslala mailom,a na moj upit što s overseasom,rekla je -izignorirajte.
E da,i dostavljaju samo radnim danom do 14h.Jebeno!!
Dammy is offline  
Old 24.08.2017., 22:46   #27
Quote:
Dammy kaže: Pogledaj post
Meni već dva tjedna dostavljaju pošiljku.Od zg do rijeke.
Rekla mi sama ženska iz osiguranja koje mi je slalo da se ljudi žale ali da nemaju izbora.Ne zna zašto uprava ne šalje prek hp-a.Na kraju mi je poslala mailom,a na moj upit što s overseasom,rekla je -izignorirajte.
E da,i dostavljaju samo radnim danom do 14h.Jebeno!!
Uzas.
Ja sam sad preko njihovog obrasca promijenila mjesto dostave, nek mi dostave u onaj jebeni auro domus s kojim suradjuju, pa cu si otic po to.
Idioti.
Hannah 3 is offline  
Old 24.08.2017., 22:56   #28
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
gle, iz jedne recenice si iskonstruirala cijelu pricu koja nema veze s vezom, plus ovo tipa "Jel to ono "sta si se skidala ako nisi htjela da te gledaju" ili?" onako, koji k ?

za susjeda sad vise nisam sigurna jel manijak koji ti redovno viri kroz prozor ili sreckovic koji bi trebao uplatiti eurojackpot

u svakom slucaju, nevezano za tog tipa, nabavi suzavac
Najnormalniji zakljucak proizasao iz recenice da bi se i tebi "dogodilo" da buljis u nekoga kroz prozor. Jer ono, svi se stiltamo na osobe u donjem rublju kad im gledamo u stan.

Ako si krivo shvatila moj post, onda ok. Objasnila sam vise puta. Nema potrebe za zajedljivim komentarima.
-Animal- is offline  
Old 25.08.2017., 11:20   #29
Quote:
-Animal- kaže: Pogledaj post
Najnormalniji zakljucak proizasao iz recenice da bi se i tebi "dogodilo" da buljis u nekoga kroz prozor. Jer ono, svi se stiltamo na osobe u donjem rublju kad im gledamo u stan.

Ako si krivo shvatila moj post, onda ok. Objasnila sam vise puta. Nema potrebe za zajedljivim komentarima.
stiltati se na par sekundi (a to je jedino sto rekla) nije isto sto i buljiti
da svoju vlastitu mamu potpuno obucenu neocekivano sretnem (npr dok idem ulicom i razmisljam sto moram kupiti, a ona me nekako omete i prekine mi misli ) stiltala bih se na par sekundi :creepy:

par sekundi aka 2-3 sekunde se mozda zbunim i nakon toga odoh dalje svojim poslom pa da si usred gang banga na prozoru kako ti setas u svom stanu meni skroz svejedno sto se da zakljuciti iz toga da sam to ranije komentirala sa nula rijeci

pri ostalom i dalje stojim. aj bok

Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Idioti su mi oko 21.30 poslali sms da me nisu zatekli na adresi.
A ja cekala do pol 9, a muz je bio doma otkad sam ja izasla.
I da ponovnu dostavu mogu dogovoriti...bla bla

Naravno da nisu nikakvu ceduljicu ostavili, jer nisu ni dosli.
Da su bili, a da mene nije bilo, nasla bi cedulju.

A kad sam ih zvala zena je rekla da je paket na dostavi i da ne znaju da li ce danas stici, jer imaju puno posla.
Koje govno od firme.
suosjecam

treba mi par stvari za kuhanje, ali mislim da cu radije do obicne trgovine (daleko je, vruce je i ne da mi se jer moram pjeske ) i platiti vise pa da to imam danas nego tko zna kad i jos gratis dopisivanje sa korisnickom jer ce opet nesto zabrljati
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 25.08.2017. at 11:48.
ellaria is offline  
Old 25.08.2017., 17:52   #30
Sad pak pise da je (to sam ja sinoc preusmjerila) trebalo stici u onaj njihov auro domus do 13h.
Nije stiglo.

A kuriri rade do 18. Super. Sad sam ih zvala i zenskica veli da ce provjeriti kaj j pa ce me kakti nazvat.
Ove zenske koje se danas i jucer javljaju su cak ljubazne, ali ocito ne mogu nista napraviti.
Tak su mi i jucer rekli da ce nazvati kurir, pa me nitko nije zvao.

A racunala sam sa isporukom do kraja ovog tjedna,bas zato jer od drugog tjedna necu bit slobodna i sve ce mi bit kaoticno.
I radi se o necemu kaj mi bas treba, inace nema sanse da bi uzimala od firme koja lifra preko njih.



Update

Zvala auro domus.
Taman sam sa zenskicom pricala, kad je doslo.
Veli da svaki dan po 10x slusa ovo kaj joj j govorim i da sve zna.

A kaze mi poznanik da overseas hr navodno ima premalo ljudi i da zato nekad ni ne idu po kucnim adresama, nego samo dostave po 10-15 paketa odjednom u najblizi aurodomus (najblizi adresama primatelja, onak da ih grupiraju, jel) i samo obavijeste ljude da im je paket u auro domusu.

Najbolje onda odmah preusmjeriti, da covjek ne ceka doma bezveze.

Zadnje uređivanje Hannah 3 : 25.08.2017. at 18:10.
Hannah 3 is offline  
Old 25.08.2017., 21:29   #31
Mene je naživciralo što doma imam dečka, a ne pomoćnog kuhara, i ujutro mi kuhinja nije bila čista. Ustao si 4 sata prije mene, operi jebeno suđe ako misliš jest danas. To nam je kućni dogovor, ako nije oprano, ja šporetu ne prilazim, ne kuha gordon delicije đaba i gotovo.
Za doručak je papao sendviče, za ručak je papao sendviče, sad je oprao suđe i sada gordon ide kuhati večericu da cijeli kvart miriši.
suživot je naporan.

Da ne ispadne da nije fer podjela, on pere suđeke, iznosi smeće i nekad usisava. Ja perem veš, kupaonu, prozore i mačji pjesak.
Kuhanje se ne broji kao kućni posao, to je blessing svima koji jedu
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Old 25.08.2017., 22:15   #32
Kombinacija njega i mojih roditelja, pa svaki od njih posebno.
Prebacivanje sve odgovornosti i odluka na mene.
Ocekivanje da vucem za sve.
Jebite se, odrasli ste ljudi. Odjebite
Yava is offline  
Old 28.08.2017., 19:03   #33
Ako još jednom čujem da u Houstonu pada kiša prokrvariti će mi uši
rintintina is offline  
Old 28.08.2017., 19:32   #34
Nije me baš naživciralo, ali nije mi bilo drago... Isfuram jurilicu iz autopraonice, a čuku vremena kasnije pljusak i nevrijeme.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 31.08.2017., 23:20   #35
Susjeda koja svaki put kad malog ulovi siza il histerija mora ispitivati da sta je bilo, pa kako, pa zasto. Jebote, dijete je. Gledaj svoja posla.
Yava is offline  
Old 03.09.2017., 14:28   #36
Koji je ovo kurac od vremena hladno je, jebeno je hladno a 3.9. je

pičkumaterinu, sad se opet smrzavat do 1.6.
atlantis is offline  
Old 03.09.2017., 15:15   #37
Quote:
Yava kaže: Pogledaj post
Susjeda koja svaki put kad malog ulovi siza il histerija mora ispitivati da sta je bilo, pa kako, pa zasto. Jebote, dijete je. Gledaj svoja posla.
Babe.
Kod nas neki dan hitna u ulici 20 minuta reanimira dijete od deset godina,bez beda se zalijepile babe na ogradu da bolje vide.Nije dovoljno što s balkona već vidiš nesreću nego moraš doć bliže,jebem te znatiželjnu!
Užas.
Dammy is offline  
Old 07.09.2017., 16:34   #38
Kako su ljudi pokvareni i zli, sve bi učinili za tuđu nesreću..
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 09.09.2017., 20:52   #39
Ljudi koji se prave gluhi i glupi, a nisu. Jasno i glasno se izrazim, ponovim nekoliko puta i na kraju ja budem idiot koji se dere bezveze. Zašto su neki ljudi tako sebični, arogantni i bahati? Hladnokrvni? A kad je njihova koža u pitanju, treba cijeli svijet dignuti na noge i plesati oko njihovog veličanstva.
Dhark Fay is offline  
Old 19.09.2017., 19:58   #40
kiša pada ko luda, vidljivost na autocesti loša - a hrpa ljudi vozi aute ugašenih svjetala Neki kamionđije su im pokušali skrenuti pažnju blicanjem, al nula bodova.
Vrhunac mi bio sivi kombi koji dolazi po preticajnoj traci, uz prštanje vode. Vidi se ono ne
Snow Fairy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.