Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 12:34   #121
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Hm, hm.
Dramatiziram i ja nekad, iznutra. Ali uvijek jedan drugi dio mene to izvana gleda i kaze da to sto dozivljavam je mozda tocno, a mozda i nije.
Svjesna sam te promjenjivosti emocija i da ce u nekom sljedecem trenutku stvari izgledati drugacije.
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Onda smo isti oko toga.
Moja obzervacija se temelji na upisima nickova Mantise i Flata. Ja samo zakljucujem po upisima koje citam. Tvoji upisi su nekad full nabijeni emocijama dok njeni nisu nikad sto znaci da ona kontrolira upise.
Ne kazem da je jedno bolje/losije od drugog a ne znam vas osobno u RL gdje je medjuljudska interakcija puno kompleksnija.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 12:49   #122
Emotivna zrelost ne iskljucuje emocije. Nekad i ja izbijem na krivu stranu, ali se onda grizem i zao mi je. Ne opravdavam se, ispricam se i trudim se ne raditi to u buducnosti.

Ali ja nisam ni siguran jesam li emotivno zreo.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:21   #123
Ja se ne osjecam emotivno zrelom. Tesko se nosim sa stresom i nekim drugim negativnim emocijama.
Samo meni je ta rijec zrelost vrlo upitna i ne znam sto tocno znaci.
Kao da svi moramo na kraju postat isti.
Ne volim tu rijec.

Mislim da je kljuc kod emocija prepoznavanje i prihvacanje.
A tesko mi se suzdrzat od pokusaja manipuliranja njima sto nikad ne daje dobre rezultate. Kao natjerat cu ih da me slusaju.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:26   #124
Na sto mislis kad kazes da se tesko suzdrzati od manipuliranja emocijama? Kad te to zasvrbi da bi bas malo izmanipulirala emocijama, pa se ipak suzdrzis?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:29   #125
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Na sto mislis kad kazes da se tesko suzdrzati od manipuliranja emocijama? Kad te to zasvrbi da bi bas malo izmanipulirala emocijama, pa se ipak suzdrzis?
Mislim na manipuliranje vlastitim emocijama. Ono kad mislim da bih se u nekoj situaciji trebala osjecat ovako ili onako (a osjecam se drugacije), pa pokusam utjecat na emocije. To mi je nazalost usadjena (naucena) reakcija koja se desava automatski.
Pa bih joj se svjesno trebala oduprijeti.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:30   #126
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ja se ne osjecam emotivno zrelom. Tesko se nosim sa stresom i nekim drugim negativnim emocijama.
Samo meni je ta rijec zrelost vrlo upitna i ne znam sto tocno znaci.
Kao da svi moramo na kraju postat isti.
Ne volim tu rijec.

Mislim da je kljuc kod emocija prepoznavanje i prihvacanje.
A tesko mi se suzdrzat od pokusaja manipuliranja njima sto nikad ne daje dobre rezultate. Kao natjerat cu ih da me slusaju.
Rekao sam da nisu svi isti tak da ne znam od kud ti to da trebamo svi postati isti?
Mislim, jesi li procitala sto je emocionalna zrelost tj emotional maturity?
I ako vec citas, usput vidis i sto je emocionalna nezrelost.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:32   #127
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Rekao sam da nisu svi isti tak da ne znam od kud ti to da trebamo svi postati isti?
Mislim, jesi li procitala sto je emocionalna zrelost tj emotional maturity?
I ako vec citas, usput vidis i sto je emocionalna nezrelost.
Nisam rekla da ti to mislis, neg meni ta rijec tako zvuci.
Gdje konkretno procitala?
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:56   #128
ja prije svega ako je veza dobra, i ako sam zaljubljena bih se htjela ujutru s njim buditi/probuditi. ako svako spava u svom stanu ne znam kak je to moguće
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:57   #129
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Nisam rekla da ti to mislis, neg meni ta rijec tako zvuci.
Gdje konkretno procitala?
Kad bi bar postojao neki servis gdje mozes upisati pojam i pretraziti baze svijeta da ti daju trazenu informaciju.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:02   #130
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ja prije svega ako je veza dobra, i ako sam zaljubljena bih se htjela ujutru s njim buditi/probuditi. ako svako spava u svom stanu ne znam kak je to moguće
nije moguce, bar ne svaki dan
ti to zelis, ok, meni nije presudno
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:03   #131
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kad bi bar postojao neki servis gdje mozes upisati pojam i pretraziti baze svijeta da ti daju trazenu informaciju.
Mogao su i u nekoj knjizi procitat.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:10   #132
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
nije moguce, bar ne svaki dan
ti to zelis, ok, meni nije presudno
ne bih mogla pred samom sobom se osjećati da sam u vezi i da se svako jutro budim sama
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:29   #133
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ne bih mogla pred samom sobom se osjećati da sam u vezi i da se svako jutro budim sama
Eto, meni to budjenje i spavanje nije bitno.
I ne spavam bas dobro kad nisam sama u krevetu. Budim se cim se druga osoba okrene i tako.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:31   #134
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Eto, meni to budjenje i spavanje nije bitno.
I ne spavam bas dobro kad nisam sama u krevetu. Budim se cim se druga osoba okrene i tako.
pa kad vi vodite ljubav kad ste većinu vremena odvojeni??
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:34   #135
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
pa kad vi vodite ljubav kad ste većinu vremena odvojeni??
Kad se vidimo.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:16   #136
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Kad se vidimo.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:44   #137
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Kad se vidimo.
znači nalazite se samo na fuck? ne fale ti druge dimenzije veze uopće?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:36   #138
Kako ti uspije iz rečenice "ševimo se kad se vidimo" izvući zaključak/dijagnozu "znači nalazite se samo na fuck?". Ono, kako? Čitaš rečenicu, pet jednostavnih riječi, pročitaš rečenicu - i zaključiš to što si zaključila. Kako???

Čak i da kolegica nije ranije spominjala izlete, kuhanje i svašta nešto još...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:37   #139
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Kako ti uspije iz rečenice "ševimo se kad se vidimo" izvući zaključak/dijagnozu "znači nalazite se samo na fuck?". Ono, kako? Čitaš rečenicu, pet jednostavnih riječi, pročitaš rečenicu - i zaključiš to što si zaključila. Kako???

Čak i da kolegica nije ranije spominjala izlete, kuhanje i svašta nešto još...
Rado bi joj dokazala da je njen nacin ispravan.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 17:42   #140
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne znam je li ovo baš pravo mjesto i je li ovakva tema već bila, ali eto, kao pandan kukanju.

Što volite u svom single životu, a da bi vam veza možda ne baš pokvarila, ali stavila te stvari u drugi plan?

Jednom sam prebrzo uletjela u vezu i prolazila sam kraj knjižare te ugledala neki naziv tipa kako je super biti solo i osjetila sam ubod žaljenja jer propuštam to s druge zelenije strane.

Nemojmo sad o tome kako u pravoj vezi možeš sve što i solo, to bi bio dosadan tijek teme ili o "zabranama" i sličnim glupostima, nego više kao dijeljenje iskustava što vam je super dok ste solo.
Single život je dobar- nitko te ne gnjavi, možeš gdje god želiš bez dodatnih objašnjavanja ili usklađivanja. Međutim, čini mi se da u single životu u većini slučajeva, na duži rok gledano, više guštaju muškarci.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:40.