Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2014., 11:31   #1021
ja sam rođena 29. -., a mm 8. -., prohodali 29og u ljeti. i odlučili da želimo da vjenčanje bude 8.og, nebitno koji mjesec. i na kalendaru vidjeli 8.10., dan neovisnosti, subota. uzeli taj datum. i sad svake godine imamo godišnjicu na neradni dan te smo cijeeeliiii dan zajedno
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 16:07   #1022
Moj muz i ja smo prohodali 3.8.zarucili 3.8 i ozenili 3.8 tako da nam je to bio idealan datum,htijela sam se udat na lijeto kada je lijepo vrijeme,taman mi u tom perijodu pocinje go..za nas savrsen datum
MELANIJE is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 22:29   #1023
Mi smo prohodali 08.12., a vjenčali se 08.06.
Bila je srijeda. Kum nije mogao u petak, a svećenik je mogao u srijedu (jer je to stari prijatelj koji je trenutno svećenik u Njemačkoj), pa smo se vjenčali na 4,5 godišnjicu veze
Dogovarali smo to oko 20.05. i vjenčali se 2-3 tjedna kasnije. Mama i tata su bili ludi. Pitali su nas: Pa kaj nam niste ranije rekli?!? A kad ni mi nismo prije znali
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 22:48   #1024
26.09. 2014. - zato jer smo se tak dogovorili i tak nam paše, kaj nije jednostavno ?
pogaciceva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 00:48   #1025
Prvo je plan bio na datum kad smo prohodali, ali od toga datuma smo morali odustati jer nam je jednostavno bio preblizu i nismo mogli organizirati to sve. Onda smo se u jednom trenutku samo pogledali, ja onak bubnula datum iz zafrkancije, zakljucili smo da je lako pamtljiv, imamo dovoljno vremena za organizaciju te kumovi mogu doci a i ostali, te potom zakljucili "to je to". I tak nam je ostao taj datum
__________________
Newer stop dreaming 'cause nobody can't steel your's dreams :D
cruce is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 12:41   #1026
25.10.
Malo mi je bilo kasno, htjela sam deveti mjesec ili pocetak desetog, no na kraju smo band i restoran koji smo htjeli mogli uskladiti samo onda... a na kraju mi se jako svidio datum (tu noc se pomice i sat)
Samo se nadam da nece biti jako hladno, zadnjih godina je listopad obicno jos uvijek relativno topao.
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 12:56   #1027
Kod nas je datum doso spontano
Ja rekla ajmo imati svatove ono tamo ljeto,dragi reko moze,izvadio mobitel, naso subotu pocetkom lipnja koja pada na nasu "mjesecnicu" i reko to je to
Nije bilo bas u kamenu zapisano,ali se ispostavilo da su bend i sala koje smo htjeli slobodni bas tada

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 19:32   #1028
Curke ( i dečki) što mislite o svadbi u 11. mjesecu?
frckoTamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:58   #1029
ne kužim baš pitanje.
mislim o njoj isto što i o svim drugim svadbama...
tako svejedno u kojem su mjesecu, kako god mladencima odgovara.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 21:11   #1030
Ma nama odgovara, nego nam drugi govore da si malo razmislimo kao bolje je u proljeće radi vremena i tako to...ma nebitno
frckoTamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 21:30   #1031
Gle, ova godina je živi dokaz da mjesec u godini nije garancija lijepog vremena. Peti mjesec je bio koma, ljeto isto tako, vrijeme je postala čista sreća
rose90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 21:39   #1032
Mi imamo krajem prvog mjeseca. Kaj mislite o tome?

Baš me briga za vrijeme. Nema više garancije. Eto, frendica planirala svadbu godinu i pol i taman je datum bio kad su bile one poplave u Gunji. Do njih nije došlo, ali imali su dva tjedna prije vjenčanja poplavu (peti mjesec).

Mi smo 24.1. Na taj dan može bit kilometar snijega, sunčano i toplo (kolko u siječnju može bit), a može i kiša padat.

BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 08:28   #1033
Mi smo 20.6., ja sam htjela taj datum jer tu noć dolazi solsticij, najduži dan, ljetoooo ))
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 09:40   #1034
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Mi smo 20.6., ja sam htjela taj datum jer tu noć dolazi solsticij, najduži dan, ljetoooo ))
Ja bas nisam htjela taj datum jer je na produzeni vikend, ponedjeljak se onda ne radi.

A vezano za ostale datume... imam samo teoriju da je 9mj najgore razdoblje jer svadbe obicno krecu iza Uskrsa i do 9mj je ljudima obicno vec pun kufer i svadbi i svega.

Ali to je samo moja teorija, naravno.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 09:47   #1035
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Ja bas nisam htjela taj datum jer je na produzeni vikend, ponedjeljak se onda ne radi.

A vezano za ostale datume... imam samo teoriju da je 9mj najgore razdoblje jer svadbe obicno krecu iza Uskrsa i do 9mj je ljudima obicno vec pun kufer i svadbi i svega.

Ali to je samo moja teorija, naravno.
Ja sam baš htjela solsticij, solsticij mi sam po sebi ima značenje slavljenja života, ljeta, tako da sam baš htjela to, a dragi se složio
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 09:50   #1036
Bit ce vam super, sigurna sam.

Ja sam htjela putovanje na produzeni vikend pa zato nisam.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 09:53   #1037
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Bit ce vam super, sigurna sam.

Ja sam htjela putovanje na produzeni vikend pa zato nisam.
Ja računam da su taj tj dva praznika, plus dobim 3 dana za vjenčanje, i ne radim cijeli tj, tako da odosmo odmah poslije svadbe najvjerovatnije u planine
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 10:39   #1038
26.09.2015. jer smo jedino na taj datum uspjeli uskladiti band, salu i fotografa... htjeli smo 8.ili 9.mj
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 10:52   #1039
10.10. moj rođendan, produženi vikend jer se u četvrtak ne radi, momačka/djevojačka taman fino u srijedu 7., a iza ponoći kumu rođendan i tak.
Jedino mi je bed što brzo pada mrak, ali što je tu je!
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 11:39   #1040
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Mi imamo krajem prvog mjeseca. Kaj mislite o tome?

Baš me briga za vrijeme. Nema više garancije. Eto, frendica planirala svadbu godinu i pol i taman je datum bio kad su bile one poplave u Gunji. Do njih nije došlo, ali imali su dva tjedna prije vjenčanja poplavu (peti mjesec).

Mi smo 24.1. Na taj dan može bit kilometar snijega, sunčano i toplo (kolko u siječnju može bit), a može i kiša padat.

Meni je zima jedino problematična što će se ljudi smrznut ono malo što su vani. Na putu od doma do crkve, crkve i sale... A pogotovo ako imate klasičnu svadbu da se ide prosit mladu. Ali ako se minimizira vrijeme provedeno vani, nema razlike između te svadbe i neke u proljeće (po meni).
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.