Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2009., 19:30   #221
Drage cure
Sumnjam da sam trudna, imam sve simptome,M bi trebala dobiti 28.2., ali danas me zabolio trbuh kao da ću dobit i primijetila sam na gaćicama iscjedak, roskasto-smeđi. Uplašila sam se da je M, ali ovo bi bilo stvarno jako, jako rano za M. Nikad prije mi nije došla ranije. Inače kupila sam test i planirala čekati dan očekivane M da ga napravim, ali sad me ovaj iscjedak zbunio i uplašio. Je li imala koja slična iskustva?
Jaomenijoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 19:35   #222
Quote:
Jaomenijoj kaže: Pogledaj post
Drage cure
Sumnjam da sam trudna, imam sve simptome,M bi trebala dobiti 28.2., ali danas me zabolio trbuh kao da ću dobit i primijetila sam na gaćicama iscjedak, roskasto-smeđi. Uplašila sam se da je M, ali ovo bi bilo stvarno jako, jako rano za M. Nikad prije mi nije došla ranije. Inače kupila sam test i planirala čekati dan očekivane M da ga napravim, ali sad me ovaj iscjedak zbunio i uplašio. Je li imala koja slična iskustva?
A ja oba puta.
Ali meni je iscjedak krvavi bio u 7-8 tj.trudnoće.
A ciklusi ti variraju.
Nemoj se bojati.
Ak je menga biti će bolje drugi mjesec.
smucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 19:41   #223
Hvala na odgovoru, još uvijek se nadam da nije menga, trčim svakih pet minuta na wc...baš će mi biti zabavno večeras
Jaomenijoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 10:08   #224
Quote:
Ollantay kaže: Pogledaj post
Ma, cuj, sad smo tek osjetljive na sve i svasta. I ja imam cijelo vrijeme neke zezancije s tim, ali sve je to normalno. Mislim da nema zene, a ni trudnice koja nema neku situaciju. Vazno je da sve drzis pod kontrolom, da te gin prati, a sigurno ti nece dati nesto sto ce naskoditi tebi ili bebi. A vele i to da je iscjedak posljedica pojacanog rada hormona trudnoci. Tako da..... redovno to kontroliraj i bit ce sve ok.

ej cure ja sam pocela dobivati taj iscjedak zuckasto-bijeli i onako ljepljiv malo otprije par dana. i stvarno je obilan. najvise ga ima tokom noci. ne znam sta je to tocno i sta da radim. a nekad mi i preko dana curi kao lud pa budem sva mokra. izludjet cu, pomozite. nova sam u ovome i strah me. postala sam jako osjetljiva na sve, ali samo par puta mi je do mucnine doslo pa me zabolji u donjem dijelu trbuha i dolazi mi na povracanje ali samo podrigujem. dali sam mozda trudna? nadam se skorom odgovoru, pusa i hvala
rockerica Lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 10:36   #225
bok cure evo još jedna paničarka,
u 10-om sam tjednu trudnoće i već par tjedana imam svijetlo smeđi iscjedak... doktor mi je dao dabroston 3xdnevno koji pijem već 5 dana i iscjedak se unormalio na dva dana i sad je opet smeđkasti... on očito nema pojma zašto je to tako, a mene izluđuje... mislila sam ići kod drugog po drugo mišljenje, ne znam više što ću. toliko me brine jel sa bebom sve ok? što vi mislite o svemu tome? baš sam ljuta...
pozdrav i tenx
Emmmma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 11:02   #226
Emmmma,
i ja sam imala takav iscjedak oko 9 tog tjedna trudnoće, isto terapija dabrostonom 3x dnevno i mirovanje...dok nema svježe krvi mislim da ne bi trebalo biti problema...takav je iscjedak česta pojava...naravno, liječnik je tu kompetetniji da te pregleda i savjetuje...
znam kako ti je jer se sjećam osjećaja panike i vrućine koja mi je udarila u glavu kad sam išla na wc po noći i na gaćicama ugledala iscjedak...mrak mi je pao na oči
moje je iskustvo bilo kako sam opisala gore i kroz par dana je iscjedak nestao...na uzv se vidjelo da se hematom povukao odnosno iščistio, ništa više do kraja trudnoće se nije pojavilo, sve ok, beba super
samo hrabro
__________________
...draga, ljubavi jedina, s koje si planete..dopusti mi da malo i ja s tobom budem dijete...
disident is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 11:10   #227
hvala ti na odgovoru!!!
čim se meni to pojavilo išla sam kod doktora i on je rekao da je sve mekano i ok, ali me nije pregledao na uzv jer mi je to radio 10ak dana prije i isto je bilo ok, nije spominjao nikakav hematom, a pretpostavljam da ne smije baš često raditi uzv... tebi je prošlo kroz par dana a meni već 2 tjedna traje i još pijem ove tablete...
baš mi je drago zbog tvoje bebice, nadam se da ja pretjerujem i da stvarno nije ništa, meni je sve ovo novo-prva trudnoća pa možda se bezveze zabrinjavam.
Emmmma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 14:43   #228
Bok cure,
danas sam na toalet papiru primjetila malo nešto tamnosmećkastog u iscjetku. Nije bilo puno, i već kad sam drugi put brisala nije bilo ničeg. Ništa me ne boli, ne osjećam kontrakcije... Inače mi nije pojačan iscjedak i prije i poslije je normalan. Zvala sam dr., ali trenutno mi se ne javlja. Ne znam dal da paničarim ili ne. Frendica me uvjerava da je to normalno i da je i ona u kasnoj trudnoći znala imat taj smeđi isjedak. Trudna sam 33+3.
Inače sam ovih dana imala problema sa stolicom pa da mi nije od naprezanja pukla kakva kapilarica. Inače mi je to dole osjetljivo, poslije svakog pregleda malo krvarim (sad nisam imala pregled).

Ima tko slična iskustva?
klarah is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 13:26   #229
Bok cure

Ja sam nova pa imam hrpu pitanja al postavit cu naj važnije. U 11-tom sam tjednu trudnoče i ležm i pijem utrogestan od 6 -tog tjedna imala sam 2 puta tamno smeđi iscjedak i sve je bilo ok al zadnja 2 dana prilikom veike nužde tj prilikom brisanja vagine ( oprostite na iskrenosti) primjetila sam roskasti trag. Tokom dana obavljam vise puta malu nuzdu al onda nema nikakvih tragova. Molim vas ako znate šta o tome da mi napišete.
srečica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:49   #230
Quote:
srečica kaže: Pogledaj post
Ja sam nova pa imam hrpu pitanja al postavit cu naj važnije. U 11-tom sam tjednu trudnoče i ležm i pijem utrogestan od 6 -tog tjedna imala sam 2 puta tamno smeđi iscjedak i sve je bilo ok al zadnja 2 dana prilikom veike nužde tj prilikom brisanja vagine ( oprostite na iskrenosti) primjetila sam roskasti trag. Tokom dana obavljam vise puta malu nuzdu al onda nema nikakvih tragova. Molim vas ako znate šta o tome da mi napišete.
Možda ti su malo hemeroidi iskočili koji kod velike nužde popucaju pa malo prokrvare pa je zato onda roskasto.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 19:39   #231
Iscjedak u kasnoj trudnoći

Danas sam 39+3 i već drugi dan imam jako gustu bijelu sluz.TRebam li brinutiTrudnoća je uredna,osim što pijem cedax za proteus,da li je od toga ,hvala!
iva5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 09:13   #232
.....

eh i ja se bojim tih iscjedaka jer nisam nikad ih imala.....jesi li bila u doktora.....sto se dogodilo ....jesi otkrila sto je i kako si?
mislim da ako imas neke bolove,da ne cekas nego da kazes doktoru odmah....nemoj da se zakomplicira sto bezveze ....mozda brusnicu da pijes.....ako nije kasno za nju...
__________________
OOOO lijepa ooo draga oooooo slatka slobodo.....!!!!!
Mucka01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 13:09   #233
Cure,

ja sam jutros na gaćicama primijetila bijeli gusti iscjedak... Bilo ga je dosta. A inače ga nije bilo u tolikoj mjeri. Nema mirisa....
Inače povremeno malo osjećam grčeve lagane ali kažu da je to od širenja maternice.... U 17-0m tjednu sam......

Jel koja od vas to imala do sada?? Što to znači????
Nenuphar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 13:29   #234
Quote:
Nenuphar kaže: Pogledaj post
Cure,

ja sam jutros na gaćicama primijetila bijeli gusti iscjedak... Bilo ga je dosta. A inače ga nije bilo u tolikoj mjeri. Nema mirisa....
Inače povremeno malo osjećam grčeve lagane ali kažu da je to od širenja maternice.... U 17-0m tjednu sam......

Jel koja od vas to imala do sada?? Što to znači????
Bez brige! Sve je to normalno! Sve se to i meni događalo (i još uvijek se događa). Da, sad osjećaš grčeve jer ti se maternica širi i pomiču se ostali unutarnji organi. Iscjedak je potpuno normalna stvar, tako dugo dok je bez mirisa i dok je svijetli.
rexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 13:30   #235
Quote:
srečica kaže: Pogledaj post
Ja sam nova pa imam hrpu pitanja al postavit cu naj važnije. U 11-tom sam tjednu trudnoče i ležm i pijem utrogestan od 6 -tog tjedna imala sam 2 puta tamno smeđi iscjedak i sve je bilo ok al zadnja 2 dana prilikom veike nužde tj prilikom brisanja vagine ( oprostite na iskrenosti) primjetila sam roskasti trag. Tokom dana obavljam vise puta malu nuzdu al onda nema nikakvih tragova. Molim vas ako znate šta o tome da mi napišete.
Jedino što znam o tome je da bi to mogla biti puknuta žilica u debelom crijevu.
rexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 14:49   #236
ja sam isto imala bijeli iscjedak (imam ga jos uvijek), ali sam citala da je to sve OK tzv.leukoreja, normalna u trudnoci....ali mi je gin na zadnjoj kontroli rekao da imam candidu (gljivice) i dobila sam canesten vag
vidjet cemo sutra na kontroli jesmo li ih "iskorijenili"
marmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 08:41   #237
Ja sam sad 9+4 i od početka imam obilan iscjedak. Baš osjetim da mi je dolje vlažno i svaki put se uplašim i jurim na wc provjeriti.

Uglavnom je bijelo-žućkasti, ali ponekad se zna pojaviti obilna sluz bež boje (onako kao med, ali sluz) koja na gaćicama ostavlja svjetlo smeđu fleku. I ništa me ne svrbi, a za miris ne mogu reći objektivno jer mi mi sve smrdi

Jel neka od vas imala takav iscjedak? Ne želim paničarit bezveze i jurit doktoru, a sljedeći pregled mi je sa 11 tjedana pa ne mogu dočekati.
Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 10:04   #238
Quote:
Ilana kaže: Pogledaj post
Ja sam sad 9+4 i od početka imam obilan iscjedak. Baš osjetim da mi je dolje vlažno i svaki put se uplašim i jurim na wc provjeriti.

Uglavnom je bijelo-žućkasti, ali ponekad se zna pojaviti obilna sluz bež boje (onako kao med, ali sluz) koja na gaćicama ostavlja svjetlo smeđu fleku. I ništa me ne svrbi, a za miris ne mogu reći objektivno jer mi mi sve smrdi

Jel neka od vas imala takav iscjedak? Ne želim paničarit bezveze i jurit doktoru, a sljedeći pregled mi je sa 11 tjedana pa ne mogu dočekati.
Možda imaš neku blagu infekciju .. ak je tak nekaj nije ništa strašno, ginić ti da vaginalete i prođe za čas..
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 10:19   #239
Quote:
Ilana kaže: Pogledaj post
Ja sam sad 9+4 i od početka imam obilan iscjedak. Baš osjetim da mi je dolje vlažno i svaki put se uplašim i jurim na wc provjeriti.

Uglavnom je bijelo-žućkasti, ali ponekad se zna pojaviti obilna sluz bež boje (onako kao med, ali sluz) koja na gaćicama ostavlja svjetlo smeđu fleku. I ništa me ne svrbi, a za miris ne mogu reći objektivno jer mi mi sve smrdi

Jel neka od vas imala takav iscjedak? Ne želim paničarit bezveze i jurit doktoru, a sljedeći pregled mi je sa 11 tjedana pa ne mogu dočekati.
Ja sam imala nešto slično i dobila sam svaki puta vaginalete, mislim da se zovu Rojazol ili nešto slično 7 dana se koriste, ali svejedno se nisam toga riješila. Urinokultura mi je sterilna, tako da se ne zna pouzdano od kud to, a ginička me nije htjela šopati antibioticima. Doktorica u Vinogradsikoj se složila s mojom giničkom.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 12:23   #240
Vještice, hvala na odgovoru.
U urinu nisam imala bakterija, a urinokulturu i briseve još nisam radila. Vjerojatno ću sad ovaj put. Nadam se da je sve u redu.
Moram priznat da jedva čekam svaki sljedeći pregled. Ne znam kako bi ja preživjela bez UZV
Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.